Keresés

Részletes keresés

kannibál Kovács Creative Commons License 2007.12.26 0 0 86526

Nézzük, kikkel játszanak tavasszal a leendő selejtezőbeli ellenfeleink www. fifa.com):

 

Dánia

02. 06. Szlovénia (idegenben)

03. 26.  Csehország (hazai pályán)

 

Málta

05. 30. Ausztria (idegenben)

 

Portugália

02. 06. Olaszország (idegenben)

03. 26. Mexikó (hazai pályán)

 

Svédország

01. 13. Costa Rica (USA)

01. 19. Egyesült Államok (USA)

02. 06. Törökország (idegenben)

 

Magyarország és Albánia esetében még nincs hivatalosan lekötött mérkőzés jelezve.

 

 

Bár a hivatalos játéknapok listáját nem találtam meg, szinte biztos, hogy áprilisban nem lesz ilyen. Mindenütt zajlanak a bajnoki véghajrák, és a nemzetközi kupák is ekkor érkeznek a finishez.

 

Abszolút értelmetlen egy ilyen alkalomra összetrombitálni a válogatott keretet, pláne egy Fradi-meccs kedvéért. Az itthon játszók mellett legfeljebb azok lépnének pályára, akik odakint nem kapnak játéklehetőséget a klubjukban, vagy még csak korosztályos csapatban játszanak.

De ha mégis összejönne néhány napra egy ilyen B/C-válogatott, akkor is több értelme van hivatalos válogatott mérkőzést rendezni valami afrikai vagy arab nemzeti tizenegy ellen.

 

Ha az MLSZ gesztust akar gyakorolni a Fradival szemben (rohadj meg, kisteleki!), akkor írja ki a pénzdíjas Bajnokok Kupáját, ahol a bajnoki címvédő és a három legtöbb aranyéremmel rendelkező klub vívna egy háromnapos minitornát. Helyszín: Albert Flórián-stadion. Résztvevők: FTC, MTK, Újpest, Loki. A szurkolók már ki vannak éhezve!

 

Előzmény: zdzicht (86525)
zdzicht Creative Commons License 2007.12.25 0 0 86525
szar az egesz, szerintem ez nem fifa mecs, augusztus 20. mecsbol adhatnak oda fradinak a keresetet ez mar valami komolyabb gesztus lenne :D

Hajra Magyarok! Hajra Fradika! :)
Előzmény: kannibál Kovács (86520)
zdzicht Creative Commons License 2007.12.25 0 0 86524
jah, es viszont persze! :D
Előzmény: Tamas(Ottawa) (86519)
zdzicht Creative Commons License 2007.12.25 0 0 86523
kb. :D
Előzmény: Tamas(Ottawa) (86519)
zdzicht Creative Commons License 2007.12.25 0 0 86522
kuldjed csak :D
Előzmény: yi-dvags (86521)
yi-dvags Creative Commons License 2007.12.25 0 0 86521
jól, helyesen, vagy legalábbis elég jól, nagyjából helyesen - felvegyem magnóra, és küldjem el? :-)

(léteznek rajtad kívül is olyanok, akiknek közük van Lengyelországhoz ;-))

Előzmény: zdzicht (86518)
kannibál Kovács Creative Commons License 2007.12.25 0 0 86520

Ezzel az április 16-i Ferencváros-Válogatott mérkőzéssel kapcsolatban lenne egy-két kérdésem:

 

1. Április 16-a szerdára esik. Kérdés, hogy ez hivatalos FIFA-játéknap-e. Ha nem az, akkor az idegenlégiósaink közül vajon kiket engednek majd haza egy ilyen sörmeccsre, miközben mindenhol javában zajlik a bajnoki hajrá?

2. Amennyiben nem jön haza a légiósok zöme, akkor miféle csapat áll majd ki az FTC ellen? Lehet-e magyar válogatottnak nevezni egy Leandróval, Borival, Sándor Györggyel, Pollákkal felálló Újpest-MTK-Loki vegyes csapatot?

3. Amennyiben viszont április 16-a FIFA-játéknap, akkor miért kell a Fradi ellen bohóckodni? Miért nem rendes országok közötti mérkőzést játsszunk?

4. Miért nem mondja egyetlen Fradi vezető sem, hogy nem kellenek annak az MLSZ-nek a gesztusai, ahol a mai napig nem nevezték meg azoknak a nevét, aki törvénysértő módon kizárták a klubot az NB1-ből?

Előzmény: zdzicht (86505)
Tamas(Ottawa) Creative Commons License 2007.12.25 0 0 86519
Veszolih Szvját i scseszlivego novego roku...
?
... és persze Neked is!
Előzmény: zdzicht (86511)
zdzicht Creative Commons License 2007.12.25 0 0 86518
azt elhiszem, csak azt nem tudom hogy hogyan :D:D
Előzmény: yi-dvags (86512)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.25 0 0 86517
Boldog karácsonyt mndenkinek! 19.30-kor a Sport1-en: Magyarfutball,a 91.perc.
casanova69 Creative Commons License 2007.12.24 0 0 86516
Áldott Karácsonyt Emberek!
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.24 0 0 86515
 Akkor már nem nagyon leszek netközelben, előrehoztam kicsit :-) Végülis 1 hét csak ;-)
Előzmény: gugugaga (86514)
gugugaga Creative Commons License 2007.12.24 0 0 86514
ezeket január 1-re hagyd:-)) akkor szoktak kívánni az emberek :o)
Előzmény: Törölt nick (86513)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.24 0 0 86513
 Én is kívánok minden fórumozónak, különösképp a válogatott mellett kiállóknak kellemes és meghitt ünnepeket kívánni! Reméljük, jövőre sok Talmácsi- és Szávay sikert láthatunk, továbbá, hogy a pekingi olimpián kétszámjegyű aranyérmünk lesz, és ami a legfőbb vágyam: jövő ilyenkor úgy állni a VB-selejtező csoportunkban, hogy esélyünk lesz a továbbjutásra! Reméljük, a válogatottnak az ősszel produkált teljesítménye nemcsak egy jó időszak volt, hanem egy még szervezettebb, még bátrabb és egységesebb, fiatalokkal kiegészített válogatottunk lesz, aki bárkivel fel tudja majd venni a versenyt! És köszönöm a válogatottnak az olaszok elleni győzelmet is, mert azt a napot nem fogom elfelejteni! Hajrá magyarok!!
yi-dvags Creative Commons License 2007.12.24 0 0 86512
ki tudom ejteni :-)
Előzmény: zdzicht (86511)
zdzicht Creative Commons License 2007.12.24 0 0 86511
Wesołych Świąt :D i Szczęśliwego NOwego Roku!
Ezt azert meghalgatnam hogy hogy ejted ki :D:D:D:D
Hajra Magyarok!!
|:D
Előzmény: yi-dvags (86507)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86510

Boldog karácsonyt a magyar foci összes szurkolójának és ellenszurkolójának!

 

HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

gugugaga Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86509
biztos ezért hosszabították meg a szerződését:-)
Előzmény: yi-dvags (86508)
yi-dvags Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86508
ez szerintem is nagyon jó. és még a szerződése lejártakor is csak 28 éves, ami bőven ideális kor.

Juhászról valahogy kevés szó esik (talán mert védő - egy-egy Torghelle-gól mindig téma), pedig példamutató a karrierje.
Előzmény: Törölt nick (86504)
yi-dvags Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86507
Wesołych ¦wi±t!
Előzmény: zdzicht (86506)
zdzicht Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86506
Boldog Karacsonyi Unnepeket kivanok mindegyik foci szurkolo baratnak es szebb komoly sikerekben eredmenyes 2008 evet kivanok!
Ne felejtsuk hogy most a nyaron lesz a pekingi olimpia!! :D

Hajra Magyarok!!!!!!!!!!!!!!
zdzicht Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86505
Valaki mar betette a jovo evi Magyar Valogatott programjat? Ha nem akkor nesze:
Szekeres Tamás, az A-válogatott technikai igazgatója arról tájékoztatta honlapunkat, hogy ha véglegesen még nem is dőlt el, de alakul a szeptemberben kezdődő vb-selejtezőkre készülő együttes programja. Az már szinte biztosra vehető, hogy februártól augusztusig legalább 5 mérkőzést játszanak legjobbjaink.

Az első találkozóra február 6-án Cipruson, Limasszolban kerül sor, az ellenfél Szlovákia csapata lesz.

Ezt követi március 26-án egy később kijelölésre kerülő hazai pályán a szlovének elleni találkozó, majd április 16-án kerül sor a Ferencvárosnak járó "tartozás" törlesztésére: amikor az MLSZ és a zöld-fehér klub békét kötött, ez volt a megállapodás egyik sarkalatos pontja.

Május 28-31. között Brüsszelben rendezik a magyar válogatott részvételével az EU Kupáért zajló minitornát, amelyen a mieink mellett a házigazda belgák, s valószínűleg az Eb-re készülő francia együttes, valamint várhatóan Írország szerepel.

Augusztus 20-án ismét a Puskás-stadion lesz színhelye egy barátságos találkozónak, itt zárul a felkészülési mérkőzések sorozata, az ellenfelet még a keresik, a tárgyalások javában folynak.

Felvidekeiekkel kezdjuk a programról a www.felvidek.ma oldalrol tudtam meg :D

Hajra Magyarok!

Jó lesz az a marciusi torna.
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86504

 Juhász új szerződést kapott karácsonyra

 

 Három és fél évvel meghosszabbította szerződését a belga labdarúgó-bajnokságban szereplő RSC Anderlechttel Juhász Roland. A magyar válogatott védőnek az új kontraktusa 2011-ben jár le.

 A klub a honlapján méltatja a fiatal futballistát, emlékeztet arra, hogy Juhász 2005 augusztusában érkezett a brüsszeli csapathoz, s az azóta eltelt időszakban a védelem stabil, megbízható tagjává vált. A magyar futballista 45 bajnoki, öt hazai kupa- és 15 nemzetközi kupamérkőzést játszott alakulatával.

"Hosszas gondolkodás és tárgyalások után dőlt el, hogy még idén, ráadásul a karácsonyi ünnepek előtt aláírom az új szerződésemet, ami 2011-ig köt a klubhoz" - nyilatkozott a 24 éves Juhász. "Úgy is mondhatom, hogy az Anderlechttel megajándékoztuk egymást karácsonyra, hiszen érzésem szerint most mindkét fél elégedett, én legalábbis mindenképpen. Jó érzés, hogy egy komoly, nemzetközileg is jegyzett klub ilyen hosszú távon számít rám. Amikor idekerültem az volt a célom, hogy megálljam a helyemet éveken keresztül, és azt hiszem, a mostani szerződés bizonyítja, hogy ez sikerült. Voltak érdeklődők máshonnan is, de úgy vélem, ráérek később is váltani, hiszen itt jól érzem magam, ráadásul meg is becsülnek, ami a szerződésem kondícióiban is meglátszik."

 

 origo.hu

 

 Ezt nem lehet máshogy kommentálni, minthogy jól döntött. Az Anderlech állandó BL-vagy UEFA-kupa szereplő, és minimum csoportkörig jutnak. Sztem ha itt fejezi be a pályafutását, az is szép karrier lenne. Bár az álma a Premier League, de ott meg lehet nem lenne mindig kupaszereplő (csak ha a 4 nagyágyú valamelyike venné meg). Szvsz stabil helyzetben van.

ChrisRea Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86503
szod, a magical magyar olyan kozhely

mindenkire rargasztjak ha jol jatszik. (kb mint nalunk a "brazilfoci" ha valaki csinal egy cselt a grundon)
Előzmény: szaltósGera (86492)
giornalista Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86502

Ez a futball rendje.

 

Pintét, amikor idejött, szétrajongtuk az Üllőin, biztos emlékeztek arra a drapira is, amit kifeszített a B-közép, amelyen Pintét maradásra kérték.

 

Aztán pár hónappal később ugyanezt a Pintét szidtuk kórusban. Futball. Ma Magic Magyar, ami túlzó, pár hónap múlva átadólista és harmadosztály.

 

Mármint ez is LEHETSÉGES. Fenn, lenn, ennyi. Szabics? Győzelemre vezette a Stuttgartot a United ellen, pár hónappal később már eladták a másodosztályba.

Előzmény: szaltósGera (86499)
yi-dvags Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86501
természetesen én sem lelkesedek már úgy, sőt, sehogy.


De nem erről van szó: nem mi nevezzük Buzsákyt mágikusnak, hanem a QPR szurkolói, és ez így van jól. Ennek mi csak örülhetünk, hogy van még a világnak olyan pontja (és ráadásul nem is a legalja), ahol egy magyar játékost ilyen jelzővel illetnek.

Előzmény: szaltósGera (86499)
angyalhentes Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86500
De nem erzed a kulonbseget akozott, hogy valaki jol teljesit, meg akozott, ha valakinek a jatekaban benne van a varazslat?

Makelele a vilag egyik legjobban teljesito jatekosa volt par eve, de a varazslat olyan tavol allt tole, mint Kistelekitol a becsuletesseg.

Ezzel szemben Higuita varazslatos volt, kapusnak viszont kifejezetten szar.

Es meg sorolhatnam azokat a peldakat, amikor a teljesitmeny nem all aranyban azzal a kepesseggel, hogy emlekezetes megmozdulasokat produkalj.

Par hete olvastam valamelyik WBA levlistan, amint az egyik helyi drukker felemlegetette, hogy Gera 2004-ben hogy tartott bent egyszer egy labdat. Ez a varazslat, egy emlekezetes pillanat. (Es igen, van "rossz varazslat" is, kerdezd meg a Pool drukkereket, hogy emlekeznek-e Traore produkciojara a Burnley ellen. :))
Előzmény: szaltósGera (86498)
szaltósGera Creative Commons License 2007.12.23 0 0 86499
én utoljára a grasshoppers legyőzése után magasztaltam magyar csapatot, akkor viszont nem érdemelenül, igaz azon a szurkolón már akkor is röhögtem aki ezt mondta:
Kuntics európa legjobb csatára:)
Buzsákyt amikor mágikus magyarnak nevezitek, mindig az a félrészeg fiatalember jut eszembe 95-ből:)
Előzmény: yi-dvags (86494)
szaltósGera Creative Commons License 2007.12.22 0 0 86498
belőlem nem ölték ki
Szávay-Talma versenyein vagy a kézilabdások meccsein az infarktus kerülget néha, meg a szomszéd is ráncolja a homlokát ha éppen kedvem támad felüvölteni a fél utcát...
engem a mutatott "produkció" győzött meg és az alapján, mondom, hogy nincsenek klasszisaink (nem azért mert a média azt mondja) ellentétben például a többi kisebb országgal finn Litmanen- marokkói Hadji- belousz Hleb...

Messi-Ronaldo-Kaka nevét valóban azért is írtam, mert a szakma szerint ők a legjobbak. de én csak egyetérteni tudok velük.
bár Juninhot Gerrardot stb is írhattam volna...
Előzmény: angyalhentes (86493)
DartagnanX Creative Commons License 2007.12.22 0 0 86497
Puskásékat nem "Mighty Magyars"-nak hívták?
Előzmény: giornalista (86476)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!