Keresés

Részletes keresés

ChrisRea Creative Commons License 2023.09.28 0 6 257695

Nem is a varázs, hanem a konferencia pofon volt túl nagy. Kb hattyúdalnak indult a fél veterán brigádnak és csúnya véget ér. 

 

tompábbak az agyak, legalább a hazai meccseket kéne hozni arra felhúzni a csapatot. erre minden lehetősége megvan a klubnak.  

különben nagy csuszamlás lehet belőle. A másik azóta minden meccsen 2-3 gól befigyel, ilyen tavaly nem volt.

Előzmény: am83 (257693)
Leszi51 Creative Commons License 2023.09.28 0 0 257694

Igaz, ha  Szécsi nem kap sárgát, lehet nyerünk de döntetlen az tuti.

Előzmény: losik (257688)
am83 Creative Commons License 2023.09.28 0 0 257693

Én úgy látom, hogy kicsit a varázs múlt el, a 100%-os akarás és koncentráció, ami az előző szezonban végig jellemzett minket. A minőség most is megvan, de mintha kicsit meggyőződés nélkül, kötelességből menne előre a csapat. Ez volt a benyomásom a diósgyőri és a paksi meccsen is. Annyira viszont mi nem vagyunk kiemelkedőek, mint a Fradi, hogy félgőzzel is meccseket nyerjünk, tőlünk maximális odaadás kell, hogy a sok hasonló erősségű csapat közül megint mi érjünk oda a nemzetközi kupát érő helyek egyikére.

OnlyLoki Creative Commons License 2023.09.27 -1 5 257692

Könyörgöm, ne mutogassunk már a bíróra, és ne nagyítsuk fel a Paks teljesítményét csak azért, hogy ne tűnjön kínosnak a hetek óta mutatott játékunk! Már az MTK ellen is látható volt, hogy nem lehet ennyi lassú emberrel a középpályán, ennyi elvesztett labdával eredményeket elérni! A szent tehenekhez nem mer hozzányúlni (DzsB, Loncar), ez az oka annak, hogy itt tartunk! Balázs a két meccsen nem futott egy egészségeset, Loncar meg hetek óta szar, Manrique sérült, Ojedirant utálja az edző, Bódi meg nem délszláv haver. 

Előzmény: losik (257691)
losik Creative Commons License 2023.09.27 -4 0 257691

Azért ez a Paks 4 meccse nem kapott gólt.

Most azért többször rúghatunk volna.

Amúgy Balgo máshogy látta a meccset.

 

Ami érdekes volt az a Ferenczi Baranyai csere a nyolcvanvalahanyadik percben.  Ennyire számit 5 percnyi fiatalpénz?

Vagy büntetés volt Janikának a nem sokkal korábbi helyzetben műesésére? (Ahol azért hozzáértek egy kicsit) 

Előzmény: kolera4 (257690)
kolera4 Creative Commons License 2023.09.27 -1 2 257690

Persze.Írtam is a Miskolc elleni meccs után,nincs gond.

Van olyan az ellenfél hasonló minőségű,annyit fut,lelkes,otthon játszik,pici szerencse is mellé áll és kikapsz. Ezt el tudjuk fogadni.

 

A mai teljesen más. Egy tanácstalan csapat,egy tanácstalan edzőt láttam részünkről.

Egy gyenge Paksot,jóval gyengébb minőségű játékosokat a keretükben,mint a miénk vagy a Dvtké.

Sajnos simán kaptunk ki. DZS unott volt,20 perc után levittem volna. Loncar,Varga( egyiket se kellett volna kezdetnie) ugyanez.

És akkor azt mondanám,legalább tökös volt,váltott szerkezetet,cserélt. Megtette a Blago mindent,rajta ez nem múlt. Kurvára nem ezt láttam.

 

Foghatjuk ezt a szerencsétlenségre,meg rosszul pattant stb

Attól még a mai csapatunk motiválatlan,keveset futó és egymásnak mutogató játékosokból állt. 

Ha csak abból állna az edző dolga,posztokra cserél,akkor itt a Jancsó,videón Blago elmondja a taktika és formáció ugyanaz és Jancsó cserélj. 

Ehhez ismétlem nem kell Pro Licensz. Azt várnám,ha kell nyúljon bele a meccsbe,ha gyenge DZS vagy bárki vigye le. Ne várjon a 2-0ig és akkor 3-at cserél posztokra. Ugyan az maradt minden,csak a mezek voltak mások.Nyúljon bele egy meccsbe,"basszon" az asztalra. 

Ezt ma úgy adta fel Blago is,mint a játékosok. Pedig bizakodtam a miskolci nyilatkozata után...

 

Bízok benne a szokásos idegenbeli beleszarunk játék volt csak...csak ezt 500 lokista előtt Miskolcon nem lehetett volna megtenni.

Maradt mára...

 

Előzmény: losik (257688)
Miller a sör Creative Commons License 2023.09.27 -4 1 257689

Szerintem ő nem verekedésre gondolt :-)

Előzmény: losik (257688)
losik Creative Commons License 2023.09.27 -6 1 257688

Jajj már vártam ezt a "beszéljük meg személyesen" dolgot.

Bics veekedni nem szoktam, beszélgetni meg számomra kedves emberekkel szoktam.

Szóval nem.

 

Nem fejtett itt meg Bognár semmit. 

Ugyanazt játszatta mint mindig.

Nekünk ami más lett a védelem stabiitása. Tavaly  tavasszal alig kaptunk gólt, elől meg előbb utóbb betaláltunk.

Most viszont az elmúlt két meccsen hiába kezdtünk helyzetekkel, lehetőségekkel, az ellenfél első támadásából gólt kaptunk. És ez egy másik szitu. Persze lehet fordítani, de ahhoz legalább ki kell előbb egyenlíteni. De ehhez nem kellene még egy gólt kapni. De ez a védelem nem olyan mint tavaly. Görcsösen meg nehéz. Meg ez most ilyen időszak. Nem úgy pattan, kifejelik a gólvonalról, egy ütemmel lemarad, vagy egyszerűen Domingues elbassza.

 

A Kecsó ellen nem kaptunk gólt, mi rúgtuk az elsőt. Na az pont olyan volt mint a tavalyi. 

 

Egyébként nem ezen múlt, de Bognár spori hozta magát. Szécsi sárgalapja vicc volt, Bárányt többször felrúgták büntetlenül. Szerintem a második gól előtt is. Nálunk meg egy kis lökést is lefújt, mert repült a paksi. 

 

Az Újpest elleni meccs nagyon fontos lesz!!

Előzmény: kolera4 (257683)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.09.27 -1 0 257687

Számomra nagyon nagy a különbség a srácok testbeszédjét, hozzáállását, "harapni akarás"-át illetően. De abban is, hogy mennyire alkalmazkodnak a taktikához. Neked ez a mai hátulpasszolgatás ugyanaz mint ami mondjuk tavasszal volt? Azt mondod kiismerték. Az utóbbi időben a tudatos labdakihozatalokból szinte semmit sem tapasztalok. Mindkettőből jönnek a hibák, csak a kettő között óriási különbség van.

 

Ki felel azért? Te is pontosan tudod, hogy ez a kérdés azért nem ilyen egyszerű.

 

Fogalmam sincs, hogy mi történt vagy egyáltalán történt-e valami. A fentebb írtak alapján véleményem szerint valami egészen biztosan történt. Ettől függetlenül én bízok benne, hogy képesek leszünk együtt megoldani ezt a hullámvölgyet. 

Előzmény: kolera4 (257684)
ivanandras Creative Commons License 2023.09.27 0 0 257686

Én nem tudom, mennyire öltözőbomlasztó, soha nem voltam még vele egy öltözőben... De ritka intelligens és értelmes futballista, van helye ott, főleg elnézve a többieket.

Előzmény: Törölt nick (257665)
pippolinó Creative Commons License 2023.09.27 0 0 257685

Másfél ment és talán egy fél jött.Majd kiderül, hogy Majdevacot lehet-e csatárnak nevezni, ahhoz 10 fölött kéne rúgjon, mint Babu.

Előzmény: Mapé (257679)
kolera4 Creative Commons License 2023.09.27 0 0 257684

Azt mondod motivációs gondok (is)vannak? Ki felel azért ha a csapata akartgyenge és lélektelen...

Valami elromlott az edző és játékosok között? Nem tudja tüzelni őket,motiválni? 

Vagy másra gondolsz?

Előzmény: LokiFan16 (257682)
kolera4 Creative Commons License 2023.09.27 -2 1 257683

Nem készítettem be semmit,ezt gondolom a mai meccsről és az edző mai teljesítményéről. Szar,nulla. Végig nézte a padról.

Ha így megy tovább repülni fog. A mai a "legszebb" Janeiro időket idézte..

 

Hogy is fogalmaztál,lássuk megfejtették-e Blago taktikáját...úgy néz ki már jó páran.

Az külön tetszik,ha írok bármit 10 percen belül írsz,kötekedsz,próbálsz beleállni az emberbe. Cinikus vagy. Viszonoznám ezt személyesen.

Újpest előtt valahol???

 

 

Előzmény: losik (257676)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.09.27 0 1 257682

A taktikát a szív, az akarat, a tűz nagyon sokszor felülmúlja( az elmúlt évből számtalan példát sorolhatnánk).

 

A lélektelen, akaratgyenge játékot viszont semmilyen taktika sem fog átsegíteni. 

Előzmény: kolera4 (257675)
Önnek_igaza_van Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 257681

Sejtettem, hogy ez van amit írtál. Ez olyan hirtelen történt, hogy váratlanul érte a vezetést, hogy nem tudtak időben változtatni vagy nem is akartak?

Úgy látszik az ellenfelek ránk készültek és mi ezzel szemben nem tudunk változtatni.

Kösz a választ.

Előzmény: cassano711 (257678)
cassano711 Creative Commons License 2023.09.27 0 0 257680

Nem népszerűtlen, pontosan ugyanezt gondolom. Nem olyan egyszerű a helyzet, Dreskovic hiánya nagyon érződik hátul,a védelem bizonytalan nélküle, iskolás gólokat kap.

Elől Báránynak nincs alternatívája ami szintén gáz lehet hosszú távon.

Temetni nem kell senkit, ez az NBI most ilyen a 12 csapattal jelen konstellációban, bárki megver bárkit, 2.-tól a 10. helyig bárhol lehetünk, ahhoz szerintem jók vagyunk most, hogy kiessünk ezért nem teszem hozzá a 11-12. helyet.

Hogy aztán az elejében vagy hátul végzünk az sok mindentől függ majd, pl. attól is hogy előre játékban milyen alternatíváink lesznek.

Előzmény: LokiFan16 (257670)
Mapé Creative Commons License 2023.09.27 0 2 257679

Az is gáz, hogy két csatár igazolt el és csak egy jött.

Előzmény: pippolinó (257677)
cassano711 Creative Commons License 2023.09.27 0 1 257678

Ez elég egyszerű, Babunski kapott egy jobb ajánlatot, mindenki érdeke az volt hogy elmenjen, ő el akart menni, a klub ennyiért el akarta adni mert pénz állt a házhoz ( hogy kinek a házához az persze kérdés ), nem volt opció hogy marad senkinek sem.

Mancét az edző nem szerette vagy szimplán nem találta elég jónak ahhoz, hogy komoly szerepe legyen a csapatban ő meg ezt így nem fogadta el, el tudott igazolni máshova, itt is az volt a helyzet mindenkinek jobb volt ha megy.

Bárány azért játszik mert jelenleg nincs jobb opciónk értsd nincs egy jó formában lévő, Babunski szintű befejező emberünk pl.

Majdevacnak, mint kb, minden ide igazoló csatárnak, van valami "problémája", ez többnyire játékhiány vagy valami sérülés szokott lenni. Azt el kell fogadni hogy kirobbanó erőben lévő, nagyon ütős játékost aki állandóan kezdett és ontotta a gólokat előző klubjában nem nagyon tudunk igazolni mert az akkor nem ide fog jönni.

Olyat tudunk akit fel kell építeni és utána jó lehet.

Előzmény: Önnek_igaza_van (257669)
pippolinó Creative Commons License 2023.09.27 0 0 257677

Mondjuk az os ogaz, hogy ha Dreskovic játszik a 2 meccsen, az 5 gólból csak max 2őt kapunk.Ja meg Megyeri véd, akkor talán 1et.Az a baj, hogy nincs megfelelő helyettesítés. Se.

losik Creative Commons License 2023.09.27 -3 2 257676

Régóta be volt készítve már ez a hozzászólás?

Nagyon vártad már, hogy elküldhesd?

 

Persze, most ilyenkor igazad van. Szarok voltunk.

Amikor meg nyerünk akkor szerencsénk van. Ezt is tudjuk. 

 

 

Előzmény: kolera4 (257675)
kolera4 Creative Commons License 2023.09.27 -2 4 257675

A csapatnál ma egy gyengébb volt,az edző és a stáb.

 

1. Ha Bárányt kéri fél pályáig jöjjön vissza labdákért és tegye ki szélre. Ki fog odaérni a kapu elé? 

Ha megnézitek mi minden beadásnál 1-2 "támadóval" vagyunk a 16oson belül és így várjuk 4-5 védő között legyen valami. Vakszerencse. Vagy fejére esik valakinek vagy nem.

Nekünk nincs második/harmadik vonalból beinduló emberünk,aki érkezik a kapu elé,védelmet bont vagy érkezik ember nélkül. Lásd Windecker vagy Holdampf múlt héten,de ma még Kinyik is megtette ezt.

Ma jó párszor láttam azt kiadjuk szélre és majd vagy Bárány vagy Domingues érkezik a beadásra,a 16oson meg ott álldogál DZS,Varga,Loncar. 

 

2. A csapatrészek közötti távolság ma igen megnyúlt. Nem kell ide Rapid Wien szintű letámadás,6 letámadó paksi ellen is rúgjuk mi össze-vissza.

Erre semmi reakciónk,talán annyi Blago majd elmondhatja a csapat követte amit ő kért,hátulról építkeztünk.

 

3. Az nem működik egész évben,hogy 1 formációval,1 csatárral végig tolunk egy szezont. Ehhez nem kell pro licens,hogy kicserélgesd posztokra az embereket a 65-70.perc körül. Aztán majd lesz valami.....

Attól még az szar lesz,ha szarul működött egész meccsen. Még is mit várt?? 

 

Egy 4-4-2 egy 4-3-3,hogy esetleg többen érjünk kapu elé. Esetleg valami formáció váltás a meccs közben? Reagálni valamire..???

Ha egész évben ezt akarja a mester,sorba jönnek majd a zakók. Ő meg télen mehet majd.

 

4. DZS,Loncar,Varga ki az a hülye aki ebben a 3-asban tempót/sebességet lát? Felküldünk 2 viszonylag gyors szélsőtámadót,meg egy viszonylag gyors támadót ékbe..meg 3 csiga lassú embert akiknek "menni kéne" ezzel a 3-al és érkezni a kapu elé...

 

5. Gratulálok az utazóknak,hogy időt ,pénzt és fáradtságot nem ismerve elkisérték a csapatot.

 

pippolinó Creative Commons License 2023.09.27 -3 0 257674

Babunski góljai és labdamegtartásai hiányoznak.Meg a középpálya góljai.Loncharnak volt egy eredményes időszaka, Szécsi képes méggóllövésre, meg Dzsu vagy Bódi szabadrúgásból, de ilyenre se mistanában került sor.Ezzel a kerettel idén nem leszünk dobogón, de az rlső hatban sem.

Nézem a kecskék meccsét és a játékosaik mind gyorsaságbyn, mind fizikálisan felveszik a fradival a versenyt.Domingesekkel, meg kyziridisekkel, Bévárdikkal nem leszünk előrébb.

nincskegyelem84 Creative Commons License 2023.09.27 0 2 257672

Lassan minden meccsen meccsen emberhátrányban állunk fel! Nem értem hogy Loncar hogy lehet válogatott játékos. Az hogy rúgott 4 gólt ezzel értékelve van is a teljesítménye. Borzasztó lassú,körülményes,passzolni nem tud,hatalmas emberhátrányban vagyunk vele,Dzsudzsákot pedig már tavaly a csúcson el kellett volna felejteni!

Megyünk le a lejtőn ezt mindenki látja.Hazai meccsek nagyobb részét behúztuk de abban a játékban sem volt semmi extra,lényegében a szerencsének köszönhetően nyertünk. Ha fortuna nem áll mellénk akkor lehetnek bajok. Hiányolok a játékosfigyelők és azok megfelelő munkáját akik felelősek az igazolásokért.

Inkább néznék 10 focizni nem tudó de sprintert a pályán mint az aggastyánokat. Miért nem igazolunk ésszel? Ha már valaki focizni nem nagyon tud akkor legalább bírjon futni?

 

skiss Creative Commons License 2023.09.27 -1 1 257671

én is

Előzmény: pippolinó (257668)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.09.27 -2 4 257670

Lehet, sőt egészen biztosan népszerűtlen vélemény következik.

De mi lenne, ha a 5 nap alatti két vereségért nem ásnánk el a csapatot? Akárhogy nézzük a két egymás utáni vereség bármikor benne van (természetesen az ilyen hozzáállású nem!). Sokkal inkább agasztóbb a tendencia. Valami egyértelműen történt a háttérben, ez a mezei szurkoló számára is tisztán látható. Az, hogy melyik irányba megyünk tovább csak rajtuk és rajtunk múlik. A siránkozás és a mocskolódás jelen pillanatban nem segít. 

Önnek_igaza_van Creative Commons License 2023.09.27 -4 1 257669

Tudja valaki, miért igazolt el Mance és Babunski és miért játszik az erőnléti problémákkal küzdő Bárány folyton, és miért cseréltük le az elmenő csatárokat,  Majdevacra? Ő azért jött, hogy 2 perce álljon be. Ő is játékhiánnyal küzd?

Ma pl. feltűnő volt, hogy nem volt labdakihozatal, hanem felrugták lesz ami lesz, mint anno Kondásnál. Blagojevics is megkanászosodott ?

Egyébként szörnyű volt a mai, legalább szoros eredményt elvárható lenne, de most ezekután, kb. 2000 kevesebb haza néző. Aki bennfentes mondhatna mi történik most. Köszönöm előre is.

pippolinó Creative Commons License 2023.09.27 0 1 257668

Ha a lilákat megverjük én mindent megbocsátok:)

Kosava Creative Commons License 2023.09.27 0 2 257667

Újabb kudarc, nagyrészt lélektelen játékkal. Nagyon rossz formában a csapat 90%-a, érhetetlen, bicskanyitogató megoldások sokasága. Edzői oldalról erősen megkérdőjelezhető döntések (vagy éppen a döntések hiánya). Valami úgy tűnik megtört a csapaton belül, én legalábbis ezt érzem. Nem pörgünk, Balázs nagyon egykedvű volt egész meccsen. Ez a keret nem bírja el a tömeges sérüléshullámot sem. Nem tudom hova fog kifutni ez a dolog, sajnos én most borúsan látom a következő heteket. Remélem rám cáfolnak.

Mapé Creative Commons License 2023.09.27 0 2 257666

Az egyik csapat akarta a győzelmet a másik nem, az egyik színmagyar a másik nem.

rush01 Creative Commons License 2023.09.27 0 1 257663

Most mit fog mondani Blago, mert ez gyengébb teljesítmény volt mint a Diósgyőr ellen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!