Keresés

Részletes keresés

Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81912
Hogy én, az már csak hagyján, de tudod, milyen galamblelkű egyének váltak az utóbbi EGY ÉV alatt olyan zsidófalóvá, hogy alig győzöm őket csitítani? :-)

Személyesen értelek és sajnálom, ha ez pl. mondjuk megutáltat engem veled. Tényleg sajnálom, ez veszteség, de ha még hozzáadom ehhez azt az előre sejthető szörnyű esélyt is, hogy hány tökártatlan ember fog mindenféle összetűzéseknek áldozatul esni, akkor is csak arra tudok kilyukadni, hogy ha megadatik, most bizonyos veszélyforrásokat radikálisan kell megszüntetni. Soha többé nácizmust! Cionista kiadásban sem.
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (81906)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81911
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (81909)
tnsnames.ora Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81910
>És az alternatív megoldásokat mi motiválja?

Ez valóban gyenge láncszem a böjtölési gondolatmenetben. Sajnos eldöntendő kérdés, hogy mi fontosabb a böjt/elvonás, avagy a konstruktív pénzigényes beavatkozás. Ráadásul vélelmezhetően elég kevés emberben kapcsolódik össze a pénzügyi válság és energiaválság időbeli együttes mélyrepülése.

Valahogy tehát el kérne érődnie a rendszerben, hogy a nagy böjtben a jövő szempontjából legfontosabb beruházások kapják az erőforrásokat, miközben mindenki más böjtöl. Értem/érzem, hogy a lehetetlenséggel határos a dolog.

PS: a magas gabonaárat jobban tudnám magyarázni, például "böjt" oldalról is.
Előzmény: hubab (81890)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81909
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (81907)
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81908
Mellesleg már a legcsekélyebb kétségem nincs afelől, hogy a Vektornak dolgozó beszédelőkészítő és startégiatervező B-csapat tagjai rendszeresen referálják pl. ezt a mi fórumunkat is itt.
Fletónál ugyanígy.
Akármekkora összegben mernék fogadni. (mint a haldokló zsidó, aki szép örökségeket végrendelkezik mindenkinek, bár egy vasa sincs, de nagy szíve annál inkább...)
Előzmény: Törölt nick (81902)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81907

Ha ragaszkodsz hozzá, akkor írok szöveget is, egyelőre csak betennék neked 7 ábrát. Kétszer hármat, meg a végére még egyet. Sikíts akkor, ha tényleg indoklás vagy konkrét számok is kellenek (vannak, de nem terhelnék vele senkit, az ábra szemléletesebb).

 

Előzmény: tnsnames.ora (81887)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81906

Engem a legkevésbé sem érdekel, hogy akarsz-e a neten piszkálni vagy sem, mert egyrészt semmilyen hatása nincsen rám, másrészt nem rólam mond el valamit, hanem rólad, harmadrészt meg nem a neten kell csinálni az ilyesmit, ha komolyan gondolja az ember. Úgyhogy felőlem bátran csinálhatod ezt, engem nem különösebben zavar. (Annyiban zavar, amennyiben a topik témáját eltéríti, egyébként pont leszarom.)

 

Csupán megjegyzésre érdemesnek tartom, hogy két év alatt  jelentősen elmélyült nálad ez az etnikai alapozás, és az ilyesminek nem szokott jó vége lenni. Vannak, akik végképp becsavarodnak tőle, mások a sorsot hívják ki maguk ellen, megint mások... mindegy.

 

Te dolgod.

Előzmény: Arma Gedeonka (81903)
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81905
Undorunkat lekűzdve vigyázó szemünket vessük a mai országértékelő demagógia-szeánszra...
Ha bejön, hogy teljesen az igaz utat választja "demagógiából", akkor jó a sejtésed a felmérések hamisításáról, miközben ő kapja az igazik.
Persze Feri is, úgyhogy lesz még itt verseny cigánygettó, halálbüntetés, magyar bank, multivagyon-elkobzás stb. terén...
Előzmény: Arma Gedeonka (81904)
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81904
Igen, hogy egy rongy az illető, az nem kérdés, de az a kivételes helyzet áll fenn, amikor a demagógia kezd úgy 100%-os fedésbe kerülni a józan programmal...
Előzmény: Törölt nick (81902)
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81903
Nézd, a legkevésbé se akartalak téged piszkálni.
Csak gondolj bele, pár éve ki mondta volna, hogy politikusok saját túlélésük érdekében azokat a főbankárokat teszik majd meg céltáblául (azazhogy veszik át a dolgot a néptől), akik választási kampányaik legfőbb finanszírozói?

Ha így megy tovább és a politikus a levegőbe beleszimatolva, meg az ősi recept alapján úgy érzékeli, hogy itt saját bőre mentése érdekében akár vallási, etnikai gyűlöletkeltés élére is kell állnia, a többsége megteszi majd.

Nem propagálom!
Előre vélem látni.
A bankszektorban élősködő x etnikum olyan régi toposz, hogy ennek elővételét már csak azért nem jósolhatom, mert jelenleg javában zajlik, magyar sajtóban is (le is mondja a lapot a kormányzat), meg világszerte.

Nos, én személy szerint nagyon határozottan x-ellenesként pont nem hiszem, hogy x-ek híján ne lenne kamatoskamat, kizsákmányolás, spekuláció.
Ez mit sem változtat nézeteimen az emberellenesnek tartott identitásról.
Származási kérdésnek meg sose tekintettem.

Tehát abban, hogy ez ügyben marhaság is, egyetértünk. A téma annyira kint van a palackból, hogy nem aggódok, hogy én terjeszteném. Ami magának a destruktív, ember- és ezen belül x-ellenes x-identitásnak a bírálatát és megszűnése iránti vágyat illeti, azt tudod, hogy szerény lehetőségeim szerint terjesztem. Vállalom érte a felelősséget.
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (81900)
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81901
http://vg.hu/index.php?apps=cikk&cikk=263368

"Ukránok vásárolják a luxuséttermeket

Budapesten egyre több, elsősorban felső kategóriás étterem kerül ukrán üzletemberek tulajdonába, akik Magyarországra mentik a pénzüket"

Idióták. Válságban a legtöbb étterem bezár.
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81900
Biztos vagy benne, hogy nem ment neked agyadra az etnikai alap? Vigyázz vele szerintem, élőben nem veszélytelen dobálózni ilyenekkel. Sosem tudhatod, ki hallja, ki mit gondol, ki hogyan reagál. Ráadásul még marhaság is, de ez a legkisebb gond vele.
Előzmény: Arma Gedeonka (81891)
V.4_BlackVoid Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81899
Igen, a tuladagolas eredmenye hasmenes. Ilyenkor csokkenteni kell az adagot.
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (81896)
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81898
http://vg.hu/index.php?apps=cikk&cikk=263405

Alaptalanok a pletykák a banki betétek befagyasztásáról
2009-03-05 21:03:07
A bankok tudassák ügyfeleikkel, hogy alaptalanok azok a pletykák, amelyek szerint a bankok március 13-án a betétek befagyasztását terveznék - tartalmazza az a levél, amelyek a Magyar Bankszövetség juttatott el a bankokhoz.
-------------------------------------------

Hmmm..... csak azért merem betenni, mert az Indexen is elemzik, meg sajtóhír.
Szerintetetek is harci feladatot kapott a bankszövetség, hogy segítse elő a mielőbbi bankpánikot egy ilyen félreérthetetlen keringőre felhívással? Kinek fűződik érdeke ilyenhez?
V.4_BlackVoid Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81897
Latom figyeltel, hehe.
Előzmény: Arma Gedeonka (81895)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81896

Tudom. :-)

 

Nem fogalmaznék ennyire szélsőségesen, hogy biztosan hat meg hogy pontosan mennyi az elég (kinek mennyi, sok mindentől függ, olyan alapvető dolgok bevitelétől is, mint nikotin vagy koffein). Még anno a SOTE-n a biokémia tanszéken folyamatosan kapacitált bennünket több prof, előadó, óraadó meg a sintér kutyája is, hogy: ne gyógyszert, vitamint. Sokat, a hivatalosan javasolt mennyiség 10-50-szeresét, lehetőleg minden nap. Leginkább C és a sokféle B, meg a nyomelemek, ill. fémionok (Ca++, Mg++, Fe+++) nékülözhetetlenek.

 

Ha beteg vagyok, 5-8 grammot eszem C-vitaminból. Ha többet fogyasztok, két dolog egyike történik: roppant sárga vizelet, laza széklet. Mindkettőből az derül ki, hogy nem sikerült feldolgoznom a bélrendszeremen keresztül többet.

 

Intravénásan még nem lőttem magam C-vitaminnal (sem), de az az érzésem, hogy ártani nem használ.

Előzmény: V.4_BlackVoid (81893)
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81895
3 ilyen is volt:

1. melyik államot fogjuk legközelebb megtámadni a Terrorellenes Háború keretében:
Szaud-Arábia

2. A Gonosz Tengelyének tagjai: Jeruzsálem...

3. Mi az Al-Kaida: a szabadkőművesek egyik tagszervezete
Előzmény: V.4_BlackVoid (81894)
V.4_BlackVoid Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81894
Volt benne egy nagyon jo meglatas a vege fele....
Hulyesegnek hangzott, de valoszinuleg az igazsag. Lehet talalgatni.
Előzmény: krezidiesel (81886)
V.4_BlackVoid Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81893
Ha egeszseges vagy, akkor eleg nap 1-2G C-Vitamin. Betegseg eseten DRASZTIKUSAN NOVELENDO AZ ADAG 8-12 G-ig. HAT. Aki nem hiszi probalja ki, amikor beteg vegyen be ennyit - a hatas mar fel ora mulva jelentkezik. Persze nem egyszerre kell a 10 G, hanem elosztva (Cetebe es tarsai eseten 2x kell szedni, tiszta aszkorbinsav vizben oldva 3-4 orankent).

Akinek allergiaja van az probalkozzon napi 2-6 G-vel, a felesegem napi 2-4 G-tol tunetmentes (parlagfu-szezonban kell a 4G, egyebkent eleg a 2).

Voltak kiserletek rakos betegeknek (terminalis fazisban) nagy dozis C-Vitamint adtak - 3x annyit eltek mint a kontroll-csoport. Csak nem forszirozzak, mert ez nem nagy uzlet a gyorszergyaraknak. Sajnos szajon at max. 10-15G C-Vitamin szivodik fel, ennel tobbet csak intravenasan lehet.

Mindenkinek ajanlom az aszkorbinsav (C-Vitamin) felvetelet a tulelocsomagba. 3000 Ft-ert kaphato mint sutoipari adalek (pl. Bekas Kft., Ipartelep u. ).
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (81883)
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81892
A LATOC nyitóhíre. Nem új, de már annyira fősodor, hogy na.

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2009/03/04/AR2009030404221.html

A Global Retreat As Economies Dry Up
As World Trade Plummets, Bustling Ports Stand Idle And Foreign Workers Track Back Home
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81891
Reggel belenéztem a Duna hírekbe, Brown követelte a rohadék bankárok móresre tanítását, aztán a németekre váltottak, ahol (a londoniaktól jóval szerényebben kereső) bankárok magánvagyonának zárolását is kilátásba helyezték a válság bűnöseinek keresése idejére.

Kiélezett helyzetben az elit jobb helyzetben levő csoportjai (politikusok?) odadobhatják saját köreik más csoportjait (bankárok, brókerek, netán etnikai alapon) a dühös farkasoknak, hogy ők gyorsabban menekülhessenek...

Régi vízióm a Wall Streeten terjengő nyársonsült brókerhúsillat...
hubab Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81890
És az alternatív megoldásokat mi motiválja?
Előzmény: tnsnames.ora (81887)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81889

Gondolkodj rajta még egy picit. Nagyjából fél óra múlva visszanézek, és ha nem jutottál semmi újra, írok neked egy indoklást.

 

A magas energia- és gabonaár létszükséglet (lenne).

Előzmény: tnsnames.ora (81887)
Arma Gedeonka Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81888
Rengeteg cigány tart lovat.
Te még nem láttál kaszálni, szénát forgatni a rétre induló cigánycsapatot?
( a MÁS rétjére!)
Én igen. Az enyémen... De nem volt harag, nálam parlagon volt.
Csak megijedtem, mikor jöttek felém a vasvillákkal...
nem a cigányokat féltem én a kihalástól.
Előzmény: krezidiesel (81878)
tnsnames.ora Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81887
Tanulságos volt tegnap este (is) a lista. A számokkal együtt! :o)

Nekem az nem fér a fejembe, hogy miért drukkoljunk a felrobogó olajáraknak.
Ha már szívás van, akkor kétféle szívás van az én érzékelésemben, (1)elnapolt nagyobb szívás /beinduló befektetések/ (2)permanens kis szívások sorozata /agyak leszoktatása az olajról/ [lásd analógiának 1994-98 közötti csúszó leértékelést]. Ha felrobog az olajár, akkor az (1) verzió szerint képes lehet elfedni a problémát, hogy vége az olcsó olaj korszaknak "minden mehet a régiben" alapon. Nem-e a legszigorúbb legteljesebb körü böjtnek - (2) verziónak - van-e itt az ideje (drukkolni)? Világos, hogy egyik forgatókönyv, habcsókos romanatikus vígjáték: na de ha választani kellene?! Ne annak jusson a legtöbb, legolcsóbb olaj, ami a legnagyobb relevanciával bír?

Én személyesen annak drukkolok, hogy itt a topikban kiderüljön, hogy a két verzió milyen pro- és kontra érvekkel bír. Pláne esetleg beköltségelve. :o)
krezidiesel Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81886

Kis kikapcsolódás:

http://www.youtube.com/watch?v=i5UVCpj-iKg

Nem birtam ki röhögés nélkül...

Kolmogorov Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81885
Képletesebben:
Ugyanakkora tortából kétféleképpen is kimaradhatunk:
-nincs rá pénzünk
-nem akarnak adni, de lenne rá pénzünk

Avagy létezik-e (létezhet-e pár év múlva) olyan magas ár, mely mellett még "vígan" elfogy a piacra dobott kőolaj, de mi már nem tudjuk megfizetni?

Avagy előfordulhat-e, hogy lenne rá pénzünk, de nem kapunk? (ez elsőre hülyeségnek tűnik, mert ebben az esetben azt várnánk, hogy felmegy az ára az olajnak. Lehet, hogy akárhanyadszorra is hülyeség. :)
Előzmény: Nickhalálra váró bor sörmester (81882)
dajtás Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81884
Teljesen fölösleges ezen rugózni, nem kell az élettartamot növelni fizikai trükkökkel.
Ha elfogadod a fizikai halált, és megéled a jelent + elérsz egy szellemi szintet(nem IQ-ra gondolok), akkor kitolható az életkor, mindennemű mesterséges beavatkozás nélkül. Nem lesz 20dB/dekádos szellemi leépülés, max öregkorodra nehezebben fogod hajtani a fiatal pipiket :)
Édesanyám ismert 100 évnél idősebb bácsit, Osztrák-Magyar Monarchiában tanult vasútmérnökként, megélt 2 világháborút, több rendszert, még is szellemi friss épségben élt haláláig. Lehet másként is...
Előzmény: magosl (81760)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81883

A vitaminkomplexnél számít, hogy szintetikus-e vagy sem, a vitamin az viszont egy jól körülhatárolható molekula -- nem érdekes, hogy szintetikus-e. A sok C-vitamin nem fog megártain, Szent-Györgyi 2 grammal kezdte, aztán 8 grammig vitte fel a mennyiséget... kutya baja nem lett tőle. Talán még használ is. (1-2 grammig én is érzem a különbséget, annyit eszem minden nap. 3 gramm felett semmilyen különbséget nem érzek.)

 

Egyébként senkit sem akarok lebeszélni a művitaminokról, igaz, hogy az intelligens bioenzimekkel felszerelt mosóporról sem. :-)

 

Na ne mondja, hogy ettől lett ilyen tiszta!?!

Előzmény: krezidiesel (81875)
Nickhalálra váró bor sörmester Creative Commons License 2009.03.06 0 0 81882
Átgondolom.
Előzmény: Kolmogorov (81868)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!