Keresés

Részletes keresés

messelg Creative Commons License 2005.12.16 0 0 687

Tisztelt Amorf23!

Ki mondta, hogy lehet kérdezni? Persze, hogy lehet, de ezt nem én határozom meg. Szólásszabadság és véleménnyilvánítási szabadság van.

A kiadvány árát nem tudom, de a Juhos Kati idejében is voltak ilyenek, akkor megkérdezte?

 

Üdv.: Messel Gáspár képviselő

Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 686

A lakótelep környékén legalább történik valami az utakkal, de itt szinte semmi sem az egy árva és két éve felújított Pannonhalmin kivül. Őrség u., Kilátó tér környéki utcák katasztrófálisak. Arra persze volt pénzt, hogy az amúgy is szar utakra még további bukkanóként fekvőrendőröket helyezzenek el.

Messel úr, csak a lakótelep számít, mert ott élnek az önök választói?

Előzmény: J.P.Montoya (678)
Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 685

Ha már ez az igen aktuális téma is felmerült - most mi az igazság, MB direkt fúrja az egyházi iskolákat, mert ez egy markáns szadeszos ismertetőjegy, amit időnként meg kell tölteni tartalommal, vagy az egyházi iskolák ok nélkül balhéznak?

Pikáns lesz a választ olvasni egy szadeszos, ugyanakkor hívő politikustól.

Előzmény: messelg (682)
Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 684
Ha már lehet kérdezni, akkor talán válaszolnak is - mennyibe került a legújabb színes propagandakiadvány, ami semmi másra nem jó, csak a polgármester úr öntömjénezésére? Feltételezem, hogy minden kerületi postaládába landolt belőle egy.
Előzmény: messelg (683)
messelg Creative Commons License 2005.12.16 0 0 683

Kedves J.P.Montoya!

Mint azt a Gazdagrét-ben jeleztem, garanciában mindent rendbetesznek. Molnár Gyula egy négyzetmétert sem aszfaltozott, nem ez a dolga. Ami a dolga azt jól csinálja - szerintem.

A víznyelő úgy maradt, de egy kerékpáros (thpt) kérlmére meg lesz fordítva. Igaz, hogy akkor a Rétközön felfelé haladó bringás fog beleszorulni. Tegyél igazságot!

Üdv.: Messel Gáspár képviselő

messelg Creative Commons License 2005.12.16 0 0 682

Tisztelt Demszkyváros!

Íme, gyakorlom a keresztényi megbocsátást, megbocsájtok!

Valóban, Alice asszony jól interpretálta a személyemet.

15 évig ministráltam a Szent Lélek kápolnában az Ulászló utcában. A Szent Imrében volt az esküvőm, gyermekeimet megkereszteltettem.

Az egyetemre azért nem vettek fel, mert klerikális család voltunk. Kell több, te pupák!

Örmezőn a katolikus misét én szerveztem meg a közösségi házban, amelynek az igazgatója egy mostani MSZP-s képviselő volt. Kell több?

Én kezdeményeztem Őrmezőn egy ökumenikus templom építését, de sajnos a következő ciklusban egy Fidesz-MDNP- Kisgazda képviselő hiúsította meg, mivel hozzákötött egy mélygarázst a tervhez. Ezzel lenullázta a templomot. Van még!

Az SZDSZ 1993-ban megszavazta az egyházi ingatlanok kerületi visszaadását, a FIDESZ nem szavazta meg!!!!!

 

Üdv.: Messel Gáspár képviselő

kábelbúvár Creative Commons License 2005.12.15 0 0 681

Kupper lesz a zellenzéki jelölt ?

 

Hááááát.....

 

;-(

szivar bá Creative Commons License 2005.12.15 0 0 680
amúgy sikerült Dváros "többi hülyeségére" is reagálni :))))))
Előzmény: AliceCsodaországban (677)
szivar bá Creative Commons License 2005.12.15 0 0 679

 

Egy képviselő ("csak" önkormányzati) a buszok megállóinak létesítésére, járatok gyakoriságára, stb igen nagy ráhatással tud lenni.

Ha esetleg nem ismeri a 7-es busz és egy zuglói megálló első lépésben történő megszüntetése aztán újbóli létesítéséről (nemrég volt), ajánlóm szíves figyelmébe.

Régi mondás: mindent lehet csak akarni kell.

Előzmény: AliceCsodaországban (677)
J.P.Montoya Creative Commons License 2005.12.15 0 0 678

Tisztelt Molnár Gyula!

 

Kb. 2-3 hete készült el Gazdagrét körül az új út.

Ki vette ezt át?

 

Néhány kép:

(Magyarázat a 3-as képhez: a bicikliút végére ügyesen úgy helyezték el a lefolyó rácsát, hogy a biciklista pofára essen ) 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: MolnárGy (166)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.15 0 0 677

Nos igen, egy kerületi egyéni  körzeti képviselő igen nagy hatással bír a buszok gyakoriságára, amikor az köztudomésulag fővárosi BKV hatáskör.

A többi hülyeségedre meg engedelmeddel nem reagálok, nekem aztán tökmindegy, hogy mi a véleményed az szdsz és a kereszténység összefüggéséhez, gondolj amit akarsz.

Előzmény: Demszkyváros (676)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.14 0 0 676
SZDSZ és kereszténység? Drága Alice, sok minden nem zárható ki a mai kavarodott világban, de ez az együttállás egészen biztosan.

Amúgy üdvözlöm a képviselő urat, nagy élmény volt ma a buszmegálóban várni és nézegetni az egymás fenekébe érő és gyakorlatilag üres piros 7-es és piros 173-as buszokat, majd nagy sokára tesztelni, hogy lehet felszállni egy 130%-an telített fekete 73-asra. Remélem, sokat csuklott ...
Előzmény: AliceCsodaországban (673)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.14 0 0 675
Nem tudom kivel mi van, én már nem is akartam indulni 94-ben, de végigcsináltam a béke kedvéért, azóta folytatom az azelőtti passziív politikai életemet. (Tényleg nem emlékszem rád, legalábbis hirtelen nem tudlak hova tenni, de a többit asszem jobb lenne mailban, nem illik ennyire szétoffolni a topicot... )
Előzmény: n0ri (674)
n0ri Creative Commons License 2005.12.14 0 0 674
Biztos nem emlékszel rám, akkoriban találkoztunk egy párszor. Apropo, nem lehet tudni, mi van K. Lacival?
Előzmény: AliceCsodaországban (671)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.13 0 0 673
Történetesen ismerem a helyi képviselő urat, sőt állitom, hogy elég jól sikerült megismernem. Ő mindig is jó kersztény volt, és mindig is kiállt az egyházak jogos követeleséi mellett. Ugyanakkor mindig is udvarias és segítőkész volt, sőt, a saját körzetében szeméylesen ellenőrzött minden bokorbéli kutyaszart is. Mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy még mindig egyéni képviselő - ezúton kérem kedves olvtársamat, hogy legyen szives vele szemben megmaradni az udvarisas beszélgetésnél, és ha valami kifogásolnivalója van azt adja elő emberi hangnemben ha lehet.
Előzmény: Demszkyváros (670)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.13 0 0 672
Igen, az Örökévalónak azt hiszem az volt a célja, hogy a rabszolgasort természetesnek érző nép 40 év alatt megtanuljon egy másfajta mentalitást, mert az egyiptomi kivonulás idejében ez a nép egyszerűen még nem volt alkalmas arra, hogy uj államot létesítsen. A "gondoskodó állam" népének is szüksége van legalább egy emberöltőnyi időre ahhoz, hogy felfogja: mások a proritások, és máshoygan kell az életét terveznie, ez így van.
Előzmény: Bicska Macheath (668)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.13 0 0 671
Tartok tőle, hogy igen... :-)
Előzmény: n0ri (666)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.13 0 0 670
Szűklátókörű butaság, képviselő et. Kellett volna itt is lusztrációs törvény (a maguk pártja szúrta el, Pető et.-al az élbolyban), s akkor most nem azok élősködnének ma is a népen, akik 15 évvel ezelőttig Németh, Grósz, Kádár meg Rákosi és Kun Béla idején tették ugyanezt, hanem demokrácia lenne.
(Az meg végképp álszent és minden jóérzésű, de még az ateista ember számára is visszataszító dolog, amikor egy szdszes, akinek pártja permenensen nap mint nap, óráról órára, percről percre uszít a kereszténység ellen, karácsonyt emleget.
Na persze, az 5%-ért bármit és mindent. :[[ )
Előzmény: messelg (664)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.13 0 0 669
Mégis, mit tehetnénk ezek ellene az űberajrópéer demokrata urak és hölgyek ellen, akik - jó szokásuk szerint most is - elfelejtették megkérdezni a népet??? Ettől csak egy bagázs égette le jobban magát: a civilek, akik az úrelvtársaknak aszisztáltak.
Előzmény: szivar bá (665)
Bicska Macheath Creative Commons License 2005.12.13 0 0 668
Igen tisztelt Képviselő Úr,

 

valami oka biztos csak volt az Örökkévalónak arra, hogy a választott népet az egyiptomi fogság után negyven évig föl s alá vándoroltassa a sivatagban, Mózessel az élén, mielőtt bebocsáttattak Kánaán földjére? Mármint a nép, merthogy Mózes maga nem.

Előzmény: messelg (664)
Bicska Macheath Creative Commons License 2005.12.13 0 0 667
Igen tisztelt Képviselő Úr!

 

Karácsonyi jókívánságait köszönöm, és kérem, engedje meg, hogy a magam részéről szintén áldott, békés, boldog karácsonyt, és a hivatal packázásaitól mentes boldog új évet kívánjak Önnek és szeretteinek.

 

Őszinte híve: BM

Előzmény: messelg (664)
n0ri Creative Commons License 2005.12.13 0 0 666
Alíz, csak nem az a korombeli hölgy vagy, aki a 90-es évek elején Gazdagréten ügyködött?
Előzmény: AliceCsodaországban (661)
szivar bá Creative Commons License 2005.12.13 0 0 665

A BKV óriási léptékű fejlesztése!

Idézet a BKV honlapjáról:




"BKV Rt. - közlemények

A 7-es, 73-as autóbuszcsalád fejlesztése

A budapesti közösségi közlekedési hálózat kiemelkedő fontosságú elemét, a 7-es és 73-as autóbuszcsaládot a BKV Rt. javaslata és a Fővárosi Önkormányzat jóváhagyása alapján szervezik át. A változtatás legfőbb célja az átszállások arányának további csökkentése, valamint az utóbbi években egyes területeken megváltozott utazási szokásokhoz való alkalmazkodás.

A 2005. december 3-ától bevezetendő új hálózat két alap és két gyors járatból fog állni:

7 Bosnyák tér - Albertfalva, Forgalmi utca 7 gyors Bosnyák tér - Etele tér, Kelenföldi pályaudvar 73 Újpalota, Nyírpalota utca - Bornemissza tér 173 gyors Újpalota, Nyírpalota utca - Etele tér, Kelenföldi pályaudvar

A hálózat átszervezése során Újpalota egész napos, átszállásmentes belvárosi kapcsolattal fog rendelkezni, a mainál kisebb követési időközzel. Az Etele térre közlekedő 173-as gyorsjárat jóvoltából csökken az erre közlekedő autóbuszok zsúfoltsága, a gyakrabban közlekedő 7-es autóbusz révén Albertfalva elérése is javul.

Budapesti Közlekedési Részvénytársaság"

 </P>

Gondom már csak ez: minek kellett megszüntetni egy járatot (7/A) és helyette elnevezni egy másikat (73). De a legérthetetlenebb számomra: 7GY és 173 GY járatok egyazon végállomását egyazon helyre tenni. Sikerült ezzel egy alternatívát találni amivel elvették a Bornemissza tér közelében élök alternatíváját.

Csodálkozom, hogy nincs ebből közfelháborodás. Hiába birka nép....

A 7-es busz meghosszabbítása egyébként ésszerűnek tűnik.

messelg Creative Commons License 2005.12.13 0 0 664

Tisztelt Bicska Macheath!

 

Azt gondolja, hogy a rendszerváltás óta eltelt idő alatt megváltoztak az emberek és a hivatal? Ahhoz szerintem 1-2 emberöltőnek el kell telni, hogy változás legyen.

Addig is minden jót kívánok, áldott karácsonyt és boldog új évet!

 

Tisztelettel: Messel Gáspár

Bicska Macheath Creative Commons License 2005.12.12 0 0 663
"Lazítani,

próbálj meg lazítani,

nem győzlek tanítani,

hogyan csináld!

Kell egy kis áramszünet,

időnként mindenkinek

és aztán megint mehet

minden tovább... jabamm-ba-bamm-bamm.

Előzmény: messelg (658)
Bicska Macheath Creative Commons License 2005.12.12 0 0 662
Igen tisztelt Képviselő Úr,

 

megköszönve megtisztelő válaszát, mégiscsak azt kell gondolnom, hogy Önök kissé túlzásba viszik ottan a tanácsban Mt 6,3-at, miszerint "ne tudja a te jobb kezed, mit csinál a bal".

Tisztelő kész híve: BM

Előzmény: messelg (657)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.12 0 0 661
Én már itt vagyok 2002 óta... be is diliztem volna, ha nem lenne ez a net, annyira néptelen helyen lakunk, még egy szomszéd sincsen. Add át a többieknek is szíves üdvözletemet, majd viszek be csomagot a hajéktalanoknak 19.-e körül.
Előzmény: messelg (660)
messelg Creative Commons License 2005.12.12 0 0 660

Drága Alice!

Örülök, hogy megtaláltalak!

Minden jót neked is!

Csókollak!

AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.12 0 0 659

Szia Gazsi neked is boldog ünnepeket! :-DDD

pussz: Aliz

Előzmény: messelg (654)
messelg Creative Commons License 2005.12.12 0 0 658
A politikába bele lehet dilizni!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!