Keresés

Részletes keresés

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.04 0 0 8
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.04 0 0 7

Igen, vasárnap indul a műsor!

 

Műsorvezető: Istenes Bence

Nyomozók (detektívek), akiknek ki kell találniuk (a nézőkkel együtt), kik rejtőznek a maszkok mögött:

- Gáspár Laci

- Csobot Adél

- Dancsó Péter (őt nem ismerem, videóblogger, műsorvezető és még más egyéb)

- Sebestyén Balázs.

Előzmény: Ilhilla (6)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.04 -2 0 6

ezért kell az RTL változatát ilyen hamar bemutatni:

 

Bizony, hogy ezért! A TV2 is el akarja indítani februárban a saját verzióját!

 

Az előbb fél füllel hallottam a Maszkos énekes előzetesét, eddig azt mondták: "hamarosan", most pedig azt: "vasárnap 19 órakor". 

 

Eredetileg ez a "Vasember" c. film időpontja lett volna, de ma már nem is adtak erről előzetest, tehát valószínű, hogy a verseny e hétvégén elkezdődik és a vasárnapot az RTL elhappolta a TV2 elől, tehát marad nekik a péntek, vagy a szombat, de utóbbi időpontban a "Mi kis falunk" ellen nem igen lesz esélye! 

Előzmény: Volan-te (5)
Volan-te Creative Commons License 2020.02.04 0 2 5

Akkor ezért kell az RTL változatát ilyen hamar bemutatni: a TV2 megint lemásolta a formátumot, mint anno a Sztárban Sztár esetében. Akkor a TV2 beelőzött és az RTL inkább nem is tűzte képernyőre a maga verzióját.

Előzmény: Ilhilla (1)
Borsos04 Creative Commons License 2020.02.04 0 0 4

Lehet, hogy kíváncsiságból belenézek, de egyelőre ritka nagy hülyeségnek tűnik mindkét műsor. :)

Ilhilla Creative Commons License 2020.02.04 -2 0 3

Szerencsére most a "döglégy" a TV2-n fog szerepelni, mert annak a zsűrinek és a műsornak a színvonalát ő sem emelte, Ráskó Eszterke pedig pláne nem!

Előzmény: Mlle. Grenelle (2)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.04 -1 1 2

A Szenzációs Négyes egy katasztrófa volt, nem is tudom, mit akartak a meztelenkedő ÉNB Lalival meg a műpankrátorkodó Oszvald Marikával...

...tipikus példája volt a szekunder szégyennek, amikor más hülyesége miatt ég az ember lányának az arca...

Előzmény: Ilhilla (0)
Ilhilla Creative Commons License 2020.02.04 -1 0 1

https://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/uj-musor-tv2-jelmez-hajos-andras-visszateres/ljfhbxl

 

Várható volt, hogy Tilla mellett fel fog tűnni Majka, Hajós és Ábel Anita. Előre látom, mennyit fognak ökörködni, röhögni, általában ezzel teszik nézhetetlenné a műsort.

Kajdi Csaba személye garantálja a humort, pláne, ha elemében lesz.

 

Közben az is kiderült, hogy Istenes Bence mellett Csobot Adél is részese lesz a maszkos énekesnek, ő lesz az egyik "nyomozó".

Ilhilla Creative Commons License 2020.02.04 -2 0 0

Nekem van egy olyan érzésem, hogy hasonló "bukás" lesz, mint a Szenzációs négyes volt.

 

Pláne így, hogy a TV2 egy teljesen hasonló műsort indít el, (lehetőleg azonos időpontban) mint tette ezt szinte minden új műsorral (lásd amit Claudia és Ördög együtt vezetett, a címére nem is emlékszem, nem néztem, vagy a Balázs, illetve Stohl által vezetett Fal és Piramis vetélkedőket).

 

Azt már tudjuk, hogy Istenes Bence lesz a műsorvezető (gondolom Tilla ellen ében), de hogy kik lesznek a "detektívek", még nem derült ki. A Fókuszban látottak alapján megtippelni sem tudom, de egy ütős, népszerű négyest kellene hozniuk!

Előzmény: Mlle. Grenelle (-)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.03 0 1 topiknyitó

The Masked Singer - Az álarcos énekes, rövidesen az RTL Klub műsorán.

Várjuk már?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!