Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005.03.10 0 0 7

Művésziesség? Valószínűleg azt senki sem tudná megmondani pontosan, hogy mi. A lényeg, hogy élvezd a fotográfiát, azaz a "fénnyel rajzolást". :-)

Előzmény: rács1 (6)
rács1 Creative Commons License 2005.03.10 0 0 6
Természetesen könnyűzenére gondoltam.Hozzá kell tennem, hogy csak hobbyból saját magamnak fotózgatok.Nem sok művésziesség van a fotóimban.
Előzmény: toth-abri (5)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.10 0 0 5

Mármint könnyűzenei koncertekre, gondolom.

 

Én legutóbb a Buszacsában fotóztam, amikor a Budapest Klezmer Band és a Republik lépett fel. Vittem magammal egy monopodot, és elég jól lehetett fotózni. Nagyon kevés fény volt, a teleobjektívem ráadásulmax. 5,6-os, és a színes füst is megdolgoztattam a D70-est.

 

Mellékelek egy képet:

 

 

Előzmény: rács1 (4)
rács1 Creative Commons License 2005.03.10 0 0 4

Ez egy egyszerű kis Kodak CX6200- as gép,de nekem megfelel.

Amúgy pedig elsősorban koncertekre szoktam magammal vinni.

Előzmény: toth-abri (1)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.10 0 0 3

Szia 300eoss!

 

A 10D jól muzsikál!

 

Engem egyébként a fotóriport érdekel a legjobban: minden, ami az emberrel, a társadalommal kapcsolatos.

 

Nem tudom miért, ezt nem tudatosan választottam, hanem egy idő után azt vettem észre, hogy ez hoz lázba.

Előzmény: 300eoss (2)
300eoss Creative Commons License 2005.03.10 0 0 2
Üdv!
Szintén zenész. Jelenleg EOS 10D és EOS 50, magam részére azt fotózok, ami megtetszik, más részére meg amit mondanak :-)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.10 0 0 1
Üdvözöllek a NYOF-ban (Nyírség Online Fotóklub)! Pontosan milyen az a Kodak gép? Mit szoktál fotózni?
Előzmény: rács1 (0)
rács1 Creative Commons License 2005.03.09 0 0 0
Vagy 15 éve  a szovjet gyátmányú Szmena Szimbol, vagy milyen márkájú gépet használtam,de  most az internet előfizetéshez kaptam egy Kodak gépet.Egyszerű kis gép, de nekem megfelel.
Előzmény: toth-abri (-)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.09 0 0 topiknyitó

Kíváncsi vagyok, hogy hány fórumlátogató lakik Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyében.

 

Alapítsuk meg a Nyírségi Online Fotóklubot! :-)

 

Szóval várom a nyírségi fotósokat fényképezőgép kategóriára, típusra vagy márkára tekintet nélkül!

 

Én nyíregyházi vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!