Keresés

Részletes keresés

xcsabo Creative Commons License 2001.08.13 0 0 topiknyitó
Tisztelt topiclátogatók.
Ez úton szeretnék elindítani egy olyan témát amely remélem nem csak számomra időszerű. A képlet egyszerű: a XII. kerület a napokban terjeszti ki a fizető parkolás határvonalait. Az előzetesen beigért "belső" részekhez képest szinte az egész alsó rész le lesz fedve. Ez eddig rendben is lenne - merthát az okosoknak is meg kell élnie valamiből, DE!!! Elég furcsa felfogásban alkották meg a rendeletet. Történt ugyanis, hogy csak és kizárólag a kerületben állandó jelleggel ott lakók, és a kerületnek fizetett súlyadó tükrében kaphatnak kedvezményes parkolójegyet. Mit csináljanak a hozzám hasonlóan a kerületben lakók, akik csak bérlik a lakásokat? Adják el a kocsijukat? Célom a topicnyitással, hogy megtudjam mennyien járunk ebben az egyáltalán nem kényelmes cipőben. Várom a más kerületekben lakók hozzászólásait, észrevételeit is.
x

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!