Keresés

Részletes keresés

cassano711 Creative Commons License 2023.10.01 0 0 257801

Igen, most visszanézve az esetet ha nem nyúl az emberhez Lagator akkor semmi nem történik, hosszan tolta meg a labdát, elrúgtuk volna előle. Na de ezt itt, a másodperc tört része alatt a védő nem érzi, nem látja, ösztönösen odalépett.

Amúgy az utolsó félórában az Újpest szerintem nem volt rossz, elég jól hozták ki a labdát mikor próbáltunk letámadni, néha jól kombináltak a széleken.

De ezt a meccset mindenképpen úgy kell nézni hogy minden 10 a 11 ellen történt + nekünk hiányzott két középső védőnk és sajnos a keret nem elég mély hogy ezt ellensúlyozzuk, ez az elmúlt meccseken kiderült.

Ha ugyanígy emberhátrányban vagyunk, de van Dreskovic meggyőződésem, hogy már attól máshogy alakul a vége mert pont az ő feje hiányzott nsgyon a szögleteknél, beíveléseknél ( + Lagatoré persze ).

A jövőre nézve a vezetőségnek/szakvezetésnek ezen dolgozni kell, hogy sem a védelem közepén sem elől nem elég ez a keret.

Babu nem lett megfelelően pótolva, van egy Bárányunk elől és annyi, ha ő sérült, nincs formában, bármi van vele, akkor csak szükségmegoldások vannak. Arról most nem beszélek, hogy eleve ugye sokan vitatják is az ő létjogosultságát a kezdőben.

Előzmény: losik (257791)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.10.01 0 1 257800

Azért mert volt talán kettő gyengébb meccse (ahol a védelem sem segített neki) már egyből nem üti meg a szintet?

 

Melyik magyar csapatnál van a mienknél jobb kapuspáros? 

Előzmény: Sheverush (257799)
Sheverush Creative Commons License 2023.10.01 0 0 257799

És a kapusposzt sem megoldott. Megyeri zseniális kapus, de sérülékeny, ezért a cserekapus poszt itt nem csak kispadkoptatás, és Milosevics nem üti meg a szintet.

Előzmény: vöröscsillagtszelnök (257788)
losik Creative Commons License 2023.10.01 0 3 257798

Abban a belépőben volt "ideg" is, szóval, ha nincs a kiállítás, akkor nincs idegállapot sem. 

Előzmény: Miller a sör (257792)
Sheverush Creative Commons License 2023.10.01 -2 2 257797

Plusz az első negyedórában tőlünk szokatlan intenzitással toltuk a magas letámadást (jé, talán azért is mert Szécsi ebben a legjobb forward destroyerként, és Blago a kerethez igazította a taktikát? ezt miért nem veszi észre kolera olvtárs?), szereztünk is belőle legalább 3 labdát a támadó harmadunkban, azok veszélyesek voltak. Az első negyedórából az is látszott, hogy a makik gameplane az volt, hogy a felezőre húzódnak vissza, tehát buildupra sem adtak lehetőséget. Emberhátrányban pedig Megyeri rugdosta fel a labdákat, szóval akiknek a blagojevicsi hátulpasszolgatós játék szúrja a szemét, tegnapi meccsre egy szavuk se lehet: volt a kapus által a picsába felrúgott labda meg mély, 16-os előtti védekezésből sprintelés. Csak épp semmire nem mentünk a felrúgott labdákkal, a mély védekezés közben a 10 szögletből meg berámoltak kettőt. De legalább a régi debreceni underdog stílust toltuk.

Előzmény: losik (257791)
Miller a sör Creative Commons License 2023.10.01 0 2 257796

A kiállítást én sem adtam volna meg, én is azok közé tartozom akik szerint annyira minimális volt a kontakt, hogy a maximum egy sárga-szabadrúgás kombináció járt volna érte, viszont Ferenczi esete egyértelműen azonnali piros lap, amit biztos meg is adott volna ha nincs előtte a véleményes eset. Egyébként Ferenczi rutinos játékosként érthetetlen, hogy miért követ el ilyen óriási hibát?!

Előzmény: Droli2 (257794)
Sheverush Creative Commons License 2023.10.01 0 0 257795

Nekem az nem tűnt fel, hanyadik percben volt?

Én Ojediranon csodálkoztam, hogy a pályán hagyták.

Amúgy el kell ismerjem, ebben az ad hoc fociban, amit játszottunk emberhátrányban, nagyon hasznos volt a játéka, és végül adott egy gólpasszt is. Hajt rendesen. Ha még a pozíciós játékot is megtanulná... 

Előzmény: Miller a sör (257792)
Droli2 Creative Commons License 2023.10.01 0 0 257794

Igen, ebben egyetértek veled, habár Lagator esete szerintem is véleményes - a VAR sem véletlenül hívta ki a játékvezetőt tévézni -, de összességében megdolgoztunk érte, a kemény belépők alapján jogos volt az emberhátrány. 

Előzmény: Miller a sör (257792)
Ebcsont42 Creative Commons License 2023.10.01 0 0 257793

"Márpedig a futballban a végeredmény számít, bármilyen döntések születnek, bármilyen körülmények között kell játszani.”

 

Ennyi a lényeg, minden más ködszúrkálás. Az első körből van hátra három meccsünk. Ződek (i), Fehérvár (o), Puskás (i). Nincsenek középső védőink. Nincs elegendő csatárunk. Talán lesz még egy pontunk.. Talán felépül Dreskovics.. A hátra lévő 25 meccsből csak 11 lesz itthoni. Nem túl jók a kilátásaink.

Miller a sör Creative Commons License 2023.10.01 0 2 257792

Ha már a kiállítás jogtalansága a téma, ne menjünk el emelett sem:

A játékvezető jóindulata kellett ahhoz, hogy ne fogyatkozzon meg még jobban a házigazda, mert Ferenczi János förtelmesen rácsúszott Kiss Tamás Achillesére, és csak a szerencsén múlt, hogy nem lett belőle súlyos sérülés – nem ütköztünk volna meg rajta, ha ismét előkerül a piros lap.

Szóval mérlegelt a spori, ha az első csak sárga akkor meg a favágó Ferenczi áll ki.

Előzmény: losik (257791)
losik Creative Commons License 2023.10.01 -1 1 257791

Azt már nem is mondom,ha nem piros, ziccerig megy a gyerek vagy középre passzol és üres kapus gól.

 

 

Tehát akkor mégis jogos a piros? Az előző hozzászólásban azt írtad jogtalan.

Egyébként nem ment volna ziccerig, hosszan tolta meg, jött Kusnyír és elrúgta. Ez akkor is így lett volna, ha nem esik el a lila. (Az hogy mitől az kérdéses, de akkor ia max sárga kellett volna legyen.)

 

Az első negyedórában megfutottak minet kétszer háromszor?

Igen. Pont mint mi a Diósgyőrt meg a Paksot. Szóval azért nagy következtetést ne vonjunk le belőle.

Szar volta kezdő? A csatár dolog kivételével nem. Ott meg ők látják az adatokat.

Mivel kb tíz percet játszott Szécsi csatárt, nem tudjuk mennyire működött volna. 

 

 

 

Kár ezért a meccsért minden szempontból. Ha így nyerünk, újra egy pozitív lökés lehetett volna. Viszont, ha nem rúgunk gólt, lehet marad végig a 0-0. Az Újpest nagyon szarul játszott emberelőnyben is. Kár érte.

Előzmény: kolera4 (257782)
Miller a sör Creative Commons License 2023.10.01 -12 2 257790

Már ha éppen az nb1-ben játszotok. 

Előzmény: LowKey (257774)
Sheverush Creative Commons License 2023.10.01 0 1 257789

Blagojevics játékospolitikájának én is kritikusa vagyok. Sok a jugó, kevés a saját fiatal, és pár sikeres húzás mellett jópár érthetetlen döntés. Nem véletlen, hogy ma már ritkán kapnak szabad kezet az edzők. Nem mintha az örmény ne bizonyította volna már, hogy képes ámokfutásra.

Előzmény: vöröscsillagtszelnök (257788)
vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2023.10.01 0 0 257788

Azzal nincs baj, hogy eladtunk két csatárt azzal, már inkább van, hogy idejött egy, akit Blagojevic ismer, játékosa volt és 1 hónap alatt nem tudták játékra alkalmas állapotba hozni... A másik a 22 mezőnyjátékos átka, hogy ha jön egy ilyen sérüléshullám, nem tudnak kihez nyúlni... nincs ballábas szélsőnk... Pedig kellene pár, jobblábas meg van 5...

Előzmény: Sheverush (257787)
Sheverush Creative Commons License 2023.10.01 -2 3 257787

Semmi értelme nem lett volna Szécsi helyett Bárányt kezdőbe rakni. Aki meg azt hajtogatja, hogy egy 23 éves játékos ígymegúgy, az ritkán mondok ilyet, de fafejű. Donát ilyen állapotban van és kész. Így volt a legokosabb. Ha nem 10-en játszunk, Bárány még Szécsi mellé jöhetett volna be, és minden fasza.

 

Nagy mák, hogy Megyeri felépült, ha nem ő véd, 4-et kapunk.

 

Legközelebb ki elsz belső védő Romancsuk mellett? 4-ből egyedül maradt.

 

Evan. Dolgozni kell meg szurkolni.

Meg utánpótlást nevelni.

Meg normális játékospolitikát csinálni, nem ezt a szart. Ezzel a csatármizériával kb. beáldozták az őszi szezont. Ez megbpcsáthatatlan. Tudta MINDENKI, hogy Doriant úgyis eladják, Bárány térde meg porcelánból van. És nem tudtunk már az edzőtáborba egy új csatárral menni.

 

Tavaly kifutott eredmény volt a bronz. Blago is megmondta. AKi meg azt hitte, veretlenül bajnokok leszünk, mert ez a vidék fővárosa, talán most végre rebootol. Lehet még ebből egy szép szezon, de másképp, ideje lejönni a rózsaszín fellegekből. Ez itt az NB1. 

 

Előzmény: Mapé (257786)
Mapé Creative Commons License 2023.09.30 0 1 257786

Szécsi gólt utoljára az elmúlt szezon 29. fordulójában szerzett, azóta 567 percet játszott és 11 bajnoki óta nem rúgott gólt.

Előzmény: .titolesz. (257780)
Isaac Clarke Creative Commons License 2023.09.30 0 3 257785

Gyönyörű volt, amikor már az első félidőben Szécsire ívelgettük a labdát. Sírni támad kedve ilyenkor az embernek.

Előzmény: .titolesz. (257780)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.09.30 -1 4 257784

Mi vagyunk hihetetlenek? Néha nem tűnik fel, hogy nem a szembe jövő dudáló autók a hülyék? :)

 

Igen, tetszett a kezdő. Szerinted hogyan lehetett volna jobb ennél? Igen, jöhetsz egyből Dodóval. Ugyanezt tudom tőled is kérdezni. Ha megsérül jobb lesz? Vagy nyilván otthon neked is megvannak a terheléses adatok azért vagy ennyire okos.

Előzmény: kolera4 (257782)
.titolesz. Creative Commons License 2023.09.30 -1 2 257783

Ne viccelj:) Nem igazán tudom, mi lett volna a jó megoldás, Majdevac használhatatlannak tűnik, ma már be sem cserélte. Nyilván valahol szánalmasan nevetséges, nevetségesen szánalmas, hogy azon polemizálunk, egy 23 játékos kibír-e 7 nap alatt 3 meccset a gyilkos iramú magyar bajnokságban - vagy kevesebbet, mert az első kettőt sem játszotta végig.

Előzmény: LokiFan16 (257781)
kolera4 Creative Commons License 2023.09.30 0 2 257782

Már vártam :))

Jönnek a kifogás faktorok,a mestert védők. Tetszett a kezdő? Azt mondtad a haverodnak,naaa ez az a kezdő amivel 2-3 gólt rúgunk,de hogy ledomináljuk őket az biztos.

 

Héhó. Akkor az első 15 perc semmi?? Végülis az első negyedórában is azt láttam letámadunk,helyzeteink vannak,sokkal jobban kezdünk hazai pályán :D

 

Ok okozat,hogy jutottunk el addig 13 perc alatt 3szor kerültek mögénk és futottak meg minket? A remek taktika,a jó formáció vagy ezek a zseniális lila játékosok,akik megállíthatatlanok okozták ezt?? 

Azt már nem is mondom,ha nem piros, ziccerig megy a gyerek vagy középre passzol és üres kapus gól. Tehát megint oda jutottunk,az első ziccer nem nálunk volt....

Most azt akarod mondani 14 percig nem tudunk dominálni hazai pályán????? mi az összeszokott Loki a sikeredzőnkkel akivel annyit fejldőtünk????

a kukázott újpest ellen..

 

Hihetelen ,hogy nézitek ezeket a meccseket. Kimegy az ember,jó a hangulat,azt várná legalább az elején nyomjuk meg,szögezzük oda a kapu elé az ellenfelet...semmi nulla,az első 14 perc is nagy nulla,10 perc után azon kell izgulni mikor kapunk gólt!!!!!!

 

...naa de most a piros a kifogás,Paks ellen a sok sérült ,Miskolcot hagyjuk,Fradi más kávéház,aztán jön a Fehérvár meg Puskás,arra kezdjetek valami kifogást gyártani már most :)

A TM érték az be szokott jönni,meg a "Puskás ellen ki lehet kapni" ez is beválik. Sok a sérült még az talán,de a legjobb kifogás nem értik a játékosok a mestert :D

Előzmény: LokiFan16 (257777)
LokiFan16 Creative Commons License 2023.09.30 -1 2 257781

Sokkal jobb lett volna ha Bárány a heti harmadik meccsén kezdőként megsérül túlterhelés miatt, nem? 

Előzmény: .titolesz. (257780)
.titolesz. Creative Commons License 2023.09.30 0 2 257780

Pompás ötlet volt valóban Szécsit kezdetni csatárként, esetleg kiszámolná valaki, hány percet töltött pályán a legutóbbi gólja óta? Az ezerhez vagy a kétezerhez van közelebb? Megvan már a 20 meccs?:)

LokiFan16 Creative Commons License 2023.09.30 -3 0 257779

Pontosan ezért nincs semmi értelme az ilyenféle hisziknek. 

Előzmény: Mapé (257778)
Mapé Creative Commons License 2023.09.30 0 3 257778

Hazai pályán csatár nélkül kezdeni, mert Szécsi nem az, hogy a fenébe lehet? Múlt pénteken még elsők voltunk.

LokiFan16 Creative Commons License 2023.09.30 -1 3 257777

Taktikáról, formációról beszélni akkor, amikor kb. 10 perc után borult minden...:))))

Előzmény: kolera4 (257776)
kolera4 Creative Commons License 2023.09.30 -7 4 257776

Megjöttem. Nem hibáztatok én senkit. Felesleges lenne. Futottunk,hajtottunk. Állítólag ez lenne az alap.

Azt majd kérdezd meg valakitől,ha tudunk így futni,hajtani és küzdeni akkor máskor miért lötyögünk..

Dehog nyávogok én,kurva jók vagyunk. Annyi a baj,a kukázó másik csapattól se voltunk jobbak. Meg a szín magyar,egyesek szerint dagadt Könyvesék ellen se. Ahol a béna Kinyik is kezdő lehet..

 

Szerintem a mai kezdő "remek" volt,jó volt megint a formáció,Szécsit ékbe rakni is zseniális volt.

Szerintem az ideírók egyike se tippelte volna ezt a butaságot. Naa de nekünk nincs is Pro License.

Az első 15 percben csak ezért tudtak megfutni minket 3-szor,(az egyikből lett a jogtalan kiállítás)mert most is stabilan,dominálva kezdtünk. 

Az újpesti letámadásra megint nem volt mit tenni vagy Lagator vagy Megyeri rúgta a mezőnybe. Azért azon én is mosolyogtam mikor Szécsinek ívelgették fel :D

Ha ez lett volna a taktikai fegyver,engem legyőzött.

 

Kicsit elvesztette Blago a fonalat. 2-3 hiányzó azért ennyire nem baszhatná szét a csapatot. Már aki erre fogja. A játékosokat sajnáltam,legalább az 1-1-et megérdemlték volna. Bárányt szidni,mikor játszott 18 percet....tudom tudom ha Babu bejöhetett volna,a sarkán megpörgette volna és rúg 2 gólt..

Persze :D

HAJRÁ LOKI

 

 

Előzmény: Btomi78 (257768)
vöröscsillagtszelnök Creative Commons License 2023.09.30 -2 1 257775

Lényegtelen inkább fejelje el, a védő szögletre még az is jobb, mint ez.. egy jó csatár lát a pályán.. forgatja a fejét folyamatosan Bárány meg akkor állt, be nemrégen...

Előzmény: cassano711 (257765)
LowKey Creative Commons License 2023.09.30 -4 4 257774

Én imádom ezt a sok komplexusos rózsaszín bohócot, ez a tipikus kiscsapat mentalitás, évtizedek óta nyálcsorgatva nézik a seggünket, és ha esetleg néha emberelőnyben bemákolnak egy győzelmet, rögtön itt tobzódnak. Kinek mennyi jutott, nekik ennyi… :-))

Előzmény: Btomi78 (257768)
Önnek_igaza_van Creative Commons License 2023.09.30 -1 1 257773

Talán pont jókor jön, mert nagyon nem vagyunk játékban. Bárány csatáron kívül nincs senki, védelem mai meccs után már nincs is. Remélem ezek a kényszer összeállítások, jól megmutatják, hol kell erősíteni télen, már ha lesz rá pénz.

Előzmény: dolomita (257769)
Droli2 Creative Commons License 2023.09.30 0 0 257772

Igen, szerintem is rendben volt a mai. Kár a szögletekért, mondjuk egy Dreskovics-Lagator páros ezeket szépen kifejelgette volna. Amit nagyon hiányolok, az a tavalyi aktív szélsőjáték. És a négerünk - habár fut mindenki helyett is - koncentrálhatna jobban, mert időnként elkésik a becsúszással, időnkênt lemarad az emberéről, tudnak róla fejelni, stb., pedig alapjában véve hasznos a játéka.

Előzmény: LowKey (257767)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!