Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2021.08.27 -5 1 178

Az RTL ésszel csinálja: egy hét előnyt adott, hogy a nézők megelégeljék a Totemet és teljesen kiábránduljanak, majd felüdülésként átkapcsoljanak a Survivorra. :D

Ha az nem lenne annyira jól megcsinálva és bénáznának a szereplők, akkor is jobb lenne, mint ez! ...és nagyon drukkolok, hogy Joe se szúrja el, de szerintem ő is jó fog lenni ebben a szerepkörben!

Előzmény: nlion (173)
nlion Creative Commons License 2021.08.27 0 2 177

https://www.youtube.com/watch?v=LDH3XiTegjg VV Zsolti véleménye a totemről

gombóc63 Creative Commons License 2021.08.27 0 1 176

Ezt már pár napja leírtam, maga Baronits nyilatkozta.

Előzmény: Magdi60 (171)
gombóc63 Creative Commons License 2021.08.27 0 2 175

Gyerekekkel? No velük lenne csak full érdektelen ez a műsor. Ebben éppen az lenne a pláne, hogy nézi az ember a celebek ügyködését, mint ahogy nézzük is, de ez inkább az unalmas bénázás. 

Előzmény: r.tonyo4 (174)
r.tonyo4 Creative Commons License 2021.08.27 0 0 174

valahol azt olvastam, hogy ez a formátum amúgy nem rossz, csak felnőttek és celebek helyett gyerekekkel (12-14 év) kellett volna leforgatni. 

 

nlion Creative Commons License 2021.08.27 -2 2 173

Szerintem is a survivor bőven nézettebb lesz. azt nem értem továbbra sem h miért nem egyszerre indították el hogy ne adjanak egy hét előnyt se a tv2-nek h vigyen el tőlük nézőket, na mind1. valahogy a tv2 mindig elszúrja nagyon ritkán van az h az ő műsorváltozatuk lesz a nézettebb. ugyanezt a műsort ami szerintem jó alap ötlet az rtl jobban csinálta volna meg

Előzmény: kelso82 (167)
r.tonyo4 Creative Commons License 2021.08.27 0 0 172

tegnap már csak belenéztem a kalandos részébe, és az egyik helyszín talán a nyirádi egykori külszíni bauxitbánya volt. Régen voltam már ott, és mára nagyon beerdősült. Tényleg ideális terep ilyen forgatásokhoz. 

Magdi60 Creative Commons License 2021.08.27 0 1 171

"Baronits kivel?" - Oczella Eszterrel ha igaz.

Előzmény: kelso82 (161)
Magdi60 Creative Commons License 2021.08.27 0 0 170

Hoppá. Na, ezt nem gondoltam volna róla. Hajnali 4-től zörög, kihúzza a fűtést, tornázik az alvó társai között bent.

Előzmény: Mazsola0070 (169)
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.27 0 0 169
Mazsola0070 Creative Commons License 2021.08.27 0 2 168

És attól tartok, hogy a párbaj is mindig célbalövés lesz (remélem tévedek, mert már másodjára is unalmas volt, különösen ebben a lebonyolítási formában)....

Előzmény: kelso82 (167)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.26 -1 2 167

Kozben kiderult, h ugyanazok lesznek a versenyek is minden alkalommal. Olyan valtoztatasokat kiveve, h kicsit a koteleket atrendezik, hogy a labirintus masmilyen legyen minden alkalommal:):)

 

Ez igy kva egysiku lesz vegig. En holnaptol sztem csak a kerekasztal beszelgeteyeket nezem:p

Ahol kibeszelik az epizodot tabortuz mellett ,vagy mi a musor cime.

 

A survivor tonkre fogja verni ezt a musort nezettsegben, ez a realitas.

 

 

szuszetti Creative Commons License 2021.08.26 -1 0 166

Viktornak hol kell majd sprintelnie?
Elvesztettem a fonalat

szuszetti Creative Commons License 2021.08.26 -1 0 165

...azt, amit kevesebb, mint kettő óra alatt teljesítettek összesen?!

Előzmény: kelso82 (160)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.26 0 0 164

A holnapi nehezites is sulykigyo lesz :DD

Ilhilla Creative Commons License 2021.08.26 -4 0 163

Most látom éppen, hogy rogyadozik a farkasok "szeretetre épített oszlopa", megy már a másik háta mögötti pusmogás, hibáztatás, felelőskeresés!

Ilhilla Creative Commons License 2021.08.26 -4 0 162

Hát éppen ezt mondom! Egy táncosnőnek, színésznőnek a "teste" a kenyere, azaz ha a testi épsége megsérül, akár búcsút is mondhat a munkájának (Juliska pl. bicegve nem táncolhat többé), mégis úgy álltak a műsorhoz, hogy le a kalappal előttük!

Előzmény: Magdi60 (159)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.26 -1 0 161

Kik azok akik egy parra lettek a musor ota? Baronits kivel?

 

Csak, h olyan szemmel nezzem. Latom-e a szikrakat. :D

kelso82 Creative Commons License 2021.08.26 -1 1 160

Gyorsba lezavartak ezt a jatekot, csak 2 ora 40 percbe tellett az, ami 20 percben is sok lett volna:D

 

(Tegnapi teljes adas, maibol az elso ora)

 

Magdi60 Creative Commons License 2021.08.26 -1 1 159

"ki gondolná, hogy egy táncosnő (Juliska), vagy egy törékeny színésznő (Nagy Alexa), vagy egy "nagydarab" Gáspár Evelin képes hetente több edzést beiktatni és rendszeresen edzeni, hogy jól tudjon szerepelni" - pedig de. Azóta voltak riportok, hogy heti 6x edzettek minimum. A dj meg az első erőltetett menetnél elszakította állítólag a combizmát. Vagy csak izomláza van? Mindegy, fáj neki, úgyhogy dráma van.

Előzmény: Ilhilla (157)
robin01 Creative Commons License 2021.08.26 -1 3 158

Nekem nem tetszik a műsor. Még nem adom fel, nézem a mai részt is. Miről is szól? Rohannak össze-vissza, nehéz erdei terepen. Számomra sokszor érthetetlen, hogy miért és merre és hogy mi alapján találják meg amit keresnek. Első részben ájultam néztem a helyszínt, de azóta semmi élmény, ugyanazt látom. Érdekes volt a jurtába való beköltözés, de ez is kimerült ennyiben, hisz nincs róla szó mit esznek, hogyan fűtenek, mosakodnak stb. Tudom ez mind játék, de pont ezért kellett volna egy kicsit eljátszani a nomád életet. Érdekes volt Ördög Nórát fázni látni, ez biztos nem színészkedés volt, tényleg hideg lehetett. Ez nagyon valós volt.  

 

Ilhilla Creative Commons License 2021.08.26 -6 1 157

Lehetett volna az Ázsia expressz mintájára egy "Ismerd meg Hazád tájait és nevezetességeit" vetélkedő is, párosokkal (jó, tudom, a covid miatt ez is nehezebben kivitelezhető lett volna, de miért nem forgatták nyáron?).

Ha pl. Borbás Marcsi be tudja járni a "Gasztroangyalban" egész Magyarországot, sőt Erdély egy részét is, bemutatja a nevezetességeket, jellemző ételeket stb., akkor ezt a vetélkedőt is lehetett volna így szerkeszteni.

 

Ha ragaszkodtak ehhez a formátumhoz, az sem rossz, de akkor nem volt jó a casting, más fizikumú és összetételű csapatokat kellett volna összeállítani, akár volt Exatlonosokból, vagy nindzsákból, de a celebek között is akadt volna megfelelő "alany", lásd a jelenlegiek közül Leo, Varga Viktor, Csősz Bogi (smink nélkül).

 

Az RTL castingja jobb, mert ki gondolná, hogy egy táncosnő (Juliska), vagy egy törékeny színésznő (Nagy Alexa), vagy egy "nagydarab" Gáspár Evelin képes hetente több edzést beiktatni és rendszeresen edzeni, hogy jól tudjon szerepelni. A férfiakra is hivatkozhatnék, de most a lányokat említem itt (majd a többit a survivor topikban).

 

Ami Nórát illeti: ez a műsor nem neki való, ezt egy sportos, macsónak kellett volna vezetnie, nem egy "hercegnőnek".

 

Előzmény: kelso82 (156)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.26 -2 1 156

Azsia expressz kellett volna inkabb vagy dupla farm evadot forgatni, mint az fel lett hozva.

 

Bar elobbit a virushelyzet miatt nehez lett volna megvalositani. Vagyis inkabb lehetetlen.

De utobbi meg mindig jobb lett volna.

 

Remelem a survivor veget er, mire a farm kezdetet veszi.

Azokat fogom nezni Ennek meg adok eselyt a heten, de ebbol survivorozes lesz

Előzmény: szuszetti (154)
kelso82 Creative Commons License 2021.08.26 -1 0 155

:)

 

Jo.

Felteteleztem a reakciodbol ,h nagy megelegedettseggel voltal a tegnapi resz irant is, hiszen kerdezted, h "versenyek nelkuli egyuttelos vv-t akarok-e"

 

:D

Előzmény: shu14 (147)
szuszetti Creative Commons License 2021.08.26 -5 1 154

Igen...
Ráadásul a megírt mese(monda) szövege sem jó. És van, hogy duplán halljuk.

Rosszul megírt-előadott szöveg, nem mese, csak meséskedő, nem érthető, nem felfogható, nem megjegyezhető. Nem keretet ad az egész cselekménynek, hanem még jobban beletolja azt az unalomba. Így viszont semmi értelme a versenyeknek - mi a francért rohangálnak össze-vissza?!

Előzmény: kelso82 (145)
szuszetti Creative Commons License 2021.08.26 -4 2 153

A Survivornél jött szóba, emlékszel?!, hogy nálunk azért jelentkezik minden hétköznap egy adás, mert amennyibe kerül, azt csak sok műsoridő termeli ki.
Mintha itt is az lenne.
Van szép nagy költségvetés, és emiatt kell húzni, mint a rétestésztát.
Csak elfelejtettek elegendő tartalmat tenni mellé.

Előzmény: Ilhilla (142)
szuszetti Creative Commons License 2021.08.26 -5 1 152

A "Busának nem lett volna szabad elvállalnia" - mellett engem jobban zavar az, hogy milyen céllal is kérték őt fel?! 
Melyik szcenárióban volt ő a többi versenytárs egyenrangú partnere egyetlen pillanatig is?!

Jól tudták, hogy már az első versenybe beledeglik, de ha nem, akkor is ő lesz a csapat nehezítése. Beválogattak egy tunya tagot = kijelölték a lúzert.
Ez nekem túl direkt.

ga_zsi Creative Commons License 2021.08.26 0 0 151

szerintem próbálták a mitológiai hangulathoz öltöztetni. most valami tűz kristályt keresnek, így a ruhája is pirosas-bordós, és mintha lángnyelvek lennének a nyakánál. itt a versenyzők se egyszerű melegítőben vannak, amikor futkároznak az erdőben. arra pedig nem készültek fel, hogy májusban olyan hőmérséklet lesz, mint novemberben. Mindenki mondja, hogy éjszaka majd meg fagynak, olyan hideg van a jurtában.

 

Előzmény: Kr.Kr. (150)
Kr.Kr. Creative Commons License 2021.08.26 0 3 150

Igen, mert a selyem ruhára egy vastag pulcsit rátenni, kevésbé mutat jól. :)

 

Oké, hogy ez nem a Survivor, ha kiesik valaki, akkor este már otthon fürdik, de akkor is mennyivel jobban nézett ki korábban Bence vagy Balázs, mivel ők is rövidnadrágot és pólót húztak, ahogy a versenyzők.

 

Valamiért mindig úgy jelenítik meg, mintha ő lenne a főszereplő. Vagy legalábbis az egyik főszereplő. Ez volt a táncos műsorban is, ahol csak egy zsűritag volt, de jobban villogott a ruhájában, mint a versenyzők vagy a műsorvezető. 

 

Pedig (számomra) sok hozzáadott értéke nincs annak, amit csinál. Itt a szereplőkön kellene lennie a hangsúlynak, nem azon, hogy a szélben és viharban Ördög miben szédeleg a hegytetőn.

Előzmény: gombóc63 (149)
gombóc63 Creative Commons License 2021.08.26 0 1 149

Arról nem beszélve, hogy tegnapelőtt látszott rajta, hogy reszket, úgy fázik.

Előzmény: Kr.Kr. (148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!