Keresés

Részletes keresés

murmeli Creative Commons License 2005.12.16 0 0 698

Te meg hún kujtorogsz itt.???

Elnököm nem lessz ez igy jó !!!
Meg a nèpviselö úrat kèrdezgetni ???
A vakondok mà' furjàk a 4est . csak èn nem hallom...

üdv az etelès
Előzmény: Törölt nick (696)
messelg Creative Commons License 2005.12.16 0 0 697

Tisztelt Amorf23!

A "képviselő úr" enni adott a kutyájának, nem falcolt le.

MB nem akarja tönkre tenni az egyházi intézményeket. Ennyi elég?

Bővebben: érdemes lenne egyszer beletekinteni az iskolák finanszírozásának számításába. Többféle forrásból és többféle címen kapnak működésükhöz pénzt.

Nincs két egyforma intézmény!!!

A bonyolult támogatási rendszert így is lehet számolni és úgy is.

A mai tüntetés teljesen politikamentes volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Üdv.: Messel Gáspár

Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 696
Az a döbbenet, hogy le se kell hozzá jutni.
Előzmény: Amorf23 (694)
Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 695

Képviselő úr igen gyorsan lefalcolt, ahogy újra rákérdeztem a valszeg számára igen kellemetlen dolgokra.

Úgy látszik a véleménynyilvánítási szabadság valóban létezik, de a tájékoztatási kötelezettség már nem.

Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 694
Ezek szerint te valahogy mégis lejutottál. :P
Előzmény: Törölt nick (693)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 693
Az már más kérdés, hogy valószínűleg mióta világ a világ, ilyen elcseszett aluljárót még nem készítettek. T. tervezőt ott lőném főbe a helyszínen, utána elnevezném róla a művet.
Előzmény: Törölt nick (691)
Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 692

De lemaradt az is, hogy a sashegyi víkendházak, kalyibák gyújtogatásait a "sikeres" kerületi rendőrség nem tudja megfékezni. És amilyen állapotok egyébként ott vannak, az szégyen - tiszta szemét minden.

Messel úr, mit tesz a Polgármesteri Hivatal, hogy ezt az állapotot megszüntesse a Sashegyen?

Előzmény: Törölt nick (691)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.16 0 0 691
A kiadványból valami miatt kimaradt a Bocskay Fehérvári kereszteződésben készült aluljáró, amelyet két éve kaptunk meg állítólag karácsonyi ajándék gyanánt, és azóta se használhatjuk:))))
Előzmény: Amorf23 (688)
Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 690
Én ezt értem és egyszer már ugyanezt le is írta, a kérdésem azonban nem erre vonatkozott, hanem MB ténykedésére, ami rendszeresen kiveri a biztosítékot az egyházi iskoláknál.
Előzmény: messelg (689)
messelg Creative Commons License 2005.12.16 0 0 689

Tisztelt Amorf23!

 

1993-ban az SZDSZ megszavazta az egyházi ingatlanok visszaadását, a fidesz nem!

Az SZDSZ mindíg is támogatta az egyházak oktatási, szociális és egészségügyi tevékenységét ugyanúgy, mint az Ök.-t és államit.

Az ilyen támadásokat nem tudom jobban kivédeni.

Üdv.: Messel Gáspár képviselő

 

 

Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 688

Annyira sejtettem, hogy terelés lesz a vége. Az övék rossz, a miénk jó, vagy mifene?

Egyébként nem emlékszem, hogy Juhosék bármikor is ilyen jellegű - Mit intézett el a kedves polgármesterünk az utóbbi egy évben? c. színes-szagos kiadványt postáztatott volna minden kerületi háztartásba.

Előzmény: messelg (687)
messelg Creative Commons License 2005.12.16 0 0 687

Tisztelt Amorf23!

Ki mondta, hogy lehet kérdezni? Persze, hogy lehet, de ezt nem én határozom meg. Szólásszabadság és véleménnyilvánítási szabadság van.

A kiadvány árát nem tudom, de a Juhos Kati idejében is voltak ilyenek, akkor megkérdezte?

 

Üdv.: Messel Gáspár képviselő

Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 686

A lakótelep környékén legalább történik valami az utakkal, de itt szinte semmi sem az egy árva és két éve felújított Pannonhalmin kivül. Őrség u., Kilátó tér környéki utcák katasztrófálisak. Arra persze volt pénzt, hogy az amúgy is szar utakra még további bukkanóként fekvőrendőröket helyezzenek el.

Messel úr, csak a lakótelep számít, mert ott élnek az önök választói?

Előzmény: J.P.Montoya (678)
Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 685

Ha már ez az igen aktuális téma is felmerült - most mi az igazság, MB direkt fúrja az egyházi iskolákat, mert ez egy markáns szadeszos ismertetőjegy, amit időnként meg kell tölteni tartalommal, vagy az egyházi iskolák ok nélkül balhéznak?

Pikáns lesz a választ olvasni egy szadeszos, ugyanakkor hívő politikustól.

Előzmény: messelg (682)
Amorf23 Creative Commons License 2005.12.16 0 0 684
Ha már lehet kérdezni, akkor talán válaszolnak is - mennyibe került a legújabb színes propagandakiadvány, ami semmi másra nem jó, csak a polgármester úr öntömjénezésére? Feltételezem, hogy minden kerületi postaládába landolt belőle egy.
Előzmény: messelg (683)
messelg Creative Commons License 2005.12.16 0 0 683

Kedves J.P.Montoya!

Mint azt a Gazdagrét-ben jeleztem, garanciában mindent rendbetesznek. Molnár Gyula egy négyzetmétert sem aszfaltozott, nem ez a dolga. Ami a dolga azt jól csinálja - szerintem.

A víznyelő úgy maradt, de egy kerékpáros (thpt) kérlmére meg lesz fordítva. Igaz, hogy akkor a Rétközön felfelé haladó bringás fog beleszorulni. Tegyél igazságot!

Üdv.: Messel Gáspár képviselő

messelg Creative Commons License 2005.12.16 0 0 682

Tisztelt Demszkyváros!

Íme, gyakorlom a keresztényi megbocsátást, megbocsájtok!

Valóban, Alice asszony jól interpretálta a személyemet.

15 évig ministráltam a Szent Lélek kápolnában az Ulászló utcában. A Szent Imrében volt az esküvőm, gyermekeimet megkereszteltettem.

Az egyetemre azért nem vettek fel, mert klerikális család voltunk. Kell több, te pupák!

Örmezőn a katolikus misét én szerveztem meg a közösségi házban, amelynek az igazgatója egy mostani MSZP-s képviselő volt. Kell több?

Én kezdeményeztem Őrmezőn egy ökumenikus templom építését, de sajnos a következő ciklusban egy Fidesz-MDNP- Kisgazda képviselő hiúsította meg, mivel hozzákötött egy mélygarázst a tervhez. Ezzel lenullázta a templomot. Van még!

Az SZDSZ 1993-ban megszavazta az egyházi ingatlanok kerületi visszaadását, a FIDESZ nem szavazta meg!!!!!

 

Üdv.: Messel Gáspár képviselő

kábelbúvár Creative Commons License 2005.12.15 0 0 681

Kupper lesz a zellenzéki jelölt ?

 

Hááááát.....

 

;-(

szivar bá Creative Commons License 2005.12.15 0 0 680
amúgy sikerült Dváros "többi hülyeségére" is reagálni :))))))
Előzmény: AliceCsodaországban (677)
szivar bá Creative Commons License 2005.12.15 0 0 679

 

Egy képviselő ("csak" önkormányzati) a buszok megállóinak létesítésére, járatok gyakoriságára, stb igen nagy ráhatással tud lenni.

Ha esetleg nem ismeri a 7-es busz és egy zuglói megálló első lépésben történő megszüntetése aztán újbóli létesítéséről (nemrég volt), ajánlóm szíves figyelmébe.

Régi mondás: mindent lehet csak akarni kell.

Előzmény: AliceCsodaországban (677)
J.P.Montoya Creative Commons License 2005.12.15 0 0 678

Tisztelt Molnár Gyula!

 

Kb. 2-3 hete készült el Gazdagrét körül az új út.

Ki vette ezt át?

 

Néhány kép:

(Magyarázat a 3-as képhez: a bicikliút végére ügyesen úgy helyezték el a lefolyó rácsát, hogy a biciklista pofára essen ) 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: MolnárGy (166)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.15 0 0 677

Nos igen, egy kerületi egyéni  körzeti képviselő igen nagy hatással bír a buszok gyakoriságára, amikor az köztudomésulag fővárosi BKV hatáskör.

A többi hülyeségedre meg engedelmeddel nem reagálok, nekem aztán tökmindegy, hogy mi a véleményed az szdsz és a kereszténység összefüggéséhez, gondolj amit akarsz.

Előzmény: Demszkyváros (676)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.14 0 0 676
SZDSZ és kereszténység? Drága Alice, sok minden nem zárható ki a mai kavarodott világban, de ez az együttállás egészen biztosan.

Amúgy üdvözlöm a képviselő urat, nagy élmény volt ma a buszmegálóban várni és nézegetni az egymás fenekébe érő és gyakorlatilag üres piros 7-es és piros 173-as buszokat, majd nagy sokára tesztelni, hogy lehet felszállni egy 130%-an telített fekete 73-asra. Remélem, sokat csuklott ...
Előzmény: AliceCsodaországban (673)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.14 0 0 675
Nem tudom kivel mi van, én már nem is akartam indulni 94-ben, de végigcsináltam a béke kedvéért, azóta folytatom az azelőtti passziív politikai életemet. (Tényleg nem emlékszem rád, legalábbis hirtelen nem tudlak hova tenni, de a többit asszem jobb lenne mailban, nem illik ennyire szétoffolni a topicot... )
Előzmény: n0ri (674)
n0ri Creative Commons License 2005.12.14 0 0 674
Biztos nem emlékszel rám, akkoriban találkoztunk egy párszor. Apropo, nem lehet tudni, mi van K. Lacival?
Előzmény: AliceCsodaországban (671)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.13 0 0 673
Történetesen ismerem a helyi képviselő urat, sőt állitom, hogy elég jól sikerült megismernem. Ő mindig is jó kersztény volt, és mindig is kiállt az egyházak jogos követeleséi mellett. Ugyanakkor mindig is udvarias és segítőkész volt, sőt, a saját körzetében szeméylesen ellenőrzött minden bokorbéli kutyaszart is. Mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy még mindig egyéni képviselő - ezúton kérem kedves olvtársamat, hogy legyen szives vele szemben megmaradni az udvarisas beszélgetésnél, és ha valami kifogásolnivalója van azt adja elő emberi hangnemben ha lehet.
Előzmény: Demszkyváros (670)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.13 0 0 672
Igen, az Örökévalónak azt hiszem az volt a célja, hogy a rabszolgasort természetesnek érző nép 40 év alatt megtanuljon egy másfajta mentalitást, mert az egyiptomi kivonulás idejében ez a nép egyszerűen még nem volt alkalmas arra, hogy uj államot létesítsen. A "gondoskodó állam" népének is szüksége van legalább egy emberöltőnyi időre ahhoz, hogy felfogja: mások a proritások, és máshoygan kell az életét terveznie, ez így van.
Előzmény: Bicska Macheath (668)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2005.12.13 0 0 671
Tartok tőle, hogy igen... :-)
Előzmény: n0ri (666)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.13 0 0 670
Szűklátókörű butaság, képviselő et. Kellett volna itt is lusztrációs törvény (a maguk pártja szúrta el, Pető et.-al az élbolyban), s akkor most nem azok élősködnének ma is a népen, akik 15 évvel ezelőttig Németh, Grósz, Kádár meg Rákosi és Kun Béla idején tették ugyanezt, hanem demokrácia lenne.
(Az meg végképp álszent és minden jóérzésű, de még az ateista ember számára is visszataszító dolog, amikor egy szdszes, akinek pártja permenensen nap mint nap, óráról órára, percről percre uszít a kereszténység ellen, karácsonyt emleget.
Na persze, az 5%-ért bármit és mindent. :[[ )
Előzmény: messelg (664)
Demszkyváros Creative Commons License 2005.12.13 0 0 669
Mégis, mit tehetnénk ezek ellene az űberajrópéer demokrata urak és hölgyek ellen, akik - jó szokásuk szerint most is - elfelejtették megkérdezni a népet??? Ettől csak egy bagázs égette le jobban magát: a civilek, akik az úrelvtársaknak aszisztáltak.
Előzmény: szivar bá (665)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!