Keresés

Részletes keresés

toth-abri Creative Commons License 2005.03.18 0 0 50
Nekem előreláthatólag április 2-3 lesz jó. Hamarabb nem. :-(
Előzmény: 300eoss (48)
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 49
Ha lehet hinni az előrejelzéseknek, nemsokára a tisza környékén is lesz mit fotózni... Árvizet még soha nem fotóztam...:(
Előzmény: 300eoss (48)
300eoss Creative Commons License 2005.03.17 0 0 48
Na akkor mikor és hova? Az állatpark nem rossz, csak sok a ketrec... Majd egy mindig bemászik, a többi meg figyel és fotózza a küzdelmet. A közeli környéket már kezdem kicsit unni, de biztos van itt valaki, aki tud a közelben témában bővelkedő helyet.
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.16 0 0 47
Én olyan amatőr vagyok, mint egy ház...:) Egészen tavaly decemberig egy kis neve sincs géppel fotóztam, ami semmit nem tudott azon kívül, hogy belenéztél és lőtted amit láttál.....Az eredmény meg...Phh... Na Decemberben vettem a z2-t, és a szívem szakadt meg, amikor eladtam. Azért voltam kénytelen, mert drága hozzá a rendszervaku, a nélkül, meg munkához már kevés volt nekem. Szabadtéren, vagy jól megvilágított kis teremben, nagyon jó volt. Gyors, szép képek, egy álom kompakt gép annak akinek arra kell, hogy gyorsan, szép képeket készítsen. A 10x-es zoom, meg egy élmény volt.. Csak, hát egyre többet kellett olyan körülmények között készítenem képeket az újságnak, ahol már kevés volt. Így dönthettem, hogy vagy veszek hozzá egy vakut, vagy lecserélem egy olyanra, amihez nem kerül 50-60 ezerbe egy használható vaku...:( Végül elcseréltem egy Fuji s602z-re, úgy 1 hónapja. Az már sokkal jobb volt, még vaku nélkül is, de bármilyen alap vaku jó volt hozzá... Aztán meg, jó áron hozzájuthattam az Olympushoz, és így ismét adtam a gépet. Mondjuk ezt már nagyon rossz áron...:( De az oly-val meg vagyok elégedve, bár ha meggondolom, hogy a vakut most többért veszem, mint amennyiért az z2-höz vehettem volna, azért kicsit elszomorodok...
Előzmény: ScanDisc (45)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.16 0 0 46

Üdvözlünk a klubban ScanDisc!

 

Az tény, hogy ismerjük egymást, de - szerintem mondhatom a többiek nevében is - profik még nem vagyunk. Majd úgy 10 év múlva! :-)

 

Jöhetnek a kérdéseid, válaszolunk, ha tudunk.

 

Te milyen géppel, miket fotózól?

Előzmény: ScanDisc (45)
ScanDisc Creative Commons License 2005.03.16 0 0 45
Sziasztok,

Örülök, hogy megalakult ez a klub. Úgy látom egymást ismerő profik vannak itt. Én mezei gyalogos vagyok csak a fotózásban, de szeretnék belépni. Hátha elleshetem, hogyan kell fényképezni.
Bobby75 miért adtad el a Z2-esed?

Üdv:
ScanDisc
300eoss Creative Commons License 2005.03.16 0 0 44
A frakcióm támogatja a beadványt.
Előzmény: toth-abri (43)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.16 0 0 43

Így van, így van! Mi lenne, ha pl. egyszer egy szép napon kiugranánk a Vadasparkba fotózni?

Előzmény: 300eoss (42)
300eoss Creative Commons License 2005.03.16 0 0 42
A kézírásodból nem ismertelek fel,de agyaltam (nem szép látvány) az itt megjelent adatokon, keresztnév, géptipus, és rád gondoltam. Az idő kezd olyan lenni, hogy egy kerthelyiségben egy pohár izé mellett tapasztalatot cserélhetnénk.
Előzmény: toth-abri (41)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.16 0 0 41
Nem ismersz meg? Ogányó azt mondta, hogy te vagy az, akivel együtt jártunk a Beregszászihoz a fotóstanfolyamra!
Előzmény: 300eoss (40)
300eoss Creative Commons License 2005.03.15 0 0 40
Ismersz valahonnan?
Előzmény: toth-abri (31)
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 39
Hehhh...:) A képeim 90%-a oldalra döl.. Nem vagyok még hozzászokva a súlyhoz.. Kompaktom volt eddig.. Mióta az Oly-t használom fáj a csuklóm, de nagyon...:( Csak megszokom 1x...
Előzmény: toth-abri (38)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.15 0 0 38
A pacis kép tényleg jó! Amit a cikkedhez beszurtak: van kettő, ami oldalra dől.
Előzmény: Bobby75 (37)
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 37
Hát...! Darabra megvan a kettő...:)) Inkább így, mint 1x sem..
Előzmény: Bobby75 (36)
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 36
Hová lett a kép? Próbálom megint...
Előzmény: Bobby75 (35)
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 35
Nyaaa... Ezt teszem közkincsé, mert csak Sasváritól remélem, hogy nem perel be érte...:) Elég nehéz volt a mozgó lovat lövöldözni, és ez azért is tetszik, mert a paci belebámul a kamerába.. Nameg mert elég közel is voltam. Nem 10x-es zoom..:)
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 34
:)) Érdekes... www.indexkelet.hu
a vezető cikk az...
amúgy pedig: http://www.indexkelet.hu/rovatkeret.php?r=5&cikk=16078
Előzmény: toth-abri (33)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.15 0 0 33
Belinkeled az index-keletes képeidet? Nem találom a cikket sem! Bocsi!
Előzmény: Bobby75 (32)
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 32
A tűzoltóautókkal kapcsolatben kérdezd 300eoss-t. Ő nagyon ott van a témában...:) Igaz Imikém?:)) Az indexen van néhány kép.. Nem a legjobbak, inkább olyanok, amik illenek a cikkhez.. Nem is tudom, ide mit rakjak ki... Lőttem 250-et, kb.
Előzmény: toth-abri (31)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.15 0 0 31

Ma kétszer is láttam tűzoltóautókat szirénázva száguldani a városban! Mi történt?

 

Az ötlet nem rossz, a váltó után jöhet a céllövészet fényképezőgéppel. :-)

 

EGyébként nem voltál kint az ünnepségen, vagy madarakat fotóztatok Ogányóval?

Előzmény: 300eoss (28)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.15 0 0 30

A mai termésből talán ezt merném bemutatni, bár semmi különös, csak egy kis "werkfotó":

 

 

toth-abri Creative Commons License 2005.03.15 0 0 29

Szia Bobby75!

 

Akkor már én is tudom ki vagy:

 

 

Előzmény: Bobby75 (27)
300eoss Creative Commons License 2005.03.15 0 0 28
Ha elegen leszünk, csinálhatunk egy 4x100as fotós verseny váltót. 1. komponálás 2. fénymérés 3. fókuszálás 4. exponálás Egyéb versenyszám ötletekkel a NYOF sportbizottságánál lehet jelentkezni.
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 27
:)) Már tudom is ki vagy.....!! Szia Péter!
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.15 0 0 26
Hmmm.... Én is. Lehet ismerjuk egymást? Mert én csak ismerősöket láttam magam körül... Este Nekem is fent lesz a cikkem, meg a fotóimból néhány az indexkeleten. Nekem sem lett túl jó, bár van néhány nagyon jól elkapott.. Bár fotós ismerőseim biztosan fintorognának rajta. El kellene már hoznom a szűrőket a gépre, és akkor talán nem lenne olyan gáz a nagy napfény.. Na, mind1
Előzmény: toth-abri (25)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.15 0 0 25

Szevasz Bobby75!

 

Na, milyen képeket csináltál? Én majd este töltök fel képet, bár nem csináltam egy olyan fotót sem, ami igazán tetszene.

 

Ott voltam a Kossuth szobornál a fotósok között egy ideig. Esetleg te is?

Bobby75 Creative Commons License 2005.03.14 0 0 24
Elméletileg 10,15-töl, a Luther u.1-sz előtt... Aztán Kossuth tér.
Előzmény: toth-abri (23)
toth-abri Creative Commons License 2005.03.14 0 0 23
Ha nem fog a szél nagyon fújni, akkor én a Kossuth téren kint leszek. Hánytól kezdődik. 10:00-től?
Előzmény: Bobby75 (22)
Bobby75 Creative Commons License 2005.03.14 0 0 22
Remélem holnap találkozunk néhányan az ünnepségeken, és személyesen is megoszthatjuk egymással a tapasztalatokat.
toth-abri Creative Commons License 2005.03.13 0 0 21

Üdvözlünk Madgie!

 

A Sony, az már profi! Megosztassz egy-két pillanatot velünk?

Előzmény: madgie (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!