Keresés

Részletes keresés

55judit Creative Commons License 2015.01.30 0 0 63

Újabb tapasztalatról tudok beszámolni, az 500-assal kapcsolatban:

Tegnapelőtt elkezdett fájni a torkom. Tegnap reggel már erősebben, és orromat is egyre gyakrabban törölgettem.

Délelőtt és estefelé torkomat kezeltem a fájdalmas ponton, ma reggelre teljesen megszűnt minden panaszom.

 

Fiamat rábeszéltem hogy használja a 30-asat, mert december eleje táján elkezdett zúgni a füle. Eleinte csak néhány naponta reggel, ami január közepére napi szinten jelentkezett és sokszor egész nap tartott.

Az első besugárzás után másnap már nem zúgott a füle, és azóta csak egyszer fordult elő. A készüléket naponta használja.

30-assal kapcsolatban saját tapasztalatom annyi, hogy nem vagyok annyira fáradékony, mint használata előtt.

 

 

gombóc63 Creative Commons License 2015.01.21 0 0 62

Semmi más nem történik, mint hogy elbeszélünk egymás mellett. Se humoros, se cseles nem kívántam lenni. Hagyjuk.

Előzmény: ötfelezős (61)
ötfelezős Creative Commons License 2015.01.21 0 0 61

Hát az, hogy én az ellen hozok tényeket, amit állítottál, erre te meg egészen másról kezdesz beszélni. Cseles! :)

Előzmény: gombóc63 (60)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.17 0 0 60

Mi is ebben a humor?

Előzmény: ötfelezős (58)
55judit Creative Commons License 2015.01.17 0 0 59

Kedves Jesurun under lyme !

 

Nem olyan rég, termékforgalmazó voltam. A Moksa elixírt forgalmaztam addig míg meg nem szűnt ebben a formájában. Ebből az időszakomból tudom, hogy mikor a feltaláló saját termékét leírásokkal és videókkal reklámozza, nagyon ügyelnie kell, hogy minden szó bizonyítékokkal alátámasztott legyen. Amennyiben csak egy szónak is nincs igazság alapja vagy félreérthető, vagy pl. ha nincs a terméknek orvosilag igazolt hatása de azt sugallja a fogyasztó felé hogy gyógyít, több milliós bírsággal sújthatják. (A részletekbe nem megyek bele jobban, akit érdekel a téma, talál erről bőven információt máshol.)

 

Én a lágy lézerek feltalálóinak megnéztem a videóit, róluk is és a készülékekről is elolvastam minden fellelhetőt, ezek alapján és az eddig közzétett tapasztalatok alapján döntöttünk úgy hogy mi is megvesszük az 500-asat és a 30-as készüléket is. Mondván próba-szerencse, mert a bő 1 éve tartó erős fájdalmat egyre nehezebben viseltem már. Az eddigi sikertelen gyógyszeres kezelés után amit orvos javasolt, a szteroid injekció kúra lett volna. Hatását és mellékhatásait ismerve döntöttem úgy hogy ennek nem vetem alá magam. Ezt követően folyamatosan kutattam a megoldás után. Úgy érzem, megtaláltam.

 

A nagy fájdalom vehette el a józan eszemet, mikor úgy döntöttem nem az utasításnak megfelelően használom a készüléket, mert nekem az úgy biztos nem elég. Ráfáztam, nem javult semmit 2 héten át az állapotom. Ekkor döntöttem úgy, hogy az ajánlás szerint kezelem a lábaimat heti 3 alkalommal, és nem a saját fejem szerinti napi 2 alkalommal. :)) Jan. 1.-e óta használom így, és úgy érzem most kezd szűnni a fájdalom.

 

Ma történt nagy örömömre :

Az utóbbi pár napban több órányit olvasok az interneten. Rossz szokásom, hogy az egeret fogva lenyomom a kéztő csontomat az asztalra. (El ne szaladjon.) Az itt lévő ízület ma reggelre belobbant, begyulladt, rettenetes erősen fájt minden kéz mozdulatra. hamar lekezeltem gondolván, most legalább ki tudom próbálni egy második akut problémára (az első égés volt) is az infra lézeremet. Pillanatnyi csalódás ért, mert azt vártam hogy add uram Isten de rögtön a gyógyulást! Pár perc múlva már el is könyveltem magamban, hogy hát, ezen nem segít. Kb. 1 óra eltelt miközben pakolásztam a konyhában, hogy jé, nekem nem fáj a kezem !!! Tekergettem, forgattam, nyomkodtam és semmi. Teljesen megszűnt, ez számomra is szinte hihetetlen. A biztonság kedvéért megerősítésképpen még holnap is kap egy dózist. :)

 

 

A 30-as lézert is használom napi 2 alakalommal. Saját tapasztalatom alapján úgy vélem, minden igaz amit ezzel kapcsolatban a hivatalos oldal ír, és a beírt tapasztalatnak is hiszek.

 

Jó lesz ez. :))

Előzmény: Jesurun under Lyme (41)
ötfelezős Creative Commons License 2015.01.17 0 0 58

Hehe. Maga egy ctréfás ember! :) Imádom a humort. :)

Előzmény: gombóc63 (57)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.15 0 0 57

Ühüm...aztán a saját porcból, a nem terhelő részből hengereket helyeznek át a hiányba. Az beépül. 20 éve csinálják embereken.

Előzmény: ötfelezős (56)
ötfelezős Creative Commons License 2015.01.14 0 0 56

 NEM épül újra

Hát dehogynem. Használd a guglit. Állatkísérletekben lyukat fúrtak porcba, például.

Előzmény: gombóc63 (49)
55judit Creative Commons License 2015.01.12 0 0 55

A safe laser készülékről itt is tájékozódni lehet:

https://www.facebook.com/SafeLaser?fref=ts

 

Lehet tapasztalatot, véleményt írni, a feltett kérdésekre maga a feltaláló válaszol.

55judit Creative Commons License 2015.01.12 0 0 54

A safe lasert ajánlottam, de te biztosra tudod, hogy ezzel nem lehet porcot újra építeni. Elfogadom, szia !

Előzmény: gombóc63 (53)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.12 0 0 53

Ja értem...ha nem tudsz válaszolni a kérdésemre ez a megoldás. Már hogyne értenélek meg!

Előzmény: 55judit (52)
55judit Creative Commons License 2015.01.12 0 0 52

Ez a topic arra van, hogy akik használják a shafe lasert, megosszák tapasztalataikat.

Köszönöm megértésed !

Előzmény: gombóc63 (51)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.11 0 0 51

Naná, hogy állítja a feltaláló....gondolhatod, hogy sok mindent kipróbáltam és utána néztem több dolognak is, nem önként és dalolva megyek a műtőasztalra. Mit lehet fél éve választani? Milyen másik megoldást?

Előzmény: 55judit (50)
55judit Creative Commons License 2015.01.11 0 0 50

Bocsáss meg, egy szóval nem állítottam hogy hiszek benne.

 

Ezt írtam:

"Állítólag az elkopott porc is újra épül a használatával." 

Ezt pedig a tájékoztatóból olvastam ki, amit a safe leser feltalálója állít. Csak ennyi.

 

Hinni csak azt fogom amit magam tapasztalok meg. Amennyiben számomra nem hoz a készülék gyógyulást, vissza fogom kérni az árát.

Egyébként elképzelhetőnek tartom a porc újraépítést, neves kutató állítja ezt, nem gondolom hogy emberek félrevezetésével lejáratná magát. Kicsit tájékozódjál te is, mert elképzelhető hogy olyan dolgok is léteznek, amiről te nem tudsz. A porcműtét egy alternatíva, pont mint ez is. Ez a fajta kezelési mód még új. Ennek előtte valóban csak a műtíti megoldás létezett, kb fél éve lehet választani. de szabad ezentúl is sorban állni a műtétes megoldásért.

Előzmény: gombóc63 (49)
gombóc63 Creative Commons License 2015.01.11 0 0 49

Az elkopott porc NEM épül újra. Kár, hogy ebben hiszel. Ha ez így lenne nem lenne porcpótlás műtéti úton és nem lennének protézises betegek. Nem kellene éveket várni a műtétre és szenvedni.

Előzmény: 55judit (48)
55judit Creative Commons License 2015.01.11 0 0 48

Nekem mindkét sarkamnál csonthártya gyulladás van, lassan másfél éve. Nagyon fájdalmas, és tenisz könyök is van. Ezeket kezelem.

 

A tájékoztató szerint alkalmazható arthrózis esetén is. A te esetedben is hosszabb lenne a gyógyulási folyamat, mivel idült megbetegedésről van szó. Állítólag az elkopott porc is újra épül a használatával. De a gerincben porckorong az nem.

 

Van egy ötletem, írd meg privátban a skype nevedet és beszéljünk.

Előzmény: sasa58 (48)
sasa58 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 48

Köszi a választ, igazából Te mire használod az égési sérülésen felül? Nekem egy 20 éves sportsérülés következtében kialakult komoly ízületi arthrózisom van (meg sok más), erre szeretném használni, de nem tudom van-e értelme.

Előzmény: 55judit (47)
55judit Creative Commons License 2015.01.10 0 0 47

Igen használ. De mivel a készülék nem egyenlő a varázspálcával, még teljes gyógyulásról nem számolhatok be. :)

Vesztemre több mint egy éve kialakult betegségeket kezelek vele, így lassacskán haladok. Sőt, el is rontottam, mert eleinte többször kezeltem magam a kelleténél, így változtatnom kellet.

 

Bár, arról beszámolhatok máris, hogy tegnapelőtt főzés közben kicsit megégettem a karomat. Nem hólyagosra, csak fájt. Mindjárt rátettem a lézert, 6-7 perc elteltével teljesen megszűnt a fájdalom. Ez is valami.

Előzmény: sasa58 (46)
sasa58 Creative Commons License 2015.01.10 0 0 46

Halihó!

 

Mi újság a laser kezeléssel? Használ valamit? Engem is érdekel a dolog.

Előzmény: 55judit (42)
55judit Creative Commons License 2014.12.20 0 0 45

Elfelejtettem hozzátenni, az idézet a face csoportból való.

Előzmény: 55judit (44)
55judit Creative Commons License 2014.12.20 0 0 44

Saját eddigi tapasztalataim alapján mondjuk ezt nem hiszem el:

 

"Vettem Önöktől egy Safe Laser 500 Infra lézert a hátfájdalmamra, amin huszon-pár éve senki sem tudott segíteni.
3 nap kezelés után a fájdalom elmúlt!!!"

 

 

55judit Creative Commons License 2014.12.20 0 0 43

Van egy facebook csoportjuk, ott több tapasztalatot közzétettek, van videós is.

 

Előzmény: 1zsomi (40)
55judit Creative Commons License 2014.12.20 0 0 42

Igyekszem-igyekszem. :))

Naponta kétszer használom 15.-e óta, mintha  kis javulást éreznék, de majd akkor számolok be részletesen, ha valami nyavalyám teljesen elmúlt. Mert hát van bőven sajnos.

Előzmény: Jesurun under Lyme (41)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2014.12.19 0 0 41

Szerintem jo a topik csak varni kell mig megtalaljak. 

Es vannak olyanok is (mint en) aki azon gondolkodik h lehet kene venni. 

De azert tul draga h mindenfele utanjaras nelkul vegyem meg.

A termektajekoztato oldalakat termeszetesen atneztem de azok csak olyan infokat kozolnek ami alapjan erdemes megvenni. 

Engem erdekel a nem szakik velemenye.  Azoke akik hasznaljak. Es ezert most turelmesen varok a tapasztalatokra. 

:)

Előzmény: 55judit (36)
1zsomi Creative Commons License 2014.12.19 0 0 40

Tegnap elkezdtük az "önkezeléseket" a feleségemmel a 150-es lézerrel. Mindketten elvégezzük az orrnyálkahártya besugárzását. Feleségem a hüvelykujj ízületi kopását kezeli még. Jómagam (az orrnyálkahártya besugárzásával) többek között a néha már elviselhetettlennek tűnő fűlzúgásomat szeretném mérsékelni. Ezen kívül a két éve meglévő - az orvostársadalman eddig kifogott - hátfájásomat szeretném mérsékelni.

Próbálok a placebó hatáson túli eredményekre koncentrálni. Amint objektívnek érzek bizonyos változást jelezni fogom.

 

Nagyon jó lenne, ha ezen termékek eladásával együtt megkérnék a készülék használóit arra, hogy csatlakozzanak pl.ehhez a topichoz. Ezt a fejlesztők-gyártók és orvosok is felkarolhatnák, hisz ez érdekükbe áll. (Talán jelezni kellene feléjük?)

55judit Creative Commons License 2014.12.17 0 0 39

Így igaz.

Az a helyzet, ez az első topic nyitásom. A hibából minden esetre tanultam. :)

Előzmény: 1zsomi (38)
1zsomi Creative Commons License 2014.12.17 0 0 38

Kedves 55judit!

Talán igaza van, de mint Ön is látja új ez a dolog és sok a spontán "okos" ember.

1zsomi Creative Commons License 2014.12.17 0 0 37

Továbbá a "SafeLaser.hu" oldalon  magáról a fejlesztőről, gyártóról és a termékekről lehet mindent megtudni.

55judit Creative Commons License 2014.12.17 0 0 36

Kedves 1zsomi !

 

"Sok vitát meg lehetett volna előzni, ha 55judit azzal indított volna, hogy az idevonatkozó irodalmak linkjeit megosztotta volna."

 

Nem éreztem szükségesnek, hiszen a topic azok számára jött létre, akik használják a lézerek valamelyikét. A cím is erre utal. Feltételeztem ha valaki használja, előtte tájékozódott mint én is.

Arra lehet számítani minden témában, hogy azok írnak hamarabb véleményt, akik egy sort sem olvastak még a témában.

 

Tehát a topic a miénk, használóké.

 

Én hétfőn kaptam meg a 30-as és 500-as készülékemet. A 30-assal már első nap megvolt az a tapasztalatom, hogy mindkét orrnyílásomon szabadon áramlik a levegő. Előtte csak ritkán volt ilyen. Hol az egyik, hol a másik szelelt többnyire. Ezt egyébként csak megelőzésre használjuk ketten a családban. Bár télen mindig jelentkezik régi légcső problémám, kíváncsi leszek vér besugárzás hatására mi történik.

 

Az 500-assal többféle idült problémát kezelek, de azokkal kapcsolatban később várható eredmény.

 

Gyógyulást kívánok !

Előzmény: 1zsomi (34)
1zsomi Creative Commons License 2014.12.17 0 0 35

"Általános szervezeti hatású lézerbesugárzás az  orrnyálkahártyán keresztül"

Indulásnak legyen elég az, hogy a fenti szöveget bemásoljátok a keresőbe és a jelenlegi egyik magyar szaktekintélynek az írását el lehet olvasni a témában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!