Részletes keresés
Ez egy egyszerű kis Kodak CX6200- as gép,de nekem megfelel.
Amúgy pedig elsősorban koncertekre szoktam magammal vinni.
Szia 300eoss!
A 10D jól muzsikál!
Engem egyébként a fotóriport érdekel a legjobban: minden, ami az emberrel, a társadalommal kapcsolatos.
Nem tudom miért, ezt nem tudatosan választottam, hanem egy idő után azt vettem észre, hogy ez hoz lázba.
Kíváncsi vagyok, hogy hány fórumlátogató lakik Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyében.
Alapítsuk meg a Nyírségi Online Fotóklubot! :-)
Szóval várom a nyírségi fotósokat fényképezőgép kategóriára, típusra vagy márkára tekintet nélkül!
Én nyíregyházi vagyok.
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!