Keresés

Részletes keresés

casanova69 Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87304

Reméljük. Tény, hogy a 18-as keretben van és az edző dicséri a honlapon.

A többi NSO költemény.

 

 

Előzmény: ChrisRea (87300)
emgergo Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87303
Ez urban legend tudtommal.
Előzmény: Törölt nick (87301)
ChrisRea Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87302
ja bocs nem továbbjutó :P csak uefás.
Előzmény: ChrisRea (87300)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87301

 

 Seva nem kellett a Stadlernek anno, Nyicsenkot választották .

ChrisRea Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87300
Dzsudzsákot nem lehet túlsztárolni per pillanat.

BL továbbjutó patináns csapathoz érkezik holtszezonból, a rangadóra, kezdőnek minden átmenet nélkül :O


nem tudom, de kétlem hogy utóbbi 2o évben Mo volt-e ilyen kaliberü igazolásunk.
ChrisRea Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87299
Na azért ez foditva is műküdik.

Nem egy légiós azért kapott behivót a nemzeti csapatba mert a magyar bajnokságban villoghat. A Lokiba már Ronaldinho szomszédját is elhozták :)

a bajnokságot az értékeli le alapvetően ha több csapat játszik mint amennyi épkézláb focista van: tingli-tangli- tipmix meccsekkel stb.
Előzmény: kannibál Kovács (87292)
reckon Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87298
daum jöhetne
ukkrm0 Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87297
Szerintem drogos edző ne legyen a kispadon...
Inkább a norvég :)
Előzmény: kannibál Kovács (87295)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87296

Cak az itt felsorolt magyar edzők lófaszt sem értek el a nemzetközi fociban, korántsem nevesek csak az itthoni fosványban...

Ja, az teljesen egyértelmű, hogy a tótok elleni meccsen és utánna már a tényleges Kapitány üljön a kispadon!

Előzmény: kannibál Kovács (87295)
kannibál Kovács Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87295

Kezdem élvezni ezt a találgatást. Mennyivel jobb azon filozofálni, hogy Sollied, Vercauteren, Daum vagy mégis Bölöni, mintha azon folyna a vita, hogy most akkor Supka, Mészöly G. vagy Egervári váltja Várhidit?

Csak egy kérés kistelekinek: bárki kerül a kapitányi székbe, a szlovákok ellen ugyanaz a tréner üljön a kispadra, aki majd a Vb-selejtezőkre is felkészíti a csapatot.

Előzmény: Vasi Kutya (87294)
Vasi Kutya Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87294
Én örülnék neki ha Ő lenne a Kapitány...
Előzmény: kannibál Kovács (87293)
kannibál Kovács Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87293

A Hír Tv sporthíreiben újfent Christoph Daumot emlegették. Íme az adatlapja:

http://en.wikipedia.org/wiki/Christoph_Daum

 

Az eredményei imponálóak, de kissé zűrös csávónak tűnik, akinek a karrierje szerintem már hanyatlóban van. Kis túlzással olyan, mintha Otto Rehhagelt kereszteznénk Lothar Matthäusszal. Éppen nekünk való kapitány lenne, bár szerintem az ő idehozatala már tényleg csak pletyka. Igaz, Lothar Matthäus magyar kapitányságáról is először a bulvárverebek kezdtek csiripelni.

Az viszont tuti, hogy nála csak az lehetne válogatott, aki hajt mint az állat. Újra felvirrad Sanyika napja?

 

kannibál Kovács Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87292

Eszembe jutott még egy dolog, mégpedig Dzsudzsák kapcsán.

Azzal, hogy Dzsudzsák kiment a hollandokhoz, lényegében egyetlen stabil válogatott kerettag sem maradt az NB1-ben! Mivel lassan az összes 20 év alatti tehetségünk kint van, ezért várhatóan a közeljövőben sem lesznek válogatott kerettagok az élvonalban. Bárki bármit mond, ez a tény hosszabb távon nem vezet jóra, és még inkább leértékeli az ezer sebből vérző magyar bajnokságot. Ugyanakkor aligha véletlenül alakult ez így, mert normális szövetségi kapitány tényleg a kint játszókra építi a válogatott keretet, mivel ők a legjobbak.

 

Hogyan lehetne feloldani ezt a dilemmát?

Talán úgy, ahogyan a svédek csinálják, és amit a nagy össznépi fröcsögés közepette Matthäus is megpróbált. A hivatalos FIFA-időpontokon kívül is kell szervezni A-válogatott mérkőzéseket, kifejezetten az itthon játszók tesztelésére. A menedzselésük szempontjából is jobb lenne, ha bemutatkozhatnának a nemzeti tizenegyben. Igaz, hogy ezzel megint 80 fölé kerülhet a kipróbált játékosok száma 1-2 év alatt és tovább szaporodhatnak az egyszeres válogatottak, de ki nem szarja le!

A svédek már vasárnap pályára lépnek az USA-ban, hivatalos válogatott meccsen az otthon játszókra épített csapattal. Ezzel elérik, hogy 90 perces játékkal tesztelhetnek fiatal játékosokat, és életet lehelhetnek a téli holtidénybe is.

 

Az április 16-i napon pl. az FTC elleni - engem mélységesen irritáló - ökörködés helyett valami arab ország válogatottjával kellene megmérkőzni, és így Urbánt, Vermest vagy Korcsmárt éppúgy lehetne 90 percen át tesztelni, mint a Németh K. vagy Koman típusú fiatalokat, akik odakint még korosztályos csapatban szerepelnek és talán elengednék őket. A válogatottság tekintélyének elvesztésével kapcsolatos dumát meg hagyjuk meg a hegyiivánoknak meg bocsákmiklósoknak, hadd fröcsögjenek.

 

 

Előzmény: angyalhentes (87277)
szaltósGera Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87291
nem tudom mennyire nevelik bele a gyerekekbe mostanába a hazaszeretet
de sok jóra nem számítok...
Előzmény: Törölt nick (87289)
gugugaga Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87290
egyszermár a sport1 bemutatta őt
Előzmény: Törölt nick (87287)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87289
 Lehet kinnt sok ilyen tehetség van, de nálunk egynek is nagyon kell örülni. Megindíthat egy folyamatot, felhívhatja a magyar kisgyerekekre is a figyelmet, hogy érdemes őket már korán kivinni és kinevelni, mert többszörösen megtérül majd a befektetés. Csak az ne történjen hogy kinnt él xy évig ami elég ahhoz, hogy megkapja az ottani állampolgárságot, és a helyi válogatottban fog játszani...
Előzmény: szaltósGera (87288)
szaltósGera Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87288
gondolom a spanyoloknál több 100 ilyen kisfiú van...
bár adja Isten, hogy ő legyen az új Messi
Előzmény: Törölt nick (87287)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87287

 Érdemes lesz megnézni a ma esti Fókuszt is, mégpedig ezért:

 

 "Egy kisfiú sikertörténetét is bemutatjuk. 12 éves, Szombathelyen lakik, és úgy tűnik, Barcelonában vár rá egy exkluzív szerződés a világhírű focicsapat utánpótlás játékosai közt. Ez hihetetlen eredménynek, megtiszteltetésnek számít. Hoós Patrik zseniális labdaérzéke meghódította a spanyolokat. A kisfiút és tehetségét megismerhetik a pénteki Fókuszban"

gugugaga Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87286
na ez meg a másik.. ez a Dzsudzsák eset, több napon is bele tudtam vézni az nsbe mindegyiken volt szó Dzsudzsákról, csak aztán pont ők lesznek hoppon ha számkivetett is lesz. Én azért szurkolok
Előzmény: Batu. (87280)
szaltósGera Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87285
elképesztően
én már aludni sem tudok :))
Előzmény: Steve the Great (87282)
gugugaga Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87284
vagy éppen Winnie Schafer, lehetne azilyen edzőket mondani:-)))
Előzmény: Kcsita (87268)
gugugaga Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87283
na ja pont ilyen ember kell nekünk..
Előzmény: szaltósGera (87240)
Steve the Great Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87282
Mostan azt mondják a rádióban, h. Kisteleki 1 v. 2 nevet terjeszt kedden(?) az elnökség elé... éshogy külföldipárti... izgulok. nagyon.
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87281
 Így van, nagyon fontos lesz hogy mutatkozik be holnap, nem mindegy milyen lesz a benyomás a szurkolókra és az edzőre nézve. Ezt egy gólpasszal vagy góllal egyértelművé tehetné. Németh Krisztiánnak sikerült 2 góllal debütálnia a Liverpool B-ben, nagyon örülnék ha csak fele annyira is eredményes lenne holnap Dzsudzsák. Este 8-tól le a TV elé mindenki!
Előzmény: Batu. (87280)
Batu. Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87280
Érdemes lesz holnap odapillantani a Feyenoord-PSV-re, mert a Loki-honlap szerint Dzsudzsák kezdő lesz. Azt nem tudom, ez mennyire biztos, de az edzője szerint végigbír 90 percet és lehetséges, hogy már az elejétől a pályán lesz.
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87279

 Én azért nem kommentálok itt semmilyen hírt, mert ezek csak TALÁLGATÁSOK, pletykák, a valószínűsége a híreknek kb. annyi minthogy én leszek a szöv. kap. Meg kell várni a keddi napot, és aztán értékelni. Még jó, hogy 15 fős az elnökség, ezért a többinek eszébe jut, hogy nem vár ki májusig. Az lenne a legnagyobb taplóság a Földön, ha előre kötne Kisteleki egy szerződést azzal a Duem-mel vagy kivel, és addig még VP irányítana. A piszkos, verejtékes munkát elvégezné Péter, és utána meg le kell mondania a szüretről, az eredményekről. De remélem ilyen fel sem vetődhet.

 

 Az edzők neveit nem ismerem, de addig nem is akarom, amíg valamilyen magyar érdekeltsége nincs a dolognak. Mihelyt lesz, azonnal kielemzem, megvizsgálom az illetőt, és akkor már lehet rajta filózni milyen döntés volt. De így előre, felesleges. Annyi nevet hallottam már, hogy egyiket sem tartom hitelesnek. Szvsz az elnökségből lesz 6-7 tag amely megadja VP-nek az esélyt arra, hogy folytassa amit elkezdett. Persze Pista bácsi és a tapló "mindenáron külföldit akarok" társai kisebbségbe szorulnak. Muszály végigcsinálni a programot, nem válthatunk minden évben.

Előzmény: emgergo (87278)
emgergo Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87278
Elképesztő dilettanizmus lenne, hogy hagyunk egy teljes tavaszt elpocsékolni, amikor már - egész jó - előre lekötött meccseink vannak.

Ha májusban lesz kapitány, és külföldi, pont kiesik az akklimatizációs időszaka.

Vadbarmok...
angyalhentes Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87277
Igen. Bár én nem látom a döntésképtelenséget (mármint azt, hogy valakik tenni akarnak valamit, csak nem tudják/merik eldönteni, hogy mit), én csak azt látom, hogy beleszarnak az egészbe és viccet csniálnak a válogatottból.

És nem úgy, ahogy már megszoktuk, hogy alkalmatlan játékosok futnak ki néha címeres mezben, hanem egy gigászi, tértívelő kutyakomédiát csinálnak belőle.
Előzmény: kannibál Kovács (87274)
kannibál Kovács Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87276

Bocsánat, a nagy sietségben rosszul fogalmaztam. Helyesen így hangzik:

 

De legalább ennyire tisztességtelen az MLSZ-elnök a menetrendszerűen előrángatott Bölönivel. Vele kapcsolatban a mai napig nem magyarázta meg kisteleki, hogy miért nem jó szövetségi kapitánynak? Azt pedig végképp nem értem, hogy a debil magyar sportújságírók miért nem szegezik kistelekinek a kérdést, hogy ugyan magyarázza már el, miért csak futballfejlesztési igazgatónak kellene a világ jelenlegi legismertebb magyar anyanyelvű edzője?

Előzmény: kannibál Kovács (87274)
emgergo Creative Commons License 2008.01.11 0 0 87275
Ez a Sollied-vonalat erősíti.
Előzmény: zdzicht (87250)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!