Keresés

Részletes keresés

Freelandi Creative Commons License 2020.01.15 -1 0 243592

Totál úgy csináltam meg(január elejétől a végső múlt elemzéseit),hogy előttem ül az is, aki összezavarodik egy a betű kimaradástól is.

Vagy akiknek kell egy alap vonal, a gecik/nem gecik.

Viszont olyannak is akinek, ez kevés, és van benne több is, akár egy rész, egy szó ami találó, egy lélektan,ami gondolkodtató.

 

Sértett őrült, rövid kell, egy ütés?:)

 

-Az ember minden körülmények között ember maradjon.

Felül(elit) is így van?

 

-Több a feszült vezetői duma, több az erőszak az országban.

 

-Csak is Fidesz vezetéssel vonulhat át gyalog  Mo-n menekült.Ő a szervező és a bűnös.

 

-Nem menti már semmi a Fideszt, csak ha nem lesz ellenjelölt és a GY.F turnéra indul.

 

-Jelenleg a kisebbség(show biz, sport, politika, piaci irányítók) legyőzte a többséget.

De Rocky még felállhat.

Freelandi Creative Commons License 2020.01.15 -1 0 243591

sértett őrült:) kamu.

Előzmény: nagyanyo5:0 (243590)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.01.15 0 0 243590

Válaszd a google fordítót:)))))

Freelandi Creative Commons License 2020.01.14 -1 0 243589

-A Győrt nem várom meg.

Ha nyer a Fidesz, tovább cipeli az ország, hogy  kiüti a szájbarágás mennyisége(propaganda) a közös morálunkat, és a bölcsességfogat? Tenni kell ellene, és még többen lesznek leváltók.

Ha az ellenzék nyer,akkor meg a sorba illeszkedik, akkor meg azért marad a többség.

A Választás fordítható, a változatosság elindítható,erről holnap lesz az utolsó.

 

 

-De a megélhetés(5-6 millió ember) nálam a fontosabb, mármint témaként.

Sosem a hazai egyenlő bérről beszéltem.Sem a nyugati rokon posztokhoz.

Nem fognak változni(show biz, sport, politika, vezetők), mert megszokták.Perverz ajándék lett a megélhetési különbség.

Lelki, géni(gyógyszer, alkohol)vagy egyéni pár bajaikat evvel oldják, hogy azok meg egy helybe állnak.Győztünk.

Ez az igazság, mert az ember ragadozó, hiába beszél sokat más élet megközelítésről.Tény, hogy nem méret, nem létszámkérdés, és van is irányítói recept a jó osztásra.Tehát az ellen faktor a helyzetbe, a kapzsiság, vagy irigység.

Szóval addig nem lesz semmi, még erről az önző szokásról a többség le nem szoktatja őket.

Fel kell számolni a megélhetési különbséget, csak pénz, kereseti különbség lesz.

Ez már a nem irányító szerepű alkalmazottak nyomását is leveszi,lesz minden(tartalék,2 ház), és ő dönt a svédasztalról, mikor és mit.

Nem az, hogy 11 hónap elvéve, egy jól kifizetve, ami milliók költekezésében csapódik(kiéheztetés után megveszi azt ami kell), ami persze hogy sose költött még ennyit a nép szöveget ad.

De igazán a politika és a piac jár jól.

 

És miből?(5-6 millió emberhez annyi nettó, ami jól lerázza a világ mozgó piacot)

A közszereplői és új elit fiatal karavánokat is újra kell tolni majd ország imázs címen.Ez is nehezíti.

Ezért kell a forradalom, a tempó diktálás.Jobb osztást az azonnaliból, és bővíteni a nyereséget, ha ez szűk.

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.14 0 0 243588

Utána kellene nézni, hogy mire esküdtek fel:

1. A miniszterenök

2. A miniszterek

3. Az államtitkárok

4. És a többi kormányzati kutyaütő.

 

Rajta, meg kell vizsgálni...

 

Freelandi Creative Commons License 2020.01.14 0 0 243587

Olyan nincsen hogy átgyalogolnak máshol született ember csoportok egy országon.ez volt i.e.

Vagy is ez nem ellenzék hiba lenne, hanem kormány.

Szándékosan hergeli és félelemre sarkallja a helyeket.

Röszke(2) hős bunyó? Ha egy film sikeres volt, lesz 2 is.

Meg kell buktatni, mert ez is szándékos összeterelése sok kis csoportnak,majd  az idegük tolása.

Közmédia esetes lélektan.

Menti a nagyváros és települések lavina rezsim ellenes pálfordulást a migráció? Hogy?

Leírtam hogy a kormány hibája ha nincs szervezés alatt a visszaesett szám.

Leírtam a Röszkei második rész is a második részek unalma lesz.

Itt a leváltókat(többség) már csak a Fidesz érdekli, sokáig érdekelte más, de minden lemegy.

 

Freelandi Creative Commons License 2020.01.14 0 0 243586

-Egy dühös országban érvényesültebb a szegregáció, amit nem csak öltönyös hajthat végre, egy koszos magyar -szőke-gyerek is.

Egy rossz nap is, egy egész életre.

Szegregáció a cselekvési időben létezik, a szövegkörnyezetben, elemzésekben nem.

Sajtóklub viszont tovább megy, hogy  az ember minden körülmények között maradjon ember.

De felül is így van?

 

Ez a egész(nem hagyjuk hogy cigány pereljen és nyerjen,inkább dolgozzon) csak jele annak, hogy evvel akarják eltakarni a Borkai seggét, Tiborcz fényét stb.

 

 

-Feltételes szabadlábra engedés elleni szigorító klip?

Szakemberek tudják a helyzetet, hogy emelkedett e, mert mindenhol van olyan, visszamegyek, ott jobb.

Ebből fakadó lélektan is van, persze nem a Remény Rabjaira gondolok.(Brooks Was Here- nagyon sok év után).

Ha több most a testi erőszak visszaeső, vegyen vissza a Fidesz, hisz az uszítás, a társadalmi befeszítés értelmetlenné teszi a visszatérését egy elítéltnek is.

Freelandi Creative Commons License 2020.01.14 0 0 243585

Az a mellébeszélés, hogy a világon létező dolgokról(mondta), beszéljek úgy hogy nem a világra érthető:))

Minden a világon történik, de azon belül lehetnek a többségben szóra helyek(falu, megye, ország, kontinens, világon), lehetnek nevek(Messi többségben jobbra cselez), népek(az arabok többsége..kezdetű)

ÉRTELMEZÉSI TARTOMÁNYOK.

 

Te a helyet és a nevet, népet nem tartod együttesen értelmezési tartománynak.

Ezért mehet félre az agyad.

Ennyire nehéz? Sok szerszám kell az agyadhoz(fűrész, tágító)

 

Itt vannak a példamondatok.

Nincs világon szó, és nem a világra érthető.

-Messi többségében jobbra...(Messire érthető)

-Az arabok többsége öltözködésében...(arabokra-nyelv érthető)

A kezdésem is ezen vonal.

Ezt a vallást többségben az arabok...=az arabok többsége vallásában iszlám.

Hisz e földrajz, nép-nyelv alatt van semleges és keresztény is.

 

Mi kellet volna neked beképzelt domb?

-A muszlimok többsége arab.

A muszlimok szóban mindenki benne, még a magyar származású muszlim is.Így nem kell világon szó.

-A világon az arabok többsége...

 

Így a zakó nálad, méghozzá avval nem úgy kellett volna jönni kijelentéssel a többségben szóra, hogy nem igaz.

Nem csak beszűkült vagy agyilag, hanem érzelmi intelligencia beteg is.

+67-szer ugyan avval újra indítani, az nem erő, szánalmas rituálé, pótcselekvés.

Előzmény: Törölt nick (243584)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243584

Most is mellébeszélsz. Ha a világon szó jelentése nélkül érthető másra, mint a világra, akkor arra legalább egy példamondatot kellett volna tudjál írni, de nem tudtál. Ez, amit most összehablatyolsz, ugyanúgy mellébeszélés. Sorokat írsz valamiről, mire ezek szerint nincs egyetlen példa sem a világon.

Előzmény: Freelandi (243583)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243583

Erről is volt válasz.

Nincs olyan kötelezés, ha nincs hely megadva, akkor a világra érthető, hisz akkor nem is létezne a világon szó a mondatokból.

Értelmezési tartomány megjelölése nélkül? Ha nincs megadva, nyitott a dolog, és nem zárt.

Lehet falura, megyére, országra, kontinensre, népre gondolni.

A falu többségben.Megyében többségben, országban, az arabok többsége..(egy nyelvet vizsgál)

Példa.Az arabok többsége a szemétkocsin dolgozik.Nyitott a dolog, bontható(hol), aztán meg kell kérdezni a polgármestert, igaz e a kijelentést.

Hisz a mini témánkban a köztudatba tett számokat kellet megnézni, hogyan ad többséget.

 

 

Ott van az előzőben az is.

Ha nem elég az, hogy a többségben szóval is él a mondatom és kijelentés csak a szóra, vagy is bizonyítani lehet a szó igazságát a bontásban, akkor erre is értelmezhető a mondat.

ezt a vallást többségben az arabok gyakorolják-

az arabok többsége a vallásában iszlám.

hisz ezen terület alatt is élnek semlegesek, keresztények.

 

Hiába vagy érzelmi intelligencia beteg(nem normális, aki feljebb az igaz tév), neked ezek kelletek volna, hogy ne csússzál el.

a  muszlimok többsége arab.a világon az arabok többsége gyakorolja....

Előzmény: Törölt nick (243581)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243582

Az ország imázs azt hiszik a vörös szőnyeg?(közszereplők, politika, sport is az)

Azt hiszik mások anyagi sikere elég(közszereplők),vagy is a virtuális vágy? helyezkedj bele, ez is elég, a pénzt ad át.

Nem látják a világon a többit? ha-ha, mindenki tudja meg korra egy balfék a helyzet, és nem értik a betyár, miért lett nyúl?

Az elitről tudják hogy az orosz lecke.

 

Tehát ez van.

Jean, menjen le a pincébe, jönnek a vendégek.

 

Hiába az új trükk híralkotás,hogy milliárdokat tettünk ide, oda.

De mennyi nettó kell az 5-6 millió ember(aktív, öreg) rehabilitálásához?

lehet kártyázni 4 lappal, de hol a többi?

Elcsúsztam a bevándorlás felszúrás miatt, tuti szerdáig végzek, a topik is:)

 

Két dolog az életről.

-Az sem sokat számít, ha kellőképpen felkészülünk a távozásra.(föld)

De azért ezt nem, munkánkon nem vehet perverz örömet az elit(megélhetési különbség)

 

-Rámegy az agyamra, ha az ember egész élete köztulajdon.

Helyretesszük közszereplők.Mikor? Azt nem tudom.

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243581

Látod már azt sem tudod, hogy mire kellene válaszolnod. A világon szón lovagoltál, arra nem tudtál példát hozni, hogy az értelmezési tartomány megjelölése nélkül lehetne másra érteni, mint a világra.

Előzmény: Freelandi (243579)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243580

ebben 

Semmi ereje nem lenne itt lemaradt törzseknek fitogtatni...

Már nyugaton se, hisz se a belpolitika nem változott a -nézőktől-, se a külpolitika nem esett össze.jaj.

Sőt, Irán megszállása jön,ők még lemaradt törzs, fontos föld, kell a világnak, két ökölnek(partnerségből)

Orosz is benne, hisz a két ököl szépen alakít.

 

 

-Nem bal, jobb kérdés.

Nyúl szinten a magyar, már csak a tévé?

Mindenki, aki a bevándorlásra fél,meg fél szólni a bért.

Előzmény: Freelandi (243577)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243579

Mire? Nincs olyan mondat, ami  csak a többségben szóra kijelentés?

Többször írtam, annak is van jelentése(a szó behozása a méréshez).

de nem csak arra kijelentés.

Tudod mit írtam már akkor?Ez az értelmezése.Az arabok többsége a vallásában iszlám.róluk szólt.

Ez passzol a többségben az öltözködésében "recéshez":)

Az araboknál(terület címszó) él más is, semleges vagy keresztény.

Ezt a vallást többségében az arabok... ,az arabok többsége vallásában iszlám.

 

Mivel a nyelvtan az 1 vs többiekre megadja a valóban két konkrétat(muszlimok többsége arab, a világon az arabok vannak e..), így nem is volt bizonyíték én a világot vettem.

 

 

Mellébeszélés az a +66 újra kezdés, nem vagy normális(ez nem erő),nem is oszthatsz morálisan.

 

Előzmény: Törölt nick (243576)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.13 -5 0 243578

Zsenőke valamiért azt képzeli, hogy ökörségekkel kell minden topikot feltöltenie, különben baj lesz.

Előzmény: Spandau11 (243569)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243577

Félelemben nem lehet élni, de erre megy rá a Fidesz.

Statárium, és akkor nem hogy leváltani nincs kedv, bezárják magukat, amíg elül a vihar.

Nyitás 2022 májusa, akkor ki lehet jönni, ismét Fidesz.

 

Több félelme van másoknak(országok), még is erősebbek.

Hogy élnek emberek máshol, és a magyar is mit élt meg a századokban, és működik a nyávogtatás? Összeszarja magát a magyar az élettől, ha kaszásokat neveznek meg neki?

A magyar elit viszont nem fél elvenni, nem fél a bevándorlótól, üzlettel vele, leszedi.

 

Az ember ragadozó.

Akkor vegye ki a kést a kezéből(a barnább bűnös), vegye ki az elit zsebéből a pénzt.

Ez így nyúlnak az ürege,a tévézés.

Biztonságpolitika azért más, mert itt Közép-Kelet nem olyan hírérték(főleg utálják a magyarokat, inkább ők-el lenne elintézve), és semmi ereje nem lenni itt lemaradt törzseknek...

Már nyugaton sincs, se belpolitikai, se külpolitika, akkor itt aztán még...

 

 

Előzmény: Freelandi (243574)
Törölt nick Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243576

Azt írtad válaszoltál mindenre, erre pedig nem. A mellébeszélés fölösleges.

Előzmény: Freelandi (243575)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243575

Válaszoltam már sokszor és a lényegekkel.Nincs olyan mondat? ja, az az arabok többsége.. kezdetű, azt is a google-ból mi?:)

Most ez a mentsvár.

Ezt a vallást többségében az arabok ..

Kijelentés a többségre.ez is kijelentő mondat és lehet bizonyítani a bontásban az igazát, hogy milyen területen.

 

Ha van két konkrét kijelentés a témában(muszlimok többsége arab), és van a világon szó(üsd be és van), akkor ez van.

Nem lehet mindent csak egy helyzetben érteni.

Az a mondat nem konkrét kijelentés az 1 vs többiekre.ezt nem fogadhatom el, hogy ezt rám fogják, én rosszul tudtam az iszlám számok elhelyezkedését.

 

Az egészet nem érted, nem is akarod.

Nem erről szól az egész.Nem vagy normális,ez a lényeg.

+66 újra kezdés ugyan avval, amikor már ez is volt, hogy létezik olyan mondat aminek a többségben szó az egyetlen értelmezési ereje.Erről is írtam már, kijelentés ez is.

Nem vagy normális,és ez nem erő, 

Előzmény: Törölt nick (243573)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243574

Összekakilja magát a magyar az élettől, és  inkább tejel(vagyona, sok éves munkája), mint hogy a vére ömöljön.

Mert azt is külön célra tartogatja,a magyar állatoknak, bűnözőknek.

 

A migráció dönt? BP maga a vidék(régen onnan jött, vagy ma is megy fel), mutassák meg a rokonoknak az igazságot.

BP hozza a nyugati városok(nem is fő) bevándorlás beengedését.Az illegális mindenki tiltja.

Máshol se a falvakba mennek.

Elmondok valamit, a nagyobb helyeken nehezebb elkapni embereket.Vegyülés, így a kicsikben 

Nem volt a falu szélén állóban terror? 6 falut(ma község) ismerek, abból kettőben legenda van, avval ijesztgetek minket, itt a démon van, itt kaszabolt a cigány, magyar, arra ne menj.

 

Féltek?

Legyen meg a kurva tévém, hűtő(akciós termékkel)?

Legyen 11 hónap leszedve,  de 1 hónap jól kifizetve(jól lerázza a piacot az a pénz), és csinálok költekezési rekordot?

majd a szemembe kapom, miért költök? kiéheztetése a vágynak, majd feloldás.

de 11 hónap kezemet, lábamat vitte az elit.

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243573

Most ez mennyiben is válasz az én hozzászólásomra? Annyiban, hogy a válasz gombra nyomtál...

Előzmény: Freelandi (243571)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243572

A pénzemet vigyék, de a magányomat nem(községek).A kaszás.

Előzmény: nagyanyo5:0 (243567)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243571

A történet így történt.

Az egész egyáltalán nem az én kivetülésem az utolsó szóra.Én vettem észre a felsőbbrendűséget, a rituálédat.(nem a párbeszéd a lényeg, hanem a végső ítélet rá)

A nick is árulna, de nem az tűnt fel.

Ezért amikor a mini téma(amire jöttél) már rég lejárt, ugyan az(elmondtam, nem-nem), én azért folytattam a válaszolgatást, hogy valóban kiderüljön, képtelen vagy egyenlő feltételben gondolkozni, mindig kell rá a zárásod,az észosztásod.

Igazam lett, fél év terep mindenki előtt megmutatta.

Te kezdted, ezért ez a +66.dik ugyan az, vagy is a nem, nem.

Ez nem normális, akkor sem az, ha fizetik, akkor se, ha lelki kényszer,és ezért terelés arról a másról, és ez egy kialakult szükség, ha nincs, elszakad a cérna.

Ez nem erő, ez a gyengeség.Idő kell csak és monoton szarság.

A valóságban való utána szólás más.Ezt csinálod itt, lefordítom a valóságra.

Belém kötsz az utcán, majd amikor meg van beszélve(vagy elmondtam a magamét), ahogy megyek el, utánam morogsz.

Mindenek te vagy az oka(megállítás, rá kötözködés), de a valóságban ehhez biztos gyáva vagy, ha itt ennyire fontos neked.

Nem pénz kérdés(munka), ez akkor sem normális.+66-szor kezdeni elölről,amikor nem is ezért véleményeztem, hogy minden nap beléd is kellet rúgnom.

 

Egy mondat az élet?

Nem hagyjuk hogy munka nélkül a cigányok ennyit kapjanak.

Egy mondat az élet?

 

Te nem hoztad a nyelvtanban igenis létező két konkrét lehetőséget.A muszlimok többsége arab.A világon az arabok többsége gyakorolja...

Ezek kelletek volna a rosszul tudtam-hoz.

Miért ne lenne, hisz a többségben van is állítás.utána bizonyítva hogyan.

Nem úgy kellet volna jönni a többségben szóra, ez nem igaz.

az egyértelmű zakó nálad.

Előzmény: Törölt nick (243565)
Maxi_Mumus Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243570

A Brexit alapelve, hogy nincs szükség Uniós gazdasági migráncsokra.

Előzmény: Spandau11 (243569)
Spandau11 Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243569

Természetesen Boris Johnson már többször megerősítette hogy a magyar vendégmunkások maradhatnak Angliában  és csak liberális álhír a kiutasításukról szóló álhírek

Maxi_Mumus Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243568

Az angolok is februárban már megkezdik a magyar gazdasági migráncsok hazatoloncolását.

Előzmény: nagyanyo5:0 (243567)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243567

A magyarok NEMet mondtak a migrációra!!!!! Ma csak és csak is ez dönt!!!!!

Maxi_Mumus Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243566

Tavaly előtti hó már régen elolvadt.

Törölt nick Creative Commons License 2020.01.13 0 0 243565

Nem, nem válaszoltál mindenre, és ezt is többször megmutattam már. Például a mai napig nincs példamondat arra, amit állítasz.

Előzmény: Freelandi (243563)
Freelandi Creative Commons License 2020.01.11 0 0 243564

Ha két nap múlva jólét, akkor is le váltható a Fidesz.

Ha csak ez döntene, meg elhinnénk hogy nem milliók csinálják(és sok irányító), akkor máshol sosem lenne váltás, ahol jólét van.

Sok más is számít és jobban, nevelés, protokoll, mutyi és a változatosság a népnek.(mindenki megkapja)

 

Ez a tény, ha ez bemagolva, akkor nép indulás lehet és kell.

60 ezer és 200 ezer nettó között nincs különbség.Kihasználás.

Sakk lebonyolítási különbség van.

Nincs mire várni.Erről hétfőn.

 

Az Új miniszterelnöknek közölni kell az oroszokkal(elit), nem építünk falat.

Minek? Heti kétszer mehetnek a levegőben el így is a nyugatra kávézni, megbeszélni.
Nem, a Skype nem méltó, hetente összeülhetnek.

 

Freelandi Creative Commons License 2020.01.11 0 0 243563

Ahhoz lehet köze hogy nem azt mondtam amit te.

Mindenre válaszoltam, ott van felmutattam az előzőben is.

Nem te mondod meg mit mutattam fel, hisz úgy sem  lesz elismerve soha az életben.

Ez a te elhatározásod, mivel a tényekkel(nem volt konkrét kijelentés az 1 vs többiekre) nem bírsz mit kezdeni.

Rég erről szól az egész.Nem érted, ha te kezdted,akkor a normális egyenlő feltétel az álláspontokra, ha én fejezem be.

Ez akkor már teljesen érvénybe van, amikor már csak ugyan azt teszed rá(bírói végzéssel, nem cáfoltam, nem  mutattam fel..) Bízd a semlegesre, de olyan gyenge vagy, képtelen vagy rá, ezért jön az újabb végzésed.

Ez nem erő, ez csak idő és lelki betegség.

Ez +65 hsz(újra kezdésed) teljesen jól megmutatja, te vagy a frusztráció alatt, ha nincsen feljebb.

Ezt akartam bemutatni, hogy lássák a rituálédat(2-3 hét kevés), dehogy akarok én is őrült parádé lenni.

nem, de, nem-nem, de...

Okok az agyadba?

a)Megmondtam nem ezért véleményeztem még időben többet(tavaly), mert ide is kellett a válasz.

Az aznapi dátumot kell figyelnie a beíróknál, nem kellene előre bemozgatnod sem.

szóval ezt az állást perverzióból csinálod, ezt normális nem így csinálja.

 

b)Sima véleményező.

Vagy sose adott neki alsó elégtételt az életbe(mondjuk attól ez betegség +65 újrakezdő ugyan az), és most öregként nem akar így megdögleni,a felesége előtt se.Mondjuk attól még ez betegség +65 ugyan az, nem erő.

vagy egyedül élő pince őrült szint, aki így tart kapcsolatot, de mivel a valóságban nem tudta az utolsó szót megcsinálni, most ráérően védi.

vagy kint őrült bele a magányba, lehet társa is,de a sok máshol született elidegenítő érzéssel tölti, és így szinten vágyik a magyar döngölésre, ami nála csak is zárás.

ha nincs, a magyar is kiközösítette, gondolja ő.

 

ezek a lényegek, ez is hozzátartozik, a miért maki a másik.

Előzmény: Törölt nick (243562)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!