Keresés

Részletes keresés

Dirty Lyle Creative Commons License 2010.01.02 0 0 1776
Előzmény: LuDax (1774)
Monof Creative Commons License 2010.01.02 0 0 1775
Thibi, esetleg nem tudod, honnan lehetne ezt beszerezni?
Mert sehol se találom, se boltba, se neten, sehol... :(
Előzmény: Thibi (1772)
LuDax Creative Commons License 2010.01.02 0 0 1774
Sziasztok!
Nagyon régen láttam egy magyar filmet. Gyermek, vagy ifjúsági film volt, ebből következően 10 év körüli gyerekek voltak a főszereplők, és a gombfoci volt a cselekmény lényege.
Ennyire emlékszem. Tudom, nem sok, de talán valaki emlékszik rá. Ez után a film után kezdtünk gyerekkoromban őrülten gombfocizni. Gondolom, nem csak mi...
Köszönöm a segítséget!
Monof Creative Commons License 2009.12.31 0 0 1773
Ezer köszönet! :)
BUÉK!
Előzmény: Thibi (1772)
Thibi Creative Commons License 2009.12.30 0 0 1772
http://www.port.hu/a_festmeny_the_painting/pls/fi/films.film_page?i_where=2&i_film_id=78167&i_city_id=&i_county_id=-1&i_topic_id=0
Előzmény: Monof (1771)
Monof Creative Commons License 2009.12.30 0 0 1771
Sziasztok!

Lenne egy film, amit keresek, de nem tudom se a címét, se azt, hogy ki játszott benne.
Amit tudok: HBO-n ment sokszor.
A film arról szólt, hogy volt egy öreg gazdag emberke, aki szerintem háborús hős volt, de nem nézte azt jól szemmel, hogy a fia afroamerikaiaknak segít. Abban az időben még ők harcoltak a jogaikért. Persze a fia beleszeret egy afroa. lányba, gyereke is lesz tőle, de ha jól emlékszem, jön a vietnámi háború és be kell vonulnia. Az apja el tudná neki intézni, hogy ne kelljen katonának mennie, de csak azért cserébe, ha nem foglalkozik többet az afro amerikaiakkal. De ebbe a srác nem megy bele és végül katona lesz. És ahogy lenni szokott, le is lövik a fronton, de cserébe megmenti egy kislány életét. Közben kiderül, hogy a lány megszülte a gyereket de nem akarja a papának megmutatni. Végül ez is megtörténik és a papa utána meghal, és a lány apjára hagyja összes vagyonát.
Ebből van valakinek sejtése, hogy ez melyik film lehet?
Sokat segítenétek!!!
Köszi
losvanvan Creative Commons License 2009.12.30 0 0 1770
Lenne még egy film, aminek szintén nem tudom a címét, de itt már a történet is zavarosabb egy kicsit.

Szintén régi film, és arra emlékszem, hogy egy szigeten játszódik a történet, ahol súlyos (gyógyíthatatlan?) betegeket ápolnak apácák, és egy alkoholista orvos látja el a betegeket. Az orvos beleszeret az egyik fiatal apácába, aki összezavarodik, persze az orvos sem tudja, hogy viselkedjen. Aztán már csak a végére emlékszem, hogy a doki is beteg lesz, és az apáca levetkőzik, és a testével melegíti fel az orvost, aki azt hiszem meghal a végén.

Annyi kiderült már a gugli által, hogy nem az Audrey Hepburn-ös Az apáca története filmre gondoltam, de tovább nem jutottam sajnos.:(

Köszi a segítséget előre is!:))

BUÉK!
losvanvan Creative Commons License 2009.12.30 0 0 1769
:))))
Akkor neked a gugli jobb barátod, mint nekem, mert nekem nem ezt adta ki, pedig elhiheted, hogy próbálkoztam nem keveset...!
BUÉK!
Előzmény: Dirty Lyle (1768)
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.30 0 0 1768
Szívesen.
Hogy honnan tudtam? Erre szokták azt mondani, hogy a gugli a barátod. :)
Az általad beírt történetből a legfontosabb szavakra kiadja ezt is.
BUÉK
Előzmény: losvanvan (1767)
losvanvan Creative Commons License 2009.12.30 0 0 1767
Ez az! Nagyon-nagyon köszönöm! :))))))))))))))
Honnan tudtad? én kb. 10 éve láttam a tv-ben...de csak a sztori maradt meg...
Előzmény: Dirty Lyle (1763)
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.30 0 0 1766
Előzmény: besenew (1765)
besenew Creative Commons License 2009.12.30 0 0 1765
 

Üdv mindenkinek!

 

Egy amerikai film címét keresem, ehhez kérem a segítségeteket.

Valamikor a 70-es vagy 80-as években futott a mozikban.

Nem emlékszem olyan szereplőjére, aki hírneves lenne.

(Egyáltalán, mire emlékszem? :) Egy csapat fiatal amerikai túrista? geológus? geodéta? Kolumbia hegyeiben ténfereg. Elkapják őket a kolumbiai katonák, motozás a smaragd után. Már majdnem megússzák, amikor az egyik kulacsban néhány emerald elárulja magát... Kivégzés, rabláncra verés stb. Talán egy lány ússza csak meg a vérengzést, aztán a kiszabadításáról szól a film.

Talán valaki...

 

Gracias, előre is!

besenew Creative Commons License 2009.12.30 0 0 1764

Üdv mindenkinek!

 

Egy amerikai film címét keresem, ehhez kérem a segítségeteket.

Valamikor a 70-es vagy 80-as években futott a mozikban.

Nem emlékszem olyan szereplőjére, aki hírneves lenne.

(Egyáltalán, mire emlékszem? :) Egy csapat fiatal amerikai túrista? geológus? geodéta? Kolumbia hegyeiben ténfereg. Elkapják őket a kolumbiai katonák, motozás a smaragd után. Már majdnem megússzák, amikor az egyik kulacsban néhány emerald elárulja magát... Kivégzés, rabláncra verés stb. Többre nem emlékszem.

Talán valaki...

Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.29 0 0 1763
Előzmény: losvanvan (1762)
losvanvan Creative Commons License 2009.12.29 0 0 1762
Sziasztok!

Én egy régi (kb.90-es években látott) RTL klub-os TV filmet keresek, ami az Igaz történetek sorozatban volt.
A címét szeretném megtudni, mert arra nem emlékszem.
Egy tanárnő és egyik tanítványa szerelméről szól a film, akik titkolják kapcsolatukat, ami kiderül, de akkor már terhes a nő, és a börtönben szüli meg gyermekét. A fiú anyja neveli a kicsit, szoptatni hordják csak be a börtönbe a csecsemőt, és a pelenkába írva üzen a nő mindig a fiúnak, akitől persze eltiltották, mert még fiatalkorú a srác. közben a nőnek vannak saját gyermekei is és férje is, akiktől szintén eltiltják a nőt, és csak felügyelet mellett láthatja őket. Mikor kijön a börtönből a nő, nem szabadna semmilyen kapcsolatot tartania a fiúval, de ők mégis találkoznak, és az a vége, hogy egy kocsiban szeretkeznek az autóúton félreállva, és egy rendőr igazoltatja őket, így buknak le. Utána már csak szóban mondják el, hogy mi lett a két főszereplő sorsa.

Ismerős valakinek?

Kérlek, írjatok a címemre, ha valaki emlékszik a filmre!

Köszi!

losvanvan@freemail.hu
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.29 0 0 1761
Sajnálom, de nem találok semmi segitséget.
Előzmény: rechter (1747)
viol1 Creative Commons License 2009.12.29 0 0 1760
Sziasztok.

Nagyjából átfutottam a topicot, de nem találtam meg azt a filmet amit keresek, illetve két filmet. Ha tudnátok a megtalálásában segíteni azt megköszönném.Mind a kettőt pár éve láttam a tv-ben. Mindkettő amerikai és gimikben játszódnak ill tinikről szól.

1. Egy csaj(legyen csaj1) nemrég költöztek a környékre. a suliban lesz egy barátnője aki a legnépszerűbb a suliban és úgy emlékszem még pénzes is. Csaj1 kinyírta, hogy a "helyébe" léphessen és így ő lesz a suliban a legmenőbb csaj. Különböző jótékonysági cuccoknak lesz így ő a szervezője és persze a meggyilkolt lány pasija is az övé lett.

2. Egy srác az egyik gimiben a foci csapatkapitánya. Van egy barátnője ebben a suliban és egy másik suliban is. A másik sulis barátnőjét megöli amikor az közölte vele, hogy terhes. És egy gombon bukott le amit a megmaradt barátnőjének adott. Egy sárga-lillás, pillangó vagy virágformájú gomb volt,

Előre is köszönöm a segítségeteket. További jó pihenést az ünnepre.
Zolcsi Baba Creative Commons License 2009.12.29 0 0 1759
Nemtom, hogy pösti vagyol-e (mer' én nem)...

Ha igen, akkor VHS-minőségben dvd-re írva kikölcsönözheted/írathatod: http://www.kia.hu/konyvtar/index.htm

Egy prószát megér szerintem... ;9) (torrentszájtokon sem találtam sehol, se angol, se grúz eredeti címén)
Előzmény: Törölt nick (1758)
nikon d80 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1757
Hálás köszönetem!

BUÉK!
:)
nikon d80 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1756
Ez az! Nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!! :)
pozsoka Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1755
Előzmény: pozsoka (1754)
pozsoka Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1754
Talán a Drumline az innen http://dl.phazeddl.com/1694450/drumline/ töltheted.
Előzmény: nikon d80 (1750)
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1753

Ez meg a másik.

 

Superbad
Előzmény: nikon d80 (1751)
Dirty Lyle Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1752
Ez talán a dobos:Drumline
Előzmény: nikon d80 (1751)
nikon d80 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1751
Sziasztok. Remélem tudtok segíteni.

Két amerikai film címét keresem. Mindkettő pár hónapja ment a tv-ben.

1: Fiatal suhancok (hárman) igyekeztek mindenáron piát szerezni- az egyik főszereplő "barátnőjének" ígérte be a cuccot, amit végül egy buliból lopnak el.
Szerepel benne egy rendőrpáros, akik összebarátkoznak az egyik fiatal szereplővel- (a lúzerrel), aki épp egy boltból igyekszik kamu személyivel beszerezni a piát.
Az másik főszereplő egy dagi, nagypofájú kölök.

2. Amerikai egyetemista zenekarok (dobosok) versengenek egymással.


Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv.
nikon d80 Creative Commons License 2009.12.28 0 0 1750
Üdv.

Segítséget kérnék egy amerikai filmmel kapcsolatban.
Ha jól emléxem, egyetemisták szerepeltek benne, és az iskolák dobos csapatai versenyeztek egymás közt.

?

A címe nem ugrik be.
avoirfroid Creative Commons License 2009.12.26 0 0 1749
Sziasztok!
Keresem az Esernyőtrükk c. filmet. Ha valakinek megvan, kérem jelezze, a mélem publikus.
Köszönöm!
fehér fal Creative Commons License 2009.12.23 0 0 1748
Igen, lehet. Köszönöm :-)
Előzmény: Thibi (1736)
rechter Creative Commons License 2009.12.22 0 0 1747
Erre továbbra sem tudja senki a választ?

Keresek egy filmet. Ami elvileg benne van:

Egy milliomos úgy végrendelkezik, hogy aki sír a temetésén az örökli minden vagyonát. Kizárólag egy hölgy sír a temetésén, aki elvileg véletlenül keveredik a gyászmenet közelébe és mindössze azért sírja el magát, mert a kalapját elfújja a szél, vagy beleesik a sárba vagy valami ilyesmi. Lényeg, hogy csak a kalapját siratta és emiatt milliomos lesz. :)

Tudja valaki mi ez a film?

Előre is köszönöm!
Spidermans Friend Creative Commons License 2009.12.21 0 0 1746
Valami hasonló volt a Videopoly c. filmben, ebben számítógéppel változtatták meg a valóságot, pl. a negatív főhőst úgy szívatták, hogy vakká változtatták és betették egy forgalmas úttest közepére.

Ennyit találtam róla:
http://www.cinema.de/kino/filmarchiv/film/videopoly-oder-duponts-verschwinden,1299360,ApplicationMovie.html
Előzmény: Tomchy01 (1743)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!