Keresés

Részletes keresés

Roh Anna Creative Commons License 2019.04.17 -1 0 240

Orban recsel is ugy szallt ki a kocsibol a 16 millios szerkojaval, hogy nem kellett volna alafotozni. Eleg ha a fotos 1 meterrel jobbra all es ugy kesziti a kepet.

 

 

Aha! Te vagy akkor az a fotós, aki követte a terhes asszonyt, hogy befotózz a szoknyája alá. Persze te kövér, lusta és lomha lehetsz, hogy egy méter híján nem értél oda. Másképpen honnan is tudhatnád ezeket az apró részleteket? :)

Előzmény: Törölt nick (237)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 239

Orbán Ráhel nem politikuspalánta. Már ha tudod mit jelent ez.

Sőt nem is közszereplő.

Az a baj, hogy alapvető fogalmakkal nem vagy tisztában.

Előzmény: Törölt nick (231)
Roh Anna Creative Commons License 2019.04.17 -1 0 238

Ajjaj! Nagy bajt csináltam. Hiszen Pilhál fölülről fotózta Blankát és hamarosan elterjed majd az a hír, hogy a fotós felülről akart befotózni Blanka blúza alá.

Előzmény: Roh Anna (235)
Roh Anna Creative Commons License 2019.04.17 -2 0 235

Előzmény: fák, juh, madár2 (233)
csupaokosság Creative Commons License 2019.04.17 0 0 234

Az is hír lett, hogy összejött Blankácska egy DK-s tyúkmellűvel, haha! :-D

Előzmény: Roh Anna (227)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 -1 0 233

Basszus ez a dagadtszar eleve úgy ült, nem kellett aláfotózni.

Előzmény: Törölt nick (229)
Kalapossy Gábor Creative Commons License 2019.04.17 -2 2 232

Megtennéd, hogy máshol maszturbálsz, "fö medve talp"?

Előzmény: Törölt nick (229)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 -2 1 230

Mondjuk azt azért elárulhatnád, hogy mi a párhuzam Orbán lánya és ekközött a dk-s dagadtszar között politikailag.

Előzmény: Törölt nick (221)
gitana19 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 228

Szabad. Hogy lehet-e, az azon múlik, h Orbán Ráhel vesz-e fel szoknyát is, vagy csak övet, mint Trágárka.

Előzmény: Törölt nick (220)
Roh Anna Creative Commons License 2019.04.17 -1 1 227

Elég mélyre süllyedt az ellenzék, ha már ez is hír egy Európa jövőjét meghatározó választási kampányban..

Előzmény: csupaokosság (225)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 226

Sajnos nem érted amit írtam mert buta vagy. majd ha értelmezel mondatokat akkor szólj.

Előzmény: Törölt nick (221)
csupaokosság Creative Commons License 2019.04.17 0 0 225

Friss! Nagy Blanka aláírta a Momentum EP választásra az ajánlást! Azért, mert úgy gondolkodnak, mint én,
velük értek egyet, mondta Nagy Blanka a Faceboookon!

Előzmény: Roh Anna (217)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 224

Tehát szerinted, maradjunk ennyiben.

Tőlem lehetne, de Orbán lánya nem tetszeleg közszereplőként.

Előzmény: Törölt nick (220)
Roh Anna Creative Commons License 2019.04.17 -1 1 223

Tehát Pihal szerint Orbán Recselrol lehet ilyen képeket készíteni és azt netre felrakni hasonló szöveggel!

 

És tessék mondani, honnan szopta a kartács, hogy Orbán Rachel-ről lehet ilyen képet készíteni? Merthogy az ujjából nem, az biztos.

Előzmény: Törölt nick (220)
csupaokosság Creative Commons License 2019.04.17 0 0 222

Orbán Ráhel már közszereplő, mert tudatosabn reklámozza magát apukája politikai árnyékában, Blankácska
is közszereplő, mert a DK, az MSZP és a Momentum futtatják és ő tudatosan építi a politikai harcait
a Fidesz ellen. És már felnőtt nő, mert 19 éves. Hogy agyilag nem ér fel addig az más dolog.

 

 

De közszereplő a Blanka!

Előzmény: Törölt nick (220)
csupaokosság Creative Commons License 2019.04.17 0 0 219

Friss! Ifj. Király Miklós, az Ifjúsági Demokratikus Koalíció egyik szóvivője lehet Nagy Blanka fiúja, a 888 szerint! És tényleg, Nagy Blanka ezt meg is erősítette a Facebookon, mert frissítette az állapotát, hogy kapcsolatban van a DK-s fiatalemberrel, a Lokál szerint!

 

 

 

 

 

Van , aki megpiszkálja, egy DK-s ifjúsági szóvivő, aki felkonferálta Dobrev Klárát az EP választásra, a fiúja.
Már amennyiben nem annyira töketlen, mint egy Momentános úrifiú.

 

 

 

 

Na, de kikkel kerül egy asztalra Blankácska, az is jellemző. MSZP-DK-Momentum. :-)

 

 

Megnéztem a fiúkája fotóját a facebookon, az apukája egy DK.-s MTA-s faszkalap szobatudós. :-D

 

A srác meg egy Hajnal Miklós-klón. :-DDD Momentános tyúkmellű, szerintem csak érdekkapcsolat,

így nem lennék meglepődve, ha kielégületlen lenne a leányzó. :-D

Előzmény: fák, juh, madár2 (199)
Kalapossy Gábor Creative Commons License 2019.04.17 -1 2 218

Ráadásul Blanka is felkapaszkodhatott volna a morális magaslatra, amennyiben - viszonozva a nemzeti gesztust - bocsánatot kér a bajszosfaszozásért, Elnök Úr arcszőrzetén való gúnyolódásáért, trágárságáért.

Előzmény: Roh Anna (216)
Roh Anna Creative Commons License 2019.04.17 -1 1 217

Szerintem térjünk vissza a topik témájához és beszéljünk a momentumosokról.

Roh Anna Creative Commons License 2019.04.17 -1 0 216

Ráadásul Pilhál úriember volt, hogy ezzel a lépéssel lehetőséget adott Nagy Blankának, hogy kikecmeregjen egy végeláthatatlan, önmagát megalázó, kínos és végeredményét tekintve bukott perbe.

Előzmény: fák, juh, madár2 (212)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 215

Kettős a mércéd. Mint általában a ballibsiknek.

Előzmény: Törölt nick (214)
Roh Anna Creative Commons License 2019.04.17 -1 0 213

Nagy Blanka feljelentette Pilhál Tamást, a Pesti Srácok újságíróját úgymond az aláfotózás miatt! 

 

 

Azért a DK-s rendezvényen készült sok fénykép között nyilván akad legalább egy döntő erejű bizonyíték, hogy az interneten elterjed kép készításe közben a fotós lehajolt, hogy "alá" tudjon fényképezni :)

 

Előzmény: csupaokosság (189)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 212

Frappáns megnyilvánulás Pilháltól. :)

 

"

Pilhál ezután szerda délután a Pesti Srácok oldalán azt írta, hogy meglepte a levél. Mintha nem ugyanaz a Blanka írta volna, mint aki tavaly december 20-án „belebajszosf*szozott”, „b*sszaarconmagátozott” a kecskeméti éjszakába. Nem az a Blanka, aki börtönbe küldené, illetőleg a világűrbe lőné a törvényesen megválasztott magyar kormányt, és aki népfelkelésre, erőszakra buzdít. A leveled emberi.”

Pilhál azt írta Nagy Blankának, hogy „felnőtt közszereplő vagy, politikuspalánta, aki a meggondolatlan trágárságaival, túlzott agresszivitásával maga megy a pofonok elé. De azért olyat is kaptál, amit nem kellett volna. Tőlem is.

Kerülgethetem a forró kását, de minek. Oda akarok kilyukadni, hogy hiába öltözöl és ülsz ügyetlenül (majd megtanulsz), hiába mondasz döbbenetes szamárságokat, hiába irtózom mindazoktól, akik téged most beraktak a politikai inkubátorba – sajnálom, hogy kitettem azt a fotót és hozzá azt a szöveget... Töröltem. Egy rossz vicc volt. Bocsánatot kérek!

Előzmény: csupaokosság (189)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 211

Egyébként Ő mikor gyalázta Magyarország köztársasági elnökét nagy nyilvánosság előtt?

Előzmény: Törölt nick (203)
SzJ2 Creative Commons License 2019.04.17 -1 0 210

Ja , es az aranyos kis hugicajanak is ugy beszel ahogy a naggyuleseken szokott? 

Kis hulye libbant idiota.

Előzmény: bromboveri (12)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 -1 1 209

Hát igen. Aki kurvának áll az ne csodálkozzon ha megbasszák.

Előzmény: margarita402 (202)
margarita402 Creative Commons License 2019.04.17 -2 0 208

Terhesen is jobban nézett ki Blankácskánál.

Előzmény: Törölt nick (203)
Roh Anna Creative Commons License 2019.04.17 -2 1 207

fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 206

És őt ki nem szarja le?

Előzmény: Törölt nick (203)
fák, juh, madár2 Creative Commons License 2019.04.17 0 0 205

Most konkrétan melyik nőre gondolsz? Mert Blankácska minden csak nem az.

Előzmény: Törölt nick (200)
SzJ2 Creative Commons License 2019.04.17 0 1 204

"FELTÉTELEZEM, HOGY A HIPERÉRZÉKENY FIDESZ KÖZÖSSÉG INGERKÜSZÖBE MEG SE REZDÜL A HASONLÓ SURMÓSÁGOK LÁTTÁN?!"

 

En megrezzentem: hogy hogy lehet egy nyilvanos politikai esemenyen ilyen bugyimutogato ruhaban megjelenni? Nem tanitott meg az edes jo anyad kislanyom?

Előzmény: a jó a rossz és én (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!