Keresés

Részletes keresés

Niki 1985 Creative Commons License 2014.07.15 0 0 1939

Takarítást vállalunk,Budapesten és Pest megyében,elsősorban üzletek,társasházak,lakások,irodák.

.Referencia több luxus üzlet Andrássy út,és új építésű társasházak.

Megbízható csapat vagyunk.Számlaképes vállalkozó vagyok,ha szükséges.

Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségeken a hét mindennapján.

k.nikolett@gmail.hu

06204883464

o.dorka Creative Commons License 2014.07.15 0 0 1938

Kedves Fórumozók!

 

Takarítást és egyéb házkörüli teendőket vállalok Budapesten! Több mint 5 éves tapasztalattal rendelkezem. Én most nem írnám le magamról az összes sablont, amit ilyenkor szoktak, hiszen úgy is csak az számít, hogy Önnek mi lesz tapasztalata, mennyire lesz elégedett a végeredménnyel!

Én szeretem ezt a munkát, úgy gondolom, hogy jól is végzem el, és emellett nekem is jut időm a gyermekemre. Szeretek segíteni, és sokat jelent számomra a tudat, hogy örülnek az emberek, amikor hazatérnek a fárasztó nap után az otthonukba, ami frissen, tisztán várja őket. Általános takarítástól a kerti munkáig mindent vállalok, de személyes kedvencem a vasalás és a rendrakás.

Nincsenek káros szenvedélyeim, gyermekekről, házi állatokról is tudok gondoskodni.

 

Ha úgy érzi, hogy szívesen felvenné velem a kapcsolatot, hogy beszélgessünk az elképzeléseiről, akkor kérem keressen meg e-mailben: orbandori@freemail.hu

 

(19. kerületben lakom, hétköznapokon 8 – 16 óráig tudok rendelkezésre állni)

takaritobudapest_00 Creative Commons License 2014.07.14 0 0 1937

Takarítást vállalok!

 

Tisztelt Háziasszonyok! Precíz, dolgozni akaró lányt takarítást vállal Budapest V,VI,VII,VIII,IX kerületeiben!

 

Vállalok:

 

-Heti/kétheti rendszeres takarítást

-Nagytakarítást

-Ablakpucolást

-Mosást/Vasalást

-Állatgondozást, kutyasétáltatást

-Igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

A több nyelven való kommunikáció sem jelent gondot.(angol illetve német nyelvtudással rendelkezem)

 

E-mailben önéletrajzot és fényképet küldök.

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

E-mail: takaritobudapest@gmail.com

 Tel.:0620 801 36 27 (bármikor hívható)

Divett Creative Commons License 2014.07.13 0 0 1936

Tisztel Fórumozók!


Kispesti lakásomba keresek takarítót, heti 1 alkalomra.

A lakás nagyon jól megközelíthető BKV-val is, a villamos a háztól 100 méterre áll meg.Akár hétköznap, akár hétvégén is megoldható, a fő szempont, hogy becsületes, megbízható embert keresek.

Feladatok:

- általános takarítás (néha ablaktisztítás)

- vasalás


Rendszerető vagyok, így nagy rumlira nem igazán kell számítani, gyerek, háziállat nincs!

Olyan embert keresnék, akivel akár évekig együtt tudnánk működni, becsüli mások tulajdonát és kedvességét is.
A jelentkezéseket e-mail-ben várom:darabosivett@gmail.com

iduka Creative Commons License 2014.07.13 0 0 1935

Megbízható,referenciával bíró,középkorú,rendezett magánéletű háztartási kisegítőt keresek-heti egy alkalommal-hosszú távra.Zuglóban Őrshöz közel.Jelentkezéseket a

0620 377  0808 számon, vagy email.:  viduka72@freemail.hu várom.

iduka Creative Commons License 2014.07.12 0 0 1934

Megbízható,precíz,leinformálható takarítónőt keresek,heti egy alkalommal,aki a bevásárlást is vállalja.Lehetőleg 40év körüli, középfokú végzettséggel.Zuglóban,jól megközelíthető helyen lakom.

érdeklődés.: 06204566770  számon 10-18óra között.

takaritas11 Creative Commons License 2014.07.12 0 0 1933

Kedves Fórumozók,

 

XI. kerületben lévő 54nm-es lakásomba keresek rendszeres, havi egy-két hétvégi alkalomra takarítót. Mindenképpen megbízható, munkájára igényes, lelkiismeretes, leinformálható embert szeretnék. A feladat a lakásnak az általános takarítása lenne, mosdó, konyha és a szobáknak a rendben tartása, porszívózás, felmosás, portalanítás, alkalomszerűen ablaktisztítás, ajtótisztítás. Fizetés alkalmanként. Az órabér megegyezés szerint.

Akit érdekelne a munka, ő kérem jelentkezzen a takaritasxi@gmail.com címen.

 

Dia.93 Creative Commons License 2014.07.10 0 0 1932

Próbáljátok ki őket nagyon jók :)  Csak ajánlani tudom! http://www.kekharmonia.hu/

Törölt nick Creative Commons License 2014.07.09 0 0 1931

Tisztelt Hölgyeim!

 

Takarítást vállalok heti egy nap, középkorú, érettségizett, a XVIII. kerületben lakó nő /ablaktisztítással/ a jövőhéttől.

/2014.07.14.-től/

Tel: 06-30-222-5986

 

Üdvözlettel: Ildikó

takaritobudapest_00 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 1930

Takarítást vállalok!

 

Tisztelt Háziasszonyok! Precíz, dolgozni akaró lányt takarítást vállal Budapest V,VI,VII,VIII,IX kerületeiben!

 

Vállalok:

 

-Heti/kétheti rendszeres takarítást

-Nagytakarítást

-Ablakpucolást

-Mosást/Vasalást

-Állatgondozást, kutyasétáltatást

-Igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

A több nyelven való kommunikáció sem jelent gondot.(angol illetve német nyelvtudással rendelkezem)

 

E-mailben önéletrajzot és fényképet küldök.

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

E-mail: takaritobudapest@gmail.com

 

Tel.:0620 801 36 27 (bármikor hívható)

juditsideas Creative Commons License 2014.07.07 0 0 1929

   Tisztelt Fórumozók!

   Budapest 19. kerületi lakásunkba keresek azonnali kezdéssel  hosszú távra megbízható, munkájára igényes, tempósan dolgozni tudó gyakorlattal, és referenciával rendelkező takarítónőt heti egy alkalomra. Lakásunk 68 nm, 3 szobás. Amit kérek: A lakás megbeszélés szerinti alapos takarítása, ez körülbelül öt órát vesz igénybe. Minden alkalommal 1-2 órás vasalás.  Alkalmanként 6000Ft-ot tudok ezért ajánlani.

   Ha felkeltettem az érdeklődését kérem az önéletrajzával jelentkezzen a: juditsideas@gmail.com címre.

Hét Kilenced Creative Commons License 2014.07.05 0 0 1928

Tisztelt Fórumozók!

 

Tóth Árpádné,Magdi vagyok,és szeretnék segíteni a háztartási teendők ellátásában. Amit kínálok: pontosság, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság, rugalmasság. Káros szenvedélyektől, és szappanoperáktól mentes aktív életet élek,így nem okoz gondot, ha a munka egy távolabbi kerületben van .Munkatapasztalat: 2000-ig egy műanyaggyártó cégnél , gépek mellett dolgoztam, majd egy átszervezést követően takarítóként 2010-ig , amíg nyugdíjba nem mentem.2010 után egy tanfolyam elvégzését követően egy kisgyermekes családnál vállaltam takarítást,gyermekfelügyeletet. Azóta náluk dolgoztam, heti egy alkalommal.Idősemberek ellátásában is van tapasztalatom,súlyos beteg szüleimet gondoztam otthon-halálukig.Ezután családoknál vállaltam idősgondozást,otthonápolást,ahol meg voltak elégedve a munkámmal,mivel időközben egy idősgondozói tanfolyamot is elvégeztem, bővítve a már megszerzett tudásomat. Referenciát tudok adni. Órabérigényem:800 Ft/óra.Kutyus-cicus nem akadály!Erkölcsi bizonyítvánnyal is rendelkezem. Tisztelettel: Tóthné,Magdi.

 

Elérhetőségeim:totharpadne52@gmail.com,tel:06307515879.

Niki 1985 Creative Commons License 2014.07.04 0 0 1927

Takarítást vállalunk,Budapesten és Pest megyében,elsősorban üzletek,társasházak,lakások,irodák.

Áraink az önök igényéhez igazodik,próbálja ki kérjen ajánlatot nem fog csalódni.Referencia több luxus üzlet Andrássy út,és új építésű társasházak.

Megbízható csapat vagyunk.Számlaképes vállalkozó vagyok.

Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségeken a hét mindennapján.

k.nikolett@gmail.hu

06204883464

Evy36 Creative Commons License 2014.07.02 0 0 1925

Tisztelt Fórumozók!

 

Budapesten vállalok magánszemélyek és cégek részére takarítást!

 

 

 

Egyszeri takarítást,sürgős takarítást,nagytakarítást,-megbeszélés szerint.

 

 

 

Hétköznap és vasárnap.

 

Több éves tapasztalattal,ajánlólevéllel!

 

 

 

 

 

 

Hívjon bizalommal!Telefonszámom:06-30-9811813 Éva

Hét Kilenced Creative Commons License 2014.07.02 0 0 1924

Üdvözlöm Önöket!

 

Tóth Árpádné,Magdi vagyok,és szeretnék segíteni a háztartási teendők ellátásában. Amit kínálok: pontosság, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság, rugalmasság. Káros szenvedélyektől, és szappanoperáktól mentes aktív életet élek,így nem okoz gondot, ha a munka egy távolabbi kerületben van .Munkatapasztalat: 2000-ig egy műanyaggyártó cégnél , gépek mellett dolgoztam, majd egy átszervezést követően takarítóként 2010-ig , amíg nyugdíjba nem mentem.2010 után egy tanfolyam elvégzését követően egy kisgyermekes családnál vállaltam takarítást,gyermekfelügyeletet. Azóta náluk dolgoztam, heti egy alkalommal.Idősemberek ellátásában is van tapasztalatom,súlyos beteg szüleimet gondoztam otthon-halálukig.Ezután családoknál vállaltam idősgondozást,otthonápolást,ahol meg voltak elégedve a munkámmal,mivel időközben egy idősgondozói tanfolyamot is elvégeztem, bővítve a már megszerzett tudásomat. Referenciát tudok adni. Órabérigényem:800 Ft/óra.Kutyus-cicus nem akadály!Erkölcsi bizonyítvánnyal is rendelkezem. Tisztelettel: Tóthné,Magdi.

 

Elérhetőségeim:totharpadne52@gmail.com,tel:06307515879.

Vicus02 Creative Commons License 2014.07.01 0 0 1923

                               Jó napot kivánok!

 

Középkorú szakképzett főállású takaritónő vagyok az egyik minisztériumban.

 

Vállalnák cégeknél vagy magánszemélyeknél péntek du. vagy szombat de. max négy órás takaritói

 

munkát (vasalást nem)

 

Kérésre szivesen küldök önéletrajzot.

 

Elérhetőségem: leopard1202@freemail.hu

 

Mobil:06309535030

 

 

 

 

                                       Tisztelettel várom a visszajelzéseket köszönöm

Horry05 Creative Commons License 2014.07.01 0 0 1922

Tisztelet Munkakeresők.

 

Meg találtuk a megfelelő munkatársat, kérem ne jelentkezzenek már az állásra.

 

Köszönöm.

 

Fekete Paloma Creative Commons License 2014.06.30 0 0 1921

Fekete Paloma vagyok, húsz éves diáklány. Budapesten lakásokban, otthonokban takarítást vállalok! Rendes, megbízható, precíz, tiszta, becsületes munkát végzek! Tapasztalattal rendelkezem! Kedves, konzervatív lány vagyok ( nem dohányzom stb..). Megbeszélés szerint vállalok munkát hétköznap, de akár hétvégén is! Nyugodtan keressen bármikor! Elérhetőségem: fpalmi94@gmail.com

Horry05 Creative Commons License 2014.06.30 0 0 1920

Tisztelt Munkakeresők

BP, IV. kerületben a Dugonics utcai telephelyünkre, keresünk rendszeres heti egy alkalmas takarítónőt.

Megbízható,  gyors munkájára igényes munkatársat keresünk .

Elvégzendő feladatok(80 Nm3 összterületen): 


2 iroda helység, portalanítása, felsöprése, porszívózása, felmosása.
Műhely felsöprése, felmosása.

Közlekedő folyosó, felsöprése, felmosása.

Mosdó és Wc takarítása. 
Alkalmanként ablak, ajtó tisztítás.

órabér: 800-900 Ft

 
Összességében heti 3-4 óra.


Jelentkezéseket: horry05@gmail.com címre várom.

Köszönettel: Horváth Róbert

Hét Kilenced Creative Commons License 2014.06.30 0 0 1919

Kedves Megrendelők!

 

Tóth Árpádné,Magdi vagyok,és szeretnék segíteni a háztartási teendők ellátásában. Amit kínálok: pontosság, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság, rugalmasság. Káros szenvedélyektől, és szappanoperáktól mentes aktív életet élek,így nem okoz gondot, ha a munka egy távolabbi kerületben van .Munkatapasztalat: 2000-ig egy műanyaggyártó cégnél , gépek mellett dolgoztam, majd egy átszervezést követően takarítóként 2010-ig , amíg nyugdíjba nem mentem.2010 után egy tanfolyam elvégzését követően egy kisgyermekes családnál vállaltam takarítást,gyermekfelügyeletet. Azóta náluk dolgoztam, heti egy alkalommal.Idősemberek ellátásában is van tapasztalatom,súlyos beteg szüleimet gondoztam otthon-halálukig.Ezután családoknál vállaltam idősgondozást,otthonápolást,ahol meg voltak elégedve a munkámmal,mivel időközben egy idősgondozói tanfolyamot is elvégeztem, bővítve a már megszerzett tudásomat. Referenciát tudok adni. Órabérigényem:800 Ft/óra.Kutyus-cicus nem akadály!Erkölcsi bizonyítvánnyal is rendelkezem. Tisztelettel: Tóthné,Magdi.

 

Elérhetőségeim:totharpadne52@gmail.com,tel:06307515879.

gabriella1959 Creative Commons License 2014.06.29 0 0 1918

T. Takarítónőt keresők!

 

Vállalom lakások, ill. kisebb irodák heti-havi takaritását., és egyéb  mint mosás, vasalás, időszakos ablaktisztitás.

IV.ker-ben lakom.

Irodatakaritást péntek délutánra szeretnék:))

elérhetőségem: gabi959@vipmail.hu

Kriszten35 Creative Commons License 2014.06.28 0 0 1917

Kedves Munkakeresők!

 

Részmunkaidőre takarítónőt keresünk.

Megbízható, szeret dolgozni, igényes és alapos a munkájára, önállóan tud dolgozni, szeret és tud vasalni, jó kedvű, szeret emberekkel lenni és kedves.

 

Referenciával megjelölt önéletrajzokat az

egyszeruentiszta@gmail.com-ra várjuk. 

Egyszerűen Tiszta Kft

 

 

takaritobudapest_00 Creative Commons License 2014.06.27 0 0 1916

Takarítást vállalok!

 

Tisztelt Háziasszonyok! Precíz, dolgozni akaró lányt takarítást vállal Budapest V,VI,VII,VIII,IX kerületeiben!

 

Vállalok:

 

-Heti/kétheti rendszeres takarítást

-Nagytakarítást

-Ablakpucolást

-Mosást/Vasalást

-Állatgondozást, kutyasétáltatást

-Igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

A több nyelven való kommunikáció sem jelent gondot.(angol illetve német nyelvtudással rendelkezem)

 

E-mailben önéletrajzot és fényképet küldök.

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

E-mail: takaritobudapest@gmail.com

 

Tel.: 0620 801 36 27 (bármikor hívható)

andokabp Creative Commons License 2014.06.27 0 0 1915

Kedves Fórumozók,

 

köszönöm a jelentkezéseket. 

Az eddig bemutatkozók közül valószínüleg megtalálom a segítségemet.

 

Szép napot mindenkinek!

Előzmény: andokabp (1899)
Niki 1985 Creative Commons License 2014.06.26 0 0 1914

Takarítást vállalunk,Budapesten és Pest megyében,elsősorban üzletek,társasházak,lakások,irodák.

Áraink az önök igényéhez igazodik,próbálja ki kérjen ajánlatot nem fog csalódni.Referencia több luxus üzlet Andrássy út,és új építésű társasházak.

Megbízható csapat vagyunk.Számlaképes vállalkozó vagyok.

Érdeklődni lehet a megadott elérhetőségeken a hét mindennapján.

k.nikolett@gmail.hu

06204883464

 

Annamaryyy Creative Commons License 2014.06.26 0 0 1913

Tisztelt Munkakeresők!

XIII. kerületben lévő lakásomba keresek rendszeres heti egy alkalmas takarítónőt.

Megbízható, precíz, és gyors.

Feladat:
Szoba porszívózás, felmosás, portalanítás.
Fürdőszoba, konyha alapos takarítása
Vasalás
alkalmanként ablak, ajtó tisztítás
ritkán rendrakás előfordulhat(ruha hajtogatás, szárítóról a ruhák levétele stb...)
órabér: 900 Ft 

Jelentkezni önéletrajzzal: nemethannamary.93@gmail.com

Köszönettel:
Németh Annamária

Hét Kilenced Creative Commons License 2014.06.25 0 0 1912

Tisztelt  Hölgyeim/Uraim!

 

Tóth Árpádné,Magdi vagyok,és szeretnék segíteni a háztartási teendők ellátásában. Amit kínálok: pontosság, precíz munkavégzés, lelkiismeretesség, megbízhatóság, rugalmasság. Káros szenvedélyektől, és szappanoperáktól mentes aktív életet élek,így nem okoz gondot, ha a munka egy távolabbi kerületben van .Munkatapasztalat: 2000-ig egy műanyaggyártó cégnél , gépek mellett dolgoztam, majd egy átszervezést követően takarítóként 2010-ig , amíg nyugdíjba nem mentem.2010 után egy tanfolyam elvégzését követően egy kisgyermekes családnál vállaltam takarítást,gyermekfelügyeletet. Azóta náluk dolgoztam, heti egy alkalommal.Idősemberek ellátásában is van tapasztalatom,súlyos beteg szüleimet gondoztam otthon-halálukig.Ezután családoknál vállaltam idősgondozást,otthonápolást,ahol meg voltak elégedve a munkámmal,mivel időközben egy idősgondozói tanfolyamot is elvégeztem, bővítve a már megszerzett tudásomat. Referenciát tudok adni. Órabérigényem:800 Ft/óra.Kutyus-cicus nem akadály!Erkölcsi bizonyítvánnyal is rendelkezem. Tisztelettel: Tóthné,Magdi.

 

Elérhetőségeim:totharpadne52@gmail.com,tel:06307515879.

takaritobudapest_00 Creative Commons License 2014.06.24 0 0 1911

Takarítást vállalok!

 

Tisztelt Háziasszonyok! Precíz, dolgozni akaró lányt takarítást vállal Budapest V,VI,VII,VIII,IX kerületeiben!

 

Vállalok:

 

-Heti/kétheti rendszeres takarítást

-Nagytakarítást

-Ablakpucolást

-Mosást/Vasalást

-Állatgondozást, kutyasétáltatást

-Igény szerint egyéb ház körüli munkákat

 

A több nyelven való kommunikáció sem jelent gondot.(angol illetve német nyelvtudással rendelkezem)

 

E-mailben önéletrajzot és fényképet küldök.

 

Kérem keressenek bizalommal!

 

E-mail: takaritobudapest@gmail.com

Tel.: 0620 801 36 27 (bármikor hívható)

sylvieeeeee Creative Commons License 2014.06.24 0 0 1910

Tisztelt Fórumozók!

 

Keresek 11. kerületi, 4 metró végállomásánál 68 nm-es lakásba megbízható, munkájára igényes, lelkiismeretes, leinformálható takarítónőt heti egyszeri alkalomra a délelőtti órákban 5 órára.

 

A feladatok:

- szobákban porszívózás, felmosás és portalanítás
- fürdőszoba, WC, konyha alapos takarítása
- ajtók, ablakok lemosása, hűtő kitakarítása alkalomszerűen

 

Fényképpel ellátott jelentkezéseket az sgaradi@gmail.com-ra várom bérezési igény megjelölésével!

 

Köszönettel,

 

Szilvi

Törölt nick Creative Commons License 2014.06.24 0 0 1909

Tisztelt Hölgyeim!

 

Takarítást vállalok heti egy nap, középkorú, érettségizett, a XVIII. kerületben lakó nő /ablaktisztítással/

Tel: 06-30-222-5986

 

Üdvözlettel: Ildikó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!