Keresés

Részletes keresés

Éhesló Creative Commons License 2019.04.10 -1 0 4564

Röviden reagálnék a moderációs topikban végtelen körben folyó fikázódásokra:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151043842&t=9215894

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151050305&t=9215894

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=151053548&t=9215894

 

Tehát:

 

Az MH megsemmisült nem klubtopik, ahol pár magadfajta dönti el, kivel beszélget, hanem egy nyílt topik, amihez a fórumra regisztráltak szabadon férnek hozzá.

A topik gazdái sem ti vagytok.

Pontosan ugyan olan jogokkal és kötelezettségekkel vesztek részt a topik életáben, mint bárki más.

gondoltam fontos az elején ezt tisztázni, mert téves elképzeléseitek vannak arról, hogy ti kik vagytok.

 

A stílusról és offtopik, polidilis kommentekről, valamint az ennek kapcsán adott VÁLASZAIMRÓL:

Az évek során világosan bemutattátok mit jelent a toleranciátok és a másik tisztelete.

Semmit.

2010 óta egyre eszeveszettebben gyalázzátok az aktív és a tartalékos állományt, a kormányt, a hazai hadiipart, az országot és annak szövetségesi teljesítményét. Ennek során tömegével terjesztettettek álhíreket, híreszteléseket és az erre adott tényszerű, forrásokkal is ellátott válaszokat negligáltátok, ott folytattátok, ahol abba se hagytátok.

Eközben persze nyilvánvaló hazugságokat toltatok a topikra, nem csak a honvédelem és a honvédség kapcsán, hanem RL információkkal maszatolva rólam is. 

 

Mivel a moderatúra számos figyelmeztetést adott ki ezért az eltelt pár évben nem kezdeményeztem vitát a topikon, hanem válaszoltam, reagáltam arra, amit ti odatoltatok.

Ez jól látható.

Ennek defenziv reagálásnak a jogát - míg lehet - fenntartom, mert semmivel nincs több jogotok hazaffyzni, szlovák elnöknőt tolni ide, a tűzszerészek balesetéről (konzerválásról, tárintézetekről stb.)  álhíreket közölni, hazudozni, mint nekem ezekre reagálnom.

 

A törölt karakterek és kommentek számával ti vezettek.

Magatokat mérsékeljétek elsőre, a többiek majd követnek benneteket, ha képesek lesztek rá.

De itt is olvasható, hogy nem.

 

A hazugságok pedig hazugságok, a magyargyűlölet pedig magyargyűlölet, amint erre az eltelt pár nap is világosan hozott példát hazaffyzással, a tartalékosok patkányozásával és így tovább.

 

Maradok itt.

Ahogy itt vagyok internettó óta.

Ez nem a magadfajták döntésén múlik, a nyílt topikban.

 

Pali90 Creative Commons License 2019.03.30 -1 1 4563

Kedves Admin 

Nem tudom h mit képzelsz magadról az előző hozzászolásom nem  volt kirívó sem trágár ésa mégis letiltottál 24órára ez felettébb felháborító.

SZPECNAZ01 Creative Commons License 2019.03.14 0 0 4562

húzós így  a sztori,mert "mondani könnyű"- a tanácsod nem okos!Azt javaslod,hogy valójában a tulajdonos jelentse fel önmagát,hogy átalakíttatott egy légfegyvert-lőfegyverré?Erről tudta van és azt rejtegeti?

Első körben a hatóság megvádolja  a tulajt a BTK263/A-val és aztán kihallgattatja,a hogyan és a miként kapcsán.Aztán vagy beéri az önmagát feljelentővel és bele sem veszik az engedély nélküli tevékenységet(kontárul)végzőt vagy azt is lefülelik-és lesznek társtettesek-I-II rendű vádlottak egy bűnügyben.Nem a átb@szót védem,hanem a vétlen tulajt.Egy ilyen esetből sosem lehet jól kijönni!

Mind a mellett az átb@szónak is mérlegelnie kell az egészet-akár vegyen egy másik olyan jó állapotú légpusit,mint amit tönkretett,a tönkretett meg cserélje el a károsulttal.

Eltarthat akár 1 évig is az egész-őszintén?Egy ilyen procedúra-annak minden anyagi vonzatával-megér 2-300 eft-ot bárkinek is?

Hajítsa el,bontsa szét és adja el elemenként az egészet inkább.tusa,irányzékolás,cső-ami meg kritikus -azt vágja szét vagy hegessze össze.

Előzmény: Törölt nick (4557)
Pajzs_nélkül Creative Commons License 2019.01.09 0 3 4561

Önkontroll ? 

exhighand Creative Commons License 2019.01.06 -4 0 4560

Borzasztó dolog itt visszaolvasni, már elhúnyt topictársaink kétségbeesett próbálkozásait arra, hogy egyes nick-ket a normális fórumozásra tereljenek.


Törölt nick Creative Commons License 2018.12.10 -1 0 4559

„Több dolgok vannak földön és égen,
Horatio, mintsem bölcselmetek
Álmodni képes.”

(William Shakespeare)

Előzmény: Törölt nick (4558)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.02 -1 0 4557

Gondolod én nem látom?

Csak idéznék egy szakembert:

"a tevékenység amit végzett valaki az hatósági engedélyhez (szakmai végzettséghez) kötött tevékenység.

Pénzt kért és fogadott el (mindegy most, hogy milyen munkát végzett) jogellenesen.

Fekete munkát végzett.

Nem bizonyított ( de a tulajdonos kérheti a bizonyítást), hogy az átalakításnak köszönhetően léglőfegyvert állított elő a személy vagy sem, mert ez már b.cs, akár hogy is nézzük.

Hogy ki és mit csinál a saját tulajdonával a kutyát sem érdekli, saját sara, de itt nem erről van szó.

A tulajdonos joga eldönteni, hogy tesz-e jogi lépéseket vagy sem, de a tulajdonosnak joga van tudni, hogy most szabadon tartható légfegyvert birtokol, vagy léglőfegyvert, mert nagyon nem mindegy rá nézve .

 

Mind addig a szakmai részét tekintve számomra hihető és elfogadott, mert köztudott, hogy a megnevezett személy erőteljesen foglalkozik légfegyverekkel is, hogy azt milyen mértékkel teszi, arra van hivatott szerv, hogy eldöntse, nem a mi dolgunk."

Előzmény: Blekk Rájgó (4555)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2018.12.01 0 0 4555
Előzmény: Törölt nick (4554)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.01 -1 0 4554

Használt légfegyver adás-vétel A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal.

python 357 Creative Commons License 2018.07.30 0 0 4550

Higgadtság!........

Túl meleg van,- valamelyik topicban már írtam!!....

Ilyenkor érzékenyebb az ember,hamar kijelent olyan dolgokat,-amit nem gondolt át kellőképp....

Putyesz jól mondta,és Páncélarc se mondta konkrétan azt,hogy itt bárkinek is lőfegyver lenne a birtokában.....

Ezt a hetet ki kell bírnunk,30 fok felett lesz bőven az átlag hőmérséklet!......Aki teheti csobbanjon,vagy gyakran tusoljon!.......😉😉😉

Törölt nick Creative Commons License 2018.07.30 -2 0 4549

Miközben olvasom írásod azon gondolkodom ,hogy válaszoljak részletesebben az előzmények tükrében felvetéseiddel kapcsolatban. Nem, az okos enged....Az arcomról illetve a kiállásomról meg annyit, nem ismersz .Jó tanácsként írom ,hogy tüzetesebben olvass vissza a félreértéseiddel kapcsolatban.,, egy kocsis sem szereti ha kitörik a kereke".Szevasz

Előzmény: rókafegyver (4547)
Putyika007 Creative Commons License 2018.07.30 -2 2 4548

Rókakóma!

Szerencsére ehhez a csörtédhez most semmi közöm (bármennyire így gondolod is), de engedd meg, hogy felhívjam a figyelmedet egy-két dologra!

Sajnálnám, ha komoly gondba kerülnél (csúnyán és rögtön elbukott per), vagy kitiltanának azért, mert megint felületesen olvastál, elhamarkodottan válaszoltál és saját elképzelésedet magyaráztad bele egyértelmű hozzászólásokba.

Figyelmesen végigolvastam Páncélarc nickel folytatott csörtédet és azt kel mondjam, sehol sem találom azt, amikor megvádol azzal, amiért itt fenyegeted egy feljelentéssel!

Higgadj le, olvasd végig lassan, átgondolva mindkettőtök hozzászólásait és ha tényleg figyelmesen és a magyar nyelv és helyesírás szabályait, valamint a mondat-szerkesztési szokásokat alkalmazva értelmezed őket, szvsz rájössz, hogy nem kicsit nyúltál mellé!

 

Amúgy meg ajánlom figyelmedbe a "Moderációs alapelvek III. fejezetét, ezen belül kiemelt figyelemmel kísérve a C. pontot, valamint a "Moderációs állásfoglalások" 28. hozzászólását!

 

Előzmény: rókafegyver (4547)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.30 -5 1 4547

Van az a pont amikor kénytelen vagy felelőséget vállalni azért amit leírtál és kénytelen vagy arcoddal is odaállni a becsületsértő írásod mellé. Most én ezért fel foglak jelenteni, nagy nyílvánosság előtt vádoltál fegyver visszaéléssel.

Ennyi a történet és biztos vagyok benne, hogy ez a nick a jól ismert keverőgép fikanickje. Remélem a modik is belátják, hogy véget kell vetni a 133 néven való kavarásnak, mert ide vezet.

Előzmény: Törölt nick (4546)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.29 -5 1 4546

Rosszul látod, nem vádollak semmivel az nem ide tartozik!Csak próbálok rávilágítani arra a tényre ,hogy sokszor helytelen dolgokat írsz,és nem kell mindjárt a mosodába menni.

Előzmény: rókafegyver (4545)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.29 -5 1 4545

Tisztelt Moderátorok.

 Óriási bajok vannak és meglátásom szerint azért, mert akadálytalanul és büntetlenül lehet trollkodni, bűncselekménnyel vádolni, saját nickel diskurálni. Páncélarc olyan messzire ment, ami már nem megengedhető, nyílván nem fogom benyelni. Végig egész nap próbáltam helyes útra terelni a kommunikációt, senkibe nem álltam bele.

Kérlek benneteket, hogy amennyiben páncélarc valamelyik résztvevő fikanickje rootoljátok az összes nickjén,mert ez nem játék. Végig a törvényesség mellett kampányoltam és erre ő kiforgatva a legdurvább fegyver visszaéléssel vádol.

Ha most nem tesztek rendet értelmetlen a továbbifórumozás.

Köszönöm

Éhesló Creative Commons License 2018.07.29 0 0 4544

A topikunk

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9098576

teljesen olvashatatlanná és követhetetlenné vált a sorozatos és értesítés nélküli moderátori törlések következtében.

 

A polidilire adott válaszok tűnnek el elsőként, nem a polidili.

Később bármi.

 

Most a tartalékosokat érő durva sértésekre adott válaszok részben eltűntek, a sértések, a tartalékosok fikázása megmaradtak.

 

A hazug állításokra adott válaszok szintén eltűntek, nyom és értesítés nélkül, miközben az önfényező és a topik hozzászólásai között ellenőrizhetően hazug állítások a törléseket követően szintén válasz nélkül maradnak, de a törölt hozzászólásra adott válasz persze oott dyszeleg továbbra is...

 

Ez a fajta moderáció teljesen ellehetetleníti a vitát az érvelést és egy szűk csoport romos homokozójává zülleszti a vitatopikot, ahol egyre kevesebben és egyre rosszabb feltételek mellett tarthatnak fenn némi kommunikációt.

 

A javaslatom az lenne, hogy a moderátor az off válasz törlésekor az off válasz előzményét is méltassa figyelemre, hiszen ha a rendőrségi túlórák kezeléséről írt gyűlöletposzt nem off ezen  topikon:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148520973&t=9098576

akkor az erre adott válasz sem lehet off - szimpla logikai kapcsolat okán sem.

 

A "kedves vezető"-zés, "hazaffy"-zás, vagy két derék hátasló átadásának fegyverexporttá gúnyolása sem gondolom, hogy egy szaktopikba való lenne.

A rá adott válaszokat ellenben törölték.

Pedig mindez csak rendszeres és ócska provokáció és kettős mérce.

 

Nem gondolom, hogy egy meglehetős régen működő szaktopikot ilyetén lenyúlhatna itt tucatnyi frusztrált ellenzéki gyűlölködő és az ámokfutásukat hol fékező, hol támogató moderatúra.

 

 

 

python 357 Creative Commons License 2018.07.29 -4 0 4542

😂😂😂....Már bocsi,-de te ki vagy?....

Én Putyika007-el csevegek kedélyesen,már-már barátsàgosan!!..Ne szólj bele más kontakjába,-ha kérhetem....köszi!!!!

 

 

 

 

 

 

Ui:megint nem váltottál nicket Horst!!!!!....😂

Bonyolult összetett nehéz ez a fórumozás már neked,nem igaz!....:)

 

 

Előzmény: Donci62 (4539)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.29 -4 1 4541

Én tényleg megpróbáltam egyezségre jutni, de nem érted a kérésem lényegét. Jogod van több nicken léezni, ez szabályos. De súlyos vétség ha az egyik nickeden történik valami és másikon bonyolítod a további hozzászólást, reklamációt. Most sem putyikaként folytatod, ragaszkodsz az állítólagos tévesztéshez, ami viszont a mai napon következetes. A legjobb ha megvárjuk valamely moderátor döntését és azt elfogadjuk. De , hogy segítsek egy csekk kitöltésekor sem térhetsz el a személyidbe írt névtől csak azért mert otthon Bélának hívnak. Ezek kőbevésett dolgok hidd el.

Előzmény: Donci62 (4540)
Donci62 Creative Commons License 2018.07.29 -1 3 4540

"Ugye kértem, hogy senki, te se legyél büntetve a nicktéveszts miatt? "

 

Ugye kértem, hogy akadj már le erről a témáról!

Nem tilos, nem tiltja semmi!

Nem titkoltam, melyik tartozik hozzám, nem tévesztettem meg vele senkit!

Viszont az, hogy olyat is próbáltopk hozzám kapcsolni, amihez direktben nincs közöm, az már IRL és topikrombolás, vagy provokáció is lehet akár, a Moderáció jóindulatától függően!:-)

Van az indexen keresztül egy-két szolgáltatás, amit elindítottam még régebben az épp aktuális nicknévvel és ott csak azzal a nicknévvel tudom használni a nyújtott szolgáltatást!

Onnan visszakapcsolva valamelyik topikra fordul elő, hogy nem váltok át a topikban megszokott nicknévre! Különösebben nem is érdekel, bár megpróbálok nem elfeledkezni róla!

Ez nem tilos, nem szabálytalan, nem topikrombolás, ám az, hogy te állandóan ezen rugózól, holott már a Moderátor is leírta ezt neked, az már kezdi kimeríteni a topikrombolás fogalmát!

Előzmény: rókafegyver (4538)
Donci62 Creative Commons License 2018.07.29 -1 3 4539

Csak a tisztánlátás végett írok és csak a tényekre hagyatkozva!

 

Hozzád az égvilágon senki nem szólt, csak úgy véletlenül feltűntél megint kavarni a sűrűjét, ami már réges rég leülepedett!:-((

Más volt a sorrend, mint ahogy te itt megpróbálod tisztára mosni a kavarásod!

Rókakóma közölte, hogy a statisztikák mit mutatnak.

Mivel Én még ilyen statisztikát sehol nem találtam, kértem linkelje be (teljesen barátságos , normál, fórumozni kívánó hangnemben), erre belinkelt egy cikket, amiben semmiféle statisztika nem szerepelt, csak becslések (pl. olyan szakemberektől, akik fegyver ellen legjobb védekezésnek tartják, ha egy A4-es papírt tartsz magad elé)! Barátságos hangnemben leírtam, hogy megint túlzott és ezeket nem nevezhetjük statsztikáknak!

Később folytatódott az eszmecsere normális hangnemben másik topikban ahol többen is beszálltak!

Vége is lett volna a történetnek, ha te nem lesve az alkalmat, hogy újra belém-szállhass leírtál egy gusztustalan, személyeskedő és uszító hozzászólást, mikor közöd nem volt a témához! A hozzászólásodnak sem volt köze a témához, pusztán velem szemben gusztustalankodtál sunyi módon, szokásodhoz híven másoknak címezve, azokat uszítva, közben engem provokálva, számítva rá, hogy majd ott folytatjuk a haverjaiddal!

Ha már annyira a Moderáció tisztánlátását emlegeted, nehogy azt hidd, hogy azt nem látják, te mit művelsz, hogyan próbálsz másokat befolyásolva provokálni, piszkálódni! Nedo-val is addig csináltad ezt, míg ki nem tiltattad! Bizonyára most boldog vagy miatta és nyugodt a lelkiismereted????????

Csaxólok, hogy velem ez nem fog összejönni, főleg így, hogy a Moderáció is látja, ha szándékosan tartott némi szünet után hozzászólok, legyen az bármilyen hozzászólás, te rövid időn belül belémállsz, mozgósítva a "kebelbarátodat"!

Aztán megpróbálod kimagyarázni, keverni-kavarni és terelni!

Ha jól emlékszem épp te xeltél már engem ki jópárszor, vagy nem?

Szóval kinek az ígéretei komolytalanok?

Én soha senkinek nem ígértem, hogy kixelem, veled ellentétben:-)

A továbbiakban nem óhajtok veled foglalkozni, sem időm (F1) sem kedvem hozzá, meg nem szeretném ha a sleppeddel megint tovább rombolnátok több topikot is!

Jó szórakozást, jobb ha mást keresel magadnak akivel kötözködhetsz!:-)

Előzmény: python 357 (4537)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.29 -4 1 4538

Ugye kértem, hogy senki, te se legyél büntetve a nicktéveszts miatt? Komolyan gondoltam, hogy ne legyen következménye. De magad se tarthatod normálisnak, hogy rendszeresen nicktévesztésben vagy. Ez szabálytalan, trollkodásra hajaz. Kérlek legalább a légesekben használj egy nicket, hogy ne legyen probléma. Ha még megfogadnád, hogy nem jelentgetsz senkit legalább addig amíg nem látjuk, hogy normálisan mennek a dolgok külön megköszönném. Látod normálisan válaszolok, nem bántalak, de ez a többnickes faxság nem jó, nem tisztességes dolog. Ha putyika a neved, ne legyél más és nem indul be a találgatás. Most betetted a bogarat a fülembe, hogy szegál az Raikönen vagy Vettel,☺😂.

Előzmény: Putyika007 (4536)
python 357 Creative Commons License 2018.07.29 -4 0 4537

:)))))).......Jó lenne ha leállnál már a felesleges,gyerekes,nevetséges,

drámai, szemforgatós hisztijeiddel!!!!....

Már a modik se vesznek komolyan,ha nem vetted volna észre, bármelyik (magukkal vitatkozós) nickeden is irogatsz sirámokat nekik!!!!...

Róka beidézett egy Népszava cikket az illegális fegyverek számát megsaccoló témakörben,-amit szakértők rendőrségi hivatalnokok jegyeztek...

Erre kéretlenül bele kibicelsz a dialógusba, és megkérdőjelezed az egészet!!..

Nyílvánvalóan, mivel Róka nem barátod,-sőt fújsz rá,-merő kötekedésből írtál rá!!!!.....

Erre írtam azt a HUMOROS,-leírom mégegyszer: HUMOROS

postot,amiben semmi káromkodás személyes sértegetés gyalázkodás nem volt,-hanem nyílván túlzó,-utalva ezáltal a humorra,-finom célzás,hogy érdeklődésed, postod nem építő jellegű,hanem pusztán kötekedés személyes unszimpátia okán....:))))

Teljesen elszigetelődtél az összes nickeden,csak rombolod a topicokat,és ezzel a modik is,és az userek is tisztában vannak,csak meg kell nézni a reakciójukat!!..

Többször lett neked szólva,-hogy fórumozzál úgy,-ahogy a többi átlagos szabályokat betartó és ismerő user,de hasztalan!...

Ha meg  letromfol a moderáció a hisztid miatt,(bőven van rá példa),akkor lapítasz egy hétig,aztán újra kezded az egészet a függőséged okán!!!!...

Helyénvaló ez így szerinted?.:))))

😉........Ne válaszolj,hiszen kivagyok ixelve nálad,ugye putyesz?...

Már ha komolyan venné az ember amiket ígérgetsz!!!!!... 🤔🤔🤔

 

 

 

 

Előzmény: Putyika007 (4536)
Putyika007 Creative Commons License 2018.07.29 -1 3 4536

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148543197&t=9215894

 

Néhányan már feldolgozták és rájöttek, hogy Szegál nem az Én, hanem az unakatestvérem nickje egy másik nekem tulajdonítottal együtt.

Ha személyesen is meg akarsz róla győződni, menj ki a Hungaroringre és nézz körül a boxutca mögötti részen, ott sertepertél még két napig az egyik Ferrari-hoz köthető csapatnál!

Szvsz le kellene már akadni erről a hány nick, kinek, minek dologról (hiszen semmilyen szabályt nem sért) és normálisan fórumozni!

Nem kellene ugrani a provokációkra és az uszításokra (felnőtt ember átláthatja, hogy mire megy ki az ilyen hozzászólás)!

Tőled többet vártam volna, ha már normálisan akarunk fórumozni, vitázni, beszélgetni!:-)

defensio Creative Commons License 2018.07.22 0 4 4535

Régi fegyverfórumos és korrekt-szokás, hogy aki nincs itt, értsd: nem lehet itt - arról vagy jót vagy semmit, míg vissza nem tér köreinkbe.

Ha majd tud válaszolni megint beírhatod amit most kitöröltem.

 

Előzmény: ZoliD65 (4534)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.14 -6 1 4533

Én megpróbáltam, sajnos nem sikerült. Indokaidat teljesen érthetőnek tartom, talán tényleg nem maradt lehetőség. 

Sajnálom nagyon, mert úgy érzem most túl nagy lett a seb.

NEDÓ BAKKER TARTS KI HAMAR ELMEGY EZ AZ IDŐ. DE GONDOLKODJ KÖZBEN, HOGY EZ NEM ÉRTE MEG☺😉

Előzmény: defensio (4531)
python 357 Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4532

Válaszoltam..

Előzmény: rókafegyver (4529)
defensio Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4531

Ha neked "szembe", vagy másnak - de rólad írnak, a fórum sajátossága révén "nyilvános-közkincsé" avanzsálódott az elküldés pillanatában! 

Előzmény: rókafegyver (4527)
python 357 Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4530

Öt lehetőség nem volt elég neki?..

A hatodik miért lenne más?..

Gyengeségnek vélné,és folytatná...

Az,- hogy neked írta,csak a rafinàltságára utal.......szerintem..

Előzmény: rókafegyver (4527)
rókafegyver Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4529

Írtam privátban neked.

Előzmény: python 357 (4528)
python 357 Creative Commons License 2018.07.14 0 0 4528

:)....Nem,-és azonos szabályrendszer mentén gondolkodunk.....

Persze én néha eltévelygek,de egy user "gyarló" lélek!....:))))

De mindig gyónok utána!......;)

Előzmény: defensio (4526)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!