Keresés

Részletes keresés

L_áma Creative Commons License 2016.10.18 0 0 79

Nem gondolod, hogy megnéztem? 

Előzmény: sanyooo1 (78)
sanyooo1 Creative Commons License 2016.10.18 0 0 78

A szélső nem hasonlít rád kicsit? :)))

Előzmény: L_áma (77)
L_áma Creative Commons License 2016.10.18 0 0 77
Előzmény: gezaFater (76)
gezaFater Creative Commons License 2016.10.18 0 0 76

Kenyér-sonka-olvasztott sajt?

Mi ebben a maradiság?

 

Előzmény: L_áma (75)
L_áma Creative Commons License 2016.10.18 0 0 75

Én már csak ilyen maradi vagyok. 

Előzmény: gezaFater (74)
gezaFater Creative Commons License 2016.10.18 0 0 74

De most komolyan..mi bajod  a melegszendóval? :)

Előzmény: L_áma (71)
L_áma Creative Commons License 2016.10.18 0 0 73

Nekem már attól megfordul a gyomrom, ha elképzellek két latexbe öltözött, vazelintől csillogó pride-szökevény közt harmadikként. :)) 

Előzmény: baal (72)
baal Creative Commons License 2016.10.18 0 0 72

pedig tényleg jó:-)

Előzmény: L_áma (71)
L_áma Creative Commons License 2016.10.18 0 0 71

Van aki állítja, a melegszendvics is jó, és ennek ellenére nekem eszembe sem jut kipróbálni. :))))

Előzmény: lapar (70)
lapar Creative Commons License 2016.10.18 0 0 70

Jókor egy friss válasz: mer' aszongyák, hogy jó.

Előzmény: Dooodi (69)
Dooodi Creative Commons License 2016.09.23 0 0 69

Miért akarod használni??

Ha nincs semmi gond a CRDiesellel nem kell piszkálni.

Előzmény: lapar (64)
L_áma Creative Commons License 2016.09.23 0 0 68

Hát még ha egy csipet ricinus is kiszaglik belőle!

Előzmény: lapar (65)
Takyka! Creative Commons License 2016.09.23 0 0 67

Szagolom. Ezerszer inkább, mint a dízelek maró, fojtogató bűzét.

 

T.

Előzmény: Béci 72 (66)
Béci 72 Creative Commons License 2016.09.23 0 0 66

Akkor csak szagold!

Üdv.:

Előzmény: Takyka! (63)
lapar Creative Commons License 2016.09.23 0 0 65

"Arol 2T-vel, azok biza büdösek voltak"

Egy lópikulát! A 20-as éveim előtt, amikor motorra, meg jogsira vágytam, az egy illat volt az orrlikaimnak, ha elpöfögött előttem egy.

Ja,  aztán mikor a Trabi után Moszkvics lett, akkor már tényleg kezdett büdös lenni:-)

Előzmény: Takyka! (63)
lapar Creative Commons License 2016.09.23 0 0 64

"1:100-ban használják"

Végre már valaki egzakt aránnyal! Eddig csak olyanokkal találkoztam, hogy 1-2 deci a tankba, ami azért ijesztő, mert a 2 az 1-nek duplája, valamint a tankok 50-100 l között váltakoznak.

Elég sokat keresgéltem a barátommal (Google), hát eléggé megoszlanak a vélemények, bár talán a pozitív több volt róla. Most nem tudom, mitévő legyek.

Előzmény: Dooodi (62)
Takyka! Creative Commons License 2016.09.23 0 0 63

Mindig is tudtam a JÓ 2T motorolaj remek dolog.

 

Tudom perverz, meg elfogult, de én még a szagát is szeretem!

Persze anno, amikor Wareszok, Trabik, Barkácsok tömkelege járta az utakat  Arol 2T-vel, azok biza büdösek voltak. A mostani szintetikus olajok már sokkal jobbak.

 

T.

Előzmény: Dooodi (62)
Dooodi Creative Commons License 2016.09.23 0 0 62

Lapar mester,
A történet igaz és működik, 1:100-ban használják időnként. Hajlamos elindítani az akadozó injektorokat illetve ad egy alap kenést az egyébként "száraz" gázolajokhoz. 
Rendszer tisztító, regeneráló hatása van.

pityy palko Creative Commons License 2016.09.18 0 0 61

Aztán meg a szigeten hagyott anyós fog egy jó nagy husángot és mint kareszka által kiképzett fizikus kinevezi azt viszonyítási rendszernek, és így nem ő vágja fejbe a vejét, hanem kareszka fejelte le a husángot.:-))

Amúgy folyón sem csak kivonódik és hozzáadódik a folyóvíz sebessége, hiszen a legtöbbször valamilyen szöget zár be a haladás és a sodrás iránya. Kikötéskor és elinduláskor ezt igencsak figyelembe kell venni.

 

Előzmény: baada (56)
gezaFater Creative Commons License 2016.09.18 0 0 60

Ez az utsó verzió lesz a jó megoldás..szerintem:)

Előzmény: Boar... (59)
Boar... Creative Commons License 2016.09.18 0 0 59

Be hát. Úgy hívják, hogy "redirect" avagy "átirányító" vírus. Az eltávolítására a malwarebytes-ot javasolják...csak az egyszer ugye beengedte, most meg nem találja. Folyamatosan fut a-nem próbaverziós-nod32 és malwarebyres a gépen oszt mégis bejött ez a szar. Megpróbálkoztam még két másik eltávolító programmal, találtak is pár dolgot de eltávolítani csak aktiválás(és fizetés) után lettek volna hajlandók, viszont a találatokat kézzel leszedtem. Marad még a csökkentett mód illetve kiszedem a winyót, rádugom egy másik gépre és annak a vírusírtójával nézem át.

Előzmény: gezaFater (57)
Dooodi Creative Commons License 2016.09.18 0 0 58

Bocsi, most látom a válaszod, nem írtam volna a másikon semmit, az első két pont leírja, miről nincs a gyereknek fogalma

 

Előzmény: baada (56)
gezaFater Creative Commons License 2016.09.18 0 0 57

Biztos, hogy bekaptál valamit, ami ha átmenetileg el is tűnik, újra visszaírja magát.

Meg kéne próbálni egyrészt USB-ről bebootolni, vagy ha ah nem megy, akkor meg megnézni a Registry-t, mert ott látod, hogy mi indul el. Onnan ki lehetne törölni.

 

 

 

Előzmény: Boar... (55)
baada Creative Commons License 2016.09.18 0 0 56

karesz!

 

  1. a gps felfedezese elött a sebesseget a vizhez viszonyitva lehetett csak merni, megadni... az hogy az elmeleti fizika mit mond nem jelenti azt h. gyakorlatban hasznalhato. csak ovatosan a kijelentesekkel
  2. a motorero novelese messze nem all egyenes aranyban a sebesseg novekedesevel
  3. akkora hajokrol volt szo amiknel 10-20-30 le kozti kulonbseg a mindegy kategoria. ha siklohajokat nezzuk ebben a meretben min. 100+ le-t kernek korulmenyektol fuggetlen biztonsagos hajozashoz. de a nagyobbak, amik szoba kerultek (allokabin, wc...) inkabb 200+ ha ugy akarja hasznalni vki, amire ki lettek talalva (vannak uszotestek, azokra nem kell ekkora menes, de azokrol emlitest se tett senki. dunara azokkal se szivesen mereszkednek ki meg 30le-vel se. mi van, ha hegymenetben kozelitesz a harosi gazlohoz, mogotted jon egy roman tolohajo 9 barkaval (3*3), a budai hegy felett atcsap a vihar szembeszellel, szep tarajos hullamokkal es feltunik szemben a szarnyashajo. nem 25 nem lesz a vege, hanem eleteddel jatszol
Boar... Creative Commons License 2016.09.17 0 0 55

Nem. Az index bizonyos részein, pl. Konyhaasztal v. Közlekedés v. Utazás, ha hozzá akarok szólni, feljön a hozzászólásablak, kb. két másodpercig van kurzor aztán kicsit sötétebb árnyalatra vált az ablak, kurzor eltűnik és feljön egy reklám. Aztán ezerféle oldalhoz akar csatlakozni a háttérben de a malwarebytes egy csomót megfog. Ha törlöm a gyorsítótár tartalmát, ideig-óráig megy aztán megint szevasz. Se a nod32, se a malwarebytes nem talál semmit. A kereső szerint a plumbytes lehet még jó, felraktam, talált pár dolgot aztán amikor kértem, törölje akkor átirányitott a fizetőoldalára. Annyira nem bízom bennük, hogy bankkártyával fizessek...meg amúgy sem...

Előzmény: Iethau (53)
L_áma Creative Commons License 2016.09.17 0 0 54

A nodot is, és a malwa.... is át lehet matricázni. :) Igaz, ugyan úgy nem szép dolog...

 

Bevallása szerint ez a kettő nem volt elég. Van az úgy, hogy ami tegnapig jól működött, az holnaptól nem elég. :(

Előzmény: Iethau (53)
Iethau Creative Commons License 2016.09.17 0 0 53

Az a típus, ami kereséskor is kicseréli a saját találataira a listát és ugrálnak magától fel reklámablakok bármikor?

 

Nod és malwarebytes telepítés, mindkettő adatbázist frissít és elindít teljes keresés először malwarebyte aztán nod. Ez a párosítás tutira megoldja, nem egy gépen csináltam végig. Egyetlen baj, hogy mindkettő csak egyszer illetve 30 napig használható ingyenesen.

Előzmény: Boar... (51)
L_áma Creative Commons License 2016.09.17 0 0 52

Nod, malwarebytes megvolt, és nem fogta meg? Nem telepítettél valami.... bármit a hiba előtt?

Spybot?

vagy:

http://users.ininet.hu/szjanos/kaspersky-rescue-disk-hasznalata.html

 

de ez így csak vaktában lövöldözés.... ez is olyan, mint bármi más. Fel kell keresni megbízható hozzáértőt.

 

Előzmény: Boar... (51)
Boar... Creative Commons License 2016.09.17 0 0 51

Nem ártana valami hatékony víruskergető...mert az emilben vázolt probléma még mindig él. Ha kipucolom a gyorsítótárt, egy darabig hozzá tudok szólni de aztán megint jönnek a reklámok. Más is küzd vele itt az indexen, írta is a csávó a tech help-be de neki se válaszoltak...

Előzmény: L_áma (50)
L_áma Creative Commons License 2016.09.17 0 0 50

Izéljétek meg! Nekem a defender a windows középszerű víruskergetője..... és abból az új már egy kicsit jobb mint a régi.

Előzmény: Boar... (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!