Keresés

Részletes keresés

Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7374

Hát ez meg miféle?

Nyúlhörcsöggombolyag.

 

Én csak viccből hívtam az orvosom szikés gyilkosnak :)

(a főorvost meg főgonosznak:)

Amúgy szép olasz neve van a doktorbácsinak.

Előzmény: Eavit (7373)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7373
engem is avjon szikés gyilkosnak fognak hívni?
lehet, hogy bőrgyógyásznak kéne lennem....
de a műtőt imádom!


itt egy nyúl neked fájdalmaid enyhítendő:
Előzmény: Gombócartúrné (7371)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7372

Ja, ezt a kötelező bejárást egyszer írtad...

Szerencsére nálunk levelezőn nem kötelező, bár volt, akinél az egyik tárgyból a 2 jegy közül az döntött a jobb jegy irányába, hogy bennt volt minden órán.

Írtam is Emesének sms-t, hogy ha jelenléti van, szóljon már a tanárnak, hogy nem lógok, hanem beteg vagyok - nálunk ugyanis nehéz lenne megjátszani, hogy mindkettőnk neve felkerüljön a jelenlétire, lévén, hogy ketten vagyunk.

Előzmény: Eavit (7367)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7371

Tegnap reggel felfeküdtem a kötözőben az ágyra, nem volt bennt a kötözős nővér, csak a szikés gyilkos és én. Tettem, amit első alkalommal kértek, bal oldalon fekvés, jobb kézzel hátranyúl, jobb segget felhúz.

Mire megáll a szikés gyilkos és közli: "hogy tudja, hogy kell!".

Hát mondom, volt alkalmam megtapasztalni :D

Előzmény: Gombócartúrné (7370)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7370

Engem a tűvel nem. Ja, kértem egyik nap bátorság szurit a kötözés előtt, hát baszki, bezöldült a helye :D

Én attól pánikolok, amikor az új tampont, vagy hogy hívják ezt szakszóval betömi a lyukba.

Amikor kiszedi, ami benne van, az már nem is fáj, amikor berakja, az viszont igen.

Előzmény: Eavit (7366)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7369
Egyszer szüleim a barátaikkal mentek december elején hétvégézni és Anya beöltöztette Apát télapónak - aki ráadásul Miki is. Kreppapírból meg vattából olyan pöpec ruhát varrt neki Anya :)
Előzmény: Eavit (7365)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7368
Na, most írt levelet a hastánctanárom, hogy nem vett ki a koreográfiából, úgyhogy egy hónap múlva fellépés - magyarán készíthetem a pénztárcám a ruhára, és a szüleimnek a belépőre :)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7367
én azt találtam ki, hogy holnap még itthon maradok és lógok a suliból. az idióta szemét gecik bevezették, hogy kötelező az előadás és komoly következményei vannak, ha 2nél többet hiányzunk....
rosszabb mint a gimi esküszöm. egyetemen kötelező előadások! ezért van az, hogy néha este 6ig suliban vagyok, pedig én sűrűn hazárdírozok, mert nem félek a kettő alkalmat elérni minden tárgyból.
ja olyan nincs, hoyg igazolás....hogy a varjak vájják ki a szemüket!

és a kórházba sincs kedvem menni, tanulni kéne inkább, csak nem visz rá a lélek.

a barátnőm most írta, hogy csütörtökön üllőn disznó faszát fogjuk verni.
csodálatos.
míg síelni voltam lemaradtam a lóról....
hálisten rácsempésztek a listára és nem kell egyedileg pótolnom.
Előzmény: Gombócartúrné (7364)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7366
mindig az jut eszembe, hoyg én mindig azt mondom a kutyáknak, nyugi nyuszi nem fog fájni. aztán engem is ki lehet kergetni a világból a tűvel.

nem mindegy melyik felén áll az ember....
Előzmény: Gombócartúrné (7364)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7365
csinálj magadnak krepppapírból! :)
occsó oszt jó.
Előzmény: Gombócartúrné (7361)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7364
Kezdek pánikolni a holnap reggeli kötözéstől...
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7363

Itt ez az egyszál dámszarvas volt épp látható, pedig a tábla szerint muflon is van... de 3 napon keresztül nem találtuk meg, csak ezt a jószágot.

Gondoltuk, télen úgysem kap sok gyümölcsöt, így vettünk neki.

Egyik nap épp evett az etetőjéből, magvakat, kukoricát láttunk ott, de ahogy megcsörrent nálunk a zacskó, már jött hozzánk :)

Előzmény: Eavit (7359)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7362
Csak egy kis - oldalában ledöntött - kerítést kellett átmásznunk :)
Előzmény: Eavit (7360)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7361

Hát, ha belegondolok, hogy én is jövőre végzek a sulival, amikor is már a 31. évemben járok majd és esélyem sem lesz a gyerekre... :)

Amúgy én is szeretem nézni a menyasszonyi ruhákat, de kb. 100-ból 1-ben tudnám elképzelni magam...

Most nekem gőzerővel hastánc cuccot kell keresnem, mert március 18-án jótékonysági hastáncesten szerepelek (ha most a kórház miatt a tanárom ki nem vett a fellépők közül).

Szeretném olcsón megúszni a vásárlást, ergo nem profi fellépő ruhára hajtok, de így is minimum 30 ronggyal készülök. Szerencsére az egyik boltban farsangi 25%-os akció van.

Táncos csoporttárs lány mondta, hogy múltkor az egyik boltban toltak elé egy melltartót övvel 88 ezerért... nem is értem, miért nem vette meg :)

Előzmény: Eavit (7358)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7360
oszt csodákszol ha kitöröd a bokád.
:)
Előzmény: Gombócartúrné (7357)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7359
szeretem a vadakat.
vadgazdálkodásból is van diplomám. :)
azt már befejeztem.
mindenki fúj, hogy csúnya vadászat, de a vadgazdálkodás nem arról szól, hogy ok nélkül lődözünk. és inkább döntsek (ha olyan helyre kerülök) én a vadakról.

fegyvertartásim is van, de csak apróvadra válthatnám ki a vadászengedélyt. ha szándékomban állna lődözni őket.
de abszolúte nincs.
Előzmény: Gombócartúrné (7355)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7358
én totál belelkesedtem. körülöttem most sok esküvő készül.
böngészem a menyasszonyruhákat, véleményezem a meghívókat, már vőfélyeket is csekkoltam (iszonyú röhej, de nem az én esküvőm lesz).

olyan nekem mint a könyvtár.
semmi nem az enyém, de olvasni lehet. :)

már több olyan ruhát találtam amiben férjhezmennék.
de pont 2 napja számoltam ki, hogy ha minden ideálisan alakul 31 éves koromig fogok tanulni és még nem leszek szakorvos.
és aki családot tervez a rezidens évek alatt az hülye.
Előzmény: Gombócartúrné (7354)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7357

De azért, köszönhetően annak, hogy minden szabályt áthágtunk, és ide is bemásztunk, sikerült egy jó képet csinálnom a felfelé jégcsapokról.

 

Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7356

Amúgy a legjobbkor voltunk ott... ez mind a fátyolvízesés.

Mondhatni kiszáradt.

 

Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7355

Múltkor voltunk Szilvásváradon, etettünk dámszarvast.

Amilyen hülyék vagyunk, képesek voltunk neki 2 napig vásárolni... almát, körtét, háztartási kekszet.

Lehet, hogy szar a kép, de muszáj voltam lebutítani, mert marha nagy volt.

 

Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7354

Kösziii! :)

Mert én magamat nem...

Meg úgy is vagyok vele, ha férjhez megyek is, az rám tartozik, a fiúra, meg az anyakönyvvezetőre - meg kényszerből 2 tanúra.

Szüleim mondták, ha netán tervezem, szóljak, mert akkor nem csináltatják meg a telken a tetőt, ami egy vagyonba kerül, de mondtam, nyugodtan csináltassák csak meg, az fontosabb, mint az én esküvőm :)

 

Voltam lennt sétálni sógornőmmel, meg a gyerekkel, meg elmentünk a közértbe. Vettem carefree tisztasági betétet, aminek rózsaszín a doboza. Persze Nikinek tetszett, oda is adtam neki... aztán kb. 2 perc múlva észrevettük, hogy már ki is rágott egy darabot belőle... most van egy megrágott dobozos betétem :D

Előzmény: Eavit (7353)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7353
nagy kár. annyira el tudlak képzelni fehér abroncsosban!
Előzmény: Gombócartúrné (7352)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7352
Köszi, nem tervezek mostanában férjhez menni, ráadásul a 4 rongyos rózsasziromár nagyon durva :D
Előzmény: Eavit (7351)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7351
elhiszem....

apropó, most szervezem a barátnőm esküvőjét (szept 22) ha netán tippekre lenne szükséged, marhára updatelve vagyok. ;)
Előzmény: Gombócartúrné (7350)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7350

Én is, amikor nem rólam van szó... de így, hogy én vagyok gusztustalan és büdös, és gusztustalanul büdös, így szar!

 

Előzmény: Eavit (7349)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7349
én bírom a gusztustalanságokat. :)
Előzmény: Gombócartúrné (7348)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7348

Kösziiii! Most fordult fel a gyomrom! :)

Én azon gondolkodtam, vajon szegény emberek, a műtősfiú, az anesztes asszisztens, a főorvos asszony, és az orvosom (nem tudom, volt-e más is bennt), mennyire lehettek rosszul, mikor feltárták a tályogom. És másnap a saját szagomtól rosszul lettem... sőt, még mindig viszolygok cserélni a gézlapjaimat.

Ez iszonyú. Próbálom úgy felfogni, hogy ők ezt választották, ezért ezt kell tűrniük, de tök szar volt az orvosom szemébe nézni úgy, hogy tudom, én bazira büdös vagyok - a zuhanyzások és ülőfürdőzések ellenére is, ő meg szagolni kénytelen.

Az állandó pánik, hogy nagydolog után wc papír helyett zuhany és betadine-os ülőfürdő, és vajon kiázott-e, és nem büdös-e, és tiszta-e, és miazmás... és ez lesz még egy hétig... járkálok a plusz lyukamból kilógó kötéssel, amire külön ügyelnem kell, hogy tiszta legyen, hogy ne hányjon le a szikés gyilkos.

Amúgy a feltárás után szüleimnek is, meg nekem is azt mondta, nagyon nagy volt a tályog. A vágás nem nagy, talán 1 centi, közvetlen a nyílás mellett.

Basszus, valaki benéz most ebbe a topicba, elhányja magát.

Előzmény: Eavit (7347)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7347
én mellesleg szeretem a tályogokat.
dől a genny, elhalás, tisztítani kell.
nyáron beköpik a legyek, csipesszel bányászni a nyűveket...
valahogy ezt nem bánom, sőt perverz örömet érzek, hogy tisztogatok mint egy temetőbogár.
csak én nem fogyasztok belőle. :D

már láttam macska tarkón gyerekfejnyi tályogot....de komolyan. egy egész vesetálat megtöltött a a mascarpone sajtszerű penetráns szagú genny.
Előzmény: Gombócartúrné (7346)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7346

Szag. Ne is mondd. Olyan szagom volt, hogy rosszul lettem tőle.

Mondtam a szikés gyilkosnak, hogy én büdös vagyok, mondta, hogy hát ez ilyen, ürül a seb.

Előzmény: Eavit (7345)
Eavit Creative Commons License 2007.02.18 0 0 7345
én szeretem ezt a szakmát. bár néha én is szentségelek a szag miatt.
sőt ami az emberekben a legjobban undorít, állatokban az egyik kedvenc területem: a bőrgyógyászat.
Előzmény: Gombócartúrné (7344)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!