Keresés

Részletes keresés

gombóc63 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 53

Ja értem...ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre ez a megoldás. Már hogyne értenélek meg!

Előzmény: 55judit (52)
55judit Creative Commons License 2015.01.12 0 0 52

Ez a topic arra van, hogy akik használják a shafe lasert, megosszák tapasztalataikat.

Köszönöm megértésed !

Előzmény: gombóc63 (51)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.11 0 0 51

Naná, hogy állítja a feltaláló....gondolhatod, hogy sok mindent kipróbáltam és utána néztem több dolognak is, nem önként és dalolva megyek a műtőasztalra. Mit lehet fél éve választani? Milyen másik megoldást?

Előzmény: 55judit (50)
55judit Creative Commons License 2015.01.11 0 0 50

Bocsáss meg, egy szóval nem állítottam hogy hiszek benne.

 

Ezt írtam:

"Állítólag az elkopott porc is újra épül a használatával." 

Ezt pedig a tájékoztatóból olvastam ki, amit a safe leser feltalálója állít. Csak ennyi.

 

Hinni csak azt fogom amit magam tapasztalok meg. Amennyiben számomra nem hoz a készülék gyógyulást, vissza fogom kérni az árát.

Egyébként elképzelhetőnek tartom a porc újraépítést, neves kutató állítja ezt, nem gondolom hogy emberek félrevezetésével lejáratná magát. Kicsit tájékozódjál te is, mert elképzelhető hogy olyan dolgok is léteznek, amiről te nem tudsz. A porcműtét egy alternatíva, pont mint ez is. Ez a fajta kezelési mód még új. Ennek előtte valóban csak a műtíti megoldás létezett, kb fél éve lehet választani. de szabad ezentúl is sorban állni a műtétes megoldásért.

Előzmény: gombóc63 (49)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.11 0 0 49

Az elkopott porc NEM épül újra. Kár, hogy ebben hiszel. Ha ez így lenne nem lenne porcpótlás műtéti úton és nem lennének protézises betegek. Nem kellene éveket várni a műtétre és szenvedni.

Előzmény: 55judit (48)
55judit Creative Commons License 2015.01.11 0 0 48

Nekem mindkét sarkamnál csonthártya gyulladás van, lassan másfél éve. Nagyon fájdalmas, és tenisz könyök is van. Ezeket kezelem.

 

A tájékoztató szerint alkalmazható arthrózis esetén is. A te esetedben is hosszabb lenne a gyógyulási folyamat, mivel idült megbetegedésről van szó. Állítólag az elkopott porc is újra épül a használatával. De a gerincben porckorong az nem.

 

Van egy ötletem, írd meg privátban a skype nevedet és beszéljünk.

Előzmény: sasa58 (48)
sasa58 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 48

Köszi a választ, igazából Te mire használod az égési sérülésen felül? Nekem egy 20 éves sportsérülés következtében kialakult komoly ízületi arthrózisom van (meg sok más), erre szeretném használni, de nem tudom van-e értelme.

Előzmény: 55judit (47)
55judit Creative Commons License 2015.01.10 0 0 47

Igen használ. De mivel a készülék nem egyenlő a varázspálcával, még teljes gyógyulásról nem számolhatok be. :)

Vesztemre több mint egy éve kialakult betegségeket kezelek vele, így lassacskán haladok. Sőt, el is rontottam, mert eleinte többször kezeltem magam a kelleténél, így változtatnom kellet.

 

Bár, arról beszámolhatok máris, hogy tegnapelőtt főzés közben kicsit megégettem a karomat. Nem hólyagosra, csak fájt. Mindjárt rátettem a lézert, 6-7 perc elteltével teljesen megszűnt a fájdalom. Ez is valami.

Előzmény: sasa58 (46)
sasa58 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 46

Halihó!

 

Mi újság a laser kezeléssel? Használ valamit? Engem is érdekel a dolog.

Előzmény: 55judit (42)
55judit Creative Commons License 2014.12.20 0 0 45

Elfelejtettem hozzátenni, az idézet a face csoportból való.

Előzmény: 55judit (44)
55judit Creative Commons License 2014.12.20 0 0 44

Saját eddigi tapasztalataim alapján mondjuk ezt nem hiszem el:

 

"Vettem Önöktől egy Safe Laser 500 Infra lézert a hátfájdalmamra, amin huszon-pár éve senki sem tudott segíteni.
3 nap kezelés után a fájdalom elmúlt!!!"

 

 

55judit Creative Commons License 2014.12.20 0 0 43

Van egy facebook csoportjuk, ott több tapasztalatot közzétettek, van videós is.

 

Előzmény: 1zsomi (40)
55judit Creative Commons License 2014.12.20 0 0 42

Igyekszem-igyekszem. :))

Naponta kétszer használom 15.-e óta, mintha  kis javulást éreznék, de majd akkor számolok be részletesen, ha valami nyavalyám teljesen elmúlt. Mert hát van bőven sajnos.

Előzmény: Jesurun under Lyme (41)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.12.19 0 0 41

Szerintem jo a topik csak varni kell mig megtalaljak. 

Es vannak olyanok is (mint en) aki azon gondolkodik h lehet kene venni. 

De azert tul draga h mindenfele utanjaras nelkul vegyem meg.

A termektajekoztato oldalakat termeszetesen atneztem de azok csak olyan infokat kozolnek ami alapjan erdemes megvenni. 

Engem erdekel a nem szakik velemenye.  Azoke akik hasznaljak. Es ezert most turelmesen varok a tapasztalatokra. 

:)

Előzmény: 55judit (36)
1zsomi Creative Commons License 2014.12.19 0 0 40

Tegnap elkezdtük az "önkezeléseket" a feleségemmel a 150-es lézerrel. Mindketten elvégezzük az orrnyálkahártya besugárzását. Feleségem a hüvelykujj ízületi kopását kezeli még. Jómagam (az orrnyálkahártya besugárzásával) többek között a néha már elviselhetettlennek tűnő fűlzúgásomat szeretném mérsékelni. Ezen kívül a két éve meglévő - az orvostársadalman eddig kifogott - hátfájásomat szeretném mérsékelni.

Próbálok a placebó hatáson túli eredményekre koncentrálni. Amint objektívnek érzek bizonyos változást jelezni fogom.

 

Nagyon jó lenne, ha ezen termékek eladásával együtt megkérnék a készülék használóit arra, hogy csatlakozzanak pl.ehhez a topichoz. Ezt a fejlesztők-gyártók és orvosok is felkarolhatnák, hisz ez érdekükbe áll. (Talán jelezni kellene feléjük?)

55judit Creative Commons License 2014.12.17 0 0 39

Így igaz.

Az a helyzet, ez az első topic nyitásom. A hibából minden esetre tanultam. :)

Előzmény: 1zsomi (38)
1zsomi Creative Commons License 2014.12.17 0 0 38

Kedves 55judit!

Talán igaza van, de mint Ön is látja új ez a dolog és sok a spontán "okos" ember.

1zsomi Creative Commons License 2014.12.17 0 0 37

Továbbá a "SafeLaser.hu" oldalon  magáról a fejlesztőről, gyártóról és a termékekről lehet mindent megtudni.

55judit Creative Commons License 2014.12.17 0 0 36

Kedves 1zsomi !

 

"Sok vitát meg lehetett volna előzni, ha 55judit azzal indított volna, hogy az idevonatkozó irodalmak linkjeit megosztotta volna."

 

Nem éreztem szükségesnek, hiszen a topic azok számára jött létre, akik használják a lézerek valamelyikét. A cím is erre utal. Feltételeztem ha valaki használja, előtte tájékozódott mint én is.

Arra lehet számítani minden témában, hogy azok írnak hamarabb véleményt, akik egy sort sem olvastak még a témában.

 

Tehát a topic a miénk, használóké.

 

Én hétfőn kaptam meg a 30-as és 500-as készülékemet. A 30-assal már első nap megvolt az a tapasztalatom, hogy mindkét orrnyílásomon szabadon áramlik a levegő. Előtte csak ritkán volt ilyen. Hol az egyik, hol a másik szelelt többnyire. Ezt egyébként csak megelőzésre használjuk ketten a családban. Bár télen mindig jelentkezik régi légcső problémám, kíváncsi leszek vér besugárzás hatására mi történik.

 

Az 500-assal többféle idült problémát kezelek, de azokkal kapcsolatban később várható eredmény.

 

Gyógyulást kívánok !

Előzmény: 1zsomi (34)
1zsomi Creative Commons License 2014.12.17 0 0 35

"Általános szervezeti hatású lézerbesugárzás az  orrnyálkahártyán keresztül"

Indulásnak legyen elég az, hogy a fenti szöveget bemásoljátok a keresőbe és a jelenlegi egyik magyar szaktekintélynek az írását el lehet olvasni a témában.

1zsomi Creative Commons License 2014.12.17 0 0 34

Új hozzászólóként szeretném leszögezni, hogy magam is a szkeptikusok közzé tartozom abban a vonatkozásban, hogy a hagyományos ("nyugati") orvosláson kívül eső lehetőségekben nem hiszek.

De! Ebben az esetben nem ilyesmiről beszélünk. A lézer orvostudományi irodalmában böngészve láthatjuk, hogy ezt már szerteágazóan  használják. Az újdonsága és egyben a nagyszerűsége abban van, hogy az eddig veszélyes eszköz egy szegmensét úgy fejlesztettk tovább, hogy azt most már a civilek is használhatják minden nap. Tehát nem csodáról van szó. Sokkal inkább arról, hogy a lágy lézerek e csoportjába tartozó eddig is ismert jótékony élettani hatást a minden napi használat lehetősége felerősíti.

Sok vitát meg lehetett volna előzni, ha 55judit azzal indított volna, hogy az idevonatkozó irodalmak linkjeit megosztotta volna. (az én tabletem vágólapja nem jó(???),ezért nem szívesen bénáskodok)

Magam is rendeltem a "safe laser150" típusból, amint lesz tapasztalatom megosztom azokat.

55judit Creative Commons License 2014.12.16 0 0 32

 

Tegnap kaptam meg a készülékeket, már elkezdtem használni. Én is izgatottam várom a hatást. :) Amíg az én tapasztalataimra várunk, addig itt olvasható néhány:

https://www.facebook.com/SafeLaser?fref=ts

 

A készülékek sorozatszámából ítélve még kevés embernek van ilyen, és úgy gondolom, nagyrészt inkább orvosok vásárolták meg eddig. Iszonyat drága, de ha valako meg tudja venni és sikerül általa a mással nem szüntethető fájdalmaktól megszabadulnia, minden pénzt megér.

 

Amint bármilyen tapasztalatról be tudok számolni, azonnal jövök !

 

Gyógyulást kívánok neked is!

Előzmény: Jesurun under Lyme (31)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.12.16 0 0 31

En varom a beszamolot. 

ötfelezős Creative Commons License 2014.12.14 0 0 30

...eltérítik a polarizált fényt...

 

Eltérítik? :D :D :D

Előzmény: ásítósmacska (24)
GeriSoft07 Creative Commons License 2014.12.11 0 0 29

te is szereptévesztésben vagy, mert nem kért senki, hogy megmentsd a világot ettől a lámpától.

Mellesleg kicsit járj után, nem mondom hogy EZT, de ilyen szoft infra lézert reumatológián, oep támogatottan 10 alkalmas kezelés kúrára adnak. akkor olyan bullshit nem lehet, ha engedélyezett és támogatott

 

Előzmény: ásítósmacska (27)
55judit Creative Commons License 2014.12.11 0 0 28

Nem szabtam meg, csupán egy tiszteletteljes kérés volt.

 

Írhatsz ide, semmi gond, viszont ha nem tartod tiszteletben egyszerű kérésemet, az téged minősít. Sőt, azt is megengedem, hogy ebben a témában legyen tied az utolsó szó.

 

Előzmény: ásítósmacska (27)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.12.11 -1 1 27

Indíts zárt topikot - és a qtya se fog oda írni.  :))))

A klubfórumok alatt találsz ilyen lehetőséget - meghívásos alapon.

 

Minden egyéb topik NYÍLT. Nem szabhatod meg, hogy ki ír bele.

 

 

Előzmény: 55judit (25)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.12.11 0 0 26

Te gondolkodás nélkül kipróbálod a gyilkos galócát, és nem hiszel azoknak, akik tudományos alapon megmondják, hogy inkább ne...?

 

:-DDD

 

 

Előzmény: 55judit (25)
55judit Creative Commons License 2014.12.11 -1 0 25

Ahhoz képest hogy nem használod a készüléket, elég gyakran írogatsz ide. Hablatyolsz. Mert amit eddig írtál, semmi nem a saját tapasztalatod a Safe LLaser-rel kapcsolatban. Márpedig a fórum témája ez.

 

Ha tége a biotron lámpa érdekel, vagy azzal kapcsolatban vannak tapasztalataid, előtted is ott a lehetőség, indíthatsz egy erről szóló topicot. Bár ide is írhatsz bármit, de ami nem a témával kapcsolatos, tök felesleges. Ugyanis nem érdekel senkit. :)

 

Örömömre szolgálna, ha mindenki tiszteletben tartaná kérésemet, miszerint csak azok írjanak, akik használják a Safe Laser készüléket.

A topic-ot nem az ellendrukkerek táborának szántam hanem a használóknak.

Előzmény: ásítósmacska (24)
ásítósmacska Creative Commons License 2014.12.11 0 1 24

Ezzel szemben a valóság:

 

 

 

A Bioptron (lánykori nevén Evolite) lámpát magyar orvosok találták fel. A miskolci Gruby Dávid Bőr-és Nemibeteggondozó Intézetben éveken át tesztelte két orvosnak a csapata. (Nevet nem írok, mert nem tudtam velük beszélni, már nyugdíjasok, hogy kiírhatom-e a nevüket.) Az egyik laborvezető, aki a teszteket összefogta és dokumentálta, az édesanyám. Jómagam, "hála" az egész testemet megtámadó ekcémának és más betegségeknek, tesztalany voltam a "gyermek" kategóriában.

 

A lámpa fénye ill. melege egy polárszűrőn át hat, egyes bőrbetegségeket, pattanásokat, aknékat, fekélyeket, sebeket, hegeket lehet vele gyógyítani, vagy gyógyszeres terápiával kombinálva a gyógyulást gyorsabbá tenni, a visszamaradó elváltozásokat csökkenteni. A színes előtétek csak parasztvakításra jók, nincs jelentőségük. A hegyikristály betét meg marhaság, ugyanis a kristály belső és külső fénytörési rétegei eltérítik a polarizált fényt, innentől a kis tiffany lámpa is hatásosabb.

Valaki írta, hogy a lámpától be kell pirosodni, az jelzi a hatást. Ez nem igaz.

A kezelési időnek van minimuma és maximuma, és a távolságot is be kell tartani.

Nikolett: a tesztelőket komoly szakmai vizsgák után válsztották ki, ugye nem akarsz azzal szédíteni itt mindenkit, hogy eü végzettség nélkül te nagy szakértő vagy. Ha láttad volna, milyen munka folyik a miskolci laborban, nem hencegnél a zepteres fejtágítókkal.

A Zepter nem tudom, miért állítja a lámpáról, amit állít, gondolom valahogy le kell nyomni a paciens torkán a márkanév árát. (Lánykori nevén extraprofit.)

Előzmény: ásítósmacska (23)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!