Keresés

Részletes keresés

csiga papa Creative Commons License 2004.04.27 0 0 4
helyesen: A márkával meg NE foglalkozz.
Előzmény: csiga papa (3)
csiga papa Creative Commons License 2004.04.27 0 0 3
Maradjon csak meg ez a topik is!

Kinek van kedve ezerszer leírni ugyanazt?

Alex6,
szerintem ennyi pénzért ne vegyél teleszópost, költs inkább a kerekekre. Legyen duplafalú, rozsdamentes küllős. A váltók bármilyen Shimano, az egyéb szerelvények meg - ebben a kategóriában - mindegy.
Ha nem vagy különösebben érzékeny az emelkedőn elérhető sebességre, bőven jó egy egyszerű acélváz (HiTen) is. A CrMo és aluvázak drágábbak, mert könnyebbek.

A márkával meg foglalkozz.

Előzmény: kivi (2)
kivi Creative Commons License 2004.04.26 0 0 2
Közben ha jól vettem ki a szavaiból akkor a topicnyitó is úgy gondolja hogy inkább vigyük vissza ezt a témát a Kerékpáros topicba.
ALEX6 Creative Commons License 2004.04.26 0 0 1
Akkor én is idemásolom :))

"valami jó kis bringa kéne 40-50 eft körül, dehát nem kenem annyira ezt a témát.

A lényeg, hogy valami túraszerű bringa legyen, legvégső esetben vmi mtb, döntően városban használom majd (aszfalton).

Amiket láttam :

Caprine Wheelman 2.0, 40e, jó a Caprine ??
Merida Cross 5100 (asszem) 44e ez vmi Cross tipus...
Merida Kalahari 510 sx 44e szintén, de már mtb
vagy esetleg vmi Schwinn túra 3x eért, magellán ??

Vagy tud vki mást/jobbat ezért az árért ??"

Előzmény: Friczy (-)
halaloszto Creative Commons License 2004.04.26 0 0 0
Mi tavaly ilyenkor vettunk a Bergusonban egy (akkor) tavalyi magellan trekking gepet nemalegbenabb shimano szerelessel, alu vazzal 50eFt-ert. Szerintem erdemes a kisebb boltokat is megnezni, hatha van ilyen maradek, amitol szabadulni akarnak.

Ha erdekelnek a reszletek, akkor holnapra megnezem.

vajk

Előzmény: Friczy (-)
Friczy Creative Commons License 2004.04.26 0 0 topiknyitó
Nos. Mivel a Kerékpáros topicban erre felmerült az igény, legyen egy ilyen téma is.

Kezdetnek mindjárt az enyém (az ember legyen egoista :)

Trekking bringát keresnék, 153 centis hölgynek, nem baj, ha könnyű, kifejezetten előny, ha kényelmes, kb. 80ezer Ft összegig.

Milyen típust érdemes keresni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!