Keresés

Részletes keresés

extekergo Creative Commons License 2010.01.20 0 0 368
Köszönöm! Így sejtettem én is.
Előzmény: mepisz (361)
nighthawk_ Creative Commons License 2010.01.20 0 0 367
Kösz szépen!
Előzmény: mepisz (366)
mepisz Creative Commons License 2010.01.20 0 0 366

nigthawk

-------------

A Salgói várnál , 11h körül, Somoskőn csak 1 db szürke volt közel 3 órát vártam

pintyet, de nyoma veszett az őr szerint egy hete látott ott 3 db madarat , de azok

nagyon szelídek voltak/ valószínű szürkék voltak /

Előzmény: nighthawk_ (365)
nighthawk_ Creative Commons License 2010.01.20 0 0 365
mepisz, a gyűrűs szürkék hol voltak?
Előzmény: mepisz (362)
mepisz Creative Commons License 2010.01.20 0 0 364

ez-ben

 

Köszi. Valóban minden áron leakarta szedni, nem tudom ki hol gyűrűzte, ? 1 félórát

ácsorogtam mikor nagy magasságból megérkeztek, körbe repülték a várat kétszer

amikor a tetőn landoltak. Azután lassan kőről -kőre ugrálva jöttek le az etetőre

álltalában bizalmas madarak, de ez az 5 madár elhúzott amikor megjelent 1 család

kiránduló.

Előzmény: ez-Ben (363)
ez-Ben Creative Commons License 2010.01.20 0 0 363

 

 :) Lenni, vagy nem lenni...( komolyan :)

 

 Valószinűleg nem régen gyűrűzhették, azért nem tetszik neki !

 

 Bár topicot sem régen inditottad, az mégis sokaknak tetszik ! ho-ho-ho-hó... :)

Előzmény: mepisz (362)
mepisz Creative Commons License 2010.01.20 0 0 362

n80qd

 

 

A mai nap termése.

 

 

Havasi szürkebegy, 2 db gyűrűzött példány, látszik a fotón, hogy nem tetszik

neki a gyűrű.

havasi szürkebegy
Előzmény: n80qd (355)
mepisz Creative Commons License 2010.01.20 0 0 361

extegergó!

-----------------

 

 

Fenyő rigó

fenyő rigó
Előzmény: extekergo (358)
mepisz Creative Commons License 2010.01.20 0 0 360

greyhead !

----------------

 

örülünk, hogy itt vagy !!!!!!!!!

 

 

Csonttollú

 

Előzmény: greyhead (357)
greyhead Creative Commons License 2010.01.20 0 0 359
Fenyő-
Előzmény: extekergo (358)
extekergo Creative Commons License 2010.01.20 0 0 358
A harmadik szomszéd diófáján kiabált. Azt hittem szajkó (a munkaszemüvegemmel nem láttam olyan messzire) futottam a gépért, s még sikerült elkapnom mielőtt elrepült. Milyen rigó lehet ez? Mert így a képen már inkább rigónak tünik
greyhead Creative Commons License 2010.01.20 0 0 357

A hívásodra találtam meg a topikot. Én is madárfotósnak mondhatom talán magamat, de most nem tudom, milyen képpel köszönjek be?

Mindenesetre rajtatok tartom a szememet!

 

Előzmény: mepisz (354)
n80qd Creative Commons License 2010.01.20 0 0 356
n80qd Creative Commons License 2010.01.20 0 0 355
Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy ez az egyik legjobb határozó! Majd kiváncsi leszek a véleményedre!
Előzmény: mepisz (354)
mepisz Creative Commons License 2010.01.19 0 0 354

oké már meg is rendeltem, kíváncsi vagyok rá, mert a madárhatározókból meg van

a régi és az új Európa madarai + a világ madarai +kelemen Attila Madaras könyv +

Brehm a Madarak világa teljes sorozat + Herman ottó Madarak hasznáról és kárárol

akkor még Egon bácsi összes műve és sorolhatnám még tovább.

 

holnap lehet hogy ki megyek a várakhoz szétnézek.

 

Ma pihenő napot tartottam, a tegnapi kemény nap után, sikerült fotóznom is sok

madár volt a telepen, megjelent 3db barát cinege is.

Előzmény: n80qd (353)
n80qd Creative Commons License 2010.01.19 0 0 353
Esetleg innen ?
Előzmény: mepisz (352)
mepisz Creative Commons License 2010.01.19 0 0 352

c pont hu.

 

hát bizony nincs.Ma végigjártam az összes könyvesboltot, nem is halottak róla.

Majd a Fehován.

örvös légykapó
Előzmény: c_pont_hu (346)
mepisz Creative Commons License 2010.01.19 0 0 351

n80qd

 

 

Előtte szóljál, szezonvége van a vadászatban, de azért elég sok vendégem van

 

 

Ködös novemberi Hortobágy

Előzmény: n80qd (349)
n80qd Creative Commons License 2010.01.19 0 0 350
n80qd Creative Commons License 2010.01.19 0 0 349
Mepisz! Sajnos a héten nem biztos, hogy el tudok szabadulni...
Előzmény: mepisz (345)
n80qd Creative Commons License 2010.01.19 0 0 348
Hmm, videóznék a tz7-el, távoi dolgokat...
Előzmény: c_pont_hu (347)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.01.19 0 0 347
Mi volna a cél?
Előzmény: n80qd (343)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.01.19 0 0 346
Sztem minden nagyobb könyvesboltban megtalálod, ha nem hát tévedtem :)
Előzmény: mepisz (344)
mepisz Creative Commons License 2010.01.18 0 0 345

nq80

 

Szia Gabi , ha lehet szerdán vagy pénteken gyere, mert csütörtökön vidékre kell

mennem, csak későn érek haza.

Előzmény: n80qd (343)
mepisz Creative Commons License 2010.01.18 0 0 344

c pont hu.

 

Valóban egy egész polcnyí határozóból ez a könyv nincs meg, gondolom az MME-nél

megtudom venni, majd a márciusi Fehován.

Előzmény: c_pont_hu (342)
n80qd Creative Commons License 2010.01.18 0 0 343
Köszi! Akkor mit érdemes esetleg venni?
Előzmény: c_pont_hu (336)
c_pont_hu Creative Commons License 2010.01.18 0 0 342
Mert nem a jó könyvet forgatod!
Ez a meghatározó határozó:

Előzmény: mepisz (339)
Szepi bá Creative Commons License 2010.01.18 0 0 341
Csak egy kép a konyha ablakból.
mepisz Creative Commons License 2010.01.18 0 0 340

canáry1

 

még egy pár kép a ragacsról.

Előzmény: mepisz (338)
mepisz Creative Commons License 2010.01.18 0 0 339

c pont hu

----------------

Köszönöm a határozást, nem igazán jók a jelenleg forgalomban lévő határozók.

Előzmény: c_pont_hu (335)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!