micsoda elet van itt...
van sajat bannerunk, jo a csapat...
A csapatnak innen messzirol is gratulalok es remelem meg sokaig menetelnek ilyen jol!
Csak azt nem ertem, hogy nehany kulturalatlan videki es pesti szurkolonak miert faj az, ha
egy videki csapatnak is van sajat topicja ahova irogathatnak a szurkoloi. A nem ide illo hozzaszolasokra nincs szukseg.
Az ESMTK elleni meccsre is ilyen büszkék vagytok????
Ne szálljatok már el annyira!!!!!!!!Le kéne szállni a földre!!!!
Majd ha minket oda-vissza vertek, akkor azt mondom O.K.
Egy játékossal nem lehet bajnokságot nyerni!!!!!
Szoboszlai ne számítson itt semmi jóra!!!!!!
Hajrá Szolnok!!!!!!!!!
Miért te tudod hogy kell leírni a nevét??? valami M'emba vagy valami ilyesmi! Nigger és kész! Mondjuk a végén már ketten voltak de a26. percben csak ő! Simon meg csak a tartalékspori jóindulatából nézhette végig a meccset a kispadról! Minősíthetetlenül viselkedett!!! Etz azzal eggyütt mondom, hogy nekem kedvenc fradistám volt!
A Nigger az rasszista???? Nigger, nigger, nigger, nigger, nigger, nigger, nigger......... :)))))
Fejezzük be itt az offolást! A továbbiakban ha van még valami tudod hol találsz!
Látod ezért a niggerezésért én is mehetnék sírni a moderátorhoz mint ahogy Te szoktál.
Simon azt mondta, hogy igazságtalan volt a vereség, akkor ez így van. Nekem Simon az Isten, meg Urbán, na meg az a szépszemű Plókai.
Ha azt nézzük, hogy a niggert a 26. percben ki kellett volna állítani szándékos ütésért és a fél csapatnak kiosztani a sárgákat akkor nem nagy mák kellett a győzelemhez! Ha azt nézzük kinek mennyi ziccere volt akkor igen!
De mindezek ellenére csont nélkül ki fogtok esni az n-edik osztályba. Mi meg még akkor is az első osztályban fogunk virítani. Ez lehet! De nem ebben az évben!
A Reac ellen nagy mákkal nyertetek. De mindezek ellenére csont nélkül ki fogtok esni az n-edik osztályba. Mi meg még akkor is az első osztályban fogunk virítani.
stephen: Egy provokátor! A fővárosi felsöbbrendűséget hirdeti. Ezt viszont jól csinálja! A Kispestszurkolók is utálják mint a szart!! :))
CSICSKAKISPEST: Egy NB1/B-s csapat meccsein 600-3000 emberke egy olyan stadionban ahová csak a régészeknek és a bontómunkásoknak szabadna bemenni nem olyan égő mint egy NB1-es csapat meccsein 300 fő! Szállj már magadba ember! ESMTK??? Eger-ESMTK 3-2 REAC???? Azok a favágók??? Eger-Reac 1-0 Divatszurkoló???? Miért????
Nagyon régóta figyelem a hozzászólásaidat a honlapunkon (UTE honlap)! Mivel te is UTE szurkoló vagy, így már rossz ember nem lehetsz. Az, hogy a "másik" kedvenced az Eger az is érthető, hiszen ott laksz. Mivel én Békéscsabán lakom, így én természetesen az Előrének szurkolok! Hogy ki jut fel a végén? Majd elválik, győzzön a jobb!! Egyébként mindegy, csak sok szurkolóval rendelkező stabil vidéki csapat legyen, hogy ne történhessen meg olyan mint az idén, hogy a BKV "eladta" az NB1-es jogot a Lokinak. Hajrá Lilák! (Jól meg vertük a zetét!!!)