Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1178

Es matematikailag meg a franciak is lemaradhatnak az elodontorol, ha jol szamolom ehhez az kell hogy a svedek verjek a norvegokat, a horvatok pedig 9 gollal verjek a franciakat.

OK, ez maradhat a teoria szintjen :-)

Előzmény: Gozo (1049)
Lorinc_d Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1177

Raadasul a szlovenek a macedonok elleni meccset is tobbe-kevesbe jogosan kerik szamon a birokon, ami meg egy pont... Igaz a cseheket akkor is meg kellene ma verniuk a biztos elodontohoz.

Előzmény: Fradista Utazó (1175)
Fradista Utazó Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1176

Sokszor visszanézve, kilassítva sem értem. Az addig OK, hogy a mezőnyoldali valamit látott, amire nem adta meg (az alapvonali megadta). Hogy mit, azt nem tudom, de több minden is lehet, és igazából mindegy is. De utána elmentek videózni, és el nem tudom képzelni, hogy mit találtak, ami miatt a gólt nem adták meg. A támadó játékos nem követett el semmilyen szabálytalanságot. Nem indult kétszer, nem ért le a lába, nem lépett sokat. Az egyetlen szabálytalanság, amit esetleg elkövethetett, a belemenés, de pontosan, ahogy írod is, akkor nem lett volna büntető. 

Az egyetlen, amit el tudok képzelni, hogy lejárt az idő pont akkor, amikor eldobta a labdát. A felvételen én nem hallom a dudaszót, de ez nem jelent semmit. 

Előzmény: -George- (1173)
Fradista Utazó Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1175

És a korábbi témához: ha a szlovének megnyerték volna a németek elleni meccset, akkor a ma délutáni meccsnek a csehek ellen úgy mehetnének neki, hogy, ha nyernek, biztosan elődöntősök. Úgy hat pontjuk lehetne, csak a dánoknak és a spanyoloknak ugyanannyi, de a spanyolokat ők megverték 5 góllal, míg a dánoktól csak 3-mal kaptak ki. Így viszont az elődöntőre csak akkor van esélyük, ha az esti spanyol - német meccs döntetlen, aminek azért elég szerény a valószínűsége. 

Így a spanyol - német győztese továbbmegy, akármi lesz a többi meccs. 

 

Ebből fakadóan bizony nagyon könnyen lehetséges, hogy még az elején, a szlovén - német meccsen kialakult eredmény befolyásolja az érmek sorsát. 

Előzmény: Fradista Utazó (1174)
Fradista Utazó Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1174

Ez a csoport most nagyon brutálisan néz ki. Míg a másikban van két tiszta outsider csapat (BLR, SRB), addig itt gyakorlatilag bárki megverhet bárkit, még ha a macedónok a végéhez közeledve érezhetően fáradnak is. 

A mai meccsek előtt számíthat, hogy a spanyolok, a macedónok, a csehek és a szlovének két nap egymás után játszanak, míg a németeknek és a dánoknak volt két szünnapjuk. 

-George- Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1173

Az valakinek tiszta, hogy miért nem adták meg Manaskov gólját? Belemenés ugye nem lehetett, mert akkor nincs hetes. Idő is volt bőven, max a lába érhetett le, de szerintem az sem (max a védőre lépett rá). Kilassítani az EHF TVn nagyon nem tudom sajnos, az esetet meg nem játszották vissza lassítva.

Anonym95 Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1172

Sziasztok!

Ha ma nem nyernek a csehek, akkor a dánoknak már teljesen mindegy, mit játszik egymással a spanyol és a német csapat? A cseh-szlovén meccs hamarabb lesz, mint a dán-macedón, így már a (valószínűleg) biztos továbbjutás és csoportelsőség tudatában léphetnek pályára. Van rá esély, hogy leadják a Macedónia elleni meccset? Nem fogják ezt is félvállról venni, mint a csehek ellenit? 

A77 Creative Commons License 2018.01.24 0 0 1171

Az is figyelemre méltó, hogy a volt Jugoszlávia "5 csapattal vett részt" a 16 csapatos EB-n.

Előzmény: gerg0 (1142)
Lorinc_d Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1170

Nem hinném hogy a dánok ezt a ziccert kihagynák, első helyen akarnak elődöntősök lenni, ahogy korábban írták nyilván nem szeretnének a franciákkal elődöntőzni. A spanyol-német meg dönt a második helyről akik megkapják a franciákat.

Előzmény: Krüger Frédi (1166)
itepgolab Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1169

Csak GER.ESP dontetlen eseten lennenek ebben az esetben elsok a csehek

Előzmény: Krüger Frédi (1168)
Krüger Frédi Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1168

Izé, mármint a csehek nyernek a szlovének ellen, és Dánia kikap a macedónoktól.

(De ha az utóbbi nem is következik be, a cseh győzelem és a német-spanyol döntetlen elég lenne a csehek továbbjutásához) 

Előzmény: Krüger Frédi (1166)
Bamberg58 Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1167

A cseheknek mindenük van, ami nekünk nincs. Edzőjük, csapatuk és kapusuk,  az utóbbiból kettő is, míg nekünk egysem, csak a duma.

Krüger Frédi Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1166

Hoppá, a legnagyobb poént még senki nem írta: ha a csehek nyernek a dánok ellen, és a német-spanyol döntetlen, akkor a csehek első helyen mennek tovább, elkerülve a franciákat az elődöntőben:))

itepgolab Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1165

Igen, GER-ESP dontetlen, es szloven gyozelem eseten a szlovenok jutnanak tovabb a 3 5pontos kozul.

Előzmény: Krüger Frédi (1161)
LaCatolica Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1164

Még a cseheknek is összejöhet egy 5-dik hely :)

Krüger Frédi Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1163

Viszont a dánok a továbbjutást már nem bukhatják el, csak a csoportelsőséget.

itepgolab Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1162

De ESP-GER dontetlen eseten kialakulhat ketfele 4-es holtverseny is. ESP,GER, CZE, MAC, itt pontkulonbsegekkel ez lenne a sorrend a minitablazaton. A masik variacio meg kacifantosabb:

ESP,SLO,GER,MAC Itt min a 4 csapatnak 3-3 pontja lenne, es golkulonbseggel ez a sorrend jonne ki...

Előzmény: itepgolab (1159)
Krüger Frédi Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1161

Vagy a szlovénok

Előzmény: itepgolab (1159)
Krüger Frédi Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1160

Csak akkor elég a spanyoloknak a döntetlen, ha a szlovén-cseh is döntetlen.

Előzmény: lunanoctis (1158)
itepgolab Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1159

Nem , mert akkor a csehek meg tudjak elozni oket.

 

Előzmény: lunanoctis (1158)
lunanoctis Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1158

És akkor a holnap esti német-spanyol elmarketingelhető negyeddöntőként is, aki győz, biztosan tovább megy, a spanyoloknak potenciálisan elég egy döntetlen is, ha jól számolok.

Előzmény: Gozo (1157)
Gozo Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1157

Igazi krimi volt megint!

Már a spanyolok elleni cseh meccsen látszott, hogy nagyon jó kapusaik vannak. Azt hiszem akkor is írtam.

lunanoctis Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1156

Azt a qrva micsoda meccs volt. Őszintén, tiszta szívből gratulálok a cseheknek, teljesen megérdemelték, honnan jöttek vissza, urrrrrrrrrrrrristen....

Előzmény: itepgolab (1155)
itepgolab Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1155

Balfasz macedonok... Pedig de megneztem volna ezt a szituaciot, meg a danok reakciojat erre a lehetosegre

 

Előzmény: lunanoctis (1151)
Gozo Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1154

A horvát-francia később lesz mint a macedón-dán.

Tegnap szerintem a franciák rápihentek a horvát meccsre. Valószínű, inkább kiejtik a házigazdát, mint mondjuk később kellemetlen meglepetésben legyen részük Zágrábban ellenük.

Előzmény: lunanoctis (1153)
lunanoctis Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1153

Tételezzük fel, csoportelsőként megnyerik a másik ágról a teljesen feltüzelt (és esetleg kellő mértékben a sípoló úriemberek által segített) horvátokat meg a vérmes közönségüket.

 

Játékerőben jobbak náluk, de ez nem feltétlenül jelent bármit is.

Előzmény: LaCatolica (1152)
LaCatolica Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1152

Hát ez nem valami sportszerű gondolatmenet :)

Aztán az elődöntőben reszeltek is a dánoknak a franciák ellen. Meg aztán ilyen esetben az is mérlegelniük kell, hogy egyszer a jövőben nehogy hasonló dolog történjen, ellentétes kimenetellel.

Előzmény: lunanoctis (1151)
lunanoctis Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1151

Tételezzük fel, hogy a macedónok ma megverik a cseheket (ami tök nem egyértelmű, de simán előfordulhat, pillanatnyilag vezetnek két góllal).

 

Az azt jelenti, hogy a holnapi dán-macedónnak ők öt ponttal vágnak neki, a dánok hattal.

 

Ha én dán lennék, kínosan ügyelnék arra, hogy a macedónok nyerjenek a holnapi meccsen, ne én. Ugyan második helyen, de még mindig elég lenne egy elődöntőre, viszont a macedónok ellen esetleg éremért még egyszer játszani a hétvégén sokkal csábítóbb perspektíva, mint a német-spanyol győztesét magammal vinni a négy közé.

 

Háromnegyed óra van még vissza, csak hangosan gondolkodom.

gerg0 Creative Commons License 2018.01.23 -1 0 1150

Azt én is gondoltam, de egyúttal gyűlölöm is az ilyen hatalomból kikényszerített, és nem kiérdemelt "tiszteletet". Ez szerintem annyira szánalmas. Mert ugye egy ilyen legyintésnél sem a sport "szelleme", sem a tiszta játék, sem senki nem szenved el támadást, kizárólag a bíró egója. És hát miért is gondolja, hogy tévedhetetlen, így bírálhatatlan?

Előzmény: Fradista Utazó (1144)
Omega12 Creative Commons License 2018.01.23 0 0 1149

Attól, hogy nem játszottak jól azokon a meccseken, még hiányzik nekik az a 4 pont / is/. Ha valami nagyot szeretnének elérni, akkor egy világversenyen jól kell játszani végig. / Portugália is veretlen volt a foci EB-n, ha nem is játszottak jól igazán./ Egynél több vereség nem fér bele. A szlovének kétszer kaptak ki... 

Előzmény: Gozo (1148)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!