A mienk nem annyira félős, sőt igazi jó házőrző lett (pedig nem az) az idegent mindig megugatja...
Szilveszterkor mindig kimegyek hozzá és pórázon tartom, mellettem nem fél. A viharoktól jobban fél de vannak olyan helyek ahol ilyenkor is jól érzi magát, mert a háza szélmentes és nem ázik.
De! Csak így együtt (ár, tudás, típus) nem találtam egyértelmű infót, ajánlatot meg végkép nem. Gondoltam, megkérdezem a társaságot, hátha vki veszi a fáradságot és ír néhány hasznos infót...
19"-os TFT monitort keresek képfeldolgozáshoz. Egyelőre kb. 100 E alatti áron, tehát használtat. Valamelyik 3-4 éves EIZO-ra vagy NEC-re gondoltam. Milyet javasoltok? Ha vkinek van ilyen paraméterű készüléke eladó, az email címem publikus, ajánlatokat oda várok. De néhány típusnév/szám is megteszi. Előre is köszönöm!
A labradorotok mit szólt a viharhoz? A sógoromnak volt egy, de az annyira félt, hogy muszály volt beengedni a házba...No persze a tűzijátékot se szerette...
Elvoltam a fotóbörzén, így most megint "eltoltam" - időben - a monitor projectet... ami késik, nem múlik, de én sem gondolnék egy használtra 80-nál többet... Ha aktuális leszek, jelentkezem. Köszi mindenkinek!
Nem csak "állítólag" jó monitor, hanem valójában is az, igaz, hogy nekem a Dell 2007FP 20" Flat Panel monitor van meg, amely DVI kábellel van összekötve a számítógéppel.
A monitornak nagyon szép éles képe van, én elsősorban a Photoshophoz használom.
Nekem már közel egy éve van meg, sajon sazonban az ára a HRP-ben csak minimálisan csökkent (jelenleg 94.000,- Ft + ÁFA). :-((
Természetesen a te példányod biztos korrekt annak ellenére, hogy egy kicsit többet ment az átlagnál, na de legalább a hibák már kijöttek volna meg a pixelhibák.
Nekem is legjobb volna vmi részlet, de egy Eizoért kész vok mindenre.
Nekem a HRP-be lenne nagykeráram, de ott nincs Eizo.
Viszont ha nettó nagyker áron megkapod akkor túl sokba nem kerülne a csere??
Esetleg lehet róla szó... épp most alkudok a nagykerrel :D A nettó nagykerár már biztos, most éppen a kedvezményeimet egyeztetem :) (pl. kamatmentes majd fizetem konstrukció, de szerintem menni fog, sok rossz telefonjuk van :D)