Keresés

Részletes keresés

Cyberslider Creative Commons License 2001.03.28 0 0 1597
Ha valaki kocsival szeretne jönni a gyulai koncertre, (6-án) még ketten beférnek hozzánk,ha valakit érdekel,akkor írjon mail-t. (Benzinköltséget összedobjuk,koncert után meg jönnénk haza..)
LoviGabi Creative Commons License 2001.03.27 0 0 1596
Hello.

Egerbe ki jön?

LoviGabi

Előzmény: Sky (1593)
kezemafegyveren Creative Commons License 2001.03.27 0 0 1595
Most elmarad a gyulai konci vagy nem? Mert hogyan lehet dedikálás, ha koncert sincs? Vagy nekem mondták csak csúnyák azt, hogy nem lesz?
Sky Creative Commons License 2001.03.26 0 0 1594
LoReNa: már csak 11!
Sky Creative Commons License 2001.03.26 0 0 1593
Ahogy a hozzászólásokból kivettem, többen is jöttök Gyulára. Ott lesztek d.u. 1-től a dedikáláson is? Csak azért kérdezem, mert akkor összehozhatnánk egy topic találkozót. Mit szóltok hozzá?

Sky

kezemafegyveren Creative Commons License 2001.03.25 0 0 1592
Akárhány turné akárhány koncertjén voltam, mindig kaptam jegyet. Nemfélek tőle, hogy most nem fogok. Megyek mind a negy koncertre, de azért a fehérvárit várom a legjobban. Tegnap pont voltam Fehérváron, és már egyfolytában arra gondoltam, milyen jó lesz megint jönni.
Na jó, ez most valószínűleg elég baromság, mármint amit motyogok, de már teljesen virul a képem.
Üdv mindenkinek.
LoReNa Creative Commons License 2001.03.25 0 0 1591
Sajna nem tudok neked segíteni, de kérdeznék valamit: ti hogy vagytok a Hűséggel? mert igy fél év alatt már eléggé leülepedett a dolog, úgy gondolom. én egyszerűen imádom! de tényleg! és ez nem vicc. ahhoz képest, hogy az első napon úgy gondoltam, hogy na, ezt sem hallgatom meg többször. és ami a legjobb, hogy még mindig tudok felfedezni benne új dolgokat. már csak 12 nap!
Loren
Előzmény: mb2000 (1590)
mb2000 Creative Commons License 2001.03.24 0 0 1590
Nem tudna valaki egy olyan URL-t mondani, ahol Ákos 1995-1997 közötti korszakáról találhatnék jó minőségű fényképeket? Esetleg, ha van neked, akkor elküldenéd az email címemre? Kösz: madbal@free.fotexnet.hu
LoReNa Creative Commons License 2001.03.24 0 0 1589
hellosziasztok. nagyon régen jártam erre, gondoltam beköszönök. már csak 13 nap, és itt van A Koncert!!!!!!!!!!!!!!! Ez a lényeg, semmi más. időközben pedig rájöttem, hogy tényleg baromi nagy hülyeség itt elemzegetni a dalokat, úgyis az a fő, hogy nekem mit mondanak. nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én már nagyon vágyom valami újra, valami nagyon Ákosra! tudom, hogy telhetetlen vagyok, de ez a helyzet. jó bulizást mindenkinek, üdv Sziginek, Lorena
Előzmény: MarK (1588)
MarK Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1588
Nekem tavaly nyár óta megvan ez a Collins Jr. cd - tényleg nagyon jó anyag :), de azért nem hasonlítanám Ákoshoz, esetleg csak nagyon mininmálisan.
Live: valszleg én is Fehérvárra megyek.
Előzmény: valleyboy (1584)
valleyboy Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1587
Igen, az ő fia. Az is pozitívum benne, hogy nem az apja után lehet majd megitélni a zenéjét. Elég egyedi. Ha érdekel és pesti vagy, a Skála Mertóban most akciós a CD. Asszem 1600,- körül volt.
Előzmény: _Zoltán_ (1586)
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1586
Ez az ifjú Phil Collins gyermeke, ugye??? Két számát hallottam eddig, az tetszett.
Előzmény: valleyboy (1585)
valleyboy Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1585
Ákos rajongóknak ajánlom figyelmébe a Simon Collins: All of who you are lemezét. A zenei stílus egész hasonló, azon is igényesen összerakott jó dalok vannak. Ismeri valaki ?
valleyboy Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1584
Ákos rajongóknak ajánlom figyelmébe a Simon Collins: All of who you are lemezét. A zenei stílus hasonló, + azon igényesen összerakott jó dalok vannak. Ismeri valaki ?
krég Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1583
akkor a haverom a szomszédod...
Előzmény: valleyboy (1582)
valleyboy Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1582
A szomszédomat Ákosnak hívják. Ez a topic róla szól ?...
Sky Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1581
Trixy: Sajnos, mivel Gyulán illik ott lennem (mert mégis ritka esemény, hogy Ákos "házhoz jön") és a szegedi sportcsarnoktól meg 30 m-re(!) lakom, ezért azt hiszem, Szfehérvárt már nem tudom bevállalni! Azt hittem, hogy Gyula Neked is megfelel! :-( Akkor marad a topic és majd beszámolunk egymásnak a koncertekről! (csak én nem fogok nyilatkozni Ákos hangjáról, mert nem értek hozzá. De majd felveszem és meghallgathatod!)
Egerbe megy vki?

Sky

Előzmény: Trixy (1580)
Trixy Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1580
Kedves Tőled Sky, de én Gyulára biztos nem fogok leautózni! Azért az elég messze van. Úgy gondoltam, hogy Szfehérvárra mennék. Neked az nem lenne jó/jobb?
Előzmény: Sky (1579)
Sky Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1579
Bocs, de most néztem meg az Ákos honlapot és ott ezt írták:
Április 6., péntek: GYULA, Városi sportcsarnok (Kincsem: Ajtóssy Albert utca 2.!) Jegyár: 2001 Ft Jegyárusító hely: Gyula, Erkel Ferenc Általános Művelődési Központ (5700 Gyula, Béke sugárút 35.) Budapesten nem árusítanak jegyet a gyulai koncertre, de kérésünkre megígérték, hogy a helyszínen félretesznek belépőket a nem gyulai illetőségű koncertlátogatóknak.
(Na, de mennyit?)
Kincsem & Trixy: ha akarjátok, veszek Nektek is jegyet, már úgyis megbíztak egy páran!

Sky

kincsem Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1578
Hol van ott Sportcsarnok???:))))
kincsem
Előzmény: Sky (1577)
Sky Creative Commons License 2001.03.21 0 0 1577

Szia Kincsem! De örülök Neked! :-))) Az ominózus koncert a gyulai sportcsarnokban lesz! (Még ilyen is van ott!) Az időpont: Ápr. 6. este 19:30 Jegyeket a Ticketexpressnél és a gyulai Műv.házban is lehet venni. Info: www.akos.hu Remélem, találkozunk! (Gyere "lazulni"!)

Trixy: Örülök, hogy sikerült rábeszélni a koncertre, bár nem került nagy erőfeszítésembe! A sorbanállás közbeni vitatkozás ötlete tetszik! Utoljára 11 éve dedikáltattam (Ákossal, Zsolttal és Gáborral) egy képet pont Gyulán, de talán nem veszi Ákos tolakodásnak, ha megint beállok a sorba. Engem is érdekelne, Áki mit reagálna, mikor megkérdezed tőle: "Ugye, hamisan énekeltél márc. 8-án?" és odatolod az orra alá a könyveidet :-)

Sky

Trixy Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1576
Nem terveztem, hogy megyek koncertre, de végülis miért ne! De hogy mutassam meg ott azokat a hangokat? Majd viszek magammal egy mini videolejátszót, ok?!! :)) Sőt, az összes ákos könyvemet elviszem, és mindegyiket dedikáltatom vele! Még úgysem csináltam ilyen soha életemben! Sorbanállás közben meg majd kitárgyaljuk azokat a HAMIS(!) hangokat, jó?! :o) Sőt, mondok jobbat: megkérdezzük őt magát, hogy szerinte milyen volt! Na ehhez mit szólsz?
Előzmény: Sky (1574)
kincsem Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1575
Szia Sky!
Pontosan hol lesz Gyulán a koncert, és mikor kezdődik?
Tudsz Te erről valami bővebbet? Gondoltam rá, hogy haza kellene menni egy kicsit lazulni, mint régen..:)
kincsem
Előzmény: Sky (1574)
Sky Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1574
Trixy: A hallásommal semmi baj! (Legalábbis eddig senki sem mondta. Vagy csak nem hallottam :-) Talán azért nem vettem észre a tv felvételen azt a pár hangot, mert én is kedvelem az ürgét és a munkáit, akár hamis, akár nem. (NEM!) Te áprilisban mész koncertre? 6-án vagy 30-án összefuthatnánk és "mutathatnál néhány hangot, ami nem oda illik"!
A gyulai fellépés előtt az egyik helyi könyvesboltban dedikálás is lesz! (haverom olvasta a bolt bejáratán) Kíváncsi leszek mekkora sor lesz és hányan lepik meg Ákost vmi szülinapi aprósággal!

Sky

Előzmény: Trixy (1573)
Trixy Creative Commons License 2001.03.20 0 0 1573
Nem akarlak megbántani, de a Te hallásoddal lehet vmi baj ha nem hallottad, hogy hamis. Bár egy kicsit ő is hülye, mert ezt a számot ilyen előadásban iszonyú nehéz interpretálni. Ilyenkor a hallgatóság egyértelműen az énekhangra figyel, és a legkisebb csúszásokat is sokkal inkább észreveszi, mint mondjuk sok más hangszer kiséretében. Azért nem tűnik fel annyira, hogy hamis a koncerteken (ha az), mert a 2 gitár, billentyűsök, dob, és még sorolhatnám, elnyomják a hangját, vagy legalábbis nem annyira domináns.
És még annyi, hogy én ott voltam élőben, és ott ezerszer hamisabbnak tűnt. Így a TV-ből tényleg nem volt anniyra vészes, de azért mutatnék Neked egy pár hangot, ami nem oda illett.
Ettől függetlenül ő kapta a legnagyobb tapsot, és én akkor imádom őt, ha hamis, ha nem!!!! :))

Egyébként az összes fellépő zenekar teljesen más élményt nyújtott élőben, mint a TV-ből.
Pl. a Chrystal élőben zseniálisnak tűnt, de komolyan. Teljesen le voltunk döbbenve, aztán a tv-ben....

Előzmény: Sky (1570)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1572
Sziasztok !

Ákos szerintem is nagyon hamis volt, de ezt eddig is mindenki tudta. A legtöbben nem azért szeretik/ték őt mert isteni ének tehetség. Igazából szerintem sem a hangja, sem hangszertudása nem igazán jó. Annak idején voltam BB koncerten, ahol egy számot egyedül gitározott és énekelt. Mit mondjak, nem az volt a legnagyobb élményem a koncerten. Vagy kétszer kiesett a ritmusból, és hát az énekhang sem volt épp kiristály kriszta.
Ettől függetlenül elismerem hogy van karizmája az embernek, és még így is sokkal jobb annál a sok mai szerencsétlen nyáltengernél, ami kifolyik Tv-ből rádióból.
Amit nem szeretek benne, hogy azért kicsit már túlzottan is istennek tartja magát. Annyira azért nem jó. Ákos szerintem csak azért lett ennyire sikeres, mert ezen a területen ebben az országban nincs igazi minőség, és az ő közepes produkciója itt már minőséginek számít. Ezzel az énekhangal, és ezzel a zenével kint nem sokra vinné.
De mondom, azért pl. a Vtec vagy mihez képest szupercsúcs.
Félre ne értsetek, senkit nem szeretnék megbántani, csak leírtam amit gondolok róla.

Shanka Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1571
Sziasztok.

En ugyan nem lattam, de Akos anelkul is JO, hogy ebben az evben nem kapott AZst. Ha kap, ha nem, akkor is mindenki tudja hogy nincs meg egy ilyen zenesz (kolto :)) Magyarorszagon.

A Fresg Fabrik meg hagy oruljon...:)

Bye

Maradok

Shanka

Sky Creative Commons License 2001.03.19 0 0 1570

Lattam Akit szombaton a dijkioszto felvetelein es barki barmit mond, nekem tetszett az Oreg! Es aki azt allitja, hogy hamisan enekelt, az... szerezze meg vhonnan a felvetelt es halgassa meg ujra! Sajnaltam,
hogy nem nyerte meg a modern rock kategoriat, de utana rajottem, hogy azert masoknak is kell sikerelmenyt hagyni (Fresh Fabrik). Ki
hogy velekedik a szombat este latottakrol? (Foleg, aki nem volt ott
eloben.)

Sky

Trixy Creative Commons License 2001.03.14 0 0 1569
Hát el kell, hogy keserítselek, de Anastacia nem volt blayback! Az bizony élő volt! Ugyanis csomó részt egy kicsit másképp énekelt! Kívülről fujom a számait, és így észreveszem az apró hibákat! Aki azt mondja, hogy nem élő volt, annak "savanyú a szőlő"!!! :)) Ezek mind csak a roszindaltból fakadnak!
Előzmény: lilith.24 (1568)
lilith.24 Creative Commons License 2001.03.14 0 0 1568
A hangterjedelemhez nem szólnék hozzá.
Valamelyik sajtótermék szerint pedig -- ha kell, átküldöm -- a benfentesek időben leléptek már Anastacia előtt, mert tudták, hogy playback. Ami nem a nő hangját minősíti, csak mondjuk magyarázhatja, ha jobban szólt mindenkinél. A lemezre ami felkerül, kellően csiszolva van.
m1, szombat, este 9 körül gálaközvetítés, akit érdekel.
Előzmény: Trixy (1567)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!