Olympus e-10. Magamnak, és egy internetes újságnak készitek a cikkeimhez fotókat. Sajnos nem tanultam a fotózást, így inkább érzéssel fotózom, mit tudatosan. Ez gyakran meg is látszik sajnos..:(
Én legutóbb a Buszacsában fotóztam, amikor a Budapest Klezmer Band és a Republik lépett fel. Vittem magammal egy monopodot, és elég jól lehetett fotózni. Nagyon kevés fény volt, a teleobjektívem ráadásulmax. 5,6-os, és a színes füst is megdolgoztattam a D70-est.
Vagy 15 éve a szovjet gyátmányú Szmena Szimbol, vagy milyen márkájú gépet használtam,de most az internet előfizetéshez kaptam egy Kodak gépet.Egyszerű kis gép, de nekem megfelel.