mepisz
2010.01.20
0 0
366
nigthawk
-------------
A Salgói várnál , 11h körül, Somoskőn csak 1 db szürke volt közel 3 órát vártam
pintyet, de nyoma veszett az őr szerint egy hete látott ott 3 db madarat , de azok
nagyon szelídek voltak/ valószínű szürkék voltak /
Előzmény: nighthawk_ (365)
mepisz
2010.01.20
0 0
364
ez-ben
Köszi. Valóban minden áron leakarta szedni, nem tudom ki hol gyűrűzte, ? 1 félórát
ácsorogtam mikor nagy magasságból megérkeztek, körbe repülték a várat kétszer
amikor a tetőn landoltak. Azután lassan kőről -kőre ugrálva jöttek le az etetőre
álltalában bizalmas madarak, de ez az 5 madár elhúzott amikor megjelent 1 család
kiránduló.
Előzmény: ez-Ben (363)
ez-Ben
2010.01.20
0 0
363
:) Lenni, vagy nem lenni...( komolyan :)
Valószinűleg nem régen gyűrűzhették, azért nem tetszik neki !
Bár topicot sem régen inditottad, az mégis sokaknak tetszik ! ho-ho-ho-hó... :)
Előzmény: mepisz (362)
mepisz
2010.01.20
0 0
362
n80qd
A mai nap termése.
Havasi szürkebegy, 2 db gyűrűzött példány, látszik a fotón, hogy nem tetszik
neki a gyűrű.
Előzmény: n80qd (355)
greyhead
2010.01.20
0 0
357
A hívásodra találtam meg a topikot. Én is madárfotósnak mondhatom talán magamat, de most nem tudom, milyen képpel köszönjek be?
Mindenesetre rajtatok tartom a szememet!
Előzmény: mepisz (354)
mepisz
2010.01.19
0 0
354
oké már meg is rendeltem, kíváncsi vagyok rá, mert a madárhatározókból meg van
a régi és az új Európa madarai + a világ madarai +kelemen Attila Madaras könyv +
Brehm a Madarak világa teljes sorozat + Herman ottó Madarak hasznáról és kárárol
akkor még Egon bácsi összes műve és sorolhatnám még tovább.
holnap lehet hogy ki megyek a várakhoz szétnézek.
Ma pihenő napot tartottam, a tegnapi kemény nap után, sikerült fotóznom is sok
madár volt a telepen, megjelent 3db barát cinege is.
Előzmény: n80qd (353)
mepisz
2010.01.19
0 0
352
c pont hu.
hát bizony nincs.Ma végigjártam az összes könyvesboltot, nem is halottak róla.
Majd a Fehován.
Előzmény: c_pont_hu (346)
mepisz
2010.01.19
0 0
351
n80qd
Előtte szóljál, szezonvége van a vadászatban, de azért elég sok vendégem van
Ködös novemberi Hortobágy
Előzmény: n80qd (349)
mepisz
2010.01.18
0 0
345
nq80
Szia Gabi , ha lehet szerdán vagy pénteken gyere, mert csütörtökön vidékre kell
mennem, csak későn érek haza.
Előzmény: n80qd (343)
mepisz
2010.01.18
0 0
344
c pont hu.
Valóban egy egész polcnyí határozóból ez a könyv nincs meg, gondolom az MME-nél
megtudom venni, majd a márciusi Fehován.
Előzmény: c_pont_hu (342)
mepisz
2010.01.18
0 0
339
c pont hu
----------------
Köszönöm a határozást, nem igazán jók a jelenleg forgalomban lévő határozók.
Előzmény: c_pont_hu (335)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!