Keresés

Részletes keresés

totyus Creative Commons License 2000.04.25 0 0 439
Nehéz tudomásul venni, de sajnos igaz: Az Ámokfutók pl. kétszer annyi lemezt ad(ott) el, mint Ákos. Ha a maxik fogyásának arányát nézzük, akkor korrekt ( sajnos ).
A tegnapi blikkben volt egy képes riport a mániáról, az egyik kép Ákost ábrázolja, amint gangsztával pacsizik kétkézzel - gondolom gratulált - jobbról meg pityinger dópmen tapizza kedvencünket. Hm...vicces.
keheske Creative Commons License 2000.04.24 0 0 438
Paulina, ha meg van a jelszó, nkm is megadhatnád..
kösz!keheske
Előzmény: paulinamartinez (434)
Ugyanmár Creative Commons License 2000.04.24 0 0 437
Ha valaki mégegyszer le meri írni ebben a topicban hogy Taboo, lekeverek neki egy taslit így, az interneten keresztül. Az elsőt én kaptam...:))))
11000 db? Mivel a fent említett együttes egyik tagja nagyon jó ismerősöm, megkérdezem tőle, hogy tényleg ez a nagy büdös helyzet? 11000 db??? Tényleg ennyire igénytelen a mai nemzedék??? Vagy Kozsó vásárolta fel az összeset? Nem, nem tudom elhinni. Nem 11 db-ról szólt a fáma és esetleg elnéztetek valamit? ÚRISTEN!!!!
paulinamartinez Creative Commons License 2000.04.24 0 0 436
köszönöm köszönöm köszönöm!!!!!
na ez most tényleg nagyon kellett!!! a kedvem felröpült az égbe!!!!
szóval mégegyszer köszi!!!
paulinamartinez
Előzmény: patrona (435)
patrona Creative Commons License 2000.04.24 0 0 435
Én is innen tudom(thanx Disp):-)))))
JP-8000
Lesz mégegy, az meg az előadó neve, "angolosan" leírva.

Igaza van Ákosnak! Ne vegyünk meg minden szart az üzletekben. Tessék válogatni! Mark mondott nekem valamit, amitől lepetéztem. Miszerint a Taboo együttes maxiából 11000 fogyott, és Ákoséból 5000!!!! Nem tudom honnan tudja, de adok a szavára. Hát ha belegondolunk, akkor ez több, mint katasztrófális!
Ja, és még valami, ha már ez a nyomorult Taboo szóbajött. Ők ugyanis Kozsó termékei. Az említett úriembernek meg fog jelenni egy verses kötete. Hát rohadt kiváncsi leszek, hogy mennyire lesz nyálas. De aztán lehet, hogy kellemesen csalódom majd.

Előzmény: paulinamartinez (434)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.04.24 0 0 434
sziasztok!
nem tudom volt e már róla szó, de örülnék ha valaki elárulná a call my name cd-n lévő játék unzippjének a jelszavát, mert már kigúvadtak a szemeim, de én még mindig nem találom!!!
lécci segítsetek!!!
köszönöm előre is:
paulina
totyus Creative Commons License 2000.04.24 0 0 433
Tegnap este megismételték a mánia 2000 bulit. Kiderült végre, hogy mi alapján kapta Ákos azt a különdíjat: Az ericsson 600 dolgozójának szavazatai alapján ítélték neki oda. Egyébként nem mezei mobilt kapott, hanem egy wapos R320-ast, amely az ericsson honlapja szerint csak nyártól lesz kapható.
Meghatódott, megköszönte az ericsson dolgozóinak és a közönségnek, hogy nem felejtették el a nagy "zenezuhatagban", majd újra elsütötte a tavalyi IM gálás beszólását, hogy azt kéri a közönségtől, hogy legyenek (még)válogatósa(bba)k.
Egyébként külsőre kategóriákkal jobb volt mint az ablakzsiráf, na persze ami nem látszik.....
keheske Creative Commons License 2000.04.24 0 0 432
Hát szervusz mindenki!
Ugy látom, kezdünk ellaposodni, ami nem igazán illik egy ilyen Ákos fórumhoz...nem?
ne hagyjátok magatokat!Tessék beirni! :o)
Üdv: keheske
zen_ Creative Commons License 2000.04.21 0 0 431
nezzetek meg a zenekarom, hatha bejon:

patrona Creative Commons License 2000.04.21 0 0 430
REKLÁM

Ennyi az egész.

Előzmény: masodnikk (429)
masodnikk Creative Commons License 2000.04.21 0 0 429
soha nem ertettem, miert kell a hires embereket ellatni x.edik autoval, mobillal, egyebekkel. amikor keresnek annyit, hogy megvegyek maguknak ... mas meg kuporgathat ra
Előzmény: Ugyanmár (426)
fz Creative Commons License 2000.04.20 0 0 428
Ákos az egyetlen értékelhető elóadó a magyar könnyűzenei életben.

Kedvenceim tőle:
Legjobb lemez egy válogatás, az Élő dalok

Számok (Bonanza included)

1. Kicsi szív
2. Dúdolni halkan
3. A vér szava
4. Csak te vagy
5. 1984
6. Idelenn idegen
7. Hello
8. Induljon a banzáj
....

Sajnos Ákos utóbbi lemezei már nem tetszenek annyira, mint a korábbiak. A színvonal gyengül.

totyus Creative Commons License 2000.04.20 0 0 427
Volt valami indoklás, hogy miért kapta meg a 628-ik mobilját?...:-)
Nevetségesek ezek a rádiótelefon díjak, miért nem adtak akkor már legalább egy palmtopot, vagy az már nagyon drága?
Ugyanmár Creative Commons License 2000.04.20 0 0 426
Ákos kapott a Z+-on erikszonos különdíjat, bibííí...Madarat lehetett volna vele fogatni. Első megnyilvánulása ez volt:"Már megint van egy rádiótelefonom..." Ákos, egy kis lelkesedést kérünk!:)))
totyus Creative Commons License 2000.04.19 0 0 425
4.72-es fullextrás kommunikátorom van, jómagam meg egy bé(t)na verzió vagyok...:-)
A 6-os Netcápa már csak azért sem jó nekem, mert proxyval nem megy, én meg azt használok. Lehet hogy itt van a kutya elásva?
A reload és a clear.... nem segített.
jarlaxle Creative Commons License 2000.04.19 0 0 424
Udv!

> Van valami gond az Ákos honlappal?
> Mert nekem nem jön be, csak az első oldal.

A problemak lehetseges okai:
-be van cache-lve a regi, meg felkesz fooldal (teljes ujratoltes...)
-NS 6-ot hasznalsz (talan azt a betat amit mostanaban ajanlgatnak a neten)
ez alatt -meg- nem megy, mert megint bekavartak a cegnel...
-A belso oldalaknak 4.0-as HTML-t ismero bongeszore van szuksege
(NS4.0 vagy nagyobb, IE4.0 vagy nagyobb...), esetleg le van tiltva meg a
Javascript is.. (????)

Amugy az oldal muxik...

Előzmény: totyus (415)
szigi101 Creative Commons License 2000.04.18 0 0 423
Angel 2: Elnézést a zenei hozzá nem értésemért.
disp Creative Commons License 2000.04.17 0 0 422
Erre délután írtam egy indulatosat de szerencsére nem ment el.
Azért ajánlanám figyelmedbe a 407-es hozzászólásomat.
Előzmény: Angel 2 (417)
Fecoo Creative Commons License 2000.04.17 0 0 421
Szassztok!

A RTL Klubon szombat délben a Pepsi M. Charton is a legvégén volt. Gondoltam elmondom...

Előzmény: Tyranny (419)
Fecoo Creative Commons License 2000.04.17 0 0 420
A RTL Klubon szombat délben a Pepsi M. Charton is a legvégén volt. Gondoltam elmondom...
Előzmény: Tyranny (419)
Tyranny Creative Commons License 2000.04.17 0 0 419
Gyerekek!

Az, hogy Ákos az R.P. után jött a Fábryban, az egyértelmű, hogy nem volt véletlen.
Egészen pontosan az, hogy utolsó volt. Már más műsorokban is megfigyeltem, hogy ahová meghívták Ákost, ott szinte kivétel nélkül utolsónak rakták be. Kihasználják azt, hogy aki kíváncsi rá, az úgyis "kivárja", és addig meg nézi a TV-t a kedves néző, ezáltal növeli a műsor nézettségi arányát, hogy csak az egyik fő szempontot említsem...

Ez a lényege az egésznek.

Angel 2 Creative Commons License 2000.04.16 0 0 417
Emberek!

Látom egy kis zenei felvilágosítás senkinek sem árt közületek ugyanis baromi nagy különbségekről beszéltek és tévesztetek össze mindent. A hegedű (mellesleg én 8 éve ha nem több játszom rajta) 4 húros hangszer, G, D, A, E. A brácsa, másnéven mélyhegedű ugyancsak 4 húros ezeket már nem tudom olyan nagyon, és a cselló, vagyis gordonka ugyancsak 4 húros és a Fábryban azt láthattátok. És az előbb említett 2 hangszer sokkal kisebb a csellónál, és ”vállhoz szorítva” játszunk rajta. Máskor mielőtt bárki is megnevezne valamit, amiről nincsen fogalma, tisztelet a kivételnek, nézzen utána!
Ákos éneke nagyon tetszett, így is, a többivel 1etértek a részetekről.
Angel

totyus Creative Commons License 2000.04.16 0 0 416
A mai blikkben van egy rövidke cikk, lényege:

- Másfél hét alatt több mint 5000 példány fogyott el a maxiból.
- Május 6. London, Camden Center: "Bő kétórás angol nyelvű koncert" ( ki kéne menni...:-))
- Nyáron Hannover, EXPO 2000: Fellépés a magyar hajóban.
- A remix-maxi után - nagylemez előtt - még egy új dal meg fog jelenni kislemezen.

totyus Creative Commons License 2000.04.16 0 0 415
Van valami gond az Ákos honlappal?
Mert nekem nem jön be, csak az első oldal.
disp Creative Commons License 2000.04.15 0 0 414
Meg van és már lejjeb belinkeltem :

Más Holnap (Vasárnap ) 12:40 M2 -es TV Zenebutik vendége Ákos

Előzmény: JoNPriESt (412)
JoNPriESt Creative Commons License 2000.04.15 0 0 412
Meg van valakinek a Keresem az utam c. Akos szam mp3-ban (min.192 kbps)!
Nagyon fontos lenne!
Koszi elore is! JoNPriESt
keheske Creative Commons License 2000.04.15 0 0 411
Na igen!És még mindig áll áll az az Emlékmű, jol mondod.
Előzmény: szigi101 (410)
szigi101 Creative Commons License 2000.04.14 0 0 410
Igen! Én is elkaptam azt a pillanatot! Bár nem biztos, hogy a fenségesség pillanata volt, lehet, hogy csak azt hitte a közönség, hogy még valami lesz a dalból, de azért a PILLANAT (melynek ugye Emlékműve is van) nagyon nagy volt.
Előzmény: keheske (409)
keheske Creative Commons License 2000.04.14 0 0 409
Szia Mindenki!
A tegnapi Fábry tényleg lebögött, de ezt már mindenki eléggé ki tárgyalta, asszem...Én ott akadtam fel a fábryn, amikor a bic macjét Ákos maxiaihoz sorolta.., nem?Legszivessebben felpofoztam volna...de mindegy.
Azért voltak szép pillanatok is..pl:amikor Ákos befejezte ezt a remekmüvét, és a gitár utolso hagja is elhallgatott, akkor egy másodpercre csend lett.Amilyen fábrynál nem igazán megszokott.Mélységes, szerintem varázslatos csend.Olyan, ami akkor van, amikor az ünnepeken(mások kedvéért a koncerteken) elhangzik az 'Az adjon Isten..' , és mi meg csak állunk és várjuk a folytatást, ami nem jön már, nem jön már...
Szoval:meglepödtem azon, hogy fábry közönsége hogy fogadta, milyen csendben...aztán mekkora üdvrivalgás volt!ez volt azt hiszem az egyik legszebb dolog benne...
Hát kb ennyi...

Ugyanmár Creative Commons License 2000.04.14 0 0 408
Ákos, gratula, szép volt! Rudolf Pétert én már régóta az egyik legjobb magyar színésznek tartom, de showman-nek sem utolsó. Meghaltam a röhögéstől
amikor gitározott. Nyissunk egy "Rudolf Péter(Atom Anti magyar hangja)rulez!!!" c. topicot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!