Keresés

Részletes keresés

lokni Creative Commons License 2007.06.15 0 0 265
Sziasztok!
Kérem segítsen valaki!
Bluetooth segítségével képeket már sikerült lementeni a gépemre, de nem tudom, hogyan vihetek át zenét a mobilomra?
Köszönöm előre is!
gpx Creative Commons License 2007.06.06 0 0 264
Uff. Nekem egyszerű volt, a HP-n. Bekapcsoltam a bluetooth-t, kértem, hogy keressen eszközöket, párosítottam, majd a telefonról átküldtem a telefonkönyvet és a naptárat. Azóta is műxik...
Előzmény: itakdalse (263)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.05 0 0 263
Mindenképpen valami soros portot kellene aktíválnom, de ez a nyamvadt toshiba stack lefagy.
Előzmény: itakdalse (262)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.05 0 0 262

Közben megtaláltam :két gombot is be kellett nyomni.

Most már odáig jutottam, hogy valami pan szerverként műxik. De nekem csak az kéne, hogy adataimat át tudjam másolni. A com3 port foglalt a belső modemnek.

Nincs ötletem.

Előzmény: gpx (259)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.05 0 0 261
Amúgy ha ezt a gombot lenyomom mit kéne csinálnia?
Előzmény: gpx (259)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.05 0 0 260

Asszem valami modem beállítást nem sikerül jól beállítanom. A legújabb a (692) modemhiba. Az a baj ,hogy a vezérlőpultban nincs benne a bluetooth kapcs segédprogram. Ez úgy látom nemcsak nekem probléma:

http://support.fujitsu-siemens.com/forum/viewtopic.php?t=12837&highlight=bluetooth

Előzmény: gpx (259)
gpx Creative Commons License 2007.06.04 0 0 259
Bekapcsolatad a bluetooth-ot a gépen? Én, mikor meglett az első blouetooth-so telefonom, külső segítséget kértem...

Van egy gomb (nálam a felső sorban, valahol a 4-es gomb környékén), amelyen a rendes jelzés mellett valami antenna-szerű jelzés is van, Na az fn-el együtt kapcsolja be a bluetooth-antennáját a gépnek. Utána lehet keresni, párosítani.

Előzmény: itakdalse (258)
itakdalse Creative Commons License 2007.06.04 0 0 258

No megprószáltam blútú kapcs létrehozni a teló meg a noti között : nulla eredménnyel.

Addig eljutottam, hogy az blue ikonja ott figyel a tálcán. Arra rábököK : kijön egy ablak : Bluetooth Settings. New Connetcion-ra klikk:Bluetooth is not ready.

Ennyi.

Van valakinek ötlete? (Valami toshiba cd-t kaptam hozzá. Fölnyomtam a sonyericcson drivereit is. Pakolgatott valami com portokra pár cuccot, de az eszkozkezelőben nincs olyan , hogy portok. Ez létezik?)

 

csibar(replaced) Creative Commons License 2007.06.01 0 0 256
:) érdekes a szitu. A laptopomba van beepitett WLAN-csatolo, sőt... még PC-kartya formajaban is van... :D

olyan esetben lenne egyszeru ez, ha lenne pl. DSL-em és lenne otthon egy WLAN-os routerem hozza.

DE

ugy kepzeld el a WLAN-os internetemet, hogy van egy access point a varosban és a PC-men lévő WLAN-csatoloval egy külső antenna segitsegevel kapcsolodok ra. Szoval van a PC-m, benne a PCI WLAN-csatolo és arnyekolt koaxialis kabellel van hozzacsatlakoztatva a külső antenna.

Szoval ezert nem olyan egyszeru ezt a netet megosztani. Meglehetne, ha felso kategorias lenne a kartyam, mivel azoknal tobb WLAN halozatra is csatlakozhatok. Az enyemmel sajnos csak egyre lehetseges.
Előzmény: vince (255)
vince Creative Commons License 2007.06.01 0 0 255

Nekem még kék foggal nem volt szerencsém, de sima 2 db hálókártyás XP-sel már igen.

 

Nem ilyen sima, mint ahogy a leírás ajda. Telepíteni kellet nek vamai "Bridge" dolgot (saját oprendszer dolga nem külső cucc), ami a két háló kártya között engedte a kapcsolat.

Nem én csináltam, csak próbáltam megérteni valamit belőle, de csak az jött le, hogy biza nem olyan egyszerű.

 

De ha van wlan, akkor mé nem inkább a laptop-ot is wlan-oltatod ???

Előzmény: csibar(replaced) (254)
csibar(replaced) Creative Commons License 2007.05.30 0 0 254
Sziasztok!

Kerem, aki jartas az Bluetooth-os internetmegosztasban szamitogepek kozt, az segitsen. De szivesen fogadok barmilyen tanacsot.

Szoval van két USB Bluetooth adapterem. Ha fontos a pontos neve, akkor: Trust BT-2210Tp Bluetooth 2.0 EDR, de sztem a szoftver fontosabb, ami ez esetben a WIDCOMM-os valtozat.
Van két gépem:
- asztali PC, Win2000 Pro SP4, Internet-hozzaferes WLAN-on keresztul;
- laptop, WinXP Home SP2.
Mindket gepre csatlakoztattam egy-egy ilyen Bluetooth adaptert.
Hogyan oszthatom meg az Internet-hozzaferest a PC-rol a laptopomra? Probalkoztam mar vele, csak nem tudom miert nem ment. Ez szerint jartam el:

http://www.geekzone.co.nz/content.asp?contentid=1285

Lehet azert nem ment, mert XP alatt mashogy kell eljarni? Nem tudom :-S ZoneAlarm firewallt hasznalok mindket gepen. Engedelyeztem ott is a halozatot mint "TrustedZone", kesobb ugy mint "InternetZone", de egyik beallitassal sem mukodott.

Talan IP-k végett nem mukodott rendesen?

Remelem valaki hozza tud szolni esetemhez. Elore is koszonok szepen minden egyes hozzaszolast.

csibar
berge Creative Commons License 2007.05.28 0 0 253

Sziasztok!

 

Tudtok esetleg olyan céget, ahol RS232 portra való bluetooth-t forgalmaznak?

 

berge

kardhal01 Creative Commons License 2007.05.18 0 0 252
Szia!
A probléma megoldódott, mert egy ismerős egy "szibériai" honlapon megtalálta a hozzá való drivert. Azért 4 napba került!
Előzmény: scratch (251)
scratch Creative Commons License 2007.05.17 0 0 251
Esetleg nézd meg milyen chip van benne, és ahhoz való driver-t keress, egyéb márka is jó, nem kell azonosnak lenni.
Előzmény: kardhal01 (250)
kardhal01 Creative Commons License 2007.05.16 0 0 250
Igen, de egyik sem vót hozzá jó.
Előzmény: scratch (249)
scratch Creative Commons License 2007.05.16 0 0 249
Net-en néztél már hozzá új driver-t?
Előzmény: kardhal01 (248)
kardhal01 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 248
Ez a hiba!
Egyszer már kicseréltettem, de ez a másik is ugyanazt produkálja
kardhal01 Creative Commons License 2007.05.14 0 0 247
Szia!
Elkezdett a telepítését a kapott CD-ről, a telepítési folymatvonal kb. felénél előugrik egy hibajelzés tele van kérdőjellel és errort jelez. Amikor ezt bezárom vagy leokézom akkor befejeződik a telepítés, kilép. Ennyi. A szgép XP, alapból nem ismeri fel, tehát valszeg kell a telepítőlemez.
Pontosabban nem tudom leírni.
Előzmény: scratch (246)
scratch Creative Commons License 2007.05.14 0 0 246
Ha a "valami" hibáról bővebben írnál, talán kapnál használható segítséget!
Előzmény: kardhal01 (245)
kardhal01 Creative Commons License 2007.05.13 0 0 245
Sziasztok!
Vettem egy ES-388 bluetooth USB-t. Nem tudom feltelepíteni, mert a kapott CD-ről történő telepítés fétidejénél valami hibát ír ki és megszakad. Van valakinek ötlete? Honnan lehetne telepítőt hozzá letölteni?
Köszönöm előre is!
big city guerilla Creative Commons License 2007.05.12 0 0 244
Szép jó estét! Hátha van 5lete valakinek, akkor köszönet! ASUSp535-öt szeretném használni parrot ck3100 as bluetooth kihangosítóval, de reménytelennek tűnik. Ha a kihangosítón elindítom a párosítás keresését, aztán az eszközön megpróbálok kapcsolódni, akkor sikerül, de a következő pillanatban már disconnected leszek. Ha a kihangosítóról próbálok connecteleni (a párosított eszközök listájából ugyanis ki tudom választani) akkor is ugyanez játszódik le. Küzdött már valaki hasonlóval? thx: bcg
Nadzsi Creative Commons License 2007.04.09 0 0 243
A Total Commander a hálózatok kőzőtt mutatja kék fogat.
Előzmény: jaszy1 (229)
scratch Creative Commons License 2007.03.20 0 0 241
Olyat vegyél, ami tudja az audio gateway-t.
Előzmény: rugo- (236)
gpx Creative Commons License 2007.03.20 0 0 240
Így kell lennie, hiszen egy egyszerű fejhallgatót is csak kóddal tudsz kapcsolni kékfoggal akármihez is. Legalább is először.
Előzmény: rugo- (238)
Blackdiana Creative Commons License 2007.03.19 0 0 239

Köszi a választ!:-)

 

Előzmény: rugo- (238)
rugo- Creative Commons License 2007.03.19 0 0 238

Szerintem nem mert párosításkor confirmálni kell a kapcsolatot...ezért a tulajnak tudnia kell arról hogy valaki/valami kapcsolódik.

(Bár lehet hogy ezt is meg lehet valahogy hekkelni)

Én ha az ipaq-mal kapcsolódok a nokiámra akkor a nokián jóvá kell hagyni.

Gondolom vlahogy igy mükszik ez akkor is ha példul két PDA-t akarunk összepárosítani (bár nem próbáltam még)

 

Előzmény: Blackdiana (237)
Blackdiana Creative Commons License 2007.03.19 0 0 237

Sziasztok!

 

Eléggé érdekes kérdésem lenne...

Azt hallottam,hogy vkinek a pda-jára blue-n keresztül véletlen,úgy hogy ő nem tudott róla,képek mentek...

Ez lehetséges?

Köszi előre is a választ!

rugo- Creative Commons License 2007.03.16 0 0 236

meg még keresek is....merthogy nem találok olyan forrást ahol meg is lehetne venni :(

 

Más: kérdés BT gurukhoz.

Két sima USB-BT adaptert össze lehet párosítani?

 

Müködhet a következő konfiguráció:

van 2 számgép

mindkettőbe bedugok egy-egy (azonos tipusus) USB-BT dongle-t

megoldható az hogy az egyik PC-n lejátszott zenét (MP3 vagy akármi más) "ráküldöm" a BT dongle-ra majd a vele összepárosított másik PC-ben lévő BT dongle-ből "olvasom ki" és játszom le.

Magyarán BT-n keresztül egyik PC-ről a másikra audio-t lehet-e átvinni?

 

Működőképes lehet egy ilyen megoldás?

 

rugo

 

Előzmény: rugo- (235)
rugo- Creative Commons License 2007.03.14 0 0 235

Nakérem ilyet http://www.airlive.com/BT-120AR.htm kerestem.

 

rugo

Előzmény: rugo- (225)
jaszy1 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 234
ÁÁ sz@r az egész. tegnap kipróbáltam egy másik számítógépen egy Ericsson K750i vel és ugyanazt produkálta. megszakadt a kapcsolat adattöltés közben. Még a számítógépet is megbolondította.
megpróbálom kicseréltetni mert valszeg hibás a cucc.
Előzmény: izsakig (231)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!