Keresés

Részletes keresés

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32603

Köszi Mici elmentettem a tudatomba :-))) ....

 

Akkor az egész jó ár , na amint lehet megyek venni én is :-)))..., jaj de asszem már csak majd  a lagzi után .., na majd elválik ... :-)

Előzmény: szarvasmici (32596)
zöldtengerszem Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32602

Sziasztok Lányok !

 

Én is nagyon jól éreztem magam a talin , ugyan kevesen voltunk , de hamar elszaladt az idő , és még igen Kao, utána letelepedtünk kinn a padra , és még legalább egy órát beszélgettünk :-))) ...

Köszönöm én is nektek a szép napot  , megcsodáltam Aledi tündérkéit , Kaoka babácskáit , Ahama két kötőskönyvét , és Szarvasmici pár kis csodababáját , Évi révén az angyalkát is , hát életben még csodálatosabb , mint a képeken :-)) , nem sok babája volt Micinek , de képzeljétek még leánykérés is volt , Mici egyik babájáért jött a megrendelője , és hozta a lánykát , ez a  fiúka meg virággal a kezében megkérte ..., nem voltunk sajna jelen a nagy eseménynél , de Mici elmesélte :-)))...

 

Aledi !

Örülök , hogy sikerült egy kis örömet szereznem a lánykádnak is , és majd kiváncsi leszek a cikkre , gratulálok , kár h az újságot nem lehet nálunk kapni ,mert megvenném szívesen :-)...

 

Na és képzeljétek én Kaokától  egy általa frissen tervezett csodaszép tündérlánykababát kaptam , Kaoka átküldte a képet nekem , én ezt szíves engedelmével föl is teszem ..., Kao a nekem küldött többi képet is lekicsinyítettem , ha gondolod szívesen fölteszem , azt a fincsi tortát , meg a szép babákat kár lenne nem megosztani a lányokkal , ugyan csak 5 képről van szó , de az is több , mint a semmi , szerintem ...

 

És ha sikerül : itt a kép az új kis szerzeményemmel , és a vigyori fejemmel .., az ugyan furi kicsit , de nem baj ..., a baba viszont nagggyon helyes :-)))

 

 

 

kustrae Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32601

Szia Kao!Itt vagyok!Gyapjúfesztiválon voltam aznap...:) Nagyon kíváncsi vagyok a képekre!Engem valóban elnyelt a fb,meg a nemezelés. :D Van is egy nemezelt babám!!! Csak még pucér.A gurulósok mindig jók voltak,szerintem ne hagyd annyiban!

Előzmény: Kaoka (32600)
Kaoka Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32600

Aledi, várom nagyon. Ti még tali után is dumcsiztatok? :-) Most olyan kevésfotót készítettem, nem is pakolom fel a képtáramba, nem érdemes. Aki kéri magánban átküldöm, de csak este. 

IQ. A Maranta, Kustraera, Stigi és a többiek, merre jártok? Csinálni kellene valami közöset, hogy jövőre legyen mit kielemezni a talin. Mert ugye lesz és jön mindenki? :-)

Előzmény: Aledi (32599)
Aledi Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32599

Lányok köszönöm a szombati talit, nagyon jól éreztem magam :) Tanulság: érdemes tavasszal tartani, mert a művház előtt is lehet dumcsizni még órákig...

Zöldtengerszem, az ajándék cipellő, és zokni megtalálta a hozzá illő babát a lányomnál, köszöni szépen!

Kao, köszönöm a gratulációt. Nem maradtál le, nem volt nálam újság, én is csak neten láttam még, a héten kapok nyomtatott példányt belőle, majd mutatom a blogon.

szarvasmici Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32598
Plüss...
Előzmény: szarvasmici (32596)
Kaoka Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32597

Lányok szeretném kikérni a véleményeteket. A három éve félbe maradt gurulós babák fotóit feltehem-e? Vagy hagyjuk annyiba?

Mivel azóta senki sem jelentkezik akiket érintett, nem tudom érdemes még vele foglalkozni, de nekem olyan befejezetlen nincs lezárva.

Mici és Zöldtengerszem írtam mélt nektek, valaki csak válaszol az életbevágó kérdésre. :-) 

szarvasmici Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32596
Bréking nyúz! Zöldtengerszemnek, és mindenkinek akit érdekel, a talin tévesen drágábbnak mondtam a plûsst. Amit oda hoztak nekem, azt lemértük, kiveséztük, és 1650 Ft-ra jött ki métere. Nemtom miért emlékeztem ennek a duplájára. :)
szarvasmici Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32595
Belementem jobban, mert kicsit zavaros a honlap. Itt vannak a tépőzárak: http://www.Zipperthatdoll.com/hookloop.html
Előzmény: Hamu-pip (32593)
szarvasmici Creative Commons License 2013.04.29 0 0 32594
tinyzippers.com
Előzmény: hirvike (32590)
Hamu-pip Creative Commons License 2013.04.28 0 0 32593

A gurulós babák engem érdekelnének, igaz csak egy projektben voltam benne, de jó lenne látni mi lett belőle.

Hamu-pip Creative Commons License 2013.04.28 0 0 32592

Ezer bocsánat, de mégsem értem oda a talira. Este színházba mentünk, de reméltem, hogy hátha belefér még délutáni újpesti kiruccanás. Nem jött össze. Majd legközelebb.

Kaoka Creative Commons License 2013.04.28 0 0 32591

Szia mamazsu2!

 

Azt hiszem emlékszem rád. Ezt a cikket nem láttam a talin, vagy lemaradtam valamiről. :-)

Minden estere, gratulálok Aledinek a riporthoz és a csodaszép babáihoz is.

 

Sajnálom, hogy nem jöttél a talira és a többieket is, akik eltűntek a topikból.

Talán egyszer sikerül újra éleszteni és megint beindul az élet, mint régen.

Én még mindig őrzöm a legutolsó gurulós babák fotóit.

Hamarosan feltöltöm abban az állapotban, ahogy tőlem tovább mentek, hátha beindul újra a fantázia és továbbküldik a tulajdonosaiknak.

Egy készült el, amit én fejeztem be, a többiről semmi hír. A fb. elnyelt mindenkit? :-D

Megmutatod miket varrtál? :-) Én nagyon szeretném látni őket. :-)

Előzmény: mamazsu2 (32586)
hirvike Creative Commons License 2013.04.28 0 0 32590

Sziasztok!

 

Nem tud valaki olyan helyet, ahol vékony, puha tépőzárat lehet kapni? Olyan kéne, ami pl. a Barbie baba ruháin van.

A Varrógépcenrtumot már próbáltam, mert ott sok amerikai cuc van, de sajnos nem is ahllottak róla :-(

 

Előre is köszönöm a segítséget!

h.

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.04.27 0 0 32589

Hát perszehogy lesz , én legalábbis megyek :-)) , tök jó ez a cikk , hozdd el lécci az újságot , ha még olvasod a levélkémet , jó ? Na a te babáid is nagyon szépségesek , jajhát perszehogy kiváncsi vagyok mindegyikőtökre , és a babákra is persze ..

Ó , na szaladok még hajat szárítani , lehet hogy én kések el , pedig én vagyok a  legközelebb ??? :-)))

Előzmény: Aledi (32588)
Aledi Creative Commons License 2013.04.27 0 0 32588

Hahó, emberkék! Akkor lesz ma tali?!

Aledi Creative Commons License 2013.04.27 0 0 32587

Jaj, de aranyos vagy, köszönöm szépen!

Előzmény: mamazsu2 (32586)
mamazsu2 Creative Commons License 2013.04.26 0 0 32586

Szervusztok!

 

Az újak nem ismernek, de gondolom a régiek sem emlékeznek rám...olyan régen írtam ide.

"mamazsu" néven futottam, de ezzel a névvel most nem tudtam belépni.

 

Két évig nem varrtam babákat, de most visszatért a kedvem..és varrtam egy párat.

 

Nem is ézért írok, hanem olyan kedves kis cikk jelent meg Aledi babáiról nálunk az újságban.

 

Gratulálok neki!

 

Kellemes, vídám találkozót kívánok nektek.

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.04.26 0 0 32585

Szarvasmici !

 

Örülök h idén eljössz te is , már nagyon szeretnélek megismerni , és végre kézbefogni legalább egy angyalkádat !!! :-)))

Előzmény: szarvasmici (32581)
ktimó Creative Commons License 2013.04.25 0 0 32584

Lányok! Szerettem volna, de sajnos nem tudok menni :-( Érezzétek jól magatokat, és várjuk a képeket.

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.04.25 0 0 32583

Óhhh , de jó alakulunk , alakulunk ... Ildim ( Hamupipőke ) is elméletileg jönne , de nem tudom végülis odaér-e , mert estére a Macskákra van jegye , szal majd még elválik , lehet h egy kis időre eljön mégis , nem tudom ...

Előzmény: szarvasmici (32581)
évi36+10 Creative Commons License 2013.04.24 0 0 32582

Hát nem  tudom, Kao, de arra kell számítanunk, hogy óráűnként egy ezrest fizetünk, tehát ha 14-18-ig ott ülünk, akkor 4000-et risztelünk. :)

 

Előzmény: Kaoka (32578)
szarvasmici Creative Commons License 2013.04.23 0 0 32581

1. Évi

2. Kaoka

3. Aledi

4. Zöldtengerszem

5. Ahama

 

6. ezkriszti

 

7. Mici + Palika

Előzmény: ezkriszti2 (32580)
ezkriszti2 Creative Commons License 2013.04.23 0 0 32580

1. Évi

2. Kaoka

3. Aledi

4. Zöldtengerszem

5. Ahama

 

6. ezkriszti

Előzmény: ahama (32576)
ezkriszti2 Creative Commons License 2013.04.23 0 0 32579

Hát most meg mivan? Tegnap jelentkeztem és nem látom a hozzászólást. :( Remélem más nem járt így.

Előzmény: Kaoka (32578)
Kaoka Creative Commons License 2013.04.22 0 0 32578

Évike, mennyi az a létszám, amivel érdemes megtartani a talit? :-)

Előzmény: évi36+10 (32577)
évi36+10 Creative Commons License 2013.04.22 0 0 32577

Drágáim!

 

Hol vagytok? Jöttök-e?

Nehogy már megszskadjon a hagymány! Újak? Nem vagytok kíváncsiak a régiekre? Régiek! Hova tűntetek?

Másrészt, mint mindig, az ot lévő néninek óránként egy ezrest ki kell csengetni, és hát azért nem ártana, ha az több felé oszlana. Nem anyagiasságból mondom, hanem azért, mert kívnácsi vayok rátok. :)

 

 

ahama Creative Commons License 2013.04.20 0 0 32576


1. Évi

2. Kaoka

3. Aledi

 

4. Zöldtengerszem

 

5. Ahama

 

Előzmény: zöldtengerszem (32574)
timkebimke Creative Commons License 2013.04.19 0 0 32575

Úgy tűnik nekem nem fog menni! Sajna akorra tették a lányom tánc fellépését és azt ugye meg kéne nézzem.

zöldtengerszem Creative Commons License 2013.04.19 0 0 32574

Sajnos valószínű, hogy nem mindenki jár erre addig, de azért legyen.



Lányok, írjunk új listát, egyáltalán ki tud jönni? :-)



1. Évi

2. Kaoka

3. Aledi

 

4. Zöldtengerszem

 

Ha lesz tali , én ott leszek jövő szombaton.., de én inkább csak nézegetni megyek most , mert babát sajna nem nagyon varrtam az utóbbi időben , valahogyan mindig van fontosabb.. ., meg hát a kisebbik lányom esküvőjére készülünk , valahogyan az köti le a gondolataimat , mostanában... Pedig már azóta sok jó kis anyagot is vettem , de mégsem került sor a megvarrásukra , persze azért a karácsonyra kapott Tilda készletem elviszem nektek megmutatni , jó ? :-)))

Előzmény: Aledi (32573)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!