Keresés

Részletes keresés

Kriszten35 Creative Commons License 2014.06.14 0 0 1886

Nagytakarítás nyáron?

Miért?

Itt elovashatod:

http://egyszeruentiszta.info/szolgaltatasaink-takaritas/nagytakaritas/

MuBetti Creative Commons License 2014.06.11 0 0 1884



Heti egyszeri rendszeres takarításra és vasalásra keresek megbízható , takarításban gyakorlott, alapos önállóan boldogulni képes hölgyet . Referencia feltétlenül szükséges!! A lakás kb. 60 nm, XIII. kerületben a Cézár házban van. Azonnal lehetne kezdeni!

Elvárások:

- porszívózás, portörlés, pókhálózás, felmosás.
- fürdőszoba, alapos takarítása
- konyha alapos takarítása, tűzhely takarítás, időnként hűtő kimosása, konyhaszekrények áttakarítása
- ablak és ajtó mosás, ez nem rendszeresen
- terasz igény szerinti felseprése, esetleg részben vagy egészben felmosása
- vasalás, kb egy óra/alkalom

Várom az érdeklődők jelentkezését:
bernadett.mudri@gmail.com

_Szilvi_ Creative Commons License 2014.06.10 0 0 1883

Kedves Fórumozók!

 

Megbízható, nem dohányzó, munkájára igényes takarítónő vagyok. 
Referencia munkával, illvetve 20 éves tapasztalattal rendelkezem, hosszú távra keresek munkát! 
Illetve alkalmi ablak tisztítást, festés utáni ablak tisztítást, vasalást vállalok. 

Ár megegyezés alapján. 

Elérhetőségeim: 06 30 446-0178 

illetve e-mail: b. szilvia65@freemail. hu 

Üdv. Szilvia

takaritasmost.hu Creative Commons License 2014.06.10 0 0 1882

Takarító nő vagy takarító cég, ki mire teszi le a voksát? Szerintem egy takarító cég sokkal megbízhatóbb mint egy takarító nő! Nem tudom ki, hogy van vele, de én biztosan nem engednék be az intim szférámba egy vad idegen nőt. A takarító céggel más a helyzet mivel először is le tudom informálni, másodszor pedig minden esetben számlát adnak. Szóval ha bármilyen probléma merülne fel a számla alapján tudom, hogy kit kell keresni! A takarítás esetén főleg óvatosnak kell lenni, mivel egy normális takarítás esetén ugye bár az egész házat áttudják látni. Nem szabad csak úgy bárkiben megbízni ebben a világban.

szmt48 Creative Commons License 2014.06.09 0 0 1881

Tisztelt Fórumozók!

 

Júliusi kezdéssel keresek 1. kerületi, 70 nm-es lakásba megbízható, lelkiismeretes, leinformálható takarítónőt heti egyszeri alkalomra, csütörtöki vagy pénteki napra.

 

A feladatok:

- szobákban porszívózás, felmosás és portalanítás
- fürdőszoba kitakarítása
- konyha takarítása, hűtő belső takarítása alkalomszerűen
- ajtók, ablakok lemosása alkalomszerűen
- alkalmanként vasalás

 

Fényképpel ellátott jelentkezéseket az szmt48@gmail.com-ra várom bérezési igény megjelölésével!

 

Köszönettel,
szm

XBF Creative Commons License 2014.06.08 0 0 1880

Székesfehérvárra keresek.Bejárónőt,heti 1-2 alkalomra.Takarítás és vasalás,lenne a munka.                          T:06205237966

Hét Kilenced Creative Commons License 2014.06.07 0 0 1879

Tisztelt Megrendelők!

 

Tóth Árpádné vagyok,és szeretnék segíteni a háztartási teendők ellátásában. Amit kínálok: pontosság, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság, rugalmasság. Káros szenvedélyektől, és szappanoperáktól mentes aktív életet élek,így nem okoz gondot, ha a munka egy távolabbi kerületben van .Munkatapasztalat: 2000-ig egy műanyaggyártó cégnél , gépek mellett dolgoztam, majd egy átszervezést követően takarítóként 2010-ig , amíg nyugdíjba nem mentem. 2010 után egy tanfolyam elvégzését követően egy kisgyermekes családnál vállaltam takarítást,gyermekfelügyeletet. Azóta náluk dolgoztam, heti egy alkalommal.Idős emberek ellátásában is van tapasztalatom,súlyos beteg szüleimet gondoztam otthon-halálukig.Ezután családoknál vállaltam idősgondozást,otthonápolást,ahol meg voltak elégedve a munkámmal,mivel időközben egy idősgondozói tanfolyamot is elvégeztem, bővítve a már megszerzett tudásomat. Referenciát tudok adni. Órabérigényem:800 Ft/óra.Kutyus-cicus nem akadály!Erkölcsi bizonyítvánnyal is rendelkezem. Tisztelettel: Tóthné,Magdi.

 

Elérhetőségeim:totharpadne52@gmail.com,tel:06307515879.

Nikolett091 Creative Commons License 2014.06.05 0 0 1878
Tisztelt Àgi!
Szeretnek jelentkezni a munkara.Rolam amit tudni lehet,hogy pontos
megbizhato,rugalmas,referenciaval rendelkezo holgy vagyok.
Nagyon kedvezo aron dolgozom es nagyon alaposan.
Ha felkeltettem erdeklodeset varom valaszat.
Email:nikodemia@freemail.hu
Elore is koszonom.
Üdvozlettel:Nikolett
Előzmény: pöti1 (1871)
pöti1 Creative Commons License 2014.06.04 0 0 1877

Kedves  Érdeklődő!

 

Kérnék  egy  rövid  bemutatkozást  az  igények  megjelölésével.

 

Köszönettel:  Ági

Előzmény: zzzxz (1873)
Vicus02 Creative Commons License 2014.06.04 0 0 1876

                           

 

                     Kedves Ági!

 

       Szivesen lennék a segitségére.

 

 

               Az e-mail cimem: leopard1202@freemail.hu

 

        A telefonszámom: 06309535030

 

 

                                    Tisztelettel várom a jelentkezését köszönöm

 

 

 

                                    Paragi Éva

cs.eryka Creative Commons License 2014.06.04 0 0 1875

Kedves Ági!


Én szívesen lennék a segítségére. Jelenleg főállásban Zuglóban, az Országos Klinikai Idegtudományi Intézetben dolgozok, mint gazdasági nővér, így hétköznap délutánonként, vagy hétvégén egész nap tudnám vállalni a munkát. Jelenleg is takarítok több családnál, így referenciával is rendelkezem. Alaposságomat igazolja, hogy korábban évekig végeztem tisztító és fertőtlenítő takarítást egy gyógyszergyártó laboratóriumban, ahol padlótól a mennyezetig minden egyes négyzetcentiméterre kiterjedő munkát kellet végezni szigorú ellenőrzés mellett. Amennyiben még aktuális a munka kérem hívjon a 06 30-689-4341-es telefonszámon, vagy keressen a cs.erika4@freemail.hu címen.

 

Üdv.: Erika

Előzmény: pöti1 (1871)
Kriszten35 Creative Commons License 2014.06.04 0 0 1874

Kedves Ági!

Takarítás területén van tapasztalatunk. Nézze meg weboldalunkat: www.egyszeruentiszta.info

Üdvözlettel

Ignácz Piroska

Ügyvezető Helyettes

 

Előzmény: pöti1 (1871)
zzzxz Creative Commons License 2014.06.04 0 0 1873

Kedves Ági!

 

Szívesen lennék a segítségére.

Ha ír nekem vagy felhív tudok referenciát adni ill. részletesen bemutatkozni.

Köszönöm.

szepenjol@gmail.com 70/397-5027

Előzmény: pöti1 (1871)
zzzxz Creative Commons License 2014.06.04 0 0 1872

Tisztelt Fórumozók!

 

Ha a nyarat valóban nyaralással szeretné tölteni, nem pedig házimunkával a hétvégi házban, kérem, keressen.

Szezon előtti, alkalmi és rendszeres takarítást, vasalást, ablaktisztítást vállalok Velencén, Gárdonyban, Agárdon.

Beszéljünk a részletekről! 

70/394-3032, szepenjol@gmail.com

pöti1 Creative Commons License 2014.06.04 0 0 1871

Kedves  Érdeklődők!

 

Budapest  II.  kerületébe  keresek  120 m2-es  lakásba  takarítási  segítséget.

 

Az  elvégzendő  feladatok:  ablakpucolás,  függöny  le  és  felrakás,  csempe,  padló,  ajtó  tisztítás,  kárpittisztítás...etc.

 

Kb.  kéthavonta  lenne  szükség  a  feladatok  elvégzésére,  de  nem  okvetlen  egyszerre.  Ez  megbeszélés  tárgya.

 

Amennyiben  valakit  érdekel  a  felajánlott  munka,  kérem  rövid  írásos  jelentkezését  e-mailben,  illetve a   telefonos  elérhetőség  megadását.

 

 

 

Köszönettel:  Ági

sztrita Creative Commons License 2014.06.03 0 0 1870
Era6591 Creative Commons License 2014.06.01 0 0 1869

Tisztelt hirdetők! 

 

Saját autóval rendelkező magára is igényes hölgy  családi házak, lakások, irodák , takarítását vállalja hétköznap és hétvégén is szakmai fényképes önéletrajzzal.heti rendszerességgel . Megbízható leinformálható kollégákkal ,társasházak, irodaépületek takarítását is vállaljuk .

 

érdeklődni a :mazdampv.erika@gmail.com

 

 

 

Hernáczky Vilma Creative Commons License 2014.06.01 0 0 1868

Tisztelt Keresők!

 

Megbízható, leinformálható hölgy takarítást vállal alkalmanként vagy állandóra Budapesten, Érden és környékén.

Referenciával rendelkezem!

Fizetés megbeszélés szerint!

 

Hívjon bizalommal akár hétvégén is!

30-937-9164

Vicus02 Creative Commons License 2014.05.31 0 0 1867

                        Tisztelt  Hőlgyek És Urak!

 

 

          Péntek délutánra vagy szombat délelőttre vállalnák cégeknél, magánlakásokban, családi házakban

 

                   takaritói munkát.

 

            Magamról: Jelenleg is főállásu takaritóként dolgozom hetedik éve az egyik budapesti

 

                 Minisztériumban.

 

             A munkámra és magamra is igényes vagyok csalódást nem okozok.

 

 

                       Háziállat nem akadály mert magam is kutyatulajdonos vagyok.

 

                       Az órabér igényem: 1000Ft/

                

 

                       Az elérhetőségem: leopard1202@freemail.hu

 

                            06309535030

 

                         Tisztelettel várom a visszajelzésüket    köszönöm

Hét Kilenced Creative Commons License 2014.05.31 0 0 1866

Elérhetőségeim:totharpadne52@gmail.com,tel:06307515879.Várom megtisztelő hívását!

Hét Kilenced Creative Commons License 2014.05.31 0 0 1865

Tisztelt hölgyem/uram! Tóth Árpádné vagyok,és szeretnék segíteni a háztartási teendők ellátásában. Amit kínálok: pontosság, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság, rugalmasság. Káros szenvedélyektől, és szappanoperáktól mentes aktív életet élek,így nem okoz gondot, ha a munka egy távolabbi kerületben van .Munkatapasztalat: 2000-ig egy műanyaggyártó cégnél , gépek mellett dolgoztam, majd egy átszervezést követően takarítóként 2010-ig , amíg nyugdíjba nem mentem. 2010 után egy tanfolyam elvégzését követően egy kisgyermekes családnál vállaltam takarítást,gyermekfelügyeletet. Azóta náluk dolgoztam, heti egy alkalommal.Idős emberek ellátásában is van tapasztalatom,súlyos beteg szüleimet gondoztam otthon-halálukig.Ezután családoknál vállaltam idősgondozást,otthonápolást,ahol meg voltak elégedve a munkámmal,mivel időközben egy idősgondozói tanfolyamot is elvégeztem, bővítve a már megszerzett tudásomat. Referenciát tudok adni. Órabérigényem:800 Ft/óra.Kutyus-cicus nem akadály!Erkölcsi bizonyítvánnyal is rendelkezem. Tisztelettel: Tóthné,Magdi

 

 

 

Annemari22 Creative Commons License 2014.05.31 0 0 1864

Kedves Fórumozók!

 

 

Heti egyszeri rendszeres takarításra és vasalásra keresek megbízható , takarításban gyakorlott, alapos hölgyet, hosszú távra, lehetőleg pénteki napra. Olyan személyt keresek, aki teljesen önállóan képes elboldogulni, folyamatosan rendben tartani a lakást, takarítás közben óvja a berendezési tárgyakat.  Tapasztalatunk szerint 7 órai munkáról van szó, ezért 7000 forintot tudunk fizetni.  Referencia feltétlenül szükséges!! Négyfős család vagyunk, reggeltől estig dolgozó házaspár és két egyetemista fiú. A lakás kb. 110 nm, II. kerületben van, a Pálvölgyi barlanghoz közel. (Kolossy térről 65-ös busz). Azonnal lehetne kezdeni! Kérem, hogy akkor keressen, ha valóban úgy gondolja, hosszabb távra keres munkát.

 

Elvárások: 

 

- szobákban porszívózás, portörlés, pókhálózás

- 2 fürdőszoba alapos takarítása, kád körül a csempe lemosása, alkalmanként a teljes felület lemosása

- előterekben igény szerint felmosás vagy porszívózás

- konyha alapos takarítása, tűzhely takarítás, időnként hűtő kimosása, konyhaszekrények áttakarítása belül is, nem egyszerre, apránként

- ablak és ajtó mosás, ez nem rendszeresen

- szemetesek ürítése

- terasz igény szerinti felseprése, esetleg részben vagy egészben felmosása

- vasalás, kb egy óra/alkalom

 

Várom az érdeklődők hívását: 06302776348

 

 

pinkii Creative Commons License 2014.05.28 0 0 1862

Budapesten a Nyugati tér közelében lévő 35 nm2-es lakás takarítására keresek nagyon megbízható, leinformálható takarítónőt. Fényképes önéletrajzokat a lilliesprimehome@gmail.com e-mail címre várom.

Roszy Creative Commons License 2014.05.27 0 0 1861

Budakalászra, családi ház takarítására keresek takarítónőt heti rendszerességgel. Fényképes, rövid bemutatkozó levelekkel lehet jelentkezni órabér megjelölésével a takaritasbudakalasz@gmail.com-ra.

Takarítás19 Creative Commons License 2014.05.26 0 0 1860

Kispestre 1 szobás, (fürdőszoba, zuhanyzó, konyha, előszoba) lakás takarítására keresek takarítónőt kétheti rendszerességgel. A lakás 2-3 óra alatt kitakarítható.Fényképes, rövid bemutatkozó levelekkel lehet jelentkezni bérigény megjelölésével (ha lehet fix összeg, nem órabér) a tisztasagtisztasag@gmail.com címen.

Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.25 0 0 1859

Tisztelt Mindenki!

Takarítást vállalok pénteki napokra.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,rugalmas,referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Várom mielőbbi válaszukat.

Üdvözlettel.Nikolett

Email cím:nikodemia@freemail.hu

Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.25 0 0 1858

Takarítást és vasalást vállalok. Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel:Andrea.

Email.:dakoandrea69@gmail.com

Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 1857

Tisztelt Mindenki!

Takarítást vállalok szerdai napokra és a pénteki napokra.

Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz,megbízható,rugalmas,referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Várom mielőbbi válaszukat.

Üdvözlettel.Nikolett

Email cím:nikodemia@freemail.hu

Nikolett091 Creative Commons License 2014.05.20 0 0 1856

Takarítást és vasalást vállalok. Rólam amit tudni lehet,hogy pontos,precíz, megbízható, referenciával rendelkező hölgy vagyok.

Nagyon kedvező áron dolgozom.

Ha felkeltettem érdeklődésüket várom mielőbbi jelentkezésüket.

Előre is köszönöm.

Üdvözlettel:Andrea.

Email.:dakoandrea69@gmail.com

eszter-sz Creative Commons License 2014.05.19 0 0 1855

Takarítást vállalok!

 

Precíz, megbízható munkájára és önmagára igényes lány takarítást vállal Budapest egész területén.

 

Vállalok:

 

-heti/kétheti rendszeers takarítást

-nagytakarítást

-mosást

-vasalást

-ablakpucolást

-főzést

-igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

Magyarországon élő külföldi családoknál is vállalok munkát(Német ill. angol nyelvtudással rendelkezem).

 

E-mailben önéletrajzot és képet küldök.

Kérem írjanak bizalommal!

 

e-mail: takaritobudapest@gmail.com

 

tel :0620 801 3627

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!