Keresés

Részletes keresés

vroy77 Creative Commons License 2018.02.17 0 1 343

Üdv!

Lehet volt már itt téma, illetve remélem, nem csak egyedi probléma, de az üzenetek panel mióta ilyen fos?? 3 eladóval levelezek, mindhárom ablakban ugyanazt az üzenetet mutatja, amit épp a legutóbbival tárgyaltam. Ha rákattintok a másik eladóéra, marad az előző szöveg. Egyszerűen nem tudok beleolvasni, amíg nem ír valaki más is.

Ezen felül csak az utolsó 3-4 mondatot őrzi meg az ablak, a többit nem lehet visszagörgetni. Fogalmam sincs, mit beszéltünk meg és melyikkel, követhetetlen az egész. Le kellene jegyzetelnem, hogy ki mit írt vissza? ez mindig így működött? Vagy énb csinálok valamit rosszul? Bár mobilon is ez a helyzet, el vagyok keseredve.

Steven 68 Creative Commons License 2018.02.17 0 0 342

Így van, ezt sérelmezem azért is írtam,hogy Te sem szeretnéd ha látnák az adataidat már pedig ők látnak mindent.

Előzmény: Carina_S (340)
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.17 0 0 341

Akkor honnan tudta az a becsületes jófogás,hogy én mit írtam az üzenetemben pedig szóról-szóra bemásolta nekem ,és ekkor tudtam meg milyen alávaló banda.  Íme a bizonyíték ! Legutoljára egy mai levelezésen írta meg a kérdezőnek, hogy “eredetit ennyiért nem lehet venni”, ez alapján (teljes levelezés és egyéb a cégünk által használt  ellenőrzések alapján ) .

Előzmény: Carina_S (340)
Carina_S Creative Commons License 2018.02.17 -1 0 340

Tudom mit sérelmezel. Hogy ti. a Jófogás beleláthat a privát üzenőfalas levelezésedbe. Te szerinted ez komolyan lehetséges?! Én ezt enyhén szólva is kétlem... . (Ilyen fórum a világon sincs, kivéve az user által bejelentett és a hirdetésekkel kapcsolatban az userek által megírott moderáltatni való sértő vagy szabálytalan szövegeket!!!)

Előzmény: Steven 68 (338)
NyiMisi Creative Commons License 2018.02.16 -1 0 339
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.16 -1 0 338

Előzmény: Carina_S (337)
Carina_S Creative Commons License 2018.02.16 0 0 337

x

Előzmény: Steven 68 (336)
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.15 -1 1 336

 "De kérni nem kérhetsz ilyet senkitől sem. Te pedig ilet kértél (volna :-))))) )..... ."   Pont ezért nem tudsz olvasni a sorok között,vagy pedig nem érted amit írtam ! Na PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !

Előzmény: Carina_S (335)
Carina_S Creative Commons License 2018.02.15 0 0 335

Tudok olvasni a sorok közt, de a magánlevelezés énköztem meg az eladók közt az magánlevelezés. Fordítva se várna el ilyet tőled senki! Az már IRL. Vagy kiadja önmagától az alany, vagy nem, az a saját döntése. De kérni nem kérhetsz ilyet senkitől sem. Te pedig ilet kértél (volna :-))))) )..... .

 

Részemről ennyi.... ! További szép napot, csááá!

Előzmény: Steven 68 (332)
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.14 -1 1 334

Ezek a Tökfilkók a végén még a trágyát sem fogják engedni hirdetni !   

Előzmény: NyiMisi (333)
NyiMisi Creative Commons License 2018.02.14 0 0 333
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.14 -1 1 332

Sajnos az a baj,hogy nem tudsz olvasni a sorok között,és nem vagyok kíváncsi az adataidra !   Na Pápáááááááá!

Előzmény: Carina_S (330)
Carina_S Creative Commons License 2018.02.14 0 0 331

Nézd, szerintem azt, hogy ki hogyan veszi fel az eladóval a kapcsolatot (SMS-ben, felhívással, vagy ráír a hirdetésedre), azt embere válogatja. Ki hogyan szereti... ! Én pl. legtöbbnyire először megkérdezem telefonon, hogy megvan-e még a cucc, és ha igen, akkor megmondom neki telefonban, hogy mindjárt ráírok a hirdetésére. Ez a ráírás ezt követően 1-2 órán belül megtörténik (az ember közben boltba is elmehet kajáért, ezért írtam hogy max. 2 órán belül....), mire ő meg visszaír hogy milyen feltételekkel adja el nekem a cuccot, és ezt követően megegyezünk azt árban, a postázási módban, és aztán nyélbe ütjük az üzletet.

 

Kb. ennyi....

Előzmény: Törölt nick (328)
Carina_S Creative Commons License 2018.02.14 0 0 330

:-O! Mondd, te bolondnak nézel engem? :-))))) Küldjek neked privát levelezést, bankszámlaszámot, miközben nem is vettem tőled semmit??!

 

Ne is haragudjál, de ezek ugye IRL-adatok, így nem adom ki! Na csááááá... !

Előzmény: Steven 68 (317)
prs Creative Commons License 2018.02.06 0 1 329

Én írogatok. És komoly vevő vagyok.

Aki nem válaszol egy üzenetre, azzal úgy vagyok, hogy nem is akarja eladni.

 

Az én telszámom sincs fent, mert nem érek rá napközben ezzel foglalkozni, nem ebből élek.

Aki ír, annak válaszolok. Mindig. (A megfelelő kérdésre a megfelelő szinten. Érdekes, a tökhülyék eddig elkerültek.)

Előzmény: Törölt nick (325)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.06 0 0 328

Igen, a visszahívós sms küldők is komoly érdeklődők! :) Ezekre sem reagálok.

Még 1 valamit nem szabad: Legolcsóbban feltenni egy adott terméket- na arra jönnek egyből a hiénák. Mennyit engedsz, póstát állod-e, stb...

Előzmény: NyiMisi (327)
NyiMisi Creative Commons License 2018.02.06 0 0 327

A legjobb amikor felrakok valamit és csóró sms-t küld az érdeklődő vagy megcsörget, hogy visszahívjam.

Nyáron hirdettem nyulakat, valaki 12 órára ígérte, hogy jön érte. 18 után felhívott, hogy késik kicsit :-D

Előzmény: Törölt nick (325)
Camo_BDU Creative Commons License 2018.02.06 -1 1 326

Egy osztrák vagy egy nigériai telefonhívással nem lettek volna előrébb. Angolul írogatott nekik valaki, ők meg szótáraztak. Nem tudom hogy gondolták, de még szerencse hogy a végén szóltak hogy segítsek. Csak előbb kellett volna. :-I

Előzmény: Törölt nick (325)
Törölt nick Creative Commons License 2018.02.05 0 0 325

Pedig egyszerű. Aki a hirdetéseknél irogat az nem komoly vevő. Ha valakit érdekel a termék akkor ott a telefonszám.

Van olyan "érdeklődő" aki képes volt 1 vagy 2 hónapot is irogatni amíg fenn a hirdetés. Szted az ilyen megveszi? 30 Ft-ja nincs telefonálni?

Előzmény: Camo_BDU (324)
Camo_BDU Creative Commons License 2018.02.05 0 0 324

Öcsém meghirdette a motorját Jófogáson, aztán valaki Németországból írt rá, angolul, hol Nigériába küldje el a motort. Persze pénzt nem küldtek, hanem pont ellenkezőleg, pénzt követeltek öcsémtől hogy küldjön el 500 vagy hány Eurót valami nigériai futárszolgálatnak, és akkor már perrel fenyegették meg.

 

Ekkor keresett meg öcsém tisztára kiakadva hogy mit csináljon. Én meg írtam egy szép szétalázó angol levelet. Azt öcsém elküldte a nigériai "úriembernek", aki hirtelen elállt a pereskedéstől és többet nem is írt vissza. :D 

Steven 68 Creative Commons License 2018.02.04 -1 1 323

Jó, és vannak még jobbak csak az a baj,hogy az emberek nagy része nem ismeri ezeket az oldalakat.

Előzmény: NyiMisi (322)
NyiMisi Creative Commons License 2018.02.04 0 0 322

http://addelma.hu/

 

Elsőre egész jónak tűnik.

Steven 68 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 321

Ez így van meg még számtalan illegális tevékenységgel. Én azon akadtam ki amikor megtudtam,hogy elolvassák a levelezéseket,üzletkötéseket, és dokumentumokat kérnek az eladni kívánt termékről. Kik ezek nyomozók,rendőrök,ügynökök ?  Amikor megkérdeztem őket,hogy ki hatalmazta fel őket erre a tevékenységekre, arra bezzeg nem tudtak választ adni. 

 

T.Cím !    Még mindig nem kaptam választ a zöld színnel kiemelt részre!  

 

 

A következő azonosítószámra hivatkozom: 1922531   Ugyan hagyjuk már ezt a sablon szöveget,hogy mit kérnek a hirdetésről meg minek a gyanúja merült fel,és milyen dokumentumokat kérnek. Ez már nem nyerő hiszen a saját csapdájukba estek bele.    Én meg kérném azt a jogszabályt bemutatni amelyik szerv felhatalmazta   Önöket az ilyen dokumentumok kiadatására !  Itt az ere vonatkozó jogszabály alaposan olvassál el !   Ugyanis mivel minden kétséget kizárva Önök harmadik személyként jutottak minden adatokhoz,ezért a üzletkötéseknél a megadott banki adatokat is megsértették ( Név,lakcím,számlaszám ) amihez gondolom nem kaptak senkitől felhatalmazást.                                      

Előzmény: NyiMisi (318)
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.02 0 0 320

Mostanában ahogy olvasgatom egyre több hirdetőt veszítenek az állandó kötekedésük miatt. Más oldalon hirdess semmi gond nem lesz  én is így tettem, a végén majd marad nekik a csalók a hirdetése, és a saját levükbe fognak belefulladni.  Mindenféle hülye jogszabályra hivatkozva törlik vagy meg sem  jelenítik a hirdetéseket.  Én ezt írtam nekik.                                              

Tisztelt Becsületes Jófogás !    Szeretném megkérdezni,hogy Gránátalmát lehet hirdetni,vagy nem engedélyezett termék mert robbanószernek minősül ?  A sok szentkép ami hirdetve van azok nem REPLIKÁK, mindet Leonardo Da Vinci, Michelangelo, vagy a többi híres festőművész festette ?  Várom válaszukat ha már ennyire értenek a REPLIKÁKHOZ !

 

Előzmény: envagyok79 (319)
envagyok79 Creative Commons License 2018.02.02 0 1 319

Na itt a legújabb 2 lehúzás!!!!

1.

Nem lehet már országosan hirdetni???????????????

Januárban még simán adtam fel hirdetést, most meg a hirdetés feladásánál, csak a megyémben ingyenes, országos 1600FT, vagy megyénként 120FT !!!!!! (Egy 500Ft-ért árult ram modulnak!!!!)

Ezek normálisak???? Ki fog ezentúl itt hirdetni?

 

2.

Számítógépbe árulok ram modult. Ugye ezeket az embrek nem egyesével veszik/teszik a pc-be.

4-es pakkot adok, erre visszadobják, hogy egy hirdetés csak 1 terméket tartalmazhat, adjam fel őket egyesével!!!

A vicc, hogy 2 hónapja egy hasonló hiretés simán megjelent...

 

Tud valaki valami jobb alternatívát, most kezdett el tele lenni a hócipőm velük.

 

 

NyiMisi Creative Commons License 2018.02.02 0 0 318

Lehet vitatni ezt a videót, nem ismerem a jogi szabályozását ezeknek a játékkonzoloknak. Biztos rá lehet húzni valamilyen jogszabályt. Mondjuk ha ennyire fontos nekik a törvényesség akkor kezdhetnék a takarítást az agancsfelvásárlókkal majd jöhetnének az illegális autóbontók.

Előzmény: Steven 68 (316)
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.02 -1 1 317

Ha már ennyire véded a jófogást akkor küld már el nekem a privát levelezéseidet, személyes adataidat,bankszámla számodat én is hagy lássam !  

Előzmény: Carina_S (314)
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 316

Nézd meg a linken látható videót ,érdemes megnézni !  https://www.youtube.com/watch?v=kbcxVsLWBMA

Előzmény: NyiMisi (313)
Steven 68 Creative Commons License 2018.02.01 0 0 315

Az a baj,hogy az emberek azt hiszik csak a Jófogás létezik, pedig van náluk több sokkal jobb hirdetési felület ( Startapró.hu, Nextapró.hu,Szerszámpiac,stb ).

Előzmény: NyiMisi (313)
Carina_S Creative Commons License 2018.02.01 0 0 314

Akár a Jófogás sara, akár nem: egy biztos: ha nem saját kezűleg ellenőrzöd te magad vevőként az eladójelöltet, vagy eladóként a vevőjelöltet, hanem a Jófogás csapatában megbízva rájuk hagyod annak ellenőrzését, hogy mennyire hiteles a másik fél, akkor mindig pórul fogsz járni!

 

Az ember csak abban bízzon meg, amiről saját maga(!) bizonyosodott meg valamiképpen, vagy amiről tud neked biztosítani valamilyen konkrét komolyan vehető garanciát a másik fél, és te meg tudtál arról bizonyosodni, hogy az hiteles is!

Előzmény: NyiMisi (309)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!