Keresés

Részletes keresés

travera Creative Commons License 2006.05.11 0 0 435

Bocsi, most látom, hogy az előző kép, már volt. Nehéz olyan képet feltenni, amit még nem láttatok. Saját lenne a legjobb

 

..., de ki fotóz?
Előzmény: lafun (270)
travera Creative Commons License 2006.05.11 0 0 434
csak sikerül
Előzmény: lafun (416)
travera Creative Commons License 2006.05.11 0 0 433
lafun gyönyörű képeihez ünnepélyesen én is csatlakozzak, egykép, nem magamról, sajnos.
Előzmény: lafun (424)


travera Creative Commons License 2006.05.11 0 0 432

Sziasztok!

Örülök, hogy megtaláltam ezt a forum oldalt és benne titeket. Nagyon jó képeket rakosgattok fel, és nemsokára a hozzászólásokat is átolvasom.

Nekem ez az első, bár nem most kezdtem a neten :-)

 

Előzmény: lafun (373)
rubber68 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 431

 

Na megyek kocogni Levvy. Megnézem azt Cs.partot újra. Hátha találok valami izgalmas helyet.:)

 

Előzmény: Levvy (419)
rubber68 Creative Commons License 2006.05.10 0 0 430

 

Duct! Kösszönjük, hogy megtisztelsz a képitekkel. Nagyon inspirálók és ha nem írtam még, gyönyörű ez a hőlgy!!:))

Valamelyik topikban olvastam.  Van aki nem tudja ( egy hőlgy ) elképzelni, hogy hátrakötött kézzel, hátulról szeressék őt mert arcra esik. Hát ezeknek semmi fantáziájuk nincs?:( :)) Ágy széllére, fotelra döntve, asztalra hajólva stb. Na és ha a homlkán támaszkodik? Az sem fájdalmas. Üzenem nekik. Hagyják szárnyalni azt a buksit és olyan élményekbe lessz részük, hmmmm.............!

NO, csak kicsit kötözködtem:)))

 

Előzmény: duct (429)
duct Creative Commons License 2006.05.09 0 0 429
Szabadban sajnos nincs sok élményem:(
Szobában azonban igen:)
Ím néhány.....



A többi a SAJÁT fotók BDSM témában topicban
rubber68 Creative Commons License 2006.05.09 0 0 428

 

Olyan sok fotót láttam kollégiumi dili bondageokról, kezdem sajnálni, hogy nem laktam kollégiumban anno:)))

Közben eszembe jutott még egy helyszin. Égei tenger patja. Kemping. Forró sátor még forróbb hangulat. No és persze egy mennyei love bondage szeretkezés!

 

 

Előzmény: lafun (426)
azaiak Creative Commons License 2006.05.09 0 0 427
Én egy tetőre emlékszem, magas, olyan tűzfal és meredek cseréptető közé ékelődött bádoglapok, de semmi más emléknyomom nincs, még azt sem tudom, dom voltam, vagy sub. Bár gondolom mindkettő, mert igazi love-bondage játék volt.
Előzmény: rubber68 (425)
lafun Creative Commons License 2006.05.08 0 0 426
Különleges hely nem volt, csak otthon, de az sokféle módon. Kollégiumban viszont többször kötöztünk meg lányokat, csak úgy brahiból. Nem tudom, hogy a többi srácnak mi volt, de nekem több, mint "brahi". Ahogy visszaemlékszem, amikor egy-egy csinos lányt /akik egyébként úgyanúgy benne voltak a játékban/ megkötöztünk, a legtöbb fiúnak csillógott a szeme. Érdekesség volt, hogy egy lányt székre állítottuk az ajtó mellett, majd több méternyi ragasztóval hozzáragasztottuk, és végül elvettük a lába alól a széket. Igy lógott a levegőben. Állati volt.     
Előzmény: rubber68 (425)
rubber68 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 425

 

Várjuk atöbbi hozzászólásoka is de van egy újabb témám. Ki volt a legextrémebb helyen megkötözve és mi volt a legkülönlegesebb megkötözött póz amiben része volt?

 

És, hogy elkzdjem. Nekem, latexban, bilincs a kezeken és egy erdei ,,kirándulás" közben. Nem is tudom, hogy az autoban való ,,spéci" szex már ide tartozik még?:)))

 

Előzmény: lafun (424)
lafun Creative Commons License 2006.05.08 0 0 424
Bocs, de kicsit szétszórt vagyok ma. Rubber! Két szép kép, az egyik az oszlop témához  
lafun Creative Commons License 2006.05.08 0 0 423

Ja még valami:

 

Ajánlom mindenki figyelmébe a www.trussedup.com/html/movies.html oldalt. Két remek kis klip található benne. Jó szórakozást!

lafun Creative Commons License 2006.05.08 0 0 422
Nálunk van egy oszlop a házban, ami a galériát tartja, ennél szoktuk gyakorolni. Amikor engem kötöz hozzá a párom, /nagyon élvezem/, akkor kettő dolog marad, vagy az orális szex, vagy háttal áll nekem és ő mozog ritmusosan. A másik, amikor én kötözöm meg őt. Ilyenkor csak a felső testét kötözöm hozzá az oszlophoz, majd megtartom a fenekénél, ő pedig a lábaival átkulcsolja a testem. Ilyenkor a háta nekitámaszkodik az oszlopnak, alul meg én tartom, igy a kötelek nem vágnak bele a testébe nagyon durván, a szex pedig valami mennyei. Amit írtál, a rudat, mi is próbáltuk, tényleg csak ajánlani tudom   
Előzmény: rubber68 (421)
rubber68 Creative Commons License 2006.05.08 0 0 421

 

Kössz Lafun, hogy agyi punnyadásunkta felkavarod kicsit a képekről nem is szólva! :))

Azóta, mióta beápítettük a padlást azóta nincs lehetőség az oszlophoz kötözéshez. Bár ezt akkor is csupán egyszer csináltuk a kényelmetlenésg miatt. Igen a nők lába. Nem lehet lekötözni mert akkor hogyan legyen jó nekünk is meg nekik is. Hacsak nem tórtúráról van szó, esetleg némi vibrátorozással egybekötve. Meg nagyon alaposan, gondosan kell a pacienst oda rögzíteni, hogy ne tudjon lecsószni meg a kötél se vágja túlzottan. Szóval nincs különös tapasztalat e téren. DE. Viszont van rúdhoz való kötözésről tapasztalat. Ha volt már valaki vizszintesen egy erős rúdhoz lekötözve, az tudja milyen fantasztikus érzés. Ahhoz tudnám hasonlítanimint mint pl: ha valakinek van egy tarbija: Az egyenlő a kéz előre, láb a bokánál összekötve. Vagy van a mercedes. Az egynelő egy jó karikagúzzsal és van a RollsRoys. Na, nekem az amikor valaki egy rúdhoz van kötözve a főldön. Ha valaki nem volt még ebben a gúzsban az nem tudja mi az a mozdulatlanság. Fekszik az ember a főldön és a szájától kezdve a bokájáig oda van kötve. Nincs billegés, nincs forgolódás. Még a fejet sem lehet mozdítani. Ha valaki akar kiszólgáltatva lenni az kötöztesse ki magát így. Felelmetes egy gúzs!

 

Levvy.

Csepelen tényleg nincs hely. De szerintem azaiak nem is egy városi kis erdőcskére gondolt. Bár én már találkoztam egyszer, kétszer csepeli Duna parton fényes nappal kocsiban szeretkező párokkal. Biztos sűrgős volt a dolog:))

Sétálni már sétáltam fétises cuccban. De az is esti órákban és sötétben volt. Nagyon eltudnám képzelni, hogy valahol, esetleg egy erdőben mélyén jól ,,beöltözve", ne adj Isten még maszkban is, vezetne a párom bilincsben, pórázzal! Jó kis előjáték lenne!

Előzmény: lafun (416)
azaiak Creative Commons License 2006.05.08 0 0 420
Hát, én azért időnként el szokom hagyni territoriumomat.
Előzmény: Levvy (419)
Levvy Creative Commons License 2006.05.08 0 0 419
CSepelen?
Előzmény: azaiak (418)
azaiak Creative Commons License 2006.05.08 0 0 418
Egy erdei sétát ajánlanék.
Előzmény: Levvy (417)
Levvy Creative Commons License 2006.05.07 0 0 417
Sajnos nincsen olyan hely ahol ki próbálhatnénk de érdekesnek tartom a dolgot és szivesen kipróbálnám!
Lehet hogy mesélsz az élményekről?

Előre is köszi
Előzmény: lafun (416)
lafun Creative Commons License 2006.05.07 0 0 416
Kicsit csönd van a topik körül. Új téma: Gyakoroljátok-e az oszlophoz kötözést, és ha igen, akkor a barátnőnek hogyan okoztok örömet? Én nagyon szeretem, ha engem az oszlophoz kötöznek, de a párom csak úgy, ha a lábai szabadok, mert csak így férek hozzá. Más tapasztalat? 
frank999 Creative Commons License 2006.04.30 0 0 415
hhhhmmmpffff.......
lafun Creative Commons License 2006.04.29 0 0 414
lafun Creative Commons License 2006.04.29 0 0 413
Ezt a "öltözetet" akár utcán is viselheti a kedves a hétköznapi ruha alatt. És még egy nekem kedves kép. Ezt a pózt mi is gyakoroljuk.
azaiak Creative Commons License 2006.04.28 0 0 412
Ha majd megnézed az emiljeidet, láthatod, hogy szívesen küldök még szöveget.
Előzmény: Nelli32 (411)
Nelli32 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 411
Nagyon jó a példád, élvezet téged olvasni:)).
Előzmény: azaiak (409)
Nelli32 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 410
Most az "Interjú a fájdalomvámpírral" cikkről beszélsz? Az interjúalany, XcitR szerint neki még nem volt olyan kapcsolata, akiből ne lehetett volna kihozni a mazochistát és/vagy a szubot. De ahogy elmondja ott is, nem is keltik fel az érdeklődését olyan nők, akikben nem érzi meg a hajlamot. Én is megérzem a dominanciára való hajlamot, de én pl. soha nem lehetek biztos abban, hogy az adott férfi fel is vállalja-e. Jártam már pórul, méghozzá alaposan ezzel.
Előzmény: azaiak (408)
azaiak Creative Commons License 2006.04.28 0 0 409

Perverz, bizarr? Ezek csak szavak. "Ótogén hegesztőt vennék!" - olvassuk a hirdetés szövegét, és aki járatlan a nyelvészetben, műveletlennek tartja a hirdetőt.

Csak hát ő úgye azt mondja, hogy Jaú. Vauna. De úgy írja, hogy Jó. Vóna. Úgyhogy ha sokat hallja emlegetni az autogén hegesztőt, nyilván rögzül benne, hogy ez akkor az Ótogén. Az én olvasatomban az Ótogén épp valamiféle nyelvi intelligencia - igaz, itt téves eredményre vezető - megnyilvánulása.

A perverz, bizarr kifejezések számomra inkább kedves, mosolyogtató, önironikus tartalmúak. Mert mondjuk nem a zongoratanárnő jut eszembe róluk, hanem a fórumos lányok. Egyebekben persze igazad van, én pl. többnyire  "gazdag szerelmi kultúrájú emberek"-ről szoktam beszélni.

 

 

Előzmény: Nelli32 (407)
azaiak Creative Commons License 2006.04.28 0 0 408

Mivel is kezdjem. Valóban tiszteletre méltó a szándék, beszélni közös dolgainkról. És persze mítikus helyen beszélnek róla, és ezer dolgot kellene itt elmondani, de "légy fegyelmezett!" Tehát csak a tárgyról, tárgyszerűen.

 

Érdekes. Korrekt. Fontos. Azon persze fennakadok, hogy "A nők szeretik a fájdalmat!" - ez így nem igaz, itt mindig százalékokról kell beszélni, de engem mondjuk nem érdekelnek különösebben a százalékok.

 

 

Előzmény: Nelli32 (407)
Nelli32 Creative Commons License 2006.04.28 0 0 407
Sziasztok! Azaiak hívott, jöttem. Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal, engem talán csak a "bizarr szex" kifejezés zavar. Nem szeretem magam sem bizarrnak, sem perverznek nevezni.

Ha már publikációkról van szó, itt is figyelmetekbe ajánlom, hogy megjelent néhány BDSM-ről szóló cikk a marosvásárhelyi "A hét" c. folyóiratban. Kíváncsian várjuk a fejleményeket:).

A cikkeket itt olvashatjátok.
Előzmény: azaiak (405)
azaiak Creative Commons License 2006.04.28 0 0 406
Közben az egyik képes topicban vita bontakozott ki, van-e erőszak a BDSM-ben. Elfogadható-e bármiféle erőszak a szexben. Mondtam ott, hogy szerintem itt lenne jó folytatni a vitát. Az én véleményem, hogy természetesen van erőszak a csókban, a szelíd fojtogatásban, megkötözésben, stb, a magamhoz láncoló, magamba fojtó erőszak, és ez élvezhető, és nincs vele semmi baj, mert erőszak én önmegadás között szinte végtelen a viselkedések skálája, de mindenkinek van egy küszöbe, ami fölött már hirtelen más minőséget érzékel, és az erotikus érzetek helyett a szánalom, vagy a halálfélelem jelenik meg benne. Aki nem élvezi, az erőszak semmiféle formáját, az azt sem élvezi, ahogy a másik szájába erőszakolja finoman a nyelvét, ahogy megöleli, magához szorítja. Tudom a választ, ez nem erőszak. Én meg azt mondom, ez a te küszöböd alatt marad még, de azért erőszak.
Előzmény: azaiak (405)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!