Keresés

Részletes keresés

BZoltan Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93423

Civilizált országban egy ilyen ügy után az érintett politikus beül a köztévében egy beszélgetős műsorba és ott meakulpázik egy nagyot, hogy bizony amikor mindenki otthon szopik a lockdownban és kap agyvérzését a "távoktatás" miatt akkor valóban nem igazán helyénvaló a képviselői kiküldetés alatt kábszizós orgiákba járni.

 

A szexuális orientációjáról nem lenne kötelező beszélnie. Ez még az események pikantériájának fényében sem más mint magánügy. Ezzel együtt szerintem minden reflektorfényben levő nem tankönyvi heteroszexuális embernek nagy lehetősége és felelőssége van a szexuális kisebbségek elfogadásáért tenni valamit.

Előzmény: altimus (93421)
altimus Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93422

Nyilvan en se sajnalom az ep kepviseloktol a fizetesuket, ami egy kozepkategorias nyugat-europai jovedelem. Az adomentesseg, titkarsag, koltsegterites ... is ok, a nyugdij merteket kicsit tulzonak talalom, de meg ez is rendben van, ha a kepviselo valoban erdemi munkat vegez.

Előzmény: BZoltan (93420)
altimus Creative Commons License 2021.12.21 -1 0 93421

nem kovetem a ner mediat, de szerintem a szajer ugy nem lett teljes mertekeben prezentalva es elemezve. az en ingerkuszobomet is csak amiatt erte el, mert megiscsak eleg nagy a pikanteriaja annak amikor kiderul, hogy egy homofob alkotmanyozo az ereszcsatornan at menekul, nemi tudatmodositoval a zsakjaban, egy homo szex partirol, karanten idejen, a rendorok elol.

Előzmény: BZoltan (93419)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93420

Amúgy alapvetően nem sajnálom én ezt a zsugát az EP képviselőktől. Ez az ára ennek a demokráciának... nem éppen tartom tökéletesnek az EU-t mint demokratikus intézményt (hkhm) de nem ez a költség az amin fenn kell akadni.

 

Viszont azt mocskosul rühellem amikor csak légynek a falon, vagy húsnak az asztal mellé mennek kis nyelveket nem beszélő, tájékozatlan és ostoba faszfejek azért, hogy nyomják a gombot. Alapvetően hatalmas lehetőség ez EP képviselőség. Egy finn EP képviselő azt mondta, hogy ha jól használja valaki a lehetőségeket akkor nagyobb befolyása és hatalma tud lenni egy EP képviselőnek mint egy nemzetállami kormányban miniszternek lenni. 

Előzmény: altimus (93417)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93419

Mérhetetlen amatörizmus lett volna a részéről, ha a fáin gönceinek a szabószámláit nem írja le költségként vagy legalább az adójából. Mert alsógatyában egy hátizsákkal mégsem mehet be felvenni a 100 ezer forintos plusz napidíját az EP ülésre. A szívem szakad meg szegényért.

 

Aztán látod... az állampárt népszerűsége alig érezte meg ezt az ügyet is. 

Előzmény: altimus (93418)
altimus Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93418

> Igazad van... néha felemelte a kezét és mutatta a frakciónak, hogy igennel vagy nemmel szavaznak.

 

Raadasul ugyebar neki is volt egy sorvezetoje, hogy mikor mit kell mutatnia. Nem az o dontese es jatektere volt ez, hanem egy elore eldontott dolgot kellett levezenyelnie. Persze a dolog nehezsege az, hogy a szavazasokkor ott kell lenni, be kell tamolyogni az ulesterembe. (Mondjuk szajer legalabb mindig kulturaltan volt feloltozve es merethelyes oltonyoket hordott, megfelelo nyakkendovel ...)

 

Előzmény: BZoltan (93416)
altimus Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93417

> Azt nem tudom, hogy mennyire számít büntetésnek havi nettó 3-4 millió forintos zsetonért,

 

ne feledkezzunk meg a nyugdijrol se, ami nem kis osszeg es komoly letbiztonsagot jelent a kepviseloknek eletuk vegeig.

Előzmény: BZoltan (93413)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93416

Igazad van... néha felemelte a kezét és mutatta a frakciónak, hogy igennel vagy nemmel szavaznak.  De ezért az extra megterhelésért egészen biztosan járt neki egy átlagos magyar újság főszerkesztőjének a havi fizetése pluszban.

 

Amúgy szerintem ezzel a Webber helyettesítő pozival őt behúzták a csőbe... mert szerintem amikor mondták,  hogy kellene egy chief whip akkor ő elábrándozott és nem pont erre számított.

Előzmény: mbukovics (93415)
mbukovics Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93415

Nem ertem, miert jelentesz ki ekkora magabiztossaggal olyan dolgokat, amikrol fogalmad sincs. Szajer kb a masodik-harmadik legbefolyasosabb MEP volt az EPP-frakcioban, o kepviselte Manfred Webert, amikor az hianyzott, ill. a fontos szavazasoknal o vezenyelte a frakciot. Es mindezt a befolyast es poziciot megorizte a NER alatt is, ami nem kis szemelyes teljesitmeny. Ld.: https://azonnali.hu/cikk/20201129_miert-mond-le-szajer-jozsef-volt-es-jelenlegi-ep-kepviseloket-kerdeztunk

Előzmény: BZoltan (93413)
homerx Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93414

mar egy ideje szapuljak az ellenzeket, de meg csak finoman. egyre tobb kormanyoladli irast talalni a cimlapon.

Előzmény: Hepci (93409)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.21 0 0 93413

Én mondjuk alapvetően a konzervativizmus félreértésének tartom azt, hogy valaki abban akarja megélni a konzervativizmusát, hogy nem tolerálja bárkinek a szexuális szokásait. Szerintem a konzervativizmus pont az, hogy udvariasan és úriemberhez méltóan úgy teszünk mintha nem is tudnánk a dologról és egyszerűen ignoráljuk a jelenséget. Az már inkább radikalizmus és progresszivizmus, hogy be akarunk avatkozni mások életébe.

 

De ez még az offtopikhoz is off :D

Azt nem tudom, hogy mennyire számít büntetésnek havi nettó 3-4 millió forintos zsetonért, plusz költségtérítésért európa egyik legfrankóbb országában bulikázni úgy, hogy a fingszagú, mackónadrágos, lyukaszoknis, ócska kurvákat  Aldi szesztől bebaszva seggbekúrós hazájának a pudvás politikai mocsarában nem kell megmártóznia. A melótól biztos nem kapott sérvet... lényegében csak a gombot nyomni járt be az ülésekre.

Előzmény: Hepci (93408)
Hepci Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93409

Újabb határ átlépését vélem látni a fórumunk anyafelületén: az Index egy kormánypárti "intézet" vezetőjének az Origón megjelent cikkét szemlézi, illetve terjengősen kivonatolja.

https://index.hu/kulfold/2021/12/20/kulgazdasagi-es-kulugyi-intezet-igazgatoja-az-ukran-vezetes-meggondolatlansaga-jelentheti-az-igazi-veszelyt/

 

Mi lesz még itt vajon, hamarosan írásokat vesznek át a Magyar Nemzettől és a Pesti Srácoktól, a cégcsoporti (Orbánszopó Zrt.) szinergia jegyében?

 

 

Hepci Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93408

Amikor kiment, az a hír járt körbe, hogy a szervek (nem a nemiek) rajtakapták egy nyilvános budiban, amint éppen furulyáztatott, egy kiskorúval. A pletyka szerint ezért kapta a selyemzsinórt és kellett kimennie...

Egyébként ő láthatóan túl volt már a dolog aránylag konzervatív értelmezésén (2 hímnemű szereti egymást a rendelkezésre álló szerveikkel) - az orgiákon való részvétel heteroszexuális esetben sem tartozik a tolerálandó közéleti tevékenységek közé.

Én sajnos valóban konzervatív vagyok, tehát már azt sem értem, hogy egy ilyen szexuális vonzalmakkal rendelkező férfiú miként írhatja meg egy ország alkotmányát. Természetesen nem csak róla szól a költői kérdés, hanem azokról is, akik tudtak róla.

Előzmény: BZoltan (93405)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93407

Már rég megvót :D Amúgy az 444-es cikkben igazán beleírhatták volna, hogy a környezetszennyező cuccokat kiszerelték a kocsiból és a csetrest pedig összetakarították amennyire lehetetett.

Előzmény: kifli (93406)
kifli Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93406
BZoltan Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93405

Ő már eleve csak levezetni és szabadon élni ment ki Brüsszelbe. Ami amúgy döbbenet. Szegény csórikámnak el kellett mennie egy mocskos, liberális, hanyatló nyugati országba hogy olyan emberrel maszíroztassa a nemi szervét akivel akarja...

Előzmény: altimus (93404)
altimus Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93404

Mondjuk az igaz, hogy szajer kieseset is inkabb csak a brusszeli gay kozosseg szenvedte meg, a kozeletbol annyira nem hianyzik.

Előzmény: van_Persil (93401)
altimus Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93403

Ilyen nyilvan nem lesz mo-on, elegge atpolitizalt a kis belterjes vilagunk ahhoz, hogy ennek semmi realitasa se legyen. En is inkabb amolyan bevarrt seggu belga oltonyos faszukat latnek miniszterket, hivatalnokkent, mint a jelenlegi magyar szortimentet. Svajcba se nagyon tudjak, hogy epp ki a miniszterelnok, de ott van egy rotacios rendszer, a miniszterek kozott, hogy epp ki a miniszterelnok. Az usa-ban meg nincs is ilyen poszt, de ott persze van eros elnoki hatalom. (Az utobbi idoben ott is faszfejekkel betoltve azt.)

 

 

Előzmény: BZoltan (93400)
Hepci Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93402

Minden bűnöző érték, ha a kiesése veszélyeztetné a Szent Kétharmadot.

Előzmény: van_Persil (93401)
van_Persil Creative Commons License 2021.12.20 -16 0 93401

Tömjén egy észak alatt elkészül bármilyen törvény szavazásra kész változatával, akárhány száz oldalas is az, szerintem a grántitszilárdságú tákolmányt a kisujjából kirázva is tudja módosítani. Nem véletlen, hogy a bünözöik bejárhatnak a parlamentbe, pedig ha ellenzékiek lennének,már rég vezetöszáron cibálnák öket vádemelés nélkül.

Előzmény: altimus (93382)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93400

Szeretnék egy olyan miniszterelnököt akiről olyan gyakran hallok mint mondjuk a városi könyvtár igazgatójáról és nagyjából annyit is szeretnék tudni róla... semmit vagy a nagyon minimálisat.

Előzmény: altimus (93399)
altimus Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93399

> Akkor cserélj jelszót a gépeden, a fórumon is, mert valaki a nickeddel azért írt ilyeneket ide.

 

kotve hiszem. azt irhattam, hogy orbanhoz kepest gyurcsany prima miniszterelnok volt. ezt igy is gondolom. azt is, hogy gyurcsany alatt joval kevesbe aggasztottak a napi tortenesek, mint ma. az hogy mo merre tart. de arra sajnalom, nem emlekszem, hogy en gyurcsanyt valaha is abszolut skalan pozitivan ertekeltem volna. egy relativ skalan, orbanhoz hasonlitva, persze igen. de ez nem nagy kunszt, ezzel szerintem sokan igy vannak, rajtam kivul is.

Előzmény: naivkezdo (93391)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93398

Én is bízom abban, hogy meglesz az 5%-uk. Hogy ehhez kell-e az én szavazatom azt még nem döntöttem el. Egyéniben biztosan ellenzékire szavazok, akkor is ha egy két heted döglött sündisznó lesz az ellenzéki jelölt az én körzetemben. Listán meg még kiderül addig.

 

De az fix, hogy az ellenzéki kerekasztalnál nagyon arra törekedtek, hogy a rendszerváltás után könnyű legyen stabil kormányt alakítani. Szerintem ez hiba volt... az én meggyőződésem szerint semmi haszna nincsen annak, ha egy kormány stabil.

Előzmény: kifli (93397)
kifli Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93397

Nekem egyáltalán nem fájna sőt. Befutóra várom a Kétfarkú kutya pártot is:))

Előzmény: BZoltan (93396)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93396

Bahh... igen, ismerem ezt a magyarázatot. Hogy az örök kalsszikus Kovács "retard" Zoltán idézzem... de sikerült? Volt Magyar Gárda, meg most van a Pintér féle magánhadsereg meg Kubatov verőemberei. Masszívan vejmarizálódik a magyar köztársaság, csak éppen sokaknak ez nem tűnik fel.

 

Amúgy az 5%-is határ miért is előzné meg a weimarizálódást? Kinek fájna, ha lenne a parlamentben 2-3 mini frakció?

Előzmény: kifli (93395)
kifli Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93395

Zolikám az 5% a weimarizálódás elkerülése miatt lett...

Előzmény: BZoltan (93390)
lazaridi Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93394

Rókusfalvy, PN 2018, a megjelenése tankönyvi, világos színű. Gyümölcsös és jól iható. 5+

 

Villa Wolf PN 2019, szintén sápadt színű és gyümölcsökkel telt. Fej-fej mellett haladt az előzővel, de hajszállal lemaradt, de szívesen innám máskor is. Tekintve, hogy ez egy Ernst Loosen birtok a Rókusfalvy sikere még nagyobb. 5 pont

lazaridi Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93393

Megkóstoltam a Györgykovács Tramini 2019-et.

 

Egyetértek AM-val, hoyg ez egy nagyon jó bor. Illatában lehet, hoyg 9 pont. Ásványos, a korty hosszú, élvezetes. Nálam ez 7 pont

naivkezdo Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93391

Akkor cserélj jelszót a gépeden, a fórumon is, mert valaki a nickeddel azért írt ilyeneket ide.

Előzmény: altimus (93383)
BZoltan Creative Commons License 2021.12.20 0 0 93390

Ha lehetne, illetve lehetett volna erős elnöki intézményünk akkor az első elnököt Pozsgaynak hívták volna. Hogy milyen hatása lett volna ennek a magyar demokrácia fejlődésére azt nem tudom. Az biztos, hogy a rendszerváltó ellenzék nem igazán törte kezét-lábát, hogy fékeket és ellensúlyokat építsen be az új rendszerbe. A választási törvényt is úgy találták ki, hogy újonnan alakuló kispártoknak esélyük se legyen. Például röhej, hogy a Kétfarkú Kutyapárt majd 100 ezer szavazóval, 1.75%-kal nem tudott képviselőt küldeni a parlamentbe. De ha nem lenne az 5%-os határ akkor szerintem ennek a szavazószámnak a sokszorosát is elérhették volna. Ezt az 5%-os határt csak azért találta ki a rendszerváltó ellenzék, hogy a rendszerváltás után alakuló mozgalmaknak esélyük se legyen velük szemben. 

Előzmény: altimus (93389)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!