Keresés

Részletes keresés

Cyberware Creative Commons License 2004.08.01 0 0 340
Esetleg kifejtenéd konkrétan, hogy mi a problémád a hozzászólásaimmal? Tényleg nem értem, milyen spanyolviaszt találtam fel.
Előzmény: riszt (339)
riszt Creative Commons License 2004.08.01 0 0 339
337
Előzmény: Cyberware (338)
Cyberware Creative Commons License 2004.08.01 0 0 338
Ja, és ha fórumozol, akkor benne van a pakliban, hogy esetleg az adott topikban a tiéddel nem egyező véleményeket is hallasz. Mindezeket ki tudod küszöbölni, de akkor az már nem fórum (lásd még: e-mail).
Előzmény: Cyberware (336)
riszt Creative Commons License 2004.08.01 0 0 337
331
Előzmény: Cyberware (336)
Cyberware Creative Commons License 2004.08.01 0 0 336
Hali! A fórum nem x ember magánbeszélgetése, hanem (mint az a nevéből is következik), bárki számára nyitott, aki az adott témával kapcsolatban el akarja mondani a véleményét.
Előzmény: riszt (335)
riszt Creative Commons License 2004.08.01 0 0 335
És te próbáltad már másik topikban osztani az észt?
Előzmény: Cyberware (334)
Cyberware Creative Commons License 2004.08.01 0 0 334
A füldugót próbáltad már?
Előzmény: eMM (333)
eMM Creative Commons License 2004.08.01 0 0 333

Így is van.

Minek szenvedjen az a szegény állat feleslegesen?

De én se szeretek a kutyaugatástól szenvedni.

Szerencsére az én szomszédom kutyája okos,már megtanulta ha feleslegesen csahol, repül a göröngy.

Előzmény: Cyberware (332)
Cyberware Creative Commons License 2004.07.31 0 0 332
Pedig én úgy gondoltam, hogy egy olyan topikban, ahol arról folyik az építő jellegű eszmecsere, hogy milyen fajtájú mérget adjunk a kutyának ahhoz, hogy ne szagolja ki, és ne lehessen utána megmenteni, ez igenis új infonak számít.
Vagy esetleg azt kellett volna az éles elme és a kultúrált konfliktusmegoldás megnyilvánulásaként értelmeznem, hogy a fagyállót csak azért nem javasoljátok, mert sokat szenved tőle a kutya? Ha igen, akkor elnézést a hozzászólásaimért, ezek szerint bennem van a hiba.
Előzmény: riszt (331)
riszt Creative Commons License 2004.07.31 0 0 331
feltaláltad a spanyolviaszt. de gondolom ez nem uj információ egy éles elmének
Előzmény: Cyberware (330)
Cyberware Creative Commons License 2004.07.31 0 0 330
Drága barátom, senkit nem akartam megijeszteni, pláne nem a hozzád hasonló bátor, mérgezős embereket, csak arra akartam felhívni a figyelmeteket, hogy ha mondjuk bajod van a szomszéddal, akkor azt talán kultúrált módon próbáld meg elintézni, mert elfajulhat a dolog.
Előzmény: riszt (329)
riszt Creative Commons License 2004.07.31 0 0 329
most mindenki össze-vissza szarta magát a félelemtől bazze
Előzmény: Cyberware (328)
Cyberware Creative Commons License 2004.07.31 0 0 328
Sziasztok! Egy jótanács: a szomszédok állatainak legyilkolászásával jó lesz vigyázni, mert nagyon komoly következményei lehetnek. Konkrét olyan esetről tudok, hogy egy megmérgezett kutya gazdája elkapta a szomszéd tettest, és egy alkalmatos deszkával megpuhította kicsit az illető fejét (előtte persze gondoskodott arról, hogy legyen néhány tanú, aki később igazolta a rendőrségen, hogy a szomszéd kezdte a támadást késsel, ő csak védekezett ;-).
Egy másik szenvedő alany pedig lightosabban rendezte le a problémát (igaz, az ő macskája életben maradt): éjszaka átmászott a szomszédba, és a szomszéd féltve őrzött virágoskertjét megöntözte kb. 20 liter gázolajjal, el lehet képzelni, reggelre milyen állapotban volt a kert....

Szóval csak óvatosan, mert például nekem is van kutyám, és én is úgy vagyok vele, hogy ha harc, legyen harc...
szaki7 Creative Commons License 2004.06.26 0 0 327
A cián nagyon gyors hatású, de a riporter mintha azt mondta volna, hogy ha a gazda idejében észrevette és állatorvoshoz vitte a kutyát, akkor az orvos megmentette.
eMM Creative Commons License 2004.06.25 0 0 326
Gondolom valamilyen ciánszármazék lehetett.
Viszont ezek elég büdösek,csodálkozom hogy a blökik nem szagolták ezt ki.
Fagyállóval is szokás próbálkozni, állítólag hatékony,ellenjavallat hogy nagyon sokat szenved tőle a kuty mielőtt jobblétre szenderül.
Előzmény: szaki7 (325)
szaki7 Creative Commons License 2004.06.24 0 0 325
Az egyik híradóban láttam, hogy valaki "növényvédőszerbe mártott kolbásszal mérgezte meg a kutyákat a faluban (felháborító:-)
Ki tudja milyen növényvédőszert használhatott?
eMM Creative Commons License 2003.09.03 0 0 324
A gazdit kéne lelöni vagy inkább testi regulában részesiteni
Ö felel a kutyáért ugyanis.
Előzmény: egrekialto (323)
egrekialto Creative Commons License 2003.09.02 0 0 323
van itt nalunk egy emberke, aki minden reggel fel hatkor elviszi a kutyat setalni. Az idopontot azert tudom pontosan, mert a kutya vegigugatja a lepcsohazat. Ad1: tudom, hogy a kutya nem hibas. ad2: megis azt fogom leloni.
Valakinek van jobb otlete? Azok, akik ugy gondoljak, hogy beszelni kellene vele, ne is irjanak, kb harom eve probalnak beszelni vele...
riszt Creative Commons License 2003.08.17 0 0 322
Sajnálatos módon ezt a topicot igy kell felhozni. Bár van egy hasonlatos topic, nemis értem miért nem vonta már ezeréve össze a modera
Előzmény: remacs (321)
remacs Creative Commons License 2003.04.06 0 0 321
Kedves sorstársak!
Alapvetően nem a kutyákkal van a baj, hanem a gazdáikkal!Csakhogy itt "demokrácia van", és igy minden csökkent IQ-val rendelkező ember tarthat kutyát.A TARTÁSON van itt a hangsúly.Tudomásul kéne már venni,hogy a városokba csak kis testü,idomított - legalább is azon a min. szinten ,hogy a csatorna lefolyokra sz.-jon - kutyákat szabadna tartani.A többiek azok kertes házba valóak. Keményen kellene a tartást szabályozni, és ezt BETARTATNI,a megsértőeket pedig büntetni,/ több százezres bírsággal/ s akkor megszünnének az ellentéteket a kutyás és nem kutyások között. De addig mindig harc lesz köztük, vagy legalábbis addig mig a "szomszéd kutyája meg nem döglik"- egy kis segítséggel vagy anélkül.

Más. Ebből a topikból hiányzik 2 évnyi tartalom,2003.februárban még benne volt!!! Ki fujta meg????????

burvinyek Creative Commons License 2001.07.18 0 0 319
Mit ne mondjak..micsoda szemét Fórum cím...az én kutyámat ugyan ne ölje meg senki, mert visszaölök...
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.11 0 0 318
azt hogy leesett

pedig a sz. dog még él

unfortuna

Előzmény: cucu (317)
cucu Creative Commons License 2000.11.09 0 0 317
Helo.
Gondoltam, kissé feldobom a topicot...
Amúgy nagyon érdekes dolog ez az ugatás-kérdés.
Ugyanis amikor nem ugat a szomszédom kutyája, akkor teljesen nyugodt vagyok és akár szeretni is tudom, de ha ugatni kezd, nagyon be tudok rágni...
Talán inkább az zavar benne, hogy nem látom azt, hogy a gazdája csititani akarná. Tudom, nem mindenki olyan mint én, hogy még éjszaka is képes vagyok kimenni megnyugtatni, de ezek odaát még akkor sem szólnak rá, ha vasárnap délután éppen mellette állnak amikor elkezdi "szétszedni" a kerítést. Mintha nem is hallanák, micsoda hangzavar van a kutyájuktól, még mosolyognak is rajta.
cucu
ui.: lehet, hogy nem kellett volna feldobni?
Cirbissa Creative Commons License 2000.08.18 0 0 316
Jokor talalja ki az EMBER hogy a kutyak hova valok meg csak videkre, no varos no lakas.
Most mar amikor hatmillio fajta van ....hehe.
Amit o maga tenyesztett ki.
Az utcan valo szaratasrol es otthagyasrol meg le kene szokni. Undorito egesz egyszeruen mar csak tehenek kellenenek az utcara es az o vegtermekuk...vagy malacok? A gazda ilyenkor mit gondol...papir ala aztan kukaba vele...ugyanmar Magyarorszagon eleve nincs szelektiv hullladekgyujtes..mert en ezt ami itt van nem nevezem annak, akkor meg? Kutyaszar a kukaba.
Azt remelem Dogkiller v. letett aljas szandekbol elkovetett ocsmany gyilkossagarol es azer kussol, v. elment nyaralni es az jobban hat mint a nyugtato, v. pedig a kutya elintezte.hehe
THERE IS NO MAAAAAAAAP TO FUCKING HUMAN BEHAVIOUR
Előzmény: Homonnay (303)
sinequanon Creative Commons License 2000.08.18 0 0 315
De jó nagyot ám! És valami érzékeny ponton!

S.

Előzmény: a szomszéd kutyája (314)
a szomszéd kutyája Creative Commons License 2000.08.18 0 0 314
Na idefigyelj szomszéd! Ha nem fejezed be ezt az uszítást a kutyák ellen, akkor átmegyek és beleharapok a seggedbe egy akkorát, hogy olyat állatorvos még nem látott.
Byron1 Creative Commons License 2000.06.19 0 0 313
Szerintem se öld meg szegény kutyust
Chackal Creative Commons License 2000.06.17 0 0 312
Kutya írtás?
Lángszóróval, de nem csak a szomszédét. Mindet.

Cica RULEZ.

Brunhilda Creative Commons License 2000.06.02 0 0 311
Én amikor kutyáimat sétáltattam, mindig volt nálam pár darab uzsonnás zacskó. Azt egyébként tudjátok (nem tudom mi igaz belőle),hogy ilyen kakis zacskót TILOS utcai szemetesbe dobni, mert állítóla veszélyes hulladéknak számít?! Szóval ha én fel is veszem a szart (mert engem is zavar), és kidobom, akár még meg is büntethetnek érte? Amugy a morál engem is kiborit. Olvassátok el Kishont Ferencnek azt a kis szöszenetét, amikor Svájcban ki akar dobni egy papirzsepit, de sehogy sem megy neki. Ezért hazaviszi Jeruzsálembe és ott dobja ki. Akár Budapestre is hozhatta volna. Egész napos lófrálás után az én táskám úgy néz ki mint egy szemetes, mert inkább hazaviszem, mert vannak helyek ahol képtelenség szemetest találni.
Előzmény: Homonnay (303)
mombasa Creative Commons License 2000.06.02 0 0 310
Kedves Homonay!

Aterzem a helyzetedet es egyertelmu, hogy ez az allapot igy rossz.

De meg rosszabb az emberek megkozelitese. Naponta emberek szazai panaszkodnak a kutyaurulekre, de vajon hanyan szolnak ra a szemetuket laza ivben elhajito gyerekekre es felnottekre?

Szerinted az normalis, hogy ovoneni a csoport elejen lazan behajitja kisse viseltes zsebkendojet egy kertbe? Amikor szova tettem ezt neki, meg arrogansan vissza is szolt, hogy ha nem az en telkem, akkor mi kozom van hozza? :(((

Korrekt felfogas.

Ellenpelda: augusztus 20-an setaltunk a Duna parton, amikor szembejott velunk egy kifestett, urimod kioltozott kozepkoru no. Nem sokkal az orrunk elott ledobta a foldre kecses cigarettajanak maradvanyat. Amikor latta rosszallo pillantasunkat kisse elvorosodott, majd "Most bunko voltam, mi? Dehulyepicsavagyok!" felkialtassal visszafordult, felkaptaa csikket es a 10 meterre levo kukaba dobta.

Ennyi...,

Udv:

mombasa

Előzmény: Homonnay (303)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!