Keresés

Részletes keresés

petn Creative Commons License 2004.07.26 0 0 319
tévedtem a dob se fordul tovább se sa se da- BAN átment egy lövetübe:DDDDazthiszem meg kell szabadulnom ettől a szartól
petn Creative Commons License 2004.07.26 0 0 318
megjavult- tottam mosmár csak az ütőszeggel van gond azt sikerült kiszednem a szerkezetből,visszahelyezés??pillanatragasztóval :DDDDD
petn Creative Commons License 2004.07.26 0 0 317
Szart még nagyobb szarra az nem 4mm -es vagy 6 mind1 flobert...... ???ha .22 hangtompítos lenne se kéne , különben se puska kell hanem minél kissebb szerkezet ha meg erősebbet akarnék vennék egy elöltöltöset ami szintén szar de legalább fegyver és azzal lödöznék illegálisan:Dde az nem hiányzik,kihínák a rendőrséget egy idő után. amugy nem illegális átalakítás és nem is legállís átalakítás miatt ment szét kicsuszott az ütőszeg majdnem teljesen a dob félig van betéve beragadt igy a tokba.szoval vagy két hiba egyszerre.
hunserv Creative Commons License 2004.07.25 0 0 315
A Toznyócc nem engedélyköteles véletlen? Vagy ez is egy flobertesített változat?
Előzmény: 86pid (314)
86pid Creative Commons License 2004.07.25 0 0 314

 

 

Sziasztok

 

Petn Ha ekkorát csalódtál és ha jól vettem akkor 10 milis a fegyvered akkor egyezkedjünk !

Én kínálgatok wgy jó Toz-8-as puskát cserébe perdze értéket egyeztetünk.

Ha gondolod hívjál fel , és annyit mondj, hogy puska miatt:

06 20 9589 126

 

86pid

Előzmény: petn (313)
petn Creative Commons License 2004.07.25 0 0 313

A Gunbox jelenlegi ajánlatából melyiket érdemesebb megvenni? V6G 3" vagy Gigant 3"?szerintem ugy jársz a legjobban ha egyik  sem minek nektek ilyen amugy se jók semmire rádásul az élettartamuk is pár napos legjobban akkor jársz ha nem veszel ocskavasat bocsánat spiátert:DDDDDD

Nacho Creative Commons License 2004.07.25 0 0 312

Hmmm, hát ez nem tartott valami sokáig...

Mellesleg a garancia gondolom itt még érvényesíthető. Vagy nem?

 

A Gunbox jelenlegi ajánlatából melyiket érdemesebb megvenni? V6G 3" vagy Gigant 3"?

 

 

Előzmény: petn (308)
Wittmann Creative Commons License 2004.07.25 0 0 311

 

Amúgy ez hogy sikerült?

 

Elsütötted azt annyi?

petn Creative Commons License 2004.07.25 0 0 310
amugy meg mennyire gyakoriak ezek a meghibásodásokű???ha szükéghelyzetben történik mindez akkor még dobni is lehet ennyit a megbízhatóságról..... inkább már nem mondok rá semmit
petn Creative Commons License 2004.07.25 0 0 309

pontosítok a dob ráadásul még be is szorult a tokba,visszavásárolják ezt a szart? mennyiért?:DD

petn Creative Commons License 2004.07.24 0 0 308

Ha felhúzod a kakast, láthatsz egy vékony éles kitütemkedést kiállni a kakasból. Ez az ütőszeg, mely valami csoda folytán nem spiáterből, hanem annál valamivel tartósabb  anyagból van. (Egyébként egy vékony vasrudacska mely   bele van dolgozva a spiáterbe.):DDDDna ezen már csak röhögni lehet ez a vasrudacska kicsuszott a kakasból,a dobot nem lehet visszatenni,ha meg el is lehetne a kakast csetinteni szétbaszná a dobrögzítő bemarást. Az egész egy rakás szar ne vegyen ilyet senki bár elöbb gondolhattam volna, megyek az ecseri piacra:DDDD

ffeerrii Creative Commons License 2004.07.24 0 0 307

Ha felhúzod a kakast, láthatsz egy vékony éles kitütemkedést kiállni a kakasból. Ez az ütőszeg, mely valami csoda folytán nem spiáterből, hanem annál valamivel tartósabb  anyagból van. (Egyébként egy vékony vasrudacska mely   bele van dolgozva a spiáterbe.)

Na ez csapódik belé a rézskulóba, ha nincs skuló, lejjebb a spiáter spiáterrel csattan oszt kopik ám rendesen.

 

Előzmény: MirmiX (306)
MirmiX Creative Commons License 2004.07.23 0 0 306
Tényleg milyen baja lehet ha csak ugy csattogtatja az ember? (ugy hogy nincs benne töltény)?
MirmiX Creative Commons License 2004.07.23 0 0 305
hehe véraláfutás ismerős;)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 304
"

amugy meg nem rögzítés a töltényürök közötti részen van nyilvánvalóan anyaghiba!!"

 

Hmm,

szerintem ha bemesz egy boltba es megnezed mindegyiket, akkor mindegyiken megtalalod, ebbol kifolyolag nem anyaghiba, vagy ha igen, akkor ismetlodo:-))

Előzmény: petn (303)
petn Creative Commons License 2004.07.23 0 0 303

nem nagyon csattogtattam még mert ugyebár üresen nem szabad de kiprobáltam a mutatóujjamon lett egy véraláfutás:DD

amugy meg nem rögzítés a töltényürök közötti részen van nyilvánvalóan anyaghiba!!

vargaur Creative Commons License 2004.07.23 0 0 302

 

"dobrögzitő bemarásoknál talán még 0,5 mm sincs!a falvastagság meg elég vékony"

Nem mérted el véletlenül?

Az enyémnél ott 2.5 mm a falvastagság a bemarás nélküli részeken meg 4mm.

Igaz a 2 töltényür között csak 1 mm de mint Gábor mondta ugy is a rézhüvely veszi fel az energiát.

 

V

Előzmény: petn (297)
vargaur Creative Commons License 2004.07.23 0 0 301

 

"Köszi a választ, akkor ezek szerint ez aludobos." Elobb, mintha Gigantot irtal volna, abbol pedig sosem keszult egy darab sem alu dobbal."

 

Lehet, én csak az álltalad megadott leirás alapján gondoltam hogy aluminium.

Egyébbként dob hátsó fele eszterált és itt ötvözött  aluminiumnak tünik.

No meg az álltalad leirt könyitési megoldás miatt mondtam.

V

 

Előzmény: gvass1 (296)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 300
"amugy a 10mm meg a 12 is nem túl kicsi önvédelemre akár nagyobb energiánál is??" Nem. Nemzetkozi tapasznyalatok is azt mutatjak, hogy kb. 10 mm-es bogyo 20-30 J energiaval 5-7 meterrol kivaloan elegendo fegyvertelen tamado ellen. Az orosz Makarics 9 mm PAK gumis (kb. 10mm bogyo), a cseh/francia Safegom meg 11,6 mm-es, aztan sorolhatjuk meg a nemet .380 ME Gum-ot, szinten ugyanekkora.
Előzmény: petn (298)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 299
"az egyik töltényűr ugy a vége felöl 4mm-re egy kis szabálytan alakú kitörés majdnem lyuk van! " IMHO a kivetocsillag illesztesi/pozicionalo pontjat nezed "kitoresnek". "dobrögzitő bemarásoknál talán még 0,5 mm sincs!" Es minek is tobb, ha a rez adapterhuvely veszi fel a nyomast? "famarkolat elég vacak jó nagy meg drága is a gumi jobb lett volna talán " GUMI??? Amit guminak neztel, az betonkemeny muanyag! A fa szazszor jobb, ilyen diofa markolatot senki nem ad amugy 3 ezer forintert...
Előzmény: petn (297)
petn Creative Commons License 2004.07.23 0 0 298
amugy a 10mm meg a 12 is nem túl kicsi önvédelemre akár nagyobb energiánál is??
petn Creative Commons License 2004.07.23 0 0 297

az egyik töltényűr ugy a vége felöl 4mm-re egy kis szabálytan alakú kitörés majdnem lyuk van! na főleg erre mondtam hogy elég pocsék a dob megmunkálás,ez nem túl gáz??amugy jó szerkezet,csak a dob az kicsit dühítő. a többi csak esztétikai hiba ami nem lényeges.a dobrögzitő bemarásoknál talán még 0,5 mm sincs!a falvastagság meg elég vékonyka amugy jó befogom kenni az ütésnek kitett részeket gépzsírral mint az oroszok addig se kopik annyira:DD,az a famarkolat elég vacak jó nagy meg drága is a gumi jobb lett volna talán de azzal együtt adta kereskedő:DD

gvass1 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 296
"Köszi a választ, akkor ezek szerint ez aludobos." Elobb, mintha Gigantot irtal volna, abbol pedig sosem keszult egy darab sem alu dobbal.
Előzmény: vargaur (295)
vargaur Creative Commons License 2004.07.23 0 0 295

Köszi a választ, akkor ezek szerint ez aludobos.

Mondjuk annak is néz ki, a kikönnyitések meg csak olyan negyed környiek.

 

 A patront meg biztos jól belenyomom, mert satuban szoktam szintig préselni.

Lehet hogy a hüvelyekkel van a gond, mert ugyan azzal a módszerrel csinálom és nem mindegyikből esik ki.

 

Köszi

V

Előzmény: gvass1 (294)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 294
" Azért mert öntött még kell a forgácsolás. A furatokat csak el kell valahogy késziteni. " A dobfuratnal nem, az igy "lukkal egyutt" jon ki az ontoformabol tudtommal. Ez alol volt kivetel az aluminium dob, mely valoban forgacsolt volt, ezert volt sokkal dragabb gyartani is. Egyebkent pont onnan lehet megismerni a spiater dobot, hogy azon a konnyitesk a dob kulsejen szabalyos kor alakban vegzodnek, mig az aluson elnyujtott, mint a valodi revolverek eseteben. "És ami érdekes mivel hogy itt még nem olvastam róla, ennek a Gigant nak a csöve réz/bronzbetétes, a többieké is?" A tobbie acelcso, vagy spiater, betet nelkul (Bulldog). "Van e valakinek valami ötlete arra, hogy hogyan kellene rávenni a startpatront, hogy lövés után/közben maradjon a helyén." Jobban be kell nyomni, egyebkent nem szokott kijonni, es ugy kell kipattintani elsutes utan.
Előzmény: vargaur (293)
vargaur Creative Commons License 2004.07.23 0 0 293

Szépjónapot

 

Forgacsolas??? Keserunel???

Froccsontott!

 

Azért mert öntött még kell a forgácsolás. A furatokat  csak el kell valahogy késziteni.

Az én 12 mm -es gumisomnál szépen látszik a forgácsolt felület.

A dob hátsó fele, a töltényür, kivetőcsillag, ezek mind meg vannak munkálva.

És ami érdekes mivel hogy itt még nem olvastam róla, ennek a Gigant nak a csöve réz/bronzbetétes, a többieké is?

 

És ha már elkezdtem irmni, lenne 1 kérdésem.

Van e valakinek valami ötlete arra, hogy hogyan kellene rávenni a startpatront, hogy lövés után/közben maradjon  a helyén.

Soxor tapasztaltam már, hogy a dob kinyitásakor jó pár darab patron azonnak kiesik a hüvelyfenékből.

Szerintetek érdemes ezzel kinlódni? vesz ez el valamit a telyesitményéből?

Na jó biztosan hogy elvesz, de egyáltalán emlitésre méltó?

Köszi

 

V

 

 

 

 

Előzmény: gvass1 (291)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 292

" bár én nem hajtani szoktam hanem egy laza jobcsuklómozdulattal hejrelöttyentem az egészet "

 

Ahogy az akcijofilmeken lattad???:-))

Ehem. Nem kene akkor ossztepned a garancialevelet?

 

Mert ettol meg egy Smith and Wesson is hamar tonkremegy (de legalabbis elkezd lotyogni a dob es pontatlanna valik). A dobot nem becsapdossuk, mint egy budiajtot, hanem finoman visszacsukjuk.

Előzmény: MirmiX (289)
gvass1 Creative Commons License 2004.07.23 0 0 291

"a dob kidolgozottsága hagy kivánnivalot maga után nem is keveset látszik a forgácsolás hatása"

 

Forgacsolas??? Keserunel???

 

Froccsontott!

A dob egyebkent spiater! Mar tobb, mint masfel eve nincs aludobos!

 

"Dha az éles model is ilyen kidolgozású az veszélyes lehet "

 

Imadom az ilyen kombinaciokat:-)).

En tortenetesen 100-nal joval tobb lovest adtam mar le 25 ill. 35 J-os gumilovedekesekkel (Keserukkel), es teljesen biztonsagosak.

 

Előzmény: petn (287)
MirmiX Creative Commons License 2004.07.23 0 0 290
ehh a képet nemtölti fel valamiért :-(
MirmiX Creative Commons License 2004.07.22 0 0 289

Hi

 

Igen szerintem természetes!Nekem is ugy müködik bár én nem hajtani szoktam hanem egy laza jobcsuklómozdulattal hejrelöttyentem az egészet aztán jobb mutatóujjal  - ha kell - kicsit még tekerek rajta amig kattan!:)

Itt van pár kép az én 10mm esemröl.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!