Keresés

Részletes keresés

paljoc Creative Commons License 2008.09.15 0 0 412

Jaja. Teljesen hiteltelenné teszi magát a cég ezzel a kimegyek a helyszínre méregetni dumával. Semmit nem tud érdemben megmérni, legalábbis olyat nem  ami után víztisztítót ajánlhatna!

Ez azért is hülyeség, mert szvsz maga a gép jó lehet, csak túlárazott emiatt a sok hülyeség miatt!!!

Nyilván benne van az árában a "méregető" ember fizetése is, amit se tőled, se tőlem nem tudtak behúzni, mert nem vettünk a készülékből!!! :-))))

Aki megvette végül, az fizette ki a nálunk tartott bemutatókat. Köszönet Neki!

 

/ nagyon gyanús, hogy nálam is ez az osmotic silveres ember járt kb. 4 éve, sűrűn emlegette a NASA-t, meg mérte a vízkeménységet, majd feloldotta az elektródáit a vízben! :-)))/

 

 

Előzmény: .psp (411)
.psp Creative Commons License 2008.09.14 0 0 411
Ennek ellenére sürün bólogattam hogy valami komolyabb viztisztitó érdekel térjünk vissza rá 1 hónap mulva, ennek negyed éve.

Ja egy zepteres viztisztitós asszem home care ügynök kiokositott hogyan kell a tds (vagy milyen) mérést "okosan " csinálni.
Előzmény: .psp (410)
.psp Creative Commons License 2008.09.14 0 0 410
A hozzászólásból kiderül. a silveraqva .Erre válaszoltam.

Pl változó vizkeménységet mért 3 helyről vettünk mintát mind a háromban Fp4 gyel szürt viz volt. a szürt csapvízben amit előtte engedtem , az ásványvizes üvegben is az volt meg a "szüretlen viz " amit a fürdőből hoztam :-), Meg persze a TDs vagy milyen érték is eltérő volt mind 3 esetben és ezt papiron regisztrálta :-))))


RöHELY.
Előzmény: cumpika (409)
cumpika Creative Commons License 2008.09.14 0 0 409
Mesélhetnél erről egy kicsit,melyik cégtől volt,hogyan égett le stb........
Előzmény: .psp (408)
.psp Creative Commons License 2008.09.14 0 0 408
Nálam kint volt egy csunyán leégett:-))

Mondtam hogy 1 hónap mulva jelentklezzen, felirta egy papirra, azóta se jött. Mondjuk nem hiányzik...

Előzmény: paljoc (402)
Teaway Creative Commons License 2008.09.14 0 0 407
Vannak maradék vasanyagok a műhelyemben, jöhetsz válogatni!
Előzmény: paljoc (404)
.psp Creative Commons License 2008.09.14 0 0 406
egészségedre!
Előzmény: paljoc (405)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 405
Majd legközelebb, már iszom a W 25 vizét! Azért köszi!
Előzmény: .psp (403)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 404

Kíváncsi lennék, hogy milyen hitelességű lehet ez a méréssorozat, amit otthonomban díjmentesen végeznek a cég "szakemberei"! Majd a mérések után teljes lelki nyugalommal milyen berendezést ajánlanak!

Lehet hogy kihívom őket, de ha jön a 230v-tal, meg az elektródáival és zöld habos trutyit gyárt a csapvizemből, elő lesz készítve az izzó vasrúd amit a seggébe dugok! :-)

.psp Creative Commons License 2008.09.14 0 0 403
10 000 ért bármelyik vizkezelési üzletben megkapod. Pult feletti asztali viztisztitót kérj. Tartalma 1db 5 mikronos előszürő + aktivszén szürő. Dizájnos házban váltó csappal.

Előzmény: paljoc (401)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 402

A siveraquánál találtam ezt:

 

Díjmentes vízminőség-vizsgálat

Szeretné megtudni, milyen minőségű a vezetékes víz, vagy a kútvíz otthonában?

Kíváncsi rá, milyen is valójában az ásványvíz, amelyet fogyaszt?

Forduljon bizalommal a Silver Aqua munkatársaihoz!

Vegye igénybe díjmentes vízminőség-ellenőrző szolgáltatásunkat!
Az Önnel egyeztetett időpontban munkatársunk felkeresi otthonában, és a helyszínen megvizsgálja

A csapvízét A kútvízét A kedvenc ásványvizét

Szolgáltatásunk teljesen díjmentes.

Munkatársunk a helyszínen, többféle módszerrel vizsgálja meg a víz minőségét, s jellemzi azt. A vizsgálat eredményeiről minden esetben jegyzőkönyv (nem akreditált) készül.

Amennyiben Ön úgy gondolja, szeretne javítani a víz minőségén, hogy saját maga és családja számára egészségesebb ivó vizet biztosítson, vagy háztartási gépei, kazánja, fűtésrendszere vízkő okozta károsodását szeretné elkerülni, tanácsadónk elmondja, illetve bemutatja Önnek, milyen lehetőségek vannak a probléma megoldására, javaslatot tesz, és segít kiválasztani az Ön számára legkedvezőbb megoldást.

E szolgáltatás teljesen díjtalan és Önre nézve semmiféle elkötelezettséget nem jelent.

paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 401

Nekem sem a szívem csücske az MLM típusú termékforgalmazás, de igazán csak akkor zavar, ha túlárazottnak tartom!

Jelen esetben nekem pont megfelelő volt a 30000ft-os összeg a szűrőért. Van akinek ez horror összeg, más meg megebédel 5 x ennyiből!

 

Előzmény: .psp (399)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 400

 

 

Én erre gondoltam: Amway, szintén aktív szenes! A wellnet-et én sem találtam itt!

 

 

 

 

 

 

 

Save My Water Softener!

Search Results

SEARCH by COMPANY for amway There are 2 records matching your search criteria.
Back to Search

Amway Europe Ltd.

St Annes House Caldecotte Lake
Drive Caldecottte
Milton Keynes, MK7 8JU UNITED KINGDOM
44 1908 629 500 Phone
Date Joined: 10/07/1994

Előzmény: cumpika (398)
.psp Creative Commons License 2008.09.14 0 0 399
Ha rámhallgatsz MLM ből semmit !

Egyrészt tulárazott , hiszen az 5. ember is kap az árából % ot, illetve , fela annyit tud mint amit mondanak róla, reklamálni meg nem tudsz hiszen nem szakembertől vetted

Ajánlom a viztisztitó szaküzleteket egy 5" os szürőház aktivszenes szürővel, hidegviz óra után bekötni . Kb 8-10 ezerból meg van és klórmentesit . ja nemárt 2 havonta cserélned. ennyi.

Előzmény: paljoc (397)
cumpika Creative Commons License 2008.09.14 0 0 398
Find a Water Professional

Search WQA Members Database
WQA Members are primarily Retailers or Dealers of Water Treatment Equipment, or Manufacturers and Suppliers of these goods. Search By Company Name
Retailer/Dealer Members
Manufacturer/Supplier Members

Type the Company name that you want to find in the database.

Search For: Wellnet

Or Search by State/Province
Retailer/Dealer Members
Manufacturer/Supplier Members


Or Search by Zip Code (US Only)

Retailer/Dealer Members
Manufacturer/Supplier Members

Enter Zip Code:

Include Matches Within:
Or Find International Members

Retailer/Dealer Members
Manufacturer/Supplier Members
HUNGARY

Search Results

SEARCH by COUNTRY for HUNGARY
There are 0 records matching your search criteria.
Please adjust your search criteria, or try a different type of search.
Back to Search

Search Results

SEARCH by COMPANY for Wellnet
There are 0 records matching your search criteria.
Please adjust your search criteria, or try a different type of search.
Back to Search


Szóval ezek alapján egy hazug átverős az egész Wellnet gagyi MLM banda.
A gépfruitmag kivonat fertőtlenítő,csira és gombaölő hatásáról írt hazugságokról már nem is beszélek.
A mágneses vízkezelő humbukról már hányni is tudok.
Előzmény: paljoc (397)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 397
Annál is inkább, mivel az Amway espring tisztítójában is egy préselt aktívszén tömb szűr a WQA által díjazottan!!!!/árába belefér minden/
Előzmény: paljoc (396)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 396

Mint már említettem a pillepalackok miatt kezdtem el a víztisztítással foglalkozni. Első gondolatom az volt, hogy igyunk csapvizet, de sajnos a sok interneten keringő info nekem is "megmételyezte" az agyamat. Ezért vettem a W 25-öt, de naox-al teljesen egyetértve a sima csapvizet továbbra is fogyaszthatónak tartom. Ezért azonosulok nehezen az olyan véleményekkel, melyek az aktív szenes szűrt víz minőségét megkérdőjelezik, sőt veszélyesnek tartják!

 

Nagyon szívesen venném olyasvalaki véleményét, aki megvizsgáltatta a csapvizet és a tisztított vizet is és megosztaná az eredményt!

 

 

Előzmény: naox (392)
naox Creative Commons License 2008.09.14 0 0 395
ez valoszinuleg egy olyan vizsgalatrol szol, amit egy tudomanyos lapban kozoltek. Ha beidezed a forrast, orommel atfutom, addig nem mondanek rola velemenyt, se + se - iranyban. Sajna az ilyen kivonat-kivonatanak-forditasa dolog soran sok butasag kerul a szovegbe, igy kapasbol a lyukas sziv, vagy a koncentratum-koncentracio helyett szur szemet.
Előzmény: cumpika (394)
cumpika Creative Commons License 2008.09.14 0 0 394
Es tovabbra is erdekel barmilyen olyan bizonyitek, ami igazolja, hogy a csapviz egezsegre veszelyes.



A klórozott víz lehetséges súlyos következményeire a Birminghami Egyetem foglalkozási és környezeti orvoslással foglalkozó intézetének munkatársai hívták fel a figyelmet, miután elemezték közel 400 ezer kisgyerek egészségügyi adatait.

Megállapították, hogy azok az állapotos asszonyok, akik olyan helyen élnek, ahol klórozzák a vizet, nagy veszélynek teszik ki a gyermeküket, ha csapvizet isznak, klórozott vizű medencében fürdenek, ilyen vízzel zuhanyoznak - de még akkor is, ha mindig a tűzhely mellett állva várják, hogy felforrjon a teavíz.

A víz klórozásának mellékterméke lehet ugyanis (de nem szükségszerűen) a trihalometán (THM) - ez a vegyi anyag pedig nagy koncentrátumban háromféle születési rendellenességet okozhat: növeli annak a veszélyét, hogy a babalyukas szívvel, farkastorokkal, vagy anencephaliával (az agy és a koponya fejlődési hibája, amikor az agy, a koponya és a fejbőr egy jelentős része hiányzik) jön a világra.

Az adatok elemzése azt mutatta, hogy azokon a területeken, ahol klórozott a víz, 80 százalékkal nő a veszélye annak, hogy a baba lyukas szívvel születik, és ötven százalékkal azé, hogy farkastorokkal.

Márpedig minden hatodik brit háztartásban olyan víz folyik a csapból, amelyben a THM-koncentráció meghaladja a veszélyes mértéket - figyelmeztetett a kutatást vezető Jouni Jaakkola professzor.


Ha ennek csak a fele lenne igaz,már akkor is bölcs előrelátás saját magam gondoskodni az ivóvizem megtisztításáról.
Előzmény: naox (392)
naox Creative Commons License 2008.09.14 0 0 393
"Ezeknek a hozzászólásoknak kicsit magyarázom a bizonyítványom szaga van szerintem."
no comment
"mert ha Te láttál ilyen mérési jegyzőkönyvet és nincs ilyen anyag a vízben, annak örülök"
olyan jegyzokonyv nem letezik. Csak olyan, hogy valamilyen hatarertek alatti a koncentracio.
(ja, a "(tri)halometanok" az nem egy anyag, hanem sok. Amitol felnek, azok a bromtartalmuak, csakhogy nalunk ebbol keves van, mert keves a bromid a vizben (az usaban ez sokkal komolyabb gond), a kloroformot nem igazan tekintik rizikosnak. Radasul allas kozben az is szepen elmegy. A trihalometan hiszti hattereben egyebkent az ozon-lobbi all, akik a vizkezelesbol igyekeznek minel inkabb kiszoritani a klort. Tudom, mert dolgoztam nekik.)

Előzmény: paljoc (383)
naox Creative Commons License 2008.09.14 0 0 392
jo szoveg, kar, hogy a hivatkozasok nelkul nem sokat er.
Sajnos a forgalmazok visszaelnek azzal, hogy az analitikai kemia rohamos fejlodese kovetkezteben elkepesztoen alacsony koncentraciokat is lehet merni (nehany 1000 hormonmolekulat, pl.), azaz amire regebben azt irtak, hogy kimutatasi ertek alatt, abbol most 32.300ag/liter (vagy ilyesmi) lett. Es a "zero tolerancia" itt is ervenyesul, az emberek csak a 0-t hajlandoak elfogadni, akkor is, ha az a regi jo nulla sokkal nagyobb volt, mint a mai 32.3.
Igen, talan nem helyes azt mondani, hogy valami nincs a vizben, es ha azt mondom, hogy x koncentracio alatti, vagy hogy hatarertek alatti a koncentracioja, az persze mar tul sok.
(Es igen, az aktivszen se csokkenti nullara a koncentraciot, altalaban 1/100-ad- 1/3-ad reszere csokkenti, szerkezettol fuggoen.)
Es tovabbra is erdekel barmilyen olyan bizonyitek, ami igazolja, hogy a csapviz egezsegre veszelyes.
Előzmény: cumpika (387)
cumpika Creative Commons License 2008.09.14 0 0 391
Pl. ha én Te lennék a 180ezres tisztítóra nem írtam volna egyből, hogy gagyi, hanem elkértem volna a honlapját, megnézem stb

Hidd el eléggé képben vagyok,nem kell elkérnem a honlap címét ehhez.

Ha viszont a GE Merlinre gondoltál, szívesen elmondom milyen aggályaim vannak.
Előzmény: paljoc (390)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 390
Egyáltalán nem sértődtem meg, valóban azért van a fórum, hogy vitázzunk. De nem mindenkivel lehet. Ez nem baj, csak én nem ilyen vagyok. Mindenen elgondolkodom, amit más ír, és nem írom egyből, hogy az szar. Pl. ha én Te lennék a 180ezres tisztítóra nem írtam volna egyből, hogy gagyi, hanem elkértem volna a honlapját, megnézem stb. :-)

Amit az előbb írtál pedig szinte szóról szóra ugyanaz, amit 3 éve az a bizonyos agyondohányzott hangú, RO készülék bemutatót tartó, elektromos árammal meg elektródákkal vizet elemző házaló mondott! :-) Akkor még meg is vettem volna az RO-s készüléket, ha nem ezzel a szélhámos csaló kísérlettel akarja eladni! Így viszont kitessékeltem....:-))))
Előzmény: cumpika (389)
cumpika Creative Commons License 2008.09.14 0 0 389
Vásárláskor egy termék közvetlen hasznán kívül más egyéb szempontokat is figyelembe kell venni, mint például a megbízhatóságot és az élettartamot.

Képes lesz-e az elkövetkező években folyamatos teljesítményt nyújtani?
Ez különösen olyan készülékek és más viszonylag hosszabb élettartamú árucikkek vásárlásánál fontos, mint például egy teljes körű víztisztító rendszer, ami az otthonomba beszerelésre kerül.
Figyelembe kel vennil a készülék jótállását, és gondolni arra, hogy az csak annyira lehet jó, mint amennyire az a cég, amelyik adja.
Szintén figyelembe kell venni az alkatrészeket és a szervizt.

Egy minőségi víztisztító rendszernek tartósnak kell lennie, de mint bármilyen más készüléknek, ennek is rendszeres szervizelésre van szüksége.
Biztosítani tudja-e a cég folyamatosan az alkatrészellátást és a rendszeres szervizelést, még akkor is, ha esetleg váratlanul szükségem lenne rá?

A biztonság az egyik legfontosabb szempont. tudni szeretném, hogy a gyártó megtett-e mindent a biztonság érdekében az általam vásárolt termék előállításánál. Valóban olyan anyagokból készül, melyből nem old ki a víz semmilyen toxikus anyagot? Biztosan képes eltávolítani a vízből mind azt, amit ígérnek a gyártók?

Namármost ezekre a kérdésekre adott válaszok eleve nem hitelesek számomra olyan forgalmazók esetében akik még a termék gyártási,származási helyét illetően is hamis adatokat közöl.
Hamis minőségi tanusítványokra hivatkozik.
Na innentől kezdve aki bármit elhisz nekik,nyugodtan nevezheti baleknak magát.
Előzmény: paljoc (386)
cumpika Creative Commons License 2008.09.14 0 0 388
minden más gagyi, szar, kínai

Sajnos a nálunk árultak többsége az.

Ez nem az én gondolkodásmódom,hanem tény.

Nem vitatkozni szándékoztam, érvek és bizonyítékok alapján jutottam erre a következtetésre.

Szívesen ütköztetném érveidet,de úgylátom sértődős vagy.
Pedig eszem ágában sem volt "megsérteni"
Előzmény: paljoc (386)
cumpika Creative Commons License 2008.09.14 0 0 387
Hogyan kerülnek a gyógyszerészeti anyagok maradványai a vizekbe?

A válasz egyszerű. Az orvostudománynak és a szépségiparnak az utóbbi évtizedekben bekövetkezett ugrásszerű fejlődésének köszönhetően mind több és több gyógyszert és szépségápolási cikket szedünk be, használunk. A bennük rejlő hatóanyagoknak csupán egy részét használja fel szervezetünk, így a maradék hányad a vizeletünkkel, székletünkkel vagy éppen a fürdővizünkkel együtt, a szennyvízcsatornákon keresztül - jobb esetben tisztítva - jut el a vízbázisokba, ahol specifikus lebontó folyamatok hiányában könnyedén fel is halmozódik. Az akkumulálódáshoz természetesen az állatgyógyászati, valamint a mezőgazdasági termésátlagok növelését indukáló legkülönfélébb készítmények is hozzájárulnak egyre nagyobb mértékben.

Amíg az emberiség nem tér át a lebomló hatóanyagú gyógyszerek használatára, addig hatásukat tekintve a folyókba, tavakba, majd onnan a felszín alatti vizekbe is eljutó rendkívül nagy stabilitású, még bioaktív molekulák (fogamzásgátlókból származó nemi hormonok, nyugtatók,fájdalomcsillapítók, antibiotikumok, rák elleni gyógyszerek, vérnyomáscsökkentők, altatók, vércukorcsökkentők stb.) a tápláléklánc minden tagjára nézve rendkívüli kockázatokat fognak jelenteni. Habár ezen hatások feltárása és bizonyítása még csak kezdetleges szinten tart, rengeteg kutatás foglalkozik azzal, hogy az önmagukban véve kis koncentrációkban jelenlévő vegyületek az élő szervezetekbe kerülve miféle változásokat képesek előidézni. Jó példa erre a világ már több - egymástól távol eső - pontján észlelt hím ivarú halak nőivarúvá alakulása, valamint a békák szaporodási szokásainak megváltozása.

Az emberi szervezet kis mennyiségű gyógyszerel történő kezelésére irányuló laboratóriumi kísérletek ijesztő eredményeket hoztak. A kezelés során az embrionális vese-sejtek lassabban, a rákos tüdősejtek gyorsabban növekedtek, illetve a vérsejtek gyulladásos tünetekhez hasonló biológiai aktivitást produkáltak. A kísérletek kapcsán Shane Snyder, a Dél-Nevadai Vízügyi Hatóság kutatási és fejlesztési projektmenedzsere a következőket mondta: „Szégyen, hogy milyen sok pénzt ölnek a különféle anyagok feltérképezésére, és hogy milyen kevés jut az emberi egészségre.”
Fordított ozmózis


A manapság alkalmazott szennyvíztisztítási és ivóvíz-előkészítési technológiák szinte egyike sem alkalmas az említett vegyületek eltávolítására, így azok úgy siklanak át a víztisztítási fázisokon, ahogyan később az országhatárokon, majd a parti szűrésű kutakon, és végül az otthoni csaptelepeken keresztül teszik. A mások által kiürített hatóanyagokat tehát újra és újra magunkhoz vesszük, ráadásul úgy, hogy a „jól bevált” vízklórozásos fertőtlenítési folyamat során az említett anyagok nagy része még toxikusabbá módosul.
Előzmény: paljoc (376)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 386

Nem ipari, de a vízhozama miatt ovik, bölcsik, irodák számára is ajánlják.

De úgy látom, hogy a Te víztisztítódon kívül, minden más gagyi, szar, kínai!

Ezzel a gondolkodásmóddal okafogyottnak találom, hogy vitatkozzak, úgyhogy igazad van! :-)))

Előzmény: cumpika (384)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 385
Ezt naox-nak ajánld figyelmébe. Ő látott vizsgálati eredményeket az ellenkezőjéről! :-)))))
Előzmény: cumpika (382)
cumpika Creative Commons License 2008.09.14 0 0 384
Szinte az összes aktív szén szűrős készülék ebben a 20-40 ezres árfekvésben van. Az mind gagyi lenne???

Jól mondod, mind az.

180 ezerért ipari RO, szintén kinai szemét.
Előzmény: paljoc (381)
paljoc Creative Commons License 2008.09.14 0 0 383

Ezeknek a hozzászólásoknak kicsit magyarázom a bizonyítványom szaga van szerintem. De nem baj, mert ha Te láttál ilyen mérési jegyzőkönyvet és nincs ilyen anyag a vízben, annak örülök, ha pedig az "aktív szén olyan általánosan elfogadott módon működik, amit nem kell lépten nyomon bizonyítani", annak még jobban, mert akkor mégsem csináltam rossz vásárt a készülékkel!

Amúgy engem a vásárlásnál a ne gyártsak feleslegesen pillepalack szemetet elv vezérelt, nem pedig az, hogy vegytiszta vizet állítsak elő otthon!

 

Előzmény: naox (380)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!