Keresés

Részletes keresés

rubber68 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 365

 

Nekem elég volt egy óra hozzá, hogy izomláz legyen. De gyúrok rá:))

 

Előzmény: duct (364)
duct Creative Commons License 2006.03.31 0 0 364
No most nem kapsz:)
Nálunk csak annyi ,hogy amikor elsőre kipróbáltuk a ballgag-ot másnap kicsit nehezen ment a rágás:)
Előzmény: rubber68 (359)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 363

 

Akkor ,,egyél" sokat:))))

 

Milyen jó amikor egy jó szex után nem eneged el a párod. Úgy hagy megkötözve és simogat Ez egy finom utójáték is lehet.

Persze ehhez egy kényelmes gúzs kell. Ami elég stabil ahhoz, hogy kibírja a szexet és még után is kitartson.

 

Előzmény: azaiak (360)


azaiak Creative Commons License 2006.03.31 0 0 362
Félúton lévő ínyenc.
Előzmény: rubber68 (361)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 361

 

Azaiak! Szerintem te is egy ínyenc vagy:)))

 

Előzmény: azaiak (360)
azaiak Creative Commons License 2006.03.31 0 0 360
Én imádom a másnapi utófájásokat a csuklón, bokán, rágóizmokon. Emlékeztet. Persze az utóízeket, szagokat is imádom.
Előzmény: rubber68 (359)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.31 0 0 359

 

Egyáltalán nem akarok én senkinek fájdalmat okozni, ha csak nem kéri:))

Tapasztalatból mondom, hogy ez a fás szájpecek egyáltalán nem okoz fájdalmat. Csak annyi, ha sokáig van bent akkor kis álkapocs izomlázat okoz.

De szeretném megint megemlíteni, hogy ha a párunknak az a jó ha fáj neki akkor szerintem az nekünk is lehet jó. És még mielőtt megint kapok ductól szólok, hogy szónincs meggyőzésről, csupán általánosságban beszélek. Nem személyes tapasztalat alapján.

 

 

picizsu Creative Commons License 2006.03.30 0 0 358
Na szép.... hová keveredtem????
Bár, ha jól belegondolok, én is találkoztam már ilyesmivel ;)

Bár azt hiszem ez nem tartozik a szájpecek fogalmába...
Előzmény: duct (357)
duct Creative Commons License 2006.03.30 0 0 357
Szia!
Ha nem titok ,nekem megsugod?:) (email)
Szerintem nem jó ha az a dolog célja hogy kényelmetlen legyen.legfeljebb egy picit.Még akkor sem ha azaiak szerint ez még lovebondage:)
Az a célunk ,hogy nektek is jó legyen .Ez az egész értelme.Nem csak nekünk nektek is jó kell hogy legyen!


"Egy merev kemény dolog eléggé élményrontó tud lenni". ismerek valamit ami akkor élményrontó ha nem merev-kemény:))))
Előzmény: picizsu (356)
picizsu Creative Commons License 2006.03.30 0 0 356
Kedves mindenki!
Elnézést a nick-váltásért, aki ismer, tudja így is ki vagyok. Aki nem, annak ez leszek:)

Lafun és párja.
Az azaiak által említett merénylő én lennék. Csak még egyenlőre nagyon elveszek az Index. fórumon. De türelem, számíthattok rám. Rubber már keményen eddz a kisfilmjeivel, ezzel biztosítva a remélhetően tartalmas hozzászólásomat.:))

Ja, kor. Egy nő nem ír ilyesmit egy nyilvános topicba. De nem titok.

Némításnál ne sajnáljátok a pénztárcátokat. A szíj sokkal jobb. És az sem baj, ha nekem is jó. Egy merev kemény dolog eléggé élményrontó tud lenni.
Rubber, a fa nagyon kemény! Kellemetlen. Persze , ha ez a cél, az más.
rubber68 Creative Commons License 2006.03.30 0 0 355

 

Szerintem meg sokkal jobb mint a kötél. Van bőr szijjasom is. ,,Gyári". 7 cm-es. Na az igazán nagy. Le kellett faragnom belőle, hogy egy kicsit beférjem az én számba. Nem, hogy egy nő szájába. De az viszont kemény gumi. Brutális:) Azt meg azért nem lehet kilökni mert épp hogy betudom tólni a fogaimon kerszetűl.

Ha állatkereskedésben nézed, ( én is ott vettem az alsót ) akkor azt kell figyelni, hogy ha nagynak tünik akkor puha legyen vagy  ha kemény akkor meg saccolni kell. Szerintem meg lehet itélni ott helyben is. Meg ott nem is kerűl olyan sokba, hogy tönkre tegye az meber pénztárcáját.

 

U.I.

Kukkantsatok át az igényes bdsm fotók szobájába. Tettem fel 1-2 ,,artos" eszköz képet.

 

Előzmény: duct (354)
duct Creative Commons License 2006.03.30 0 0 354
Gondolkoztam már ilyenen ,de a fa nekem kicsit merevnek tünik.Persze a kötél meg vág .A szíj lenne talán az igazi de még nem ruháztam ilyesmibe:) Talán később.Igazából nehéz a dolgom mert ugye az állatkereskedésben nem dugdossa az emper a partnere szájába a labdákat ,hogy melyik a megfelelő:) már higéniai szempontokból sem:)
Előzmény: rubber68 (353)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.30 0 0 353

 

Itt az egyik gaggballom. Ezt nem kell olyan nagyon megszorítani mert a fa és ahátul lévő rögzítő kötél nem nyúlik és nem engedi, hogy ki lehessen tólni a szájból. A labda puha gumiból van. Klasszúl kitelíti a szájüreget és mivel puha nem okoz fájdalmat.

 

 

 

lafun Creative Commons License 2006.03.30 0 0 352
Egyidősek vagyunk. 35 múltam
Előzmény: duct (348)
duct Creative Commons License 2006.03.29 0 0 351
Hoppá!
Megint kiderült ,hogy a matek sohsem volt az erős oldalam:)
duct Creative Commons License 2006.03.29 0 0 350
Gondoltam:) rubber68:) írhatnán duct70:)
Nos nem egymást kötöztük meg hanem én Őt:)
Aztán saját magam:) A boka-térd könnyebben megy, majd szájpecek,szembekötés,végül a csukló és a csukló sem olyan problémás:)
Van elég szakirodalom hozzá:) +1-2 video amely segít ebben.És a partner is megtudja húzni az utolsó csomót még összekötözött kézzel is.Vagy használj ragasztószalagot azt csak rá kell tekerni:)
Az elnémítás egyszerűbb.
Sál a szájba majd ragtapssszal rögzít.Ez egy idő után szorgos munkával eltávolítható.+ hsa úgy helyezkedtek a másik le tudja venni.Szóval megoldható:)

Nincs ellenemre a gumi csak mint említettem így kényelmesebb.
+a mai készítmények már nem olyan vészesek persze nem tudhatjuk pontosan és könnyű ezt egy férfinak mondani nem Ő szedi:)
És nála kell is szedni mert segít a rendszeres ciklus megtartásában.Addig össze-vissza késett:)

Szóval ennyi!
Előzmény: rubber68 (349)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.29 0 0 349

 

40 felett kicsivel. De ez nem publikus:))))

 

Hogy kötöztétek meg egyszerre egymást?

Az én szájpeckeimet nem lehet csak úgy eltávolítani:)

 

Mi a kezdetektől fogva gumival csináljuk. Még az elején megkért, hogy ha lehet, ne kelljen neki gyógyszert szedni neki, mert félt a következményektől. Gyerekvállalás. Különböző hormon bajok. Stb.

 

Előzmény: duct (348)
duct Creative Commons License 2006.03.29 0 0 348
Valóban ,úgy kicsit nehezebb:)
Hát bokábann,térd felett,csuklóban a hát mögött van a rögzítés.Persze egy idő után nehezen el lehet távolítani a szájpecket és akkor mehet az orális kényeztetés is:)
Mi gumi nélkül,mert ugye kényelmesebb(félreértés elkerülése végett nem vagyok az óvszer ellen csak itt megtehetem),fix partner+higénia+antibébi tabletta .
Különben meg 1-2 szer más partnerrer (anno) volt gumidefekt és lövöldöztem a gólyát csúzlival:) szerencsémre nem szállt le:) persze lehet feleslegesen ijedeztem mivel saját gyermekem még nincs(sajnos!!!) és lehet nem is jönne olyan könnyen,van aki évekig próbálkozik.
Bocsi a kitérőért.

Tarthatnék egy közvélemény kutatást? Csak érdekesség képpen a kíváncsiságom miatt!
Érdekelne a fórumozók életkora!Ha van akit nem zavar.

kezdem: 36
Előzmény: rubber68 (347)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.29 0 0 347

 

Duct!

 

Mennyire megkötözve? Meg száj pecekkel?

De nem hangzik rosszúl:)) Csak nálunk az a helyzet mert mi csak óvszerrel csináljuk és annak a felvétele megkötözve igen nehéz:)

 

Előzmény: duct (346)
duct Creative Commons License 2006.03.29 0 0 346
Azért csak próbálkozz azokkal a képekkel:)
Tudom ,csúnya dolog de, én nem szóltam erről a képekről ,hogy ide kiraktam őket:(
Mea culpa! Mea maxima culpa! Ha jól írom .Bár igazából ha csak ennyi látszik belőle a kutya sem tudja ,hogy Ő az aki Ő mert ugye engem sem ismer senki(remélem) :)
És ha nem olvassa ezt a fórumot nem is fog vele találkozni:) Akkor meg ugye.....
Szóval biztatnék mindekit ilyesfajta képekre:)

Persze ez elítelendő, de ezt én a kegyes csalás kategóriába sorolnám:)


Másik pozíció.Próbáltátok már (mint mi), hogy mindketten összekötözve ,elnémítva,szembekötve szeretkezni? Mire az ember megfelelő pózba kerül :)
Addigra a nedvesedéssel sincs baj sem a merevedéssel:)
Előzmény: rubber68 (345)
rubber68 Creative Commons License 2006.03.29 0 0 345

 

Lehet, még nem mondtam de az otthagyós gúzsba kötözés után nálunk is mindig szex a vége. Természetesen:))

A kedvencem az igazi gúzs. Kezek hátra. Alaposan a testhez rögzítve. Mellnél és deréknál. Lábak szintén behajlítva, összekötözve. Úgy, mint a te barátnődön duct. A lábfejeknél plusz, vagy a szájhoz vagy a kőnyékhez kötve úgy, hogy karika legyen a testhelyzet. Száj, szem is természetesen jó alaposan bekötve. Nálam latex maszk kiegészítéssel. Ja, és ha van rá mód, két oldalra kikötve, hogy ne lehessen forogni sem.

Lova bondage-hoz főleg bilincset használunk. Gyors, biztonságos. ( nem nyílik:))  ) Fejfölé az ágyhoz rögzítve. Lábak, ha van rá „idő” akkor behajlítva és a bokáknál két oldalra kikötve, hogy ne lehessen össze zárni. Engem ugyan így csak persze kinyújtott lábakkal az ágy másik feléhez.

De voltam már alaposan a székhez kötözve is és úgy lovagolt meg. Ezt a pózt láttam egy német filmben is. Az Űrgolyhók taxis sofőrje játszotta benne a székhez kötözött klienst. De ami még szuperebbé tette a jelenetet, hogy a lány aki lovagolt az is jó össze volt kötözve a felső testén. Úgy szexeltek. Fantasztikus volt. Sajnos egy rövid bemutató részleteként láttam. Ha ismeri valaki ezt a filmet, kérem írja meg a film címét!

Sajnos a párom elég szégyenlős ahhoz, hogy bármilyen fotót tegyek fel róla. Úgy, hogy csak írásos beszámolókat tudok betenni.

Duct. Amennyi látszik a barátnődből az is azt sejteti, hogy nagyon szexi és csinos. Használd ki őt jó alaposan. Persze csakis jó ételemben.

 

Előzmény: duct (337)
azaiak Creative Commons License 2006.03.29 0 0 344
Ja, és persze a képek nagyon szépek. Lásd még selyem topicba írtak. ( Felebarát izék. )
Előzmény: lafun (342)
azaiak Creative Commons License 2006.03.29 0 0 343

Kedves Lafun és párja!

Bevallom, merényletre készültem ellenetek. Folytatni akartam a történeteteket, de ugye én is fiú vagyok, Lafun is, még majd rosszul sül el a dolog, így hát a lányokat kezdtem biztatni, folytassák, kicsit keményítsenek be. Igaz, így meg a hölgynek lehetnek rossz érzései, de ők valahogy kevésbé érzékenyek az azonos nemre. Aztán belezavarodtam az egész intrikasorozatba, mint a stoppos. ( Néni, adjon már egy pohár vizet, mert olyan éhes vagyok, hogy azt se tudom hol alszom!)

 

Előzmény: lafun (318)
lafun Creative Commons License 2006.03.28 0 0 342

Sziasztok!

 

Kicsit más téma. Ma hallottam egy filmről ami a 90-es évek végén készült. A címe: Perverz fantáziák. A reklámszövege: "A nő el akarta kötelezni magát a férfival, a férfi viszont meg akarta kötözni a nőt!" Semmi többet nem tudok róla. Ha valaki ráismer kérem, hogy számoljon be. Köszönöm

duct Creative Commons License 2006.03.28 0 0 341
Köszi:) Bárhogy csinos???? Nem mintha nem lenne az ,de igyekszem olyan képeket feltenni amin nem felismerhető mégha nem is sokan ismerhetik az ismerőseink közül :)
A többieket is ilyen képekre biztatom.Ez szerintem megoldható??!!!!!!!!!!
silkleslie Creative Commons License 2006.03.28 0 0 340

Szia Duct!

 

Jók a képek, és csinos a párod is...

A selyemkendő is nagyon tecc...

Előzmény: duct (339)
duct Creative Commons License 2006.03.28 0 0 339

persze a képek lemaradtak:)

 

duct Creative Commons License 2006.03.28 0 0 338

1-2 illusztráció!:)

Saját készítés!!!!!

 

duct Creative Commons License 2006.03.28 0 0 337
zsika.zsu rubber68 Ti jöttök:))))
silkleslie Creative Commons License 2006.03.28 0 0 336

Sziasztok!

 

Akkor én is részletezem kicsit:

 

Egy régebbi barátnőm volt nagy love bondage rajongó, ami selyemkendő és harisnya fetisizmussal párosult. Vele mindig csak úgy lehetett szeretkezni, ha a két anyag jelen volt a szeretkezés közben. Az Ő egyik kedvence az volt, hogy négykézláb helyezkedett az ágyra, miközben csak egy harisnyanadrág volt rajta. A két kezét selyemkendővel, vagy harisnyával kellett az ágy fejéhez kötni, úgy hogy tudjon kapaszkodni is. A bokájára szintén kendő vagy harisnya kötés került. Ő szerette a szembekötősdit, és szerette, ha a szájába kendő vagy harisnya van gyömöszölve, amit aztán egy kendővel vagy harisnyával rögzíteni kellett /amúgy nagyon hangos volt szeretkezés közben/. Gyakran előfordult az is, hogy ezután még kellett Neki egy fejkendő Grace Kelly stílusban, de nem ellenkezett a teljes fejbeburkolás vagy a harisnya maszk ellen sem.

A kedvenc játéka az volt, ha ezután két vibrátort kapott a nyílásaiba, amelyre aztán vissza kellett húzni a harisnyanadrágot. Ha ki akartak csúszni az örömrudak, csak pucsítania kellett, és a hari visszanyomta azokat. A vibrátorok rezgése mellett az én szerepem ott volt, hogy a megkötözött bokáira kellett raknom a fejemet, Ő a szám felé nyomta a cuccosát, és a klitoriszát kellett nyelvvel izgatni. Miután sikerült kielégülnie, a puncijában lévő vibri helyére jöhettem én. /Ő képes volt sorozatos orgazmusokra is, az ő szavaival "az első orgazmus az igazi előjáték, a többi pedig a szeretkezés része"/. Mellette azért én is switch- é váltam, tehát nem sértődök meg egy kis ki/megkötözéstől.

Ő utána még volt pár kapcsolatom, ha lehetett bevontam a szeretkezésbe a Hölgy ruhadarabjait, főleg az előjáték részeként. SOHA NEM TILTAKOZOTT EGY NŐ SEM!!!

Igaz, főként simogatásra kerültek előtérbe ezek, de a kezek játékos ki/megkötözése, vagy a szem bekötése teljesen elfogadott volt mindegyik részéről.

És ez így van a mai napig is.

 

 

Duct! Ezt a képet meg neked ajánlom:

 

 

  Próbáljátok ki, talán nem bánjátok meg!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!