Keresés

Részletes keresés

_Zoltán_ Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1627
De nagyon hülye vagyok... Itt írod, hogy rajta van. Fáradt vagyok, bocsi.:-)))))
Előzmény: _Zoltán_ (1626)
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1626
A koncertintro rajta van?
Előzmény: Szigi101 (1625)
Szigi101 Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1625
Boldog szülinapot Ákos!

Az új maxid elég műanyag lett! :-)

A rádió verzó nagyon tré, Újramixen cinkes lett volna, a többi mix korrekt. Az intro és a live nem jobb, mint amire emlékeztem, és az elég gáz.

De legalább sok mix van a kislemezen.

Előzmény: disp (1624)
disp Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1624
Már megjelent
Csak a violinba dálután lesz menj a Fotexbe a Szervita térre ott már van 1850-ért
Előzmény: Devin (1622)
nightwish Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1623
Erre valami nagyon kedveset tudnék írni, de inkább nem teszem...
Előzmény: Trixy (1621)
Devin Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1622
mikor is fog megjelenni az uj maxi?
Trixy Creative Commons License 2001.04.06 0 0 1621
Kovács Úrnak boldog szülinapot kívánok! Ma 33 éves a drága!
Lora: add át neki forró csókjaimat, és majd fehérváron én is meglesem. Tessék majd mesélni, hogy milyen volt!!! Jó bulizást!
Ma reggel volt a TV2-n, és nagyon jókat mondott, tiszta szimpi volt. Mostanában elég sok meghívást elfogad a TV-től. Nem gondoljátok?
Előzmény: LoReNa (1620)
LoReNa Creative Commons License 2001.04.05 0 0 1620
Eszténakartamleírni!!!!!!! Azért megbocsátok. De én is jelentem, már csak egy gyönyörű nap van hátra. Ma este tartottunk a lányokkal egy kis Koncert Előtti Hangulatfokozó Estet, így a nagy nap előestéjén. A hangszálaimnak annyi, pedig még holnapra is kelleni fognak! Tegnap nem tudtam leírni, hogy két nap van hátra, mert nem engedett fel a gép. Gondolom, sírva is fakadtatok rögtön :))
Mi volt ez a noplayback? Én azt sem tudtam, hogy egyáltalán lett volna a tévében. Hát ez klassz.
Mindenkinek nagyon-nagyon jó koncertet, tomboljátok ki magatokat a négy helyszín valamelyikén (egyesek mindegyikén), mert egy ideig úgysem reménykedhetünk.
Legyetek nagyon rosszak!!!
Lora

Előzmény: Sky (1619)
Sky Creative Commons License 2001.04.05 0 0 1619

Mar csak 1-et kell aludni!!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Sky

_Zoltán_ Creative Commons License 2001.04.05 0 0 1618
Na, ez kurva jó, az Ákos-honlapon találtam:
A tervekkel ellentétben Ákos nem szerepel pénteken az m1 Naprakész című magazinműsorában. Csak akkor látták volna vendégül, ha a műsor hagyományainak megfelelően "élőben plébekkel".

Most elképzelem Kovács urat, ahogy egy szál mikrofonnal a kezében, zenekar nélkül tátikázik.:-)))

LoReNa Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1617
Klip megnézve. Szerintem nem rossz. Én már annyira ki vagyok éhezve valami újra, hogy nekem minden jöhet. pont akkor ment, mikor bekapcsoltam a tévét, gyorsan felvettem, aztán megnéztem vagy ötször, tiszta jókat ordítoztam rá. Annyira koncerthangulatom van, gyerekek... De most belegondoltam, hogy mivel a turnénak csak eme gyulai részére fogok ellátogatni, utána egy évig minimum várhatok a következő Ákos-koncertemre! Ez szörnyű. De túlzottan még nem érdekel. Hát, én is láttam azt a bizonyos Orsit. Fájdalom volt nézni, ahogy ő és a hasonló kaliberű társai ott visítoznak. De még rosszabbak voltak, akik csak áltak és néztek. Viszont a legjobb Ákos volt. Azt a hatalmas beleélést! :-)))))))

MÁR CSAK HÁROM NAP!
Annyira jók ezek a várakozással teli napok, komolyan.
Na csók, Lora

Előzmény: Sky (1613)
atyska Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1616
Csók mindenkinek! A kliphez már nem is kell hozzászolnom,egyetértek mindenkivel.Kiváncsi leszek a maxin hogy fog szolni a koncertverzió.Van még jegy a fehérvári koncertre?
Rokakoma Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1615
sziasztok!
Megy le valaki Egerbe 20an kocsival?
Ketten beszallnank,ha megoldhato.
Trixy Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1614
Én is láttam a klipet, többször is! Egyetértek az eddig elhangzotakkal: kevés!
Viszont a Jákshow műsorában most hallottam, de valami szörnyű mixelt verzióban! Egyszerűen undorító, teljesen másképp hangzik, elvesztette az eddigi jelentését számomra ez a dal! Nem tudom, hogy Ákos hogy hagyhatta ezt jóvá?
Hallotta valaki?
Sky Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1613
Annak ellenere, hogy a dedikalast reklamozta a bolt, valamiert elmarad Gyulan ez az esemeny. Hat, akkor nem viszek tortat Akosnak... Sajnalhatja!

Szerintem, mind a 4 varosban tobb jegyet vennenek, mint amennyit valoszinuleg terveztek eladni a rendezok es mint amennyien befernek a csarnokokba! Igy akinek meg nincs jegye, igyekezzen! (Akos megkert, hogy reklamozzam mar egy kicsit a turnet...:-)))

A klipet tegnap lattam. Hat, nem ajultam el tole! Kellett volna vmi uj otlet ehelyett! Leirasotok alapjan felismertem az Orsit is a kalapjaban... Fajdalmasan szornyu! Elkepzelem, ahogy Akos lenez a szinpadrol koncert kozben es ezt kell latnia! Remelem, Gyulan nem lesz ott, vagy hatrebb lesz, mint en, hogy ne lassam!

Mar csak 3, szep, varakozassal teli nap!

Sky

kezemafegyveren Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1612
Szerintem nem lesz dedikálás, mert az ott lenne a honlapon. Nekem el ne vigyék a gyulai jegyeket! De általában nagyobb az ijedezés a jegyek körül, mint ami igaz belőle.
Hello!
Előzmény: Sky (1609)
LoReNa Creative Commons License 2001.04.02 0 0 1611
Énisakarommáraztaklippet!
Bár nekem is olyan infoim vannak, hogy elég gyatra. Azért érdekel. Mért nem a koncertverziót nyomták alá? Na sebaj. Tényleg jó volt a Rögtön. A plakátot meg már természetesen felaggattam a falamra. Kár, hogy az a kép van rajta, ami nekem a legkevésbé jön be.
Még négy nap! (Tudom, már írta valaki, de létszükséglet.)
Lora
Előzmény: ninive (1610)
ninive Creative Commons License 2001.04.02 0 0 1610
Sziasztok!

Fehérváron jól fogynak:)Én több mint egy hete vettem, és akkor már 600-at eladtak.Szerintem fehérváron a VOK-ba 4000-en simán beférnek, de nem tudom mennyi jegyet adtak ki.Szerintem itt lesznek a legtöbben:))

üdv

Sky Creative Commons License 2001.04.02 0 0 1609

Akos szerintem is jo fej volt tegnap este!!!

Ha erdekel valakit: a gyulai koncertre pentekig elovetelben elkelt tobb, mint 1500 jegy. Kerdesemre azt mondtak, 2000-et akarnak eladni, de szerintem lesz abbol 3000 is! Kerdes, hogy nyomtak-e annyit es befernek-e annyian a sportcsarnokba. Sajnos, mar nem vagyok benne biztos, hogy lesz-e pentek d.u. dedikalas...!
A szegedi jegyeladasrol nincs infom! Erdekelne pl. hogy fogynak a fehervari jegyek!

Sose hallottam arrol az Orsirol. Talan jobb is!

A koncertklipet meg en sem lattam, sajnos!

Sky

U.i: Mar csak 4 nap a koncertig! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

Szigi101 Creative Commons License 2001.04.02 0 0 1608
Hehe, ennyien ismerjük Orsit? :-))))))

Ákos tegnap a Rögtön Jövökben: Szerintem tök poénos volt, kicikizte Vámos Miklóst ("Értem..."), és tök összeszedetten válaszolt. Szóval én nagyon jól szórakoztam!!!

Ennyire gáz a koncertklip? Az albumverzió szól a koncertklipen? "Barátom"-szindróma? Az tényleg gáz.

Előzmény: LoReNa (1607)
LoReNa Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1607
MOSTAN VAN ÁKOS A TÉVÉBEN!!!!!!!!
hurrá.
Előzmény: Békesség (1606)
Békesség Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1606
Hello mindenki!
Hogy ki az az Orsi?
Az aki sokat jár Ákos koncertre az tudja hogy ő van elől középen mindig.
De szerintem ne maceráljuk mert nincs értelme.
Neki ez megadatott hogy bemegy előre meg a STB.
Az új klipben is benne van az Orsi.
Aki többre kiváncsi az írjon nekem nyugodtan.
Békesség.
kezemafegyveren Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1605
Én megyek.Amit Orsiról mondtál, mondtatok az tökéletesen igaz.
Előzmény: LoviGabi (1596)
totyus Creative Commons License 2001.03.31 0 0 1604
Persze, az egész Valton áthajtott már rajta.
_Zoltán_ Creative Commons License 2001.03.31 0 0 1603
Akkor egy büdös turnékurva, jól sejtettem, csak nem akartam eddig leírni. A Lovardába - és ha jól emlékszem a 98-as BS-koncertre is- soronkívűl engedték be a biztonságiak.
A klippet sajna még nem láttam.
totyus Creative Commons License 2001.03.31 0 0 1602
Egy repeccsarkú buta tahó ribanc, akinek mindig az első sor mértani közepén kell állnia.
Körülötte ugyanazok a suttyók állnak, nekik köszönheti a tuti helyét.
De ha egyszer csak a második sor jutna neki, ott meghalna.

Visszataszító.

Amikor tavaly novemberben KGST boys-ként konferálta be Ákos a csapatot, ezek bambán néztek egymásra, hogy ammegmi.

_Zoltán_ Creative Commons License 2001.03.31 0 0 1601
Ki a franc ez az Orsi??? A debreceni bulin nekem is feltűnt, nagyon körülötte forgott a világ(a telefonját majdnem kipakolta a színpadra), de KI Ő?
Előzmény: LoviGabi (1600)
LoviGabi Creative Commons License 2001.03.31 0 0 1600
Sziasztok.

Hmm... hogy most őszinte és finom legyek: én nem ájultam el ettől a koncertkliptől. Na meg hogy a számnak az albumverziója szólt alatta, meg hogy egy pillanatra felbukkant benne a közönség soraiból Orsi is (aki csak azt hiszi magáról, hogy a természetellenesen nagy mell és a leopárdmintás kalap széppé teszi; holott nem az...), meg hogy pl. a hangszerekre szerelt kamerák által vett képekből semmi sem került bele (ha jól láttam). Egy jó dolog volt benne: egy pár percre ismét ott lehettem a koncerten. De semmi több...

Ez van.

LoviGabi

Sky Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1599

Gyulai koncert lesz!!! A heten meg Akos is megerositette az 4 koncert idopontjat a Z+-on!

Sky

Előzmény: kezemafegyveren (1595)
ninive Creative Commons License 2001.03.28 0 0 1598
Fehérvárra ki jön??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!