Keresés

Részletes keresés

Sárkány_BG Creative Commons License 2019.11.29 0 0 102

Gyönyörű, de tényleg nagyobb a "Kicsi cicik"-nél! ...

Előzmény: Annie Panty (95)
Annie Panty Creative Commons License 2019.11.29 0 0 101

Haha :D Lehet, hogy egy messzi-messzi galaxisban még az is megtörténhet ;)

Előzmény: CraStLov (100)
CraStLov Creative Commons License 2019.11.29 0 0 100
Hiszem ha látom! ;-)
Előzmény: Annie Panty (99)


Annie Panty Creative Commons License 2019.11.29 0 0 99

Hát ezzel vitatkoznék :D

A push up sokat segít :)

Előzmény: CraStLov (97)
Annie Panty Creative Commons License 2019.11.29 0 0 98

:) Örülök, hogy tetszik :)

Előzmény: Milan78 (96)
CraStLov Creative Commons License 2019.11.28 0 0 97
Csak nem ide való, mert ez kérem nem kicsi.
Nagxon is szép méret.
Előzmény: Milan78 (96)
Milan78 Creative Commons License 2019.11.28 0 0 96

magával ragadó 😜

Előzmény: Annie Panty (95)
sunci08 Creative Commons License 2019.10.20 0 0 94

Vélemény? 

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 5 86

Az én hitvesemnek is marokbaillő kamaszos mellei voltak sokáig, és a gyerekek érkezésekor lett egyre nagyobb. A női mell változatossága engem elbűvöl, elvarázsol, felizgat:

 

 - a serdülés

 - a terhességi változások

 - és mindennek a csúcsa, a szoptatás időszaka. Máig előttem van, ahogy végtelen izgalommal és szerelemmel bámultam meztelen kismama-testét, különösen a melleit, és őt ez annyira izgatta, hogy egyszercsak megjelentek a fehér cseppecskék a bimbóin anélkül, hogy hozzáértünk volna :-9

Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.17 0 3 85

Mi a feleségemmel gyerekkorunk óta ismerjük egymást, így tanúja lehettem annak, ahogy a semmiből kifejlődik a csoda. Az anyagi világ leggyönyörűbb ajándéka a női test.

Előzmény: piskóta-új (84)
piskóta-új Creative Commons License 2018.12.17 0 2 84

A kicsi formás női mellek a másik gyengéim, az asszonykámmal amikor megismertem 22 éves volt letagadhatott 8 évet is. Cicijei is vonzó kicsi barackok voltak. De élvezem ahogy sz évek alatt átalakul vàltozik a formájuk. Szeretem hogy természetes egy kebel. Nem mű. Az első gyerek után nőtt egy kicsit a civeje,most a második születése után igencsak megnőttek neki. De így is tetszik,mégha kis mell rajongó is vagyok.

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.14 0 0 83

Számomra a legizgalmasabbak az olyan mellecskék, amiket a Google képkereső a "tiny tits puffy nipples" hívószóra hoz fel :-9

boróka 41 Creative Commons License 2017.03.31 0 0 82

Neked hány nickneved van?

Előzmény: Gudi555 (81)
Gudi555 Creative Commons License 2017.03.29 0 5 81

hat sajna nekem is kicsi vannak..nagyon picik...en nem birnak novekedni..igaz meg csak 16 leszek...de akkor is..a melleim csupan bimbobol allnak...

bakterbacsi Creative Commons License 2017.03.23 0 0 80

Helló!

Ha szeretnéd,nekem is elküldheted, véleményezni fogom.

bktb@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.23 0 1 79

:)

Ne ezt hála az égnek nem kell átélnem soha. :)) ÉN melltartót csak udvariasságból hordok, amúgy teljesen funkció nélküli esetemben. :)

ÉN soha életemben nem tudtam mellre hízni, ha véletlenül rám is jött 1-2 kg az tuti fenékre meg combra. :)

 

De ez az egész szerintem a nőknél pont olyan, mint a pasiknál a farok. Ők attól tudnak befrusztrálódni, pedig hát (legalábbis számomra) annak semmi jelentősége nincsen, hogy mekkora (jó azért látható méretű legyen), milyen a formája, meg egyéb ilyen külsőségek. Sokkal fontosabb, hogy kihez tartozik és hogyan használja. :)

Előzmény: sperm_bath (78)
sperm_bath Creative Commons License 2017.03.23 0 0 78

Igen, persze, a zsír az a terhesség és szoptatás közbeni hízáskor rakódik le az anyai testre, ha lerakódik. És hát igen, a kis cicik sokkal könnyebben hordhatók, a múltkor láttam egy nagymellű lányt melltartó nélkül dzsoggingolni, szegény teljesen zavarban volt, mert minden lépésnél kapott egy-egy pofont felváltva a két orcájára, olyan arckifejezése volt, mint aki épp égre-földre esküdözik, hogy soha többet nem indul el így futni ;-)))

Előzmény: Törölt nick (77)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.22 0 2 77

Hát nem egészen így van. :)

A szoptatáshoz nem a mell zsíranyaga szükséges. Elég nagy baj is lenne, mert akkor a kismellű nők ugyebár nem tudnának szoptatni. :) A mellben lévő zsírnak nincs szerepe a szoptatásban, csak a mirigyállománynak. A mirigyállomány viszont nem változik attól, hogy valaki fogy, vagy hízik. Ahogy az ember nem szoptat visszahúzódik, ezért megy vissza a mell eredeti méretére. :)

Én nem vagyok egy hízékony alkat, a terhességek alatt sem híztam csak a baba súlya és tartozékait, a maximális súlyom terhesen is max. 54 kg volt, de volt 3 terhességem, ahol nem léptem át az 50 kg-t sem. Szóval ahogy a gyerekek megszülettek kg-ra pont annyi voltam, mint korábban, mire meg  kinőttek a kisbaba korból meg már kevesebb is, mivel annyit kellett utánuk futkozni, meg nem igazán volt időm normálisan enni. :) A terhesség alatt nekem semmit nem nőtt a mellem, csakis a szülés után, a tej belövellés alkalmával nőtt meg. 

Szerintem az előnyeit kell nézni. Formás maradt, nem lóg, nem ereszkedett meg, nem lett csúnya eres, nem lett csíkos, nem fáj a hátam, a derekam, itthon nem is hordok melltartót, kényelmes, praktikus, tudok hason aludni, nem zavar a mozgásban. :) A mell érzékenysége meg megint nem függ a méretétől, az enyémek pl. nagyon érzékenyek és szeretem, ha szex során kezelésbe vannak véve. :)

 

Előzmény: sperm_bath (75)
pontkis Creative Commons License 2017.03.22 0 0 76

fogadd el magad

ha normális férfivel találkozol az azért fog szeretni vagy nemszeretni, vonzónak vagy taszítónak látni, amilyen Nőként (és érző, értelmes emberi lényként) vagy és nem azért hogy nagy vagy kicsi a melled

engem a nagy mell inkább taszít ... van akit az vonz ...

van aki a húsos nőket szereti ... van aki az izmosokat ...

ahogy van olyan Nő aki a mackós alkatú férfiakat szereti, van akinek nem számít az alkat

fogadd el magad - és mosolyogj

Előzmény: Törölt nick (48)
sperm_bath Creative Commons License 2017.03.22 0 0 75

Én csak elszomorodtam, hogy szoptatás után sem maradt nagyobbacska a cicije ;-) De hát ez van, ha az anyukák hamar vissza akarják nyerni lányos formájukat, sajnos a cici zsíranyaga szenvedi meg a legjobban ezt...

Előzmény: cyr45 (73)
cyr45 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 74

Garciamania!    (ha olvasod még egyáltalán?)

 

Remélem, megszívlelted a hozzászólásokat, és nem akarod már "átszabatni" magadat.

Írtad, hogy a párod is ellenzi.  Gondolom, elsősorban az ő véleménye számít azért?...

 

Fogadd el önmagadat, hidd el, ez a legjobb, amit tehetsz! Nem kéne tovább agyalnod ezen!

Légy vidám és magabiztos, ne gondold azt, hogy emiatt nem tetszel másoknak.  Mert de! :-)

 

Élj boldogan!

 

 

cyr45 Creative Commons License 2017.03.21 -1 1 73

eléggé le tudja fagyasztani a beszélgetést.

 

Úgy látom, itt is az történt!

 

Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.15 0 0 72

El van nézve. :)

Csak egyszerűen az ember nem akarja mindenhol ezzel indítani, hogy magyarázkodik, hogy akkor most hány gyereke is van. És hogyan és miért. Főleg azért, mert eléggé le tudja fagyasztani a beszélgetést. 

 

 

Előzmény: Degeczi (71)
Degeczi Creative Commons License 2017.03.15 0 0 71

Ha új nick ír vmi átlagon felülit, akkor aligha csak én kattintok rá a többi hozzászólásásra, és szembeötlő volt az eltérés - de így persze érthető, elnézést!

Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.15 0 0 70

A dolog pedig egyszerű, és egyben szomorú is. Valóban 4-et nevelek most. De 5-öt szültem és tejeltem. Az egyik meghalt. 5,5 éves lenne, ha élne. 

De hát valakinek mindig meg kell kérdőjeleznie a másikat. :) 

Előzmény: Degeczi (69)
Degeczi Creative Commons License 2017.03.15 0 0 69

Egy éve még csak 4 volt, ahhoz képest akkor gyorsan 4 éves lett a legkisebb.

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.15 0 0 68

Köszi. :) Ma már lehet, hogy nem vállalnám be újra. :))

4 és 12 év között vannak.

 

A természet kompenzál dolgot úgy értettem, hogy nekem pl. kicsi a mellem, de nagyon jó lábaim és hátsóm van. :)) Aztán az ember arra helyezi a hangsúlyt és kész. :) Ráadásul szerencsés a genetikám, totál lapos maradt a hasam, nincsenek terhességi csíkjaim, és kevesebb kg vagyok, mint lánykoromban. :)

 

De ismerős a téma amúgy, mert kamasz korombam és fiatal felnőtt koromban én is ezen vekengtem folyton, mármint a mellemen, de mára már a legkisebb mértékben sem érdekel. :)

Előzmény: cyr45 (67)
cyr45 Creative Commons License 2017.03.14 -1 0 67

ÖT gyerek???   Maximális tisztelet Neked, ritka nagy bátorságra vall!

Nem tudom, mennyi idősek, de (főként manapság) kevesen mernének ilyent bevállalni...

 

Minden szavaddal egyetértek!

 

Példaként egy régi (40 éves) esetet elmondok, a többieknek:

Volt egy kolléganőm, aki kb. olyan alkatú volt, mint az itteni topic-nyitó. Sok éven keresztül

dolgoztunk egy munkahelyen, ő két gyermeket szült, akik között a korkülönbség 3 év volt.

Mindkét terhessége vége felé (nagy pocakkal is még dolgozott) a mellei megnőttek, ahogy kell.

Szülései után mindkét gyermekét (vagy másfél éves korukig) szoptatta, nem is volt beteg

egyik sem!   És annyi teje volt még pluszban, hogy le kellett fejnie, mert különben fájt neki.

Kapott az anyatejgyűjtő szervezettől egy külön hűtőgépet a tárolásra, és minden nap kocsival,

hűtőládával mentek hozzá a tejért.  És komoly összegeket kapott ezért!   Meg elismerést...

 

Nem tudom, manapság hogy van ez, de aki képes rá, (a gyermek érdekében) szoptasson,

azt javaslom, mert nem igaz, hogy attól rosszabb lesz a melle!  

Inkább jobb, mert neki pl. a szoptatás befejeződése után csökkent ugyan a mérete, de nem

ment vissza akkorára, mint az első terhessége előtt volt, hanem annál azért nagyobb lett.

 

És nem tudom, ha még korábban "megcsináltatta" volna a melleit, vajon mindez hogyan

alakult volna???...   Mert (abban az időben) ilyesmiről még szó sem lehetett!

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.14 0 2 66

Hát megsúgom, hogy a gyerek és a szoptatás csak átmenetileg "segít" rajta. :) Utána pont ugyan akkora lesz, mint volt.

Én legalábbis 5 gyerek után ezt tudom mondani. :) Ellenben nagy előnye, hogy 5 gyerek után is szép maradt, nem ereszkedett meg, a legkisebb mértékben sem látszik meg rajta a hosszú használat. :) 

Ezt az egészet fejben kell elrendezni, millió egy pasi van (legalábbis én ezt tapasztaltam), akik direkt szeretik a kicsi mellett, nem érdemes erre annyira ráparázni. 

A természet meg általában máshol kompenzál. :) 

Előzmény: sperm_bath (65)
sperm_bath Creative Commons License 2017.03.14 0 1 65

háááát, valamit valamiért... ha valakit ennyire frusztrál a mellbősége, arra valóban csak két megoldás van: a gyerek és a szoptatás, vagy pedig a kés...

Előzmény: cyr45 (64)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!