Keresés

Részletes keresés

Trixy Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1567
Az a dúrva, hogy szerintem ez már énektanár utáni/alatti állapot! Régebben még rosszabb volt! A régi BB koncerteken néha alig tudtam élvezni a számokat! Na mindegy... azér tis írtak olyan számokat, ahol 3-4 hangnál többet nem kell énekelni! És ez nem vicc! :(
lilith: le se xart minket! Úgy elkullogott, mint egy kutya, aki tudja, hogy rosszat csinált!!
Mosolyoghattam én akárhogy!!
Anastacia érzésem szerint nem volt jobban erősítve, mint bárki más, neki ilyesmire nincs szüksége. Olyan könnyedén énekli a piszok nehéz dallamokat, hogy öröm hallgatni. Jó neki...!!!:)
Előzmény: Valérió (1565)
lilith.24 Creative Commons License 2001.03.13 0 0 1566
No és Trix, mi van azzal a varázsmosollyal? Megejtetted látótávolságban? :)
Elég nagy felhajtásnak tűnt ez a gála, ahhoz képest pedig mégsem volt olyan profi a kivitelezés a beszámolóitok alapján. Sztárolás kis hazánkban és funkciói vagy amit akartok...
Anastacia hangja külön fejezetet érdemelne, de az sem kizárt, hogy ő volt a legjobban hangosítva is így látatlan-hallatlanba.
Előzmény: Trixy (1555)
Valérió Creative Commons License 2001.03.10 0 0 1565
Pedig magyarországon a legolcsóbbak az énektanárok! Egy ilyen "megasztárnak" semmibe sem kerülne beiratkozni a Zeneakadémia ének tanszakára! Ajajj, lehet, hogy rossz a tanácsom, bocs, oda hang is kell ;)))
Előzmény: Sky (1558)
Trixy Creative Commons License 2001.03.10 0 0 1564
Sajnos tojást nem vittem, pedig a Kozmix "produkciója" simán megérdemelte volna!
A rendezés tényleg nagyon pocsék volt, semmi nem a forgatókönyv szerint történt. Szegény Philip már mindent félve konferált be, ki tudja mit adnak helyette. A külfödi rap kategórát csak harmadszorra tudták beadni!
Ákos valóban hatalmas tapsot kapott, kb. 6-8 percig folyamatosan vastaps volt, fütyülés, kiabálás hegyek! (ebben azért óriási szerepem volt!! :)))) Aztán Philip mondta, hogy kimegy megkeresi és visszahívja. Ő kiment a bal oldalon, Ákos meg megjelent a jobb oldali bejáratnál, szerényen meghajolt (érezte ő is, hogy gyenge volt a mutatvány!), Philip meg akkor jött vissza, és mondta, hogy "Ja, ott vagy a másik oldalon? Énmeg hátul kergettelek!"
Erre jött a beszólás, hogy " Hátulról kergetted?!" Persze óriási röhögés...:))
Ezen kívül Roynak a mikrofonja kikapcsolt ének közben (vagy véletlenül ő maga kapcsolta ki), és alig tudta viszakapcsolni! Pár mp-ig nem is lehetett hallani a hangját.
Anastacia hangja egyszerűen zseniális! Eszméletlen, hogy mi hang tud kijönni annak a pici csajank a torkán!! 3 néger lány vokálozott neki + még vagy 5 ember állt be mögé zenésznek, úgyhogy szuper volt.
Az erősítés elég szar volt, mert a Venusnál az elején jobban lehetett hallani a basszgitárt, mint bármi mást!!

Ja, és ami a legnagyobb gáz volt, hogy a pop kategóriában a Vétech (V-tech?) kapta díjat, de a végén, mikor már minden szám lement, már a közönség fele kiment a teremből, egyszercsak bejön Philip, és közli, hogy botrány van, mert a 7 tagú zsűri nem tud 4-ig számolni, úgyanis a 7-ből 4-en a United-re, 3-an a V-techre szavaztak, így nem nekik jár a díj. A V-tech-es gyerekek felmentek a színpadra, és átadta a díjat a United-nak!!! :))
Na ez milyen?

Előzmény: MarK (1561)
totyus Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1563
Valóban ő kapta a legnagyobb tapsot.
A KAU meg ebben a formában igen nehéz dal, de szerintem a fábrisós énekénél jobb volt.

A rendezés egy rakás fos volt....pardon.
Gézengúzék hozták a formájukat...bammeg....bekaphatja....stb.

morpet Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1562
Ezt a hozzászólást már olvastam az előbb valahol... :-))
Előzmény: MarK (1561)
MarK Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1561
Trixi: remélem vittél magaddal tojást és paradicsomot! Hehe :)). Állítólag botrányos volt a rendezés (bár a magyar könnyűzene is botrányos...)

Nagyon helyes, hogy a FreshFabrik nyert! Már évek óta küszködtek itthon, mire a Warner végre elkezdte támogatni őket... Bár ez a díj már lehet, hogy túl későn jött, a zenekarnak jó ideje elege van az itthoni helyzetből.
Ákos meg lehet, hogy hamis volt, de állítólag a legnagyobb tapsot kapta, percekig ünnepelték felállva... :))

Előzmény: Trixy (1559)
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1560
Hát, a novemberi debreceni koncerten nagyon jól "beállította" a hangját, de néha tényleg tud rémeseket alkotni. Pl.:az Ikon lemezbemutatóján borzasztóan rosszul kezdett, és nem igazán volt meggyőző az egész buli során. A Beavatáson viszont SZVSZ remekül énekelt, igaz akkor még ott voltak mögötte a vokalista lányok, egy jó vokál pedig nagyon fel tudja dobni a produkciót. Szerintem nem hangolt rá eléggé a tegnapi fellépésre, vagy rossz formában volt. Amúgy is tudjuk, hogy teljesen tisztán "élőben" csak a playback sztárok tudnak "énekelni"...:-))))
Előzmény: Trixy (1559)
Trixy Creative Commons License 2001.03.09 0 0 1559
Szóval kedveskéim, egy kis élménybeszámoló a tegnapi Arany Zsiráf díjkiosztó gáláról:

ami ugye minket érdekel...
Ákos a modern rock kategóriában volt jelölt, rajta kívül még 4-en (pl. Roy és Ádám, FreshFabrik, Venus, a 4.-re nem emlékszem)
Nyertes: FreshFabrik
no comment...
Ami a legrosszabb, hogy előadta a KAU-t Jamie-vel, aki gitározott mögötte, meg egy csellista lánnyal. Szóval Ákos hamisan énekelt!!!!!! Annyira ki voltam borulva, hogy azt nem hiszitek el! Már az elején is elmászott egy fél hanggal felfelé, de azt még korrigálni tudta, de amikor oda ért, hogy "tudom, hogy vár még rám, a Holdnak tán..."... hát itt aztán 2-3 olyan fals hangot énekelt, hogy majdnem leestem a székről!!
Ez van fiúk lányok!

Sky Creative Commons License 2001.03.07 0 0 1558
Szigi: Kösz az infokat! Már azt hittem, hogy le kell mondanom vagy a gyulai, vagy a szegedi koncertről, mert nem lesz mindkettőre pénzem. De 5-öt még kiszorítok valahogy! (legfeljebb nem veszem meg a köv. gangszta zoli cd-t:-)))
Közületek jön valaki valamelyikre?

Sky

Szigi101 Creative Commons License 2001.03.07 0 0 1557
Trixy: Április 6.-án van a születésnapja. Tavaly a Keresem az utam, idén a Mindenki táncol jelent meg ezen a napon.

Koncert: Nem tudom, megyek-e, nem vagyok az a nagy koncertrejáró típus, de Székesfehérvár befigyelhet. Ja, és ha nyáron lesz Siófok, akkor az is valószínűleg. Miért? :-)

Előzmény: Trixy (1556)
Trixy Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1556
Szigi: Te mész vmelyikre?
Előzmény: Szigi101 (1552)
Trixy Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1555
Bocsika a tudatlanságomért - ebből is látszik, hogy nem ő érdekel, hanem sokkal inkább az alkotásai - de mikor is van a szülinapja?
Amúgy megyek az Aranyzsiráf díjkiosztó gálára csütörtökön, ahol fellép Ákos is! Azt tervezem, hogy majd valahogy odaférkőzök hozzá, ha nem túl fárasztó és bonyolult. Majd szépen mosolygok! Valaki nem jön közületek? Majd elmesélem mit sikerült vele kommunikálni, meg milyen volt a fellépése!
Előzmény: _Zoltán_ (1554)
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1554
Ákosunkra rájött a "szülinapomrameglepemmagamegylemezzel"-érzése??? Tavaly KAU, most pedig Mindenki táncol.:-)))
Előzmény: Szigi101 (1552)
trend Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1553
Bocsánat, ez többször nem fordul elő....
:-)
Előzmény: Szigi101 (1552)
Szigi101 Creative Commons License 2001.03.06 0 0 1552
INFORMÁCIÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!

Ákos Turné

Ápr. 6. --- Gyula (ide 2000 Ft a jegy, mert vmi Gyulai rendezvény keretében , ennek utolsó két órájában lép fel Ákos!)

Ápr. 20. --- Eger

Ápr. 28. --- Szfehérvár

Ápr. 30. --- Szeged (Ebbe a 3-ba pedig 3000 a jegy, mert önálló mûsorok)

MINDENKI TÁNCOL MAXI

Ápr. 6:
két mix, az eredeti, és a LIVE, a koncertverzió is rajta lesz!

A DVD (Hûség koncert) május végén jön majd ki.

Trend: meg vagyok sértődve, hogy nem egyből nálam kerested... :-)))))))))))))))))

Előzmény: trend (1551)
trend Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1551
nem...bonyolult rajta eligazodni, és ezért hamar elment a kedvem a keresgéléstől. de már Szigi honlapján mindent megtaláltam.
Előzmény: disp (1550)
disp Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1550
Na ne mán....a www.akos.hu nem jó?
Előzmény: trend (1549)
trend Creative Commons License 2001.03.05 0 0 1549
Hello!

Tudna valaki egy linket adni Ákos dalszövegekhez?

trend

Sky Creative Commons License 2001.03.01 0 0 1548

Köszi, totyus! Én is pont az előbb néztem meg a hivatalos honlapon és mostmár merek örülni! Gyulánál nincs feltüntetve a helyszín, de bennszülöttként gondolom, hogy csak a városi sportcsarnok jöhet szóba! Holnap otthon megkérdezem a csarnok portását:-))) és riasztom a hazai fanokat!
Valaki tervezi közületek, hogy pl. Fehérvárra lemegy? Érdekelne, ki lesz ott közületek Szegeden vagy esetleg Gyulán!

Sky voltam

Előzmény: totyus (1547)
totyus Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1547
A hírt a hivatalos Ákos oldalon is lehet(ett) olvasni, de MarK pontosan fogalmazott ( "várható koncertdátumok" ). A sportcsarnokok portásai, meg a jegyirodák kicsit lassabbak.
Szerintem biztosra vehetők azok az időpontok és helyek.

Talán március idusa táján kezdik el árulni a jegyeket, feltehetően az új maxi, meg a DVD-VHS stb. megjelenésével együtt.

Előzmény: Sky (1546)
Sky Creative Commons License 2001.02.28 0 0 1546

MarK: Honnan van infod a koncertdátumokról??? Ezek már 100% biztosak??? (Nem akarom beleélni magam, ha csak sejtés) Ki szervezi és hol lehet jegyeket venni? (Én ma hallottam egy barátomtól, de itt Szegeden még egyik helyen sem tudtak semmit a turnéról. Jellemző!) Ma ez a hír feldobta a napomat! Köszi!

Sky

Előzmény: MarK (1540)
Trixy Creative Commons License 2001.02.27 0 0 1545
Én is szoktam olvasni azt a topicot! Akkorákat szoktam röhögni! Van egy olyan topic, hogy "Szedessük le a futrinkát Zsolt fejéről!" vagy vmi ilyesmi! Azt nézted már? Abba akkora dumák mennek!
Előzmény: disp (1544)
disp Creative Commons License 2001.02.27 0 0 1544
Idézet egy másik topicból :
Boldog névnapot a lóképű Berényinek!!
(Törrzsasztal - Barátok Közt Fun Klub)
Előzmény: Trixy (1543)
Trixy Creative Commons License 2001.02.27 0 0 1543
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK KEDVENC ÁKOSOMNAK! ISTEN ÉLTESSEN MÉG SOK SOK ÉVIG!
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.02.22 0 0 1542
"News] MINDENKI TÁNCOL
A tavaszi DVD- és VHS-kiadvány mellé egy új maxi is napvilágot lát majd: a tervek szerint a Mindenki táncol című dal különböző mixei hallhatóak majd rajta, valamint az élő verzió is, a legújabb koncert-intróval együtt. A dalhoz készülő koncertklipet a Z+ mutatja majd be. A pontos megjelenési dátumokat itt a honlapon tesszük majd közzé."

Na végre valami történik!

Előzmény: Szigi101 (1538)
Chris Flower Creative Commons License 2001.02.22 0 0 1541
Na csakhogy megmozdultatok.

Már azt hittem: "Everything deserted" :-)

Chris

MarK Creative Commons License 2001.02.22 0 0 1540
Megelőztél... :)
+
Várható koncertdátumok:

04.06. - Gyula
04.20. - Eger
04.28. - Székesfehérvár
04.30. - Szeged

:))

Előzmény: Szigi101 (1538)
Trixy Creative Commons License 2001.02.22 0 0 1539
Nem mondod?! Ezt honnan tudod? Akkor a második - módosított - tippem bejött!
Koncertklippet láttad már, vagy ...?
Előzmény: Szigi101 (1538)
Szigi101 Creative Commons License 2001.02.22 0 0 1538
Sziasztok!

(bocs, nincs ekezet)

Uj Akos maxi:

M I N D E N K I T A N C O L ! ! !

with koncertklip

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Előzmény: Chris Flower (1537)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!