Keresés

Részletes keresés

Szigi101 Creative Commons License 2000.12.10 0 0 1176
Eszerint senkinek semmi ötlete az Akarod még?-re?
Egy kiváncsi: Most pedig megmutathatnád, hogy mit tudsz... :-)
Előzmény: Szigi101 (1174)
totyus Creative Commons License 2000.12.10 0 0 1175
Story cikk:
Nekem nem tudott ujat mondani.
Szerintem az a Krisztas kep nem a Krisztat abrazolja.

Ugy egett a pofam ( haverommal egyutt ), mikor a penztaros megnezte az ujsagot.

Szigi101 Creative Commons License 2000.12.10 0 0 1174
Lorena: "Neked soha el nem felejtem, ohgy kimondasz dolgokat helyettem"...

Olvastátok a decemberi Wanted Ákos-fikázását?

Előzmény: LoReNa (1173)
LoReNa Creative Commons License 2000.12.10 0 0 1173
Kösz a tippet.

Jó a storys cikk? Mondjatok már valamit! Nekem csak holnap lesz meg.
Egyébként arra jöttem rá (már korábban, csak itt még nem írtam), hogy Ákos hatalmas nagy igazságokat tud megfogalmazni a dalaiban. Legalábbis én rengetegszer gondolkodom hasonlóan. Hogy néhány példát is említsek:
"milyen nehezen kér, aki ritkán ad"
"sok ember közt vagy a leginkább egyedül"
"öngyilkos álmod mások álmodják neked"
Az utóbbi nekem nagyon bejött. Meg az, hogy
"jó volna látnod a holnapot, de MA nem akarsz élni"
Szerintem ezek olyan "aranyigazságok", és jó, hogy valaki kimondja őket, attól, hogy én is így gondolom, jó, hogy valaki megénekli őket. Perpillanat úgy vagyok Ákossal, hogy nagyon nem érdekel, de jön majd a koncert-idény... akkor aztán bezsongok.
Ennyi voltam: Lora

Előzmény: totyus (1172)
totyus Creative Commons License 2000.12.09 0 0 1172
Azoknak a galad Akos rajongoknak, akik meg nem vettek meg a Huseg konyvet, ajanlom a Rozsavolgyi zenemuboltot ( Szervita ter ), ahol mindossze 1400 penzert meg lehet vasarolni a kotetet.
gyep Creative Commons License 2000.12.09 0 0 1171
www.startlap.com
csak nem tok' írni 8)
gyep Creative Commons License 2000.12.09 0 0 1170
Csak 1 mondat, 1 cím: www.satrtlap.com
ott nézzétek meg a sztárok részt.
Szigi101 Creative Commons License 2000.12.08 0 0 1169
Hát a kérdéses KAU live verzió alapja ez a mix, csak rá van egy kicsit gitározva, vagy esetleg minimálisan van megváltoztatva. Szóval mondjuk úgy: Nagyon hasonlít...
Előzmény: oceF (1167)
LoReNa Creative Commons License 2000.12.08 0 0 1168
szerintem is zárjuk le ezt a témát gyerekek, de még egy utolsó hozzászólás ehhez:
Na nehogy már abban mérjük a "szent zene" szeretetét, hogy kinek hány verseskötete, cédéje, koncertjegye van otthon, meg mióta szereti ezt az egészet. Ez a legnagyobb hülyeség lenne, bár én nagyon tisztelem a kezdetektől jelenlevőket. Tisztelem... Szóval elismerem, hogy aki a bonanzaalakulástól követi ezt a dolgot, azért az mégis olyan... Nem az, hogy nagy dolog, de akkor is valami!
birom ákost... de mindegy. kár, hogy csak most láttam meg a story-dolgot, ma már nem tudom megvenni! Ami késik, nem múlik. na pá, legyetek jók: Lorenka
Előzmény: oceF (1167)
oceF Creative Commons License 2000.12.08 0 0 1167
Szia mindenki!

Nemtom, hogy a szombatin mi volt, de a pénteki koncerten a Keresem zutam-nak nem az a verziója volt. De jó volt.

oceF

Előzmény: Spigo (1165)
Trixy Creative Commons License 2000.12.08 0 0 1166
Sziasztok!

Tegnap voltam az E-Clubban egy ún. Sales Kocsmában, amit a nagy cégek részére szerveznek zenés táncos mulatság! (azaz dizsi!) Belépő névjegykártyával, welcome drink, fellépő zenekar (most az Irigy Mirigy volt)...stb. Amiért írom mindezt, hogy álldogálok barátnőmmel a bárpultnál, és egyszercsak mellém áll egy magas srác. Odanézek, hát ki volt az? Hauber Zsolt, személyesen. Eléggé meg van hízva, rövid a haja, az is barnább, mint régen. Mikor már elegendő mennyiségű alkoholt fogyasztottam, gondoltam, hogy megszólítom, de addigra elment onnan. Én meg utána nem megyek!! Viszont a beszélgetéséből amiket hallottam, sikerült leszűrnöm, (naná, hogy kagylóztam!!) hogy elég nagy pofája van, fennhordja az orrát, és azt hiszi, hogy ő szarta a napot! /- ettől még jó zenésznek tartom/
Csak gondoltam, hogy megosztom veletek ezt az élményt!

Spigo Creative Commons License 2000.12.07 0 0 1165
Hihetetlen ami itt folyik
nem akartam beleszólni ebbe a rém érdekes témába de bocsika nem bírtam ki.

Nem mindegy ki hogyan és miért szereti Ákost?!
Valaki a zenéjét vki a verseit vki mind2őt.
izlések és pofonok

Más
Haverom azt mondta, hogy a koncertem a Keresem az utam az a Sweet Iris Mix nek a megfelelője.
(tudjátok a maxiról a 3. szám)
Igaz ez?

Na, legyetek rosszak!
Ave

Egy kivancsi Creative Commons License 2000.12.07 0 0 1164
Erre próbálok rávilágítani, hogy ne legyünk "fanok" ne csinaljunk magunkból New Kids-es rajongótábort.Egyszerüen tiszteljük és szeressük azt amit csinál és kész.Ez a tisztelet látszódjon a sorokból............

Persze erre nem képes mindenki, de aki érti amit próbálok ecsetelni legalább az tegye meg.

Aki meg továbbra is azhiszi, hogy a Nagytestvér az az Ákos dalaiban a Jóisten........

Norbert__ Creative Commons License 2000.12.07 0 0 1163
Sziasztok!

A ma megjelent Storyban két oldal van Ákosról, amelyben a www.story.hu-n feltett kérdésekre válaszol.

LoReNa Creative Commons License 2000.12.07 0 0 1162
Mik folynak itt mostansag! A lenyeg az, hogy en is szeretnem mar elolvasni azt a bizonzos verseskotetet, nemsokara ossze is jon, remelem. A topicot egyebkent en is elolvastam az elejetol, egesz erdekes volt. Egyreszt azert, hogy valamivel tajekozottabb legyek, meg szorakoztato is. Szerintem is hulyeseg, hogz rajongo csak az lehet, aki... bar akkor is nagyon utalom ezt a szot. Mintha istenitenek valakit. Pedig ez nem igaz. Na pa Lora
Előzmény: Egy kivancsi (1161)
Egy kivancsi Creative Commons License 2000.12.06 0 0 1161
De idejön, csak nem szól hozzá.Egy ideig én is így voltam de nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá...........

Egyszerüen azt tartjuk furcsának, hogy mindenki elmeséli a kedvenc zenéjét és kész. Pedig Ákos (nemtudom pontosan idézni, de valahol azt nyilatkozta, hogy azért zenél mert ez durran a legnagyobbat.Ha a versekkel lehetne ekkorát durrantani akkor azt művelné.És ez igaz az egész munkásságára.) egy egyéniség egy életművész stb., stb., stb., (Talán egyszer megérjük, hogy kinyitjuk gyermekünk irodalomkönyvét úgy 2040-körül és mit olvasunk? ....Kovács Ákos....)Erről az egyéniségről nem látunk és nem olvasunk itt.Ez a mi gondolatunk.Talán változtassuk meg a topic nevét "Ákos zenéi" címre...

Folyt. köv.

Trixy Creative Commons License 2000.12.05 0 0 1160
Mark: ezt küldd el neki emilben is, mert azt írta, hogy már nem jön ide többet!
Zoltán: a mosoly jelet természetesen ismerem! Sajnos volt már olyan eset, amikor valaki ilyen jelet tett a mondandója végére, az illető akinek szánta emiatt nem vette komolyan, és eléggé pofára esett!
Amúgy nekem ezek elég új dolgok, mármint az egész Internet. Legyetek elnézőek, ha vmit nem tudnék.

"Miért nem tudsz könnyekkel sírni, mint rendesen,
Könnyíts magadon és légy boldog, boldog
Kedvesem!"
- Ákos

Előzmény: MarK (1159)
MarK Creative Commons License 2000.12.05 0 0 1159
Szia egy másik kiváncsi!
1. Na mert aztán Te "húdenagy" rajongó vagy...
2. Miért kell a verseskötet dolog alapján ilyen konklúziót levonni?
3. A verseskötet nekem sincs még meg. Minden más kötet igen. Vagyis általában a verseihez hozzá tudok szólni, az aktuálisakhoz nem. De megnyugtatlak, a pestiek többsége nagyon is jól tudja, hogy hol lehet megvenni (min. 4 kapásból: Déli-nél lévő "relikvia" :) bolt, Violin, Írok könyvesboltja, s gondolom a Fotex cd boltokban is). Aki meg nem, az valszleg azért, mert friss rajongó... Örüljünk neki, hogy egyáltalán vannak újak!
4. Kit érdekel, hogy neked még milyen extra felvételeid vannak? Vagy, ha vkit igen, miért kell ezt ilyen hivalkodó stílusban tálalni?
+
a legalapabb:
5. teljesen nyílvánvaló, hogy aki ma BB-t, vagy Ákost hallgat, biztosan nem divatból teszi... Nézz már körül egy kicsit kis hazánkban és a nagyvilágban, hogy milyen uralkodó trendek vannak... Szerencsére nem igazán illeszthető be ezek közé kedvencünk egykori és mai munkássága. A Hűség is inkább max. aktuális hangzású, semmint divatzene.
6. Miért kéne anyáznunk?
Előzmény: egy másik kiváncsi (1155)
Szigi101 Creative Commons License 2000.12.05 0 0 1158
Fiúk-lányok! Miről szól az Akarod még? cimű dal? Ki hogy értelmezi?
Az én értelmezésem gyomorforgató Ákosra nézve, nem hiszem, hogy ilyet le merne irni, úgyhogy kérem a Ti véleményeteket is... :-)

Egy másik kiváncsi: sok dologban igazad van. A verseskötet nincs meg nekem, azért nem reagáltam. Egy dologban tévedsz, de erre már paulinamartinez reagált.

"Ez az, amit tenni kell
Működni, kreálni, gondolkodni kell"

Előzmény: paulinamartinez (1156)
Laslow Creative Commons License 2000.12.05 0 0 1157
Épp ma hallottam egyik ismerősömtől, hogy Ákos DVD-t fog kiadni. És most ide olvasok és itt is ez hírlik. Minden összefügg:)
Előzmény: totyus (1148)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.12.04 0 0 1156
szerinted ha valaki pl csak mostanában kezdi/kezdte el megszeretni ákos zenéjét, és ez volt mondjuk élete első ákos koncertje, akkor az már nem is ember, nem neveztehti magát rajongónak (mégha rendkívül megkedvelte is), meg nézzük le jól? asztamindenit! gratulálok.

paulina

Előzmény: egy másik kiváncsi (1155)
egy másik kiváncsi Creative Commons License 2000.12.04 0 0 1155
Sziasztok ....!

...premier sorok, eddig még soha egy emilt és egyéb hozzászólást nem tettem egy ügy érdekében sem... szóval e téren most vesztem el a szüzességem...

nnnnnna de a lényeg:
a második koncert napján(=szombat) vettem meg Ákos új verses kötetét... az "egy kiváncsi"val privát korábbban kifejtettük, hogy mitől rajongó valaki és meddig az...
beigazolodott...
a hozzászólására a kutya se reagált (MINDEN tiszteletem a 2-3 kivételnek...); de ettől függetlenül még fél sornyi önálló gondolatot sem irtatok a kötethez...
ennyit a rajongásról...
érdekes számomra, hogy a többség pesti létére nem tudja hol lehet jó könyveket venni...?!?! bár az is lehet, hogy én fehérvári létem végett tudom és jegyzem meg a főváros ritka és értékes kis szigeteit...; ebből kifolyólag nem fogom elárulni hol vettem meg magamnak és barátaimnak A verseket.. csak ügyesen...:)
aztán...
szerintem az új hozzászólók közül még soha senki (megint tisztelet a kivételnek...) nem vette a fáradtságot, hogy végigolvassa a Topicot... én megtettem és három nap múlva ledöbbentem...
a magam 22 évével valamiért öregnek érzem magam; esetleg súgja meg valaki az okát..
anno én nem divatból lettem, alig 12-13 évesen Bonanza függő, hanem elsősorban a zene miatt... középiskolai éveim alatt értem meg annyira, hogy egyre jobban odafigyeltem a szövegekre is... az összes BB és Ákos felvétel a birtokomban van (a kiváncsi többségnek elárulom: még több is, mint amiről ti azt is megtudjátok, hogy létezik...), a mai napig hallgatom őket... s nem csak divatból... mint egyesek a topiban...
röhejes volt a számomra, hogy a hozzászólok egy része általa még soha nem hallgatott albumról kérdez; s közben "rajongó"... előbb meghallgatok valamit, aztán megértem és végül véleményt nyilvánítok; nem? s nem e "sorrend"et használom a tetszésem szerint...

nem akarom felkavarni soraimmal ezt a kis állóvizet...
irogassatok bátran...
anyázásokat és egyéb véleményeket az emilcimre kérem, mivel többet nem irok a topicba...
FG8000

kezemafegyveren Creative Commons License 2000.12.04 0 0 1154
Tranzit shop-nak hívják...(:
Én tényleg nagy selejt vagyok a Lámpagyuszit, meg a nevemet is nadjon szeretem.
Előzmény: totyus (1152)
Kátyi Creative Commons License 2000.12.04 0 0 1153
Kösz az infót! Kerestem pár helyen, de még nem is hallottak róla.
Előzmény: totyus (1152)
totyus Creative Commons License 2000.12.04 0 0 1152
- Violin 2000 ( Ferenc krt. 19-21. ) - itt lehet a legdrágább
- Déli pu. hanglemezbolt ( metrótól balra a kerengőben, vagy hogy hívják ).
- valamint a menőbb belvárosi könyvesboltokban, esetleg elvétve kisebb helyeken is.

Még nekem sincs meg, én barom inkább selejtes bögrét, meg pólót vettem...:-((

Kátyi Creative Commons License 2000.12.03 0 0 1151

F1, F1, F1! Tudja valaki, hol lehet hozzájutni Ákos új könyvéhez?
Köszi a segítséget!
totyus Creative Commons License 2000.12.03 0 0 1150
Igen sok anyag készült a kulisszák mögött ( legalábbis a blikk ezt is említi ).
MarK Creative Commons License 2000.12.03 0 0 1149
Jaja, koncert előtt engem is "kikérdeztek" :). A filmmel kapcsolatban azt válaszoltam, hogy egy "szimpla" live-ot nem néznék meg moziban, de egy Depeche Mode: 101-hez hasonló koncertfilmet igen. Vagyis amiben nem csupán a fellépés van benne, hanem némi betekintés a kulisszák mögé is... :-))
Előzmény: totyus (1148)
totyus Creative Commons License 2000.12.03 0 0 1148
Karácsonyra fog megjelenni a verslemez.

A mai blikkben van egy pár sor a múlt heti koncertekről.
A rögzített képanyag láttán Ákos eldöntötte: Elkészíti első koncertfilmjét.

E döntését gondolom megerősítette a bulik előtti közvéleménykutatás eredménye, ahol többek között azt is megkérdezték, hogy: " Megnéznél-e egy Ákos koncertfilmet moziban?", valamint hogy "vennél-e DVD-t?".
Azért nem lesz piskóta egy ilyen felvételt moziban (is) megnézni.

Legalábbis én ezt a koncertfilmkészítést így értelmezem.

LoReNa Creative Commons License 2000.12.03 0 0 1147
Hát ez a lényeg! Hogy a Hűségkedvelők abszolút más emberek, mint az eddigi rajongók. És szerintem ezért lehetett olyan lapos a koncerthangulat. Mármint hogy nem tomboltak. Mert még újak. És, ezt tapasztalatból mondom, sok rajongó nem juthatott el a koncertre különböző okok miatt. Pedig ők (mi) tomboltunk volna. Szóval szerintem egy egészen más réteg látogatott el a koncertre, mint szokott.
De akkor most mondjátok meg nekem, mégis jó avagy rossz volt a koncert?
állítólag kiadja azt a bizonyos koncertvideót. Én tuti megveszem. Ha még akkor is így fogok érezni a zenéje iránt... akkor egészen biztos beszerzem.
Lora
Előzmény: dusi13 (1146)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!