Keresés

Részletes keresés

Tarkus21 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426051
Szerintem nem korrekt leszólni Ljungberget, aki talán az egyetlen kártyaellenes, aki normális hangnemben szólt hozzá a témához.
Előzmény: Kovács Einstein (426027)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426050
te mirol beszelsz? te is ilyen para gép vagy min hlad? chopper hszeben csak az van amit o szemelyesen gondol, hladrol meg tized annyit informaciot irt, mint amennyit hlad maga megosztott itt a nagyaerdemuvel.
Előzmény: Törölt nick (426043)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426049
Mi vagy te rendőr?
Előzmény: Törölt nick (426035)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426048
Nem tudom, de fenntartom valaki kell ki tárgyal. Hozzáértő és gyakorlott, és nem úgy áll hozzá, hogy dögölj meg Berki, még ha esetleg belül valami hasonló van benne(is).
Olyan dolgokról kéne tárgyalni, melyek évekre meghatározzák a létünket és mozgásterünket.
Előzmény: KRIPO.67. (426047)
KRIPO.67. Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426047
Amennyire én tudom megoszlanak a vélemények.
Egyébként meg az ABBA sem kezdte újra. :))
Előzmény: Törölt nick (426046)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426046
És kizárt, hogy az akkori tagok, kiegészülve másokkal újra létrehozzák ?
Előzmény: KRIPO.67. (426045)
KRIPO.67. Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426045
A PE azért nincs, mert jól működött.
Értelmes célokkal, értelmes emberekkel. Fradistákkal.
A "kivégzése" tökéletes bizonyíték, hogy mennyire szükség lenne rá.
Előzmény: Demeter-úr (426042)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426044
Szerintem másoknak is....
De valakinek tárgyalnia kéne, de sürgősen a házirendről és a egyéb dolgokról, technikai kérdések a kártya használatánál, pl vidékiek, stb. És jól látszik, van néhány ezer ember, kit senki sem képvisel, legfőképpen nem azok, kik most tárgyalgatnak.

Előzmény: Demeter-úr (426042)
Demeter-úr Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426042
Köszönet B.B-nek hogy nincs!
Előzmény: Törölt nick (426041)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426041
Most hiányzik nagyon a PE.
Előzmény: Törölt nick (426040)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426040
Tudom nem könnyű, mert pont amit leírtál jól, nos ezt nem értik "odaát". Ez a lényeg.
De borzalmas, hogy olyanok is egymásnak esnek, kik korábban sohasem tették volna meg. Kurvára jó lenne már túl lenni ezen a szar időszakon.

Amire figyelni kell, az az, hogy mit tartalmaz a FTC házirend, és mit vár el a szövetség, na ezen mindenképpen egységesen fel kell majd lépni az idényben. Láttuk, hogy van benne jó néhány pontosításra váró dolog.
Illetve a stadion építés, ne bontsanak, míg nincs meg minden az építéshez.
Ezen két tétel, melynél fontos lesz majd ha megnyugszanak a kedélyek hozzányúlni.
A fő kérdés, nem kéne-e tényleg egy hétköznapi /oldal lelátó/szurkolókat tömörítő LAZA szövetség.
Mert valakinek tárgyalnia kell majd Berkivel, vagy remélhetőleg mással. Látható, hogy a csoportokkal való szemben állás, vagy a másként gondolkodás miatt az érdekképviselet nem megy.
A kártya elfogadása lehetőséget adna más területen való alkudozásra.
És bizony van mit.



Előzmény: Kovács Einstein (426038)
Demeter-úr Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426039
Köszönöm,hogy kivédesz,de ezt majd mi ketten megoldjuk.
Előzmény: Kovács Einstein (426033)
Kovács Einstein Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426038
Persze igazad van, de mi mikor akartuk megmondani nekik, hogy mit csináljanak? Soha. Mi csak annyit szeretnénk, hogy meccsre mehessünk és ne saját szurkolótársaink halálos fenyegetése között kelljen. Mi sosem mondtuk, hogy regisztráljon, vagy ne regisztráljon én is faszságnak tartom a szurkolói kártyát, én is benne lettem volna egy félidős kinnmaradásban, hogy lássák, szolidárs vagyok a csoportokkal, de nem, ez nem kellett nekik, marad az egyszerű út, hogy majd elkapnak és megvernek. Pedig a többség sosem kért tőlük, akik vannak max. 1000-en, semmit. De ők a mi levadászásunk mellett döntöttek. Tudod mit, nincs ezzel semmi gond, lelkük rajta.
Előzmény: Törölt nick (426034)
Ljungberg Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426037
Ja, bocs, azt hittem meg lehet beszélni a dolgokat értelmesen, de ha nem, hát kurva mindegy, azt csináltok, amit akartok. Remélem egyszer lezárul ez az egész szar, mert már nem érte meg. Tényleg hihetetlen. És őszintén nem értem.
Előzmény: Kovács Einstein (426033)
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426036
Remélem, látva a mostani állapotokat, azok, akik a Fradisták közötti megkülönböztetést, különállást, felsőbbrendűség magvait elhintették (hétköznapi-nem hétköznapi Fradista), most mélységesen szégyellik magukat. Miattuk megosztott most a Fradista tömeg.

Persze ez csak remény. Magamban pontosan tudom, hogy ők azt próbálják elhitetni magukkal, hogy nekik ehhez semmi közük, minden azért van, mert a hétköznapiak nem képesek eléggé szolidárisak lenni és nem érzik át eléggé, milyen Fradistának lenni. De azért valahol, a szívük legmélyén, a lelkiismeretük elárulja, hogy felelősök azért, ami mára kialakult.
Törölt nick Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426034
Szerintem nyugi mindenkinek, aki akar kimegy, aki akar nem.
Legyen már vége az áldatlan egymás szidalmazásának és mocskolásának.
Egyre másra esnek egymásnak Fradisták. Nem kéne !
Mindenki eldönti mit csinál holnap és a későbbiekben.
Senki se írja elő más Fradistának mit tegyen!


Hajrá Fradi !
Szebb jövőt !

Kovács Einstein Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426033

Rám ne csörögj, én meccset fogok nézni, nem a te oldaladon állni. Demeter urat meg ne próbáld meg személyesen meggyőzni, mert még tényleg gond lehet. Írtam, hogy ő nem olyan mint én. Szurkolj azoknak, akiket eddig istenítettél, háta minket is agyonvernek, mert megpróbálunk békésen bejutni egy Fradi-meccsre és zárjuk le a kommunikációt. Hihetelen hová jutottunk...

Előzmény: Ljungberg (426029)
Marci1899 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426032
Allj a tükör ele es csokolgasd magad hogy te ott leszel!
Es holnap meccs utan gyere fel es meseld el hogy te egy igazi Fradista vagy es aki nem volt ott az nem!
Te szerencsetlen!
Előzmény: Törölt nick (426026)
KRIPO.67. Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426031
hehe
Folytassa Einstein!

off
A soproniak úgy döntöttek, hogy a huszadik perc környékén megyünk be.
Addig túristásat játszunk a környéken. :)
Előzmény: Kovács Einstein (426027)
Marci1899 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426030
Na akkor most fogtal melle te is!
mi lenne ha nem akarnak itt folyamatosan megmondani bizonyos emberek hogy ki hova tartozik?!
En ha valakihez tartozom akkor magamhoz.
Ha velemenyt irok az a sajatom, nem hlade, nem a hooloke , nem szöke ferie, nem az ultrake , hanem az enyem!
Előzmény: bigacsiga2003 (426025)
Ljungberg Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426029
Tudod mit baszd meg, akkor kimegyek. Hihetetlen, h ilyeneket vagy képes írni, azért mert nem osztod a véleményemet. Mostanában van időm, elmondom az érveimet, szerintem igyekszem full normális hangnemben tenni, amíg nyugodt tudok maradni, de most már nekem is gecire elegem van ebből a szarból. Rátok csörgök meccs előtt.
Előzmény: Kovács Einstein (426027)
Marci1899 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426028
Anyucit provokald te ostoba!
Nalam most telt be veled a pohar!
Nem megyek holnap!
Es tudod miert draga baratom?
Mert ha akarnek se tudnek mert 280 km-röl nem olyan egyszerü szurkoloi kartya nelkül bejutni!
Söt meg ha olyan lennek mint te akkor is nehez lenne innen regisztralnom Berki baratodnak köszönhetöen!

Te tenyleg csak provokalni jössz ide?

Tudod mit en nem tamogatom hogy Fradista Fradistat verjen de teged igazan pofan törölhetne valaki.
Csak utana kerlek ne sird tele a topikot:-)
Előzmény: Törölt nick (426022)
Kovács Einstein Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426027

Hozzád képest van mire vernie magát hidd el, ő nem én vagyok, akit leszerelsz egy neofradistázással, de még nem is te, ő ezerszer nagyobb áldozatot hoz azért, hogy lássa a Ferencvárost, mint te, hogy a szomszéd utcából évi kétszer kiugrasz azzal. Másrészt az utóbbi időben te vagy a fórum hangadója, akkor már legyél ott, ne fossál, mert osztani az észt az nagyon tudod mostanság, akkor cselekedj is, ne csak itt legyél nagyfiú ;) Ennyi észosztás után az lenne a minimum, hogy nem otthon ülsz. IRL félreismertelek, azt hittem normálisabb gyerek vagy, nagyot tévedtem.

Előzmény: Ljungberg (426012)
bigacsiga2003 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426025

az a baj te is uazok partjan allsz akik viszont mennek verni Fradistakat.  és ne mondd hogy nem, mert rohadtul ez jön le minden egyes hszedből, az elsőtől az utolsoig.  ez szamomra felfoghatatlan.

azt hiszem erre mondták a dakota indianok, hogy aki korpa közé keveredik, felfalják a disznók.

Előzmény: Marci1899 (426018)
Ljungberg Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426021
Ma annyi csodálatos dolgot olvastam itt, h az első bekezdésedre reagálva maradnom kell a valóban minősíthetetlenül szar és idegesítő hasonlataimnál: ha nagymamámnak töke lenne, ő lenne a nagypapám!

Nem tudom miért érzed azt, h erősíti mondandódat a dolgok végtelen leegyszerűsítése és direkt félreértelmezése, de lelked rajta.
Előzmény: Törölt nick (426017)
Marci1899 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426020
Neked tenyleg ilyen minuszos az iq-d teso?:-)
Nem fogod fel hogy hlad es Kalan is leirta hogy aki teheti ne menjen ki azok közül aki nem kartyazik mert Teglas kerte az oszlatast.....szerinted majd vadaszgatva lesz valaki???
Bar megmondom öszinten ha en vadaszgatnek veled kezdenem:-)
De mint legutobbi hszemböl tudod en nem vagyok ilyen!

Szerintem ne tölts lottot a hetvegere mert ha a szamokat is igy talalod el mint az elmeleteket amiket felfestessz akkor csak felesleges penzkidobas!
Előzmény: Törölt nick (426017)
KRIPO.67. Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426019
nb2 keleti csoport legkorábban 6 év múlva lehet, amikor feljutunk. Minden akadályt azonnal leküzdve.

"Ha holnap fradista ver fradistát"
Ez egyszerűen nem fordulhat elő.
Egyébként minden épeszű ember követelni fogja, hogy takarítsák meg végre az FTC-t a bűnözőktől.
Előzmény: lerr (426015)
Marci1899 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426018
Hu baratom mellenyultal rendesen!
Nem megyek!
Soha meg kezet sem emeltem Fradistara es ezutan sem fogok (meg akkor sem ha neha az eszem azt diktalna)!
Ez most gaz neked ugye?
Ez a valasz nem illik bele a provokacios koncepciodba!
Most töröd az agyad hogy b..meg mit irjak vissza ennek a gyökernek:-)))
Beskatujaztal a kicsi kis buksidba egy nagy hooligannak.......bar ha lenne egy kis ralatasod meg ertenel a szavakbol akkor rajöhettel volna hogy nem ez a kategoria vagyok.
Erdekes hogy hladdal meg soha nem talalkoztam szemelyesen meg is par hszemböl ismeretlenül be tudta lönni hogy kb milyen kategoria vagyok!

Felfoghatatlan szamomra hogy egy ennyire ertelmes ember, aki mindig mindent jobban tud mindenkinel, hogy tudott ennyire melle löni?!:-)
Előzmény: Törölt nick (426000)
KRIPO.67. Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426016
Még a lurdi tetején is lesznek. :)
Előzmény: Törölt nick (426013)
lerr Creative Commons License 2010.03.11 0 0 426015
Lehet itt szidni Berkit, meg mindenkit. (Egyébként Berkinek mennie kellene, mert egy f@sz, de ez most mindegy)

Ha holnap Fradista ver Fradistát, akkor ott lesz az összes szaros tv és utána másról sem szól semmi.

És rajtunk fog röhögni lápföldtől dábrácenig mindenki.
Ha meg megy az angol, akkor meg meglesz megint az NBII keleti csoport.

Fasza kilátások.
Hajrá.

Hajrá Fradi! (Csak így zárójelben, nehogy megverjenek érte a Fradisták...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!