Keresés

Részletes keresés

TonyBrasco Creative Commons License 2020.02.06 -2 1 448

Pedig az valami közös kassza, mert utalás volt erre még a korábbi évadban, hogy Erika kezeli a pénzt... Szerintem bármennyire is ekézitek Bodrit szerintem kap ő tornatanári fizetést, csak az automatikusan Erikánál landol, azért kunyerbál tőle mindig...

Előzmény: Mazsola0070 (421)
GPS Creative Commons License 2020.02.06 0 0 447

 

Bezzeg Pajkaszegen ilyen nem fordul elő - pedig sokan hogy örülnének neki (Tecát kivéve !)

 

Alkohol folyt a csapokból egy indiai lakóházban

.

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.04 0 1 446

Ez a szakma már csak ilyen. Én 4 évet töltöttem el "köztük" elég is volt. Menekültem vissza 2 év után a privát szférába a vállalkozásomba. Utolsó 2 évemben fel sem vettem a képviselői fizetésem... mondjuk be sem jártam. Minek? Úgyis azt kellett nyomnom amit a vezérnek kedvezett, meg a frákcijónak, a pártnak.... áh.

Előzmény: CérnaSzáll (444)
GPS Creative Commons License 2020.02.04 -1 0 445

 

Na igen, aztán az ilyeneket szokták börtönbe zárni, mert rájuk kennek minden susmust

 

Ahogy mondod: a való életben is 2-3 hónapja varrtak be egy Erika-félét valamelyik önkormányzatból - mert a politikába jól beágyazott főnökének sikerült minden szart rákennie.

 

Pl. hogy ő vette át sajátkezűleg a kenőpénzeket - ami voltaképpen igaz is lehetett...de hogy az nem a saját magánbiznisze volt, az is tuti.

.

Előzmény: CérnaSzáll (444)
CérnaSzáll Creative Commons License 2020.02.04 0 0 444

Na igen, aztán az ilyeneket szokták börtönbe zárni, mert rájuk kennek minden susmust (na nem mintha ne lenne hozzá közük, de nem kizárólagosan)

Előzmény: Törölt nick (443)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.04 0 0 443

A polgármester jobb keze, tözel van a tűzhöz. Az ilyennek nem szólnak be az emberek, hanem kinyalják a seggüket is.

Előzmény: Apádfüle (438)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.04 0 0 442

Valahogy jobban is megszervezhetnék ezt pl. hétvégére.... szerintem ebben a 2-3 hétben most a fél ország szabin van az óracsere miatt. Nekem is tegnap cserélték, és a héten 4 emberem is ezzel az indokkal kért ki 1-1 napot, a jövőhétre is...

Előzmény: jégkirálynő (437)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.04 0 0 441

Laci egy nyomorék. Minden tiszteletem a színészé, mert láttam már sok szerepben, de zseniálisan hozza a Laci szerepét.

Előzmény: CérnaSzáll (430)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.04 0 0 440

Nem mondom, Lengyel Tamásnak jó teste van! 🙂🤩

Előzmény: CérnaSzáll (435)
Apádfüle Creative Commons License 2020.02.03 -3 0 439

Ha lenne partiképes pasas, se jönne össze vele. Alapvetően a falu, a falusi élet nem tetszett neki. Az csak a pont volt az i-n, hogy rajtakapta a férjét Dórival. Talán még örült is neki, hogy van ürügy a lelépésre.

Előzmény: Törölt nick (429)
Apádfüle Creative Commons License 2020.02.03 -3 0 438

"... ezek általában találnak is valami szorgosabb, az átlagnál egy fokkal jobban kereső csúnyácska penészvirágokat, akik lelkesen eltartják őket."

 

Ez így van, csakhogy Erika egészen csinos leányzó, ráadásul rettentő sokra tartja magát. Olyan lekezelően beszél néha a falusiakkal, mintha ő fújná a passzátszelet. Ami adódhat a "hivatalából" is, jogköre ugyan semmi, de mégis csak a falu első embere ugráltatja reggeltől estig. :)
Az viszont tényleg fura, hogy nem szólogatnak be neki rendszeresen. Még ha a férjét tartaná el, vagy keresne annál sokkal többet, az emészthetőbb lenne. De hogy kitart egy pasast, és nem piszkálják érte a vénasszonyok?

Előzmény: CérnaSzáll (422)
jégkirálynő Creative Commons License 2020.02.03 0 1 437

Ma szabin voltam, vártam a villanyóra cserét, és szörfözgettem a TV-n. Világéletemben imádtam a "Beugró"-t, és délelőtt az egyik csatornán ment a műsor,  "Beugró+" címen (utánanéztem, kb 2017-es felvétel). Kicsit más volt a díszlet, mint régebben, és nem a régi megszokott szereplőkkel(néha változtatni szoktak, gondolom épp az előadáskor egyes színészeknek máshol van fellépése). Ezen a felvételen a régi gárdából maradt Rudolf Péter és Kálloy-Molnár Péter, és igen, Molnár Áron. Először nem tudtam hova tenni a színészt, de aztán beugrott, hogy hát Ő a MATYI!!!!

 

Már megértem, hogy miért akart kilépni a sorozatból, mert Ő sokkal többre képes, mint amit a filmben mutat. Igazi nagy tehetség, és Ő még nem a színpadi kellékekhez nyúl, mint egyes kollegái, Ő őserőből és tehetségből játszik.

 

Kár, hogy nincs "Beuró"-s topik.

Rettenetesen tehetséges a fiatalember.

Előzmény: Magdi60 (372)
GPS Creative Commons License 2020.02.03 -1 2 436

 

Erikát szívesebben megnéztem volna ugyanilyen öltözetben .-)))

.

Előzmény: CérnaSzáll (435)
CérnaSzáll Creative Commons License 2020.02.03 0 0 435

Vagy csak azért engedi, hogy mindig ebben a szörnyű ruhában járjon, hogy nehogy más is meglássa, hogy mi van alatta :)

 

Előzmény: Mlle. Grenelle (434)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.03 0 0 434

Bodri barátunk legfeljebb Erikának jó pasi - de hát ő holt szerelmes belé...

Előzmény: GPS (433)
GPS Creative Commons License 2020.02.03 -1 0 433

 

Ezt nagyon elb@szták, Dórihoz hasonlóan nincs valami jópasee.

 

Miről beszél kend itten? Hát hányszor mondta Erika, hogy: "Ő fogta ki a környék legjobb pasiját?"

 

Még hogy Bodri Gyuri nem jó pasi, ejnye? :-))))

.

Előzmény: Törölt nick (429)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.03 0 0 432

Laci akkora lúzer, mint ide Lacháza...!🙂🙂

 

Mondjuk megérdemelte volna, hogy megkapja Ildikót a nyakába, egy ilyen szürreális párból azért jó adag komikumot ki lehetett volna hozni, ha már a papból meg Tecából nem lett egy pár... 

Előzmény: CérnaSzáll (430)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2020.02.03 0 0 431

Dóri se a faluból fog férjhez menni... nemhogy partiképes, de normális hapsi sincs a sorozatban.

Előzmény: Törölt nick (429)
CérnaSzáll Creative Commons License 2020.02.03 0 0 430

És Lacika neked smafu? :D

Előzmény: Törölt nick (429)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 0 0 429

Összejöhetne a faluból valakivel.... csak nincs partiképes pasi a sorozatban, csak a pap. Ezt nagyon elb@szták, Dórihoz hasonlóan nincs valami jópasee.

Előzmény: derek (427)
GPS Creative Commons License 2020.02.03 -1 0 428

 

Azt tudom, hogy elhúzott, de hová, mi lett vele? Olyan elvarratlan szál.

 

Elég jó kis csaj volt az is - biztos akad olyan pali, akinél "lehajthatja a fejecskéjét".

.

Előzmény: Törölt nick (426)
derek Creative Commons License 2020.02.03 0 0 427

Azt tudom, hogy elhúzott, de hová, mi lett vele? Olyan elvarratlan szál.

 

Még nincs vége az évadnak. Biztos lesz még róla szó.

Előzmény: Törölt nick (426)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 0 0 426

Azt tudom, hogy elhúzott, de hová, mi lett vele? Olyan elvarratlan szál.

Előzmény: GPS (425)
GPS Creative Commons License 2020.02.03 -1 1 425

 

de a feleséggel mi lett?

 

A feleség beült a Daihatsu-limuzinjukba és úgy otthagyta a fickót, mint Szentpál a hegyi-franciákat.

 

Amúgy is tele volt már mindene az "autentikus paraszti léttel" - erre fel a férje még a faluszépét is kúrogatta a hitvesi ágyban...na ez már kicsit sok lett neki.

 

Külön bája a dolognak, hogy a csávót mennyire "megviselte" ez a szakítás - aki még egy ilyen kies, ingerszegény helyen is hamar fel tudta fedezni a "hely szépségeit" (első körben mondjuk csak a csajok által - de ki tudja, hát ha később még a szántóvetést is megkedveli).

.

Előzmény: Törölt nick (424)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 0 0 424

"nyíló boltban, amit valami pajkaréti csaj nyitott (tényleg, azzal mi lett?)."

Megvan most is a bolt, a csaj azzal a csávóval kufircol, aki a feleségével a városról költöztek le.... de a feleséggel mi lett?


Előzmény: Mazsola0070 (421)
Törölt nick Creative Commons License 2020.02.03 -1 0 423

Semmit, kitartott falusi alak. Tele vannak ilyennel a magyar falvak, ahol csak az egyik dolgozik a faluban, vagy a közeli városban a másik tingi-lingizik. Többségében a nők és a férfiak dolgoznak valahol. Jó részük rokkant nyugger pedig semmi baja.

Előzmény: Apádfüle (418)
CérnaSzáll Creative Commons License 2020.02.03 0 0 422

- Miért tart el egy csinos, fiatal nő egy életerős pasast?

- Hogy bírja el ezt Gyuri nagy macsó öntudata?

 

Ó, van ilyen bőven, hát ha egyszer nincs olyan munka, ami megérdemli, hogy ő Mr. Önérzet elvégezze. Alja munkát meg nyilván nem fog, hát hogy képzeli azt bárki is. És ezek általában találnak is valami szorgosabb, az átlagnál egy fokkal jobban kereső csúnyácska penészvirágokat, akik lelkesen eltartják őket.

 

Előzmény: Apádfüle (420)
Mazsola0070 Creative Commons License 2020.02.02 0 1 421

Egyszer régebben volt, hogy reklámújságokat vitt ki (de este, titokban, hogy ne tudja meg senki, ebből lett valami bonyodalom is, mert betörőnek nézték), meg villanyt szerelt és a hűtőpultot szerelte az újonnan nyíló boltban, amit valami pajkaréti csaj nyitott (tényleg, azzal mi lett?).

 

De mintha felmerült volna az is, hogy legyen közmunkás, amin mélységesen felháborodott.

 

A tegnapi részből nekem is úgy tűnt, hogy Erika a sajátjából adott neki, nem valami "közös kasszából", amit Erika kezel.

Előzmény: Magdi60 (419)
Apádfüle Creative Commons License 2020.02.02 -2 0 420

Ja, hát én is erre az eredményre jutottam. Csak nem értem.

- Miért tart el egy csinos, fiatal nő egy életerős pasast?

- Hogy bírja el ezt Gyuri nagy macsó öntudata?

- Hogyhogy nem veszi őket a szájára a falu mindent látó és mindenkit kitárgyaló népe?

Előzmény: Magdi60 (419)
Magdi60 Creative Commons License 2020.02.02 0 0 419

Erika eltartja. Mindig ő ad neki pénzt, ha kell valamit vennie a kocsihoz.

Előzmény: Apádfüle (418)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!