Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2005.11.17 0 0 211
És az már spot, nem csak partial???
Előzmény: simongab (210)
simongab Creative Commons License 2005.11.16 0 0 210
Állitolag nem annak számít. A képmező 5 % án kell mérni, és azt hiszem 15 százalékot mér a 350D
Előzmény: würthkiller (209)
würthkiller Creative Commons License 2005.11.16 0 0 209

van rajta

17mm átmérőjű körben mér   :-))

Előzmény: mechand (208)
mechand Creative Commons License 2005.11.16 0 0 208
én úgy tudom a 20D-n sincs spot. de nem biztos, majd a tulajok megmondják.
Előzmény: Pecarobi (207)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.16 0 0 207
Aszongyák a 350D nem tud pl spot fénymérést,a D50 igen,viszont tud tükörfelcsapást,amit a nyikony nem.De kanyonom nincs,ugyhogy a fénymérésbe bizonytalan vagyok...
Előzmény: Törölt nick (206)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.16 0 0 206
Van a két gyártmány között technikai különbség?pl.:fénymérési mód stb....?
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.16 0 0 205
Halott ellenfél nem ellenfél(lásd lent)  ;o))
Előzmény: G_ArchAngel (204)
G_ArchAngel Creative Commons License 2005.11.16 0 0 204
Legfeljebb egy "futott még" szánalomversenyt...:P
Előzmény: Pecarobi (203)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.16 0 0 203

Ratatatatatatatatatatata...............

Höhöhö,nyert a nyikony  ;o))

Előzmény: Abrash (202)
Abrash Creative Commons License 2005.11.16 0 0 202
ahogy az ilyesmit szokás: ERŐSZAKKAL!
Előzmény: Törölt nick (201)
konaking Creative Commons License 2005.11.15 0 0 200
Mégis eladtad.
Előzmény: NJani (199)
NJani Creative Commons License 2005.11.15 0 0 199
No ez egy jó 5let. Én 500/F4P-t használtam 20D-n. Bazi jóóóó.
Előzmény: paller (196)
Abrash Creative Commons License 2005.11.15 0 0 198
fotodiox-nál ne vegyél, az enyém se jött meg
Előzmény: paller (196)
paller Creative Commons License 2005.11.15 0 0 197
Alhazen:
Nem jutottam még el a nagyvárosba! Nem akarlak hitegetni, így, ha valaki vinné az állványt, akkor fájó szívvel, de.....
Ha feljutok Pöstre, hívlak, hátha meg lesz még....
Azért köszi!!!

zs
Előzmény: Törölt nick (194)
paller Creative Commons License 2005.11.15 0 0 196
Nevetni fox, de már erősen gondolkozom, hogy veszek egy Canon- Nkon konvertert, a eBay tele van vele, és Nikon optikákat kezdek hasznjálni... :o)

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (160)
stgellert Creative Commons License 2005.11.14 0 0 195
Hát egen... mikromák:-D
Előzmény: Törölt nick (194)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.14 0 0 194
más szempontból egy tapasztalás. a tripontban véletlenül összefutottam abrashsal. ő gépet tapizni ment, én lámpát nézni. a d5-öt megfogtam fekvő és álló géphelyzettel és mindig NYIKORGOTT A FOGLALATTYA... nekem ennyi elég is volt. (valami műanyag fedél a markolat oldalán, abrashnak is nyikorgott pedig mindketten kis tenyérrel rendelkezünk. nem is mertem tovább kézben tartani, nehogy becsípje a bőrömet. ennyit egy kipróbálásról. mint amikor egy felsőkategóriás autóban menet közben nyikorog a műanyag műszerfal... ennyi pénzért ilyen gagyi részletmegoldást, no more comment.)
Előzmény: Százbolha (193)
Százbolha Creative Commons License 2005.11.14 0 0 193

várjál.....

 

Mondok jobbat!

 

Elöször vettem kanyont. mindig berázta a képeimet

Aztán vettem nyikont. Na az már nem annyira

Aztán megint vettem kanyont. Na.. ez se nagyon rázza

Aztán vettem még egy kanyont.  Most már nem a bárázás zavar, hanem hogy miért ilyen homalyos a kép?

Asszem megint veszek Nyikont és rákötöm a kanyon hátára.

 

hátha...

Előzmény: Speibl és Hurvinyek (191)
NJani Creative Commons License 2005.11.14 0 0 192

És te elhiszed, hogy a képek között  különbség a rendszerek miatt volt? Nézd meg Frans Lanting és Michael Nick Nichols képeit. Az egyik Nikonnak fotózik, a másik Canonnal. Én mindkettőt bevállalnám.

A példádhoz visszatérve a különbséget a labor csinálta és nem a gépeid.

Előzmény: Törölt nick (190)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.13 0 0 191

Azannnya.

 

Újabban, már Nyikont is hínnak a laborokban.

 

:)))

Előzmény: Törölt nick (190)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 189
Na ugye,hogy egyik se tökéletes.
Előzmény: agent01 (188)
agent01 Creative Commons License 2005.11.09 0 0 188
 : ) Előfordul az ilyen, bár eddig csak autók visszahívásáról hallottam.
hsoma Creative Commons License 2005.11.09 0 0 187

persze. márhogy visszaadom. amikor kívánod. mostmár nem áll alkalmazásban:)

soma

Előzmény: Abrash (175)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 186
Ja csak azt se árt tudni hogy a canon pl 8 gépbe rakott olyan ccd-t ami meghalos lehet(+videokamerák),ue. a szám nyikonnál 3.
Előzmény: agent01 (184)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 185
Az enyimbe nem is kell.A szobabiciglire ráaplikálta egy dinamot,ezt összebuheráltam a nyikonommal,és már jo is!Igaz igy az asszonyt mindig magammal kell hurcolnom amikor fényképezni megyek,de hát ez igazán semmiség....  ;o))
Előzmény: agent01 (184)
agent01 Creative Commons License 2005.11.09 0 0 184

 Jó ez a Nikon csak aksit ne tegyetek bele : ))

 Bár már mindenki olvasta a hírt a digitcamen.

Fudi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 183
Full-(f)rémes! :P
Előzmény: Pecarobi (182)
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 182
Sőt! ez már fullfullframe kamera [hehehe]
Előzmény: Fudi (181)
Fudi Creative Commons License 2005.11.09 0 0 181
Vigyázz, ez má fullframes! :P
Előzmény: Pecarobi (179)
Törölt nick Creative Commons License 2005.11.09 0 0 180
Tudod: a lencse helyére felhelyezhető sapkára fúrnak egy kb. 0.5mm-es lyukat, felhelyezik a sapkát a vázra és kész a lyukkamera! ;-)
Előzmény: Pecarobi (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!