schanc Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1127

Rémisztően szét van esve ez a Loki most, nincs vezér se elöl, se hátul. Ebből így nagy verés lesz :(

RnD Creative Commons License 2020.01.18 -4 5 1126

DVSC - Thüringer HC: 7-12 (félidő)

Triffa szuper védéseivel és mindkét részről tapogatozó játékkal kezdődött a meccs, az első percekben gólok sem nagyon voltak. A Loki ekkor még tartotta magát, bár elöl azért látszott h Kovács Anna, Kelemen Éva és Tóvizi nincs igazán jó formában. Arany Rebi lőtt egy gólt klasszul indításból, a következő indulásziccert viszont már kihagyta. Köstner erre tíz perc után becserélte helyette Varsányit, aki azonban nem sokat mutatott. Az ugyancsak tíz perc után Kovács Anna helyett beállt Karnik rögtön eladta a labdát. A németek kaptak egy kiállítást, de a kétperces előnyt elszórakoztuk egészen gyermeteg hibákkal, ebből már sejteni lehetett h a félidő második fele még nehezebb lesz. Elöl egy ideig helyzetek legalább voltak, még ha szinte mindnél rosszul helyeztük és a kapusba lőttük a labdát. Az első tíz perc után tízperces Loki gólcsend következett, közben a Thüringer egyre masgabiztosabban játszott és egyre-másra talált be a jól kialakított helyzetekből. Triffa továbbra is jól védett de egymaga nem sokat tehetett, elöl ő ugye nincs fent. Az utolsó öt percben már a debreceni próbálkozások is egyre gyámoltalanabbak lettek, támadásban totálisan csődöt mondtunk, sajnos.

Persze van még egy félidő és ennél csak jobban tudunk játszani. A németek meg rövid kispaddal jöttek, remélem elfáradnak...

Taliga007 Creative Commons License 2020.01.18 0 2 1125

A BL-ben nem sok vizet zavartak..., tehát azért nem egy élcsapatról van szó, Luzumová nélkül meg pláne. Egyébként sem ők játszanak nagyon jól, hanem a DVSC nagyon xarul...

Előzmény: Süni2 (1119)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.01.18 0 1 1124

Két-három perccel a vége előtt kitettek egy statisztikát. Aszerint mindkét csapat 23-23 kapuralövésnél tartott, de míg a THC mindegyik lövése kaput talált, addig debreceni részről csak 18. A t9bbi a blokkba ment, vagy mellé/fölé. Ez azért elég nagy különbség.

És ami kaput talált, azok jó részét is belelőtték a majdnem mindig ugyanazt védő Giegerichbe.

Előzmény: schanc (1121)
van_Persil Creative Commons License 2020.01.18 -1 0 1123

Triffa nélkül siralmas lenne a Debreceni helyzete.

Előzmény: schanc (1122)
schanc Creative Commons License 2020.01.18 -1 1 1122

Illetve pontosítok: a védekezés se igazán jó, de ott Triffa sokat besegít a kapuban.

schanc Creative Commons License 2020.01.18 0 1 1121

Nyilván, bár én inkább Vámost hiányolom. Nincs igazán tudatosság a Loki támadásaiban.

A védekezés amúgy nem rossz, a 12 kapott gól teljesen vállalható, de a 7 lőtt rémisztően kevés.

van_Persil Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1120

Ezmiez?

Süni2 Creative Commons License 2020.01.18 0 2 1119

Azért azt ne feledd, hogy ennek a német csapatnak normális esetben a BL-ben kellene szerepelnie, és a Lokinak nagyon hiányzik Despotovic.

Előzmény: schanc (1117)
Fradista Utazó Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1118

"Hogy lehet ilyen szarul játszani?"

schanc Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1117

Úgy néz ki, nem tett jót nekik a hétközi Siófok-meccs, mintha ott is és most is kapkodnának "tempós játék" címszó alatt. Nyugodtabban, okosabban kéne játszani.

A csarnok világítása sem semmi... Vagyis hogy éppen az.

Előzmény: van_Persil (1115)
codi1993 Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1116

Loki támadásban nb1/b-s szinten játszik. 21 perc 5 lőtt gól.

van_Persil Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1115

Mi van a Debrecenivel, hogy jelen állás szerint nem bírnak a Thüringennel?

sin.tér Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1114

De amilyen szurkolótábora van a DVSC-nek, nem érdemlik meg a jelenlétet.

Előzmény: schanc (1111)
van_Persil Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1113

Ha ez nem volt két perc, akkor semmi. Nem volt itt semmi elcsúszás.

van_Persil Creative Commons License 2020.01.18 0 1 1112

“Mausi plus oder was?”

schanc Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1111

Ha ki tudja használni ezt a 12 főnyi keretet az ellenfélnél a Loki, és tudnak nagy tempót diktálni, akkor jó esély van megnyerni a meccset, ami hatalmas lépés lenne a továbbjutás felé.

Fradista Utazó Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1110

>a Thüringer is csak 12 játékossal jött

Business as usual.

Koreśová válla sérült meg a törökök elleni meccsen. Mia Biltoft meg kisgyerekes anya, nem volt kedve több napra külföldre utazni.

Karvaly91 Creative Commons License 2020.01.18 0 0 1107

Lokiban nincs Vámos és Deszpotovics se, a Thüringer is csak 12 játékossal jött, és elvileg nincs Luzumova (Koresova).

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.01.15 -1 0 1106

'Mazák-Németh ősszel. Hogy a többiek mikor, az jó kérdés. A Kapronca ellen jövő héten szükség lenne rájuk.'

Már ma is nagy szükség lenne rájuk,hiszen idegenben a Loki ellen mindenkire szükség lenne,mert ez egy 4 pontos meccs.

Előzmény: Süni2 (1097)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2020.01.14 0 0 1105

Főleg a vége fele voltak védései:-)

Előzmény: maedros (1104)
maedros Creative Commons License 2020.01.14 0 3 1104

Valóban, esztétikailag kiemelkedő kapusa volt a románoknak, sőt,néha védett is! :D

Előzmény: sasaMCML (1102)