Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.19 -2 4 9919

Végül is csak a Bregar-féle Siófok jutott tovább, a magyar edzők elég régen nem tudják nemzetközi sikereikre vezetni a csapataikat... Kivéve Danyi. :)

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.19 -6 1 9918

Hát itt a végén volt minden, a horvátok kidobták a labdát, pedig fordíthattak volna.

Costa pedig a végén lőtt két fontos gólt, valószínűleg több légiós kellene a Lokinak az előrelépéshez.

RnD Creative Commons License 2023.02.19 -3 6 9917

Köstner: '...Kácsor kifejezetten a meccs embere....'

Sporttv kommentátor: '...Kifejezetten fekszik neki az ellenfél, mert nem védekeznek ellene....'

Mondjam azt h így könnyű......?:)

RnD Creative Commons License 2023.02.19 -3 5 9916

OK h Szabó Nina a zavaró védő de zavaróban ne hátulról faultolja az ellenfelet (ha már egyszer lemaradt róla....) Mert kiállítják és az nem jó.

Gojira Creative Commons License 2023.02.19 0 1 9915

Ha választhatok, akkor egyikkel sem. De ha bokszoló lennék, és világbajnoki céljaim lennének, akkor Klicskóval.

Előzmény: Tonio 2.0 (9909)
RnD Creative Commons License 2023.02.19 -4 5 9914

DVSC--Podravka: 19-15 (félidő)

Egy majdnem tíz perces debreceni rohammal indult a meccs, Kácsor Gréta, Planéta és Costagólokkal. Kácsor Gréta három gólt is lőtt, az ellenfél egyet sem, így aztán öt góllal mentünk rögtön (5-0 9. perc) Az első Podravka-gólt csak ezután született meg, jobbszélről lőtte Zadravec.

A tizenegyedik percben Vámos Petra is betalált, indulásból (7-2) Utána védekezésben kicsit - majd később nagyon - visszavettünk, a Podravka vissza tudott jönni három-négy gólra (10-7 17. perc)

Azóta az egész meccs nem több mint egy edzőmeccs, védekezés nincs, gólokat lövünk, nyerni fogunk, az ellenfél gyenge, a színvonal sem túl jó.

Dehát ez van.....:S

azértmertcsak Creative Commons License 2023.02.19 0 1 9913

Ha csak a ziccereiket belövík, már nyernek s továbbjutnak!

Előzmény: Tonio 2.0 (9906)
val2 Creative Commons License 2023.02.19 -3 3 9912

Kupacsapatainkkal szembejött a valóság. Nemzetközi tapasztalatot szereztek és most már látják, hogy ezen a sebességen nagyon fárasztó játszani.

Ahhoz, hogy ezt bírják többet és magasabb minőségben kellene edzni, az meg kinek hiányzik, az is fárasztó és még a fizetésük sem lesz több érte.

Majd jövőre (ugyanez dettó, de a remény hal meg utoljára).

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.19 -1 2 9911

Csernyánszki a leghelyesebb a mezőnyben.

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.19 0 0 9910

Bordás remélhetőleg nem sérül meg...

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.19 -1 0 9909

Te kivel akarnál inkább bokszolni, Klicskóval vagy Ágaival?

Előzmény: Gojira (9908)
Gojira Creative Commons License 2023.02.19 0 1 9908

Tényleg nem értem. Nem az lényeg, hogy minél jobb csapatokat legyőzzünk?

lunanoctis Creative Commons License 2023.02.19 -4 3 9907

Szép tárháza ez itt mindenféle logikai bukfenceknek...

A Lokit vártuk a legtöbben hogy tovább jut,meg is volt erre minden esély....

Ha jól emlékszem, a Nykøbing elleni hazai nagy részében is loholtak az eredmény (és az ellenfél) után, Planéta bombái nélkül sima bukó lett volna.

de őket sok baj érte az utóbbi hetekben

Megpróbáltam elképzelni, ahogy Bordás Réka több eséllyel indul a dánok elleni futóversenyen, mint a kulcsjátékosaik többsége. Mindhiába.

és ráadásul ma még szerencséje sem volt,mert a dánok hozták a papírformát.

A papírforma azért papírforma, mert a legvalószínűbb eredmény. Valószínűleg játéktudásban is jobbak a dánok a norvégoknál, a diplomácia meg eleve ezt a végkifejletet kívánta meg.

Tetszettek volna nyerni vagy Norvégiában vagy Dániában és akkor nem kéne itt jajgatni.

Egyébként minden elismerésem a debreceni közönségé. Egy sehová sem számító meccsen úgy tombolnak, mintha a döntőben játszanának. Jobbat érdemelnek egy olyan csapatnál, amelyiket azzal meg lehet verni, ha egy csapat tud elfogadható minőségben kézilabdázni nagy sebességgel is.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (9893)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.19 0 0 9906

Nantes ellen valamivel jobb esélyek lettek volna. De te is érted, miért írtam.

Előzmény: Gojira (9905)
Gojira Creative Commons License 2023.02.19 0 2 9905

És az miért rossz hír? Amikor elindultak a kupában, mindenki tisztában volt azzal, hogy vannak ott komoly csapatok is, akikkel találkozni lehet.

Előzmény: Tonio 2.0 (9904)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.19 0 1 9904

Egyébként a Siófok eredménye sem jó hír, mert így az Ikast jön...

objektív3 Creative Commons License 2023.02.19 -2 2 9903

Kár..., mondjuk sok esély nem volt, de azért reménykedtünk...

A Siónál rögtön látszott, hogy a dortmundi erőszakos kilépések előbb-utóbb sikert érnek, de azért kellettek a Sió hibái is, pl. a kihagyott hetesek vagy Papp 7/0-ja. Meg a bírók is, pl. Grízes hanyattdobálós figuráinál.
Azt nem értettem, mi van Klivinyivel, csak perceket játszott, azt is összevissza, eleve későn jött be, adott egy gólpasszt, kiharcolt egy kiállítást, és jöhetett le, pedig emberelőnyben voltunk, később is, talán tíz percet sem játszott összesen, pedig nem volt rossz, két gól, gólpassz, három kiállítást kiharcolt.

A Móvárnál milyen erőnlét lehet, ha öt belső játékos nem tud ellátni három belső posztot, és szükség van arra, hogy a két betliző is pályán legyen? Albek és Tóth E.

Az külön szomorú, hogy válogatottunk két már szinte rutinos nagyágyúja - Papp és Albek - ekkorát betliznek...
Pásztor, Kajdon biztató...

Gojira Creative Commons License 2023.02.19 -3 1 9902

"Mindenki a Lokit várta tutira továbbjutónak,"

Nem mindenki.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (9900)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.19 -3 2 9901

'Siófok megy még egy kört, és véget ér ott is, ha csak nem történik valami csoda.'

Akkor szurkoljunk ezért a csodáért!

Előzmény: monti011 (9888)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.19 -3 4 9900

Mindenki a Lokit várta tutira továbbjutónak,még szerintem ők is,de tényleg hihetetlen elveszettek voltak idegenben,persze ebben biztos szerepe volt a sok kieső játékosnak is!

A Sió élt az eséllyel ráadásul meccsről meccsre jobbak lettek szerintem.

A Móvár küzdött és ami tőle tellett azt derekasan meg is tette,ők is minden meccsel jobbak lettek ahhoz képest amit úgy egyébként várni lehetett tőlük!

Ami igazán jó volt ezekben a hetekben,az az hogy sok tehetséges fiatal lány heteken át edződhetett komoly nemzetközi meccseken,bízzunk benne hogy ezekből majd hosszú távon is tudnak merítkezni!

Előzmény: Tonio 2.0 (9894)
RnD Creative Commons License 2023.02.19 -1 7 9899

'Ez így eléggé gyászos....'

Inkább lehangolónak mondanám. Reálisan két csapatot remélhettünk az EL-8-ban, a Debrecent és még valamelyiket. A 'még valamelyik' bejött, a Debrecen nem.

Final Four esélyeink nem voltak, leginkább abban reménykedhettünk h a labda gömbölyű és ki tudja.... de ez az eredmény igazából reális, csalódásnak nem mondanám.

A legfontosabb a nemzetközi tapasztalatszerzés és erre most négy csapat is kapott lehetőséget.

Ez nagyon pozitív és remélem sokat profitálunk belőle...

van_Persil Creative Commons License 2023.02.19 -17 0 9898

Azért néhányan nem hupákoltak, ezért saccoltam a 9000-et.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (9897)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.19 -3 2 9897

Több mint 11 ezren voltak!

Tapsikoltak fegyelmezetten....néha néha szólaltak meg a fociszurkolók.

Előzmény: van_Persil (9895)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.19 -2 1 9896

'És nem igazán értettem Lancz pihentetését, a végére teljesen kiesett a játékból.'

Pontosan,egyszerűen túl sokat várt vele Gyurka,Lancz teljesen "kihűlt" a padon,képtelen volt már újra felpörögni!

Előzmény: Gojira (9881)
van_Persil Creative Commons License 2023.02.19 -17 0 9895

Most kezdtem el nézni a Siófok meccsét, képesek 9000-en hupákolni ütemre???

Tonio 2.0 Creative Commons License 2023.02.19 0 5 9894

Nem volt szégyenteljes, ez nyilván túlzás, alapvetően helytálltak a csapataink, de a Debrecen kiesése számomra negatív meglepetés, úgy gondoltam (nem most, az utolsó forduló előtt, hanem korábban), hogy ők továbbjuthatnak. Sajnos idegenben rendkívül gyengék voltak, és ez nem fért bele.

A Móvár csoportja nagyon erős volt, a Siófoknak pedig szerencséje volt a sorsolással.

Előzmény: Sanyóca(sanyesz) (9889)
Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.19 -3 1 9893

'Azt reméltem, hogy lesz továbbjutó magyar csapat, de hogy az se a Móvár, se a Debrecen, hanem a Siófok lesz, na azt végképp nem gondoltam volna.'

A legelején szerintem mások sem igen hitték volna,én sem,a Móvár továbbjutása azért bravúr lett volna amitől nem is voltak nagyon messze.

A Lokit vártuk a legtöbben hogy tovább jut,meg is volt erre minden esély....de őket sok baj érte az utóbbi hetekben és ráadásul ma még szerencséje sem volt,mert a dánok hozták a papírformát.

Előzmény: van_Persil (9890)
lunanoctis Creative Commons License 2023.02.19 -4 0 9892

Láttam az utsó talán tíz percet. Ránézésre több óvodányi gyerek toporzékolta végig a lelátón a meccset, skandináv mércével mérve őrült hangzavart csapva (az odavágó næstvedi "poklához" képest pedig egészen mellbevágó volt a kontraszt). Szegények nem biztos, hogy értették a szolidaritás eme megnyilvánulását...

Stegavik mondjuk látványosan hőbörgött a Sola kispadja előtt, ha kellett, ha nem. Pár perccel a vége előtt egyébként iksz volt, onnan léptek el a dánok megint.

Sanyóca(sanyesz) Creative Commons License 2023.02.19 -2 0 9891

'Tóth E borzalmas'

Teljes betli volt szegény,semmi nem jött össze neki!

Előzmény: ducikenyér (9867)
van_Persil Creative Commons License 2023.02.19 -16 2 9890

"Az az 1-15 gól kellőképpen tág tartomány, hogy a skandinávok számára megfelelő eredmény születhessen."

Ahogy az várható volt a nagy viking összeborulás keretében kettövel nyert a Nykøbing Falster.

Előzmény: lunanoctis (9645)