Keresés

Részletes keresés

Anayr Creative Commons License 2002.07.24 0 0 238
Hát igen de ez van!Én ahogy el kezdtem nézni a sorozatot!anno 1/ pár részt láttam, meg most németül az utolsó 4-5 részt, közte semmi, azért megállapítható, hogy jelentős lelki/szellemi?/ átalakuláson mentek keresztül a szereplők.
De Dawson amolyan csökönyös szamár figura lett, oké, hogy mostmár mi érez joey iránt, de szerintem észre kell venni, hogy mikor van itt az idő, ha elmulasztod, küzdeni lehet, de nem biztos hogy érdemes, szerintem most ezt látta be és ez tényleg önzetlen volt tőle, át tudott lépni önmagán :))))
Na cső:
A.
Előzmény: Dalí (237)
Dalí Creative Commons License 2002.07.24 0 0 237
Olyan igazi önzetlen szerelem, nem? Húú, de nehéz lehet vkit úgy elengedni, hogy közbe majd megesz a penész érte.
Előzmény: Anayr (236)
Anayr Creative Commons License 2002.07.24 0 0 236
Hát nem tudom!szerintem tényleg lehet sajnálni, de azt tette amit kellett, és nem 3 embert szenvedtetett tovább! :) És ez a bátorság! eddig szerintem kicsit gonosz volt "manipulálta" Joeyt, Paceyvel meg elég gonosz volt... :)
Dalí Creative Commons License 2002.07.24 0 0 235
Hétvégén remélem láttátok az utolsó részt. Én nagyon sajnáltam Dawson-t...
Előzmény: Wittergirl (233)
ambrozia Creative Commons License 2002.07.15 0 0 234
Persze! Ha tudsz NTSC-t másolni én szívesen elküldöm a kazettákat! :-) Sajnos az én videóim nem tudják szépen átmásolni az NTSC felvételeket. :-(
Előzmény: Wittergirl (233)
Wittergirl Creative Commons License 2002.07.15 0 0 233
Nekem megvan asszem minden rész az első szezonból magyarul (kivéve a Look who's talking), az összes a 2.ból (kivéve az Alternative Lifestyles) és az összes a 3.ból. Ja, a s2 és s3 részek németül vannak. Ha vkit érdekel...

ambrózia kedves!

Engem nagyon csábítanak az angolnyelvű epizódjaid.Megegyezhetünk vhogy? Átvenni akár én is tudok...

Anayr Creative Commons License 2002.07.14 0 0 232
Szerintem egy kis nyelvtudással érdemes nézni, mert nagyon jó! Jövő7en jön az utolsó rész a 3. sorozatból, és 2 hét múlva már a 4. Ezt így nem tudom elmondani, hogy melyik a 3. meg a 4. tessék nézni, és akkor lehet bekapcsolódni! :)
Amúgy nekem is Pacey a kedvencem, azért, amilyen, Jen kicsit bonyolult, Joey olyan határozatlan, Dawson meg szerintem kavarós, és nem akarja belátni, hogy Joey már nem az övé...:(
De a tegnapi részben ahogy JJ, meg Katie szenvedett, nagyon jól meg volt csinálva...
Na jó, sziasztok
Anayr
AnCatDubh Creative Commons License 2002.07.08 0 0 231
Melyik a 4. sorozat? Vagy inkabb melyik a 3. sorozat? Szoktam nezni, de nem tudom melyik melyik szezon :) Azt hiszem mi itt nagyon elore vagyunk mar, es en ezelott csak a leges legelso reszeket lattam. Kicsit hianyos.
Shadout Creative Commons License 2002.07.06 0 0 230
sziasztok....
elég sok részt láttam a DC-ből, de igazából nem szánt szándékkal vagyok rajongó, csak mindig ott ragadtam előtte:))))
Amúgy a kedvenc részeim pont ezek...PC-t imádom...szerintem ő a legjobb fej:)) és annyira drukkoltam nekik:)))
szóval lesz folytatás? végre valami jó hír:)
üdv:Shady
Előzmény: Anayr (229)
Anayr Creative Commons License 2002.07.06 0 0 229
Hello mindenki!
képzeljétek, ma olvastam, hogy a pro7en menni fog a 4. sorozat is, közvetlenül a 3 után!ez tök jó!:)
Bocsi, de én most ennek örülök :)))))
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.06.23 0 0 228
Shalina, Ambrozia, én...
A jóbarisok mindenhová beteszik a lábukat? :)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.23 0 0 227
Hello kedves ambrozia!
Az igazság az, hogy én anno nézegettem ezt a sorozatot, de csak azért, mert nem volt jobb(gondoltam én akkor;), és csak mostanság kezdett el hiányozni, ahogy a múltkor láttam egy új rész bemutatóját a németen. No meg, hogy láttam mostanság 1-2 JJ filmet ;) (akkor is Pacey volt a kedvencem) :)
Szóval esetleg nem tudnánk megbeszélni vhogy, hogy átvedd nekem...
Köccke :)
Előzmény: ambrozia (226)
ambrozia Creative Commons License 2002.06.22 0 0 226
Ezek megvannak:
I/10 - Modern Romance (magyar)
I/11 - Friday the 13th (magyar)
I/12 - Pretty Woman (magyar)
I/13 - Breaking Away (magyar)
II/1 - The Kiss (német)
III/15 - Crime and Punishment (angol,NTSC)
III/16 - To Green, with Love (angol, NTSC)
IV/14 - A Winter's Tale (angol, NTSC)
IV/15 - Four Storiess (angol,NTSC)
Előzmény: Törölt nick (225)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.22 0 0 225
Sziasztok!
Nincsenek meg véletlenül valakinek a sorozat részei videón? Bármelyik, vagy német, vagy ami anno a tv2-n ment... :)
Kathryn Creative Commons License 2002.06.14 0 0 224
jol eltuntem nem mondom! :(
en is lattam a hetvegi reszt! :) Mindig ahanyszor megakartam nezni a vegrol lemaradtam!! :( Kivancsi vagyok, hogy mi lesz...
Shalina Creative Commons License 2002.06.09 0 0 223
Ajjaj, akkor aztán nem csak Kenny hal meg, hanem nyomban vége a világnak! :))))

Shal

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (221)
Wittergirl Creative Commons License 2002.05.30 0 0 222
Vigyázz, mert akkor lelepleződsz és Bill Cosby elveszi tőled az irattartót. Pedig krétahegyező is van benne...

Én is szeretnék Paceyvel falat festeni...Hmm

Amúgy Joey egy picit vak. Még a kézenfekvő dolgokra is mások hivják fel a figyelmét.

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (221)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.05.26 0 0 221
Ha gúnyolódsz, akkor rád uszítom a Dawson és a haverok-os irattartómat!
Előzmény: Shalina (220)
Shalina Creative Commons License 2002.05.26 0 0 220
:PPPP

Amúgy nem olvasom a topicot, azért lehet ez. Meg azért, mert kéthónapos hozzászólás még mindig az első oldalon van. Vannak helyek, ahol ez nem nagyon fordulhatna elő... :))

Shal

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (219)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.05.26 0 0 219
Ilyen lassan dolgoznak Shal malmai? Kéthónapos hozászólást most dolgoztál fel? :))
Előzmény: Shalina (218)
Shalina Creative Commons License 2002.05.26 0 0 218
Hú de nagyon nem. És szőkének sem kellene lennie egyáltalán. Viszont az nem ártana, ha azért lenne, legalábbis nem csak németül, mert azon a nyelven nem nagyon tudok. :(

Shal

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (189)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.05.25 0 0 217
Hmm, így terjed a tévé segítségével az iskolai erőszak.
Minden lány verekedős Pacey-ket akar majd, és persze a kereslet mexüli a kínálatot is...
Dalí Creative Commons License 2002.05.16 0 0 216
Persze ezt tudom, de azért ez is hozzá segíti, hogy érdekessé tegye a kapcsolatot és a másik személyét.

No, de beszéljünk is valamit Dawsonkáékról. Megnéztem a hétvégi részt. Joey randizott az AJ-vel, amiért Pacey-t, majd megette a fene. :) Az "Mezítláb a parkban" című előadás utáni partin megkérdezte Pacey Joey-t, hogyan sikerült a randi. Joey jónak találta, de elkezdte sorolni, hogy " AJ idősebb, távolabb van , mint..." és Pacey szavába vágott, hogy "mint Dawson". Joye tagadta, hogy Dawsonra gondolt. Szerintetek?
Nekem az a véleményem, hogy ekkor még Pacey-t nem férfiként szemlélgette Joey és nem hozzá mérte AJ-t. Joey-ban sokkal nehezebben tudatosul Pacey iránt táplált érzelme!

Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (215)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.05.06 0 0 215
Ó, vannak imádnivaló rossztulajdonságok, azok a legjobbak. Nem emiatt töpped össze valaki.
Előzmény: Dalí (214)
Dalí Creative Commons License 2002.05.06 0 0 214
Ez szerintem abból is fakad, hogy idealizálunk. Én már úgy keresem a pasikat, hogy a "rossz"-ra is van igényem bennük. :-) Vagy ez is idea???:-o
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (213)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.05.06 0 0 213
Mindenki nagy ő-nek indul, aztán összetöpped pici ő-vé. Gondolom néha én is.
Aktuális "Ő" egyébként viszonylag jól tartja magát az összetöppedési ranglistán.

Erről most Austin Powers féle "Kicsi én" jut eszembe. :)

Na de hagyjuk az OFF-okat!

Előzmény: Dalí (212)
Dalí Creative Commons License 2002.05.06 0 0 212
Mármint a kikapcsolódások között találsz valamit. ;-) Ő az a bizonyos nagy "ő"???
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (211)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.05.06 0 0 211
Oké, ha kikapcsolódás közben van valami, akkor értesítelek...
Előzmény: Dalí (210)
Dalí Creative Commons License 2002.05.06 0 0 210
Ha találsz valamit értesítesz? Addig is jó kikapcsolódást szombat 15.10-kor.;-)
Előzmény: Ctrl+Alt+Del Pierro (209)
Ctrl+Alt+Del Pierro Creative Commons License 2002.05.06 0 0 209
most az jutott eszembe, hogy hátha letölthetők netről a részek. utána is fogok nézni.
Előzmény: Dalí (208)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!